Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 22 mar 2024, 00:44
Prečítané: 2229x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - SEPTEMBER / OKTÓBER / NOVEMBER / DECEMBER 2023


MOL LIGA - ŽENY:

1. kolo: 02. - 03.09.2023

XBA-001 Handball club Zlín, z.s. - DHC Plzeň                 (so 02.09.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-002 TJ Sokol Písek - TJ Sokol Lázně Kynžvart        (so 02.09.2023/17:00 hod.) - Hádzanárska hala, Strakonice
XBA-003 HC DAC Dun. Streda - IUVENTA Michalovce    (ne 03.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-004 TJ Sokol Poruba - DHK Baník Most                 (ne 03.09.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-005 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc            (so 02.09.2023/13:10 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-006 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín                (so 02.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


2. kolo: 09. - 10.09.2023

XBA-007 DHC Plzeň - HK Hodonín                                 (so 09.09.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-008 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa      (so 09.09.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-009 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                (ne 10.09.2023/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-010 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Poruba    (so 09.09.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-011 TJ Sokol Lázně Kynžvart - HC DAC D. Streda    (ne 10.09.2023/17:30 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-012 Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Písek            (so 09.09.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


3. kolo: 16. - 17.09.2023

XBA-013 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek                             (ne 17.09.2023/17:30 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-014 HC DAC Dun. Streda - Handball club Zlín, z.s.   (so 16.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-015 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Lázně Kynžvart       (ne 17.09.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-016 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 16.09.2023/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-017 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most           (so 16.09.2023/16:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-018 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc                      (so 16.09.2023/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín


4. kolo: 23. - 24.09.2023

XBA-019 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc                        (so 23.09.2023/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-020 DHK Baník Most - HK Hodonín                          (ne 24.09.2023/17:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-021 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (so 23.09.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
XBA-022 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHC Slavia Praha      (so 23.09.2023/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-023 Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Poruba           (so 23.09.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-024 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek         (ne 24.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti obidvoch družstiev (MŠK IUVENTA Michalovce a HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v stredu 04.10.2023 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.


Dohrávka - 5. kolo: streda 27.09.2023

XBA-028 HK Slovan Duslo Šaľa - Lázně Kynžvart              (st 27.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-030 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                (st 27.09.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


5. kolo: 30.09. - 01.10.2023

XBA-025 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň               (so 30.09.2023/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-026 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                       (ne 01.10.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-027 DHC Slavia Praha - Handball club Zlín, z.s.         (so 30.09.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-028 HK Slovan Duslo Šaľa - Lázně Kynžvart              (st 27.09.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-029 HK Hodonín - MŠK IUVENTA Michalovce            (so 30.09.2023/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-030 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                (st 27.09.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


Dohrávka - 4. kolo: streda 04.10.2023

XBA-021 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (st 04.10.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


6. kolo: 07. - 08.10.2023

XBA-031 DHC Plzeň - DHK Baník Most                           (so 07.10.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-032 IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc         (so 07.10.2023/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-033 TJ Sokol Lázně Kynžvart - HK Hodonín              (so 07.10.2023/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-034 Handball club Zlín, z.s. - HK Slovan Duslo Šaľa  (so 07.10.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-035 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                    (so 07.10.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-036 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Poruba      (so 07.10.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


7. kolo: 21. - 22.10.2023

XBA-037 TJ Sokol Poruba - DHC Plzeň                           (ne 22.10.2023/17:00 hod.) - SH, Ostrava-Polanka n. Odr.
XBA-038 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda    (so 21.10.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-039 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek             (so 21.10.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-040 HK Hodonín - Handball club Zlín, z.s.                 (ne 22.10.2023/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-041 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Lázně Kynžvart    (so 21.10.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-042 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce     (so 21.10.2023/15:10 hod.) - SH DHK Baník, Most


8. kolo: 28. - 29.10.2023

XBA-043 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce             (so 28.10.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-044 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHK Baník Most        (so 28.10.2023/18:00 hod.) - SH, Cheb
XBA-045 Handball club Zlín, z.s. - DHK Zora Olomouc       (so 28.10.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-046 TJ Sokol Písek - HK Hodonín                             (so 28.10.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-047 HC DAC Dun. Streda - HK Slovan Duslo Šaľa     (so 28.10.2023/19:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-048 TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha                  (ne 29.10.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


9. kolo: 04. - 05.11.2023

XBA-049 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                          (so 04.11.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-050 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Poruba            (so 04.11.2023/18:30 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-051 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda             (so 04.11.2023/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-052 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                  (so 04.11.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-053 DHK Baník Most - Handball club Zlín, z.s.           (so 04.11.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-054 MŠK IUVENTA Michalovce - Lázně Kynžvart       (so 04.11.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Predohrávky - 10. kolo: streda 08.11.2023

XBA-055 DHC Plzeň - TJ Sokol Lázně Kynžvart                (st 08.11.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-060 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa          (st 08.11.2023/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-057 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                      (st 08.11.2023/18:00 hod.) - SH, Písek


10. kolo: 11. - 12.11.2023

XBA-055 DHC Plzeň - TJ Sokol Lázně Kynžvart                 (st 08.11.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-056 Handball club Zlín, z.s. - IUVENTA Michalovce     (so 11.11.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-057 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                      (st 08.11.2023/18:00 hod.) - SH, Písek
XBA-058 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc   (so 11.11.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-059 TJ Sokol Poruba - HK Hodonín                           (so 11.11.2023/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-060 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa           (st 08.11.2023/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


Predohrávky - 11. kolo: streda 15.11.2023

XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek       (st 15.11.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-061 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                   (st 15.11.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-063 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba                (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-064 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda      (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-066 Lázně Kynžvart - Handball club Zlín, z.s.            (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


11. kolo: 18. - 19.11.2023

XBA-061 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                   (st 15.11.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-062 HK Hodonín - DHC Slavia Praha                        (so 18.11.2023/16:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
XBA-063 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba               (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-064 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda      (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek       (st 15.11.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-066 Lázně Kynžvart - Handball club Zlín, z.s.            (st 15.11.2023/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 09. - 10.09.2023

2-01 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠKP Bratislava                                     odložené*
2-02 HK AS Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky          (ne 10.09.2023/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-03 ŠA Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                           (ne 10.09.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-04 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HKM Šurany  (ne 10.09.2023/16:30 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-05 HK Junior Močenok - voľno                                                             ------
2-06 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK Bern. 16 Košice (so 09.09.2023/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda**
2-07 HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove   (so 09.09.2023/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 15.10.2023 o 16:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v obci Nesvady (okr. Komárno).

** - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (HC DAC Dunajská Streda).


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

2-13 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                         (pi 15.09.2023/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


2. kolo: 16. - 17.09.2023

2-08 TJ Družstevník Topoľníky - ŠA Trenčín                (so 16.09.2023/18:30 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)
2-09 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK Junior Močenok     (ne 17.09.2023/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2-10 ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce n. Bebr.       (so 16.09.2023/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-11 ŠŠK Bern. 16 Košice - HC Tatran Stupava          (so 16.09.2023/17:00 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE
2-12 voľno - HC DAC Dunajská Streda "B"                                              ------
2-13 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                        (pi 15.09.2023/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2-14 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín       (so 16.09.2023/15:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


3. kolo: 23. - 24.09.2023

2-15 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - ŠŠK SLŠ Prešov   (so 23.09.2023/16:15 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-16 HC Tatran Stupava - voľno                                                              ------
2-17 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava                 (so 23.09.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-18 ŠA Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove            (ne 24.09.2023/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2-19 HK AS Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice     (ne 24.09.2023/13:15 hod.) - MŠH, Trenčín*
2-20 HC DAC D. Streda "B" - Nesvady-Imeľ               (ne 24.09.2023/10:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-21 HKM Šurany - TJ Družstevník Topoľníky             (ne 24.09.2023/14:00 hod.) - MŠH, Šurany

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo.


Predohrávka - 9. kolo: streda 27.09.2023

2-63 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                        (st 27.09.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

2-22 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HC Tatran Stupava      (ne 01.10.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2-23 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                     (ne 01.10.2023/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-24 Handball Zlatná na Ostrove - HKM Šurany           (ne 01.10.2023/17:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-25 TJ Družstevník Topoľníky - Bánovce n. Bebr.        (so 30.09.2023/16:00 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)
2-26 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠA Trenčín            (ne 01.10.2023/15:30 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE
2-27 voľno - HK AS Trenčín                                                                     ------
2-28 HK Junior Močenok - HC DAC Dun. Streda "B"    (so 30.09.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)


Predohrávka - 5. kolo: streda 04.10.2023

2-35 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"    (st 04.10.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


5. kolo: 07. - 08.10.2023

2-29 Bánovce n. Bebr. - Zlatná na Ostrove                   (ne 08.10.2023/15:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-30 ŠŠK SLŠ Prešov - TJ Družstevník Topoľníky        (ne 08.10.2023/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov*
2-31 HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok              (ne 08.10.2023/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
2-32 ŠA Trenčín - voľno                                                                           ------
2-33 HK AS Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ            (so 07.10.2023/20:00 hod.) - MŠH, Trenčín**
2-34 HKM Šurany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice         (so 07.10.2023/17:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-35 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"    (st 04.10.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)

* - zápas bol zrušený, družstvo hostiek (TJ Družstevník Topoľníky) zo zdravotných dôvodov nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK SLŠ Prešov).

** - zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva hostiek (ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ).


Predohrávka - 8. kolo: sobota 14.10.2023

2-52 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove        (so 14.10.2023/11:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


Dohrávka - 1. kolo: nedeľa 15.10.2023

2-01 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠKP Bratislava           (ne 15.10.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


6. kolo: 21. - 22.10.2023

2-36 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov    (so 21.10.2023/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-37 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠA Trenčín                 (ne 22.10.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2-38 ŠKP Bratislava - TJ Družstevník Topoľníky          (so 21.10.2023/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-39 ŠŠK Bern. 16 Košice - Bánovce n. Bebr.            (ne 22.10.2023/15:30 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE
2-40 HC DAC Dun. Streda "B" - HC Tatran Stupava     (ne 22.10.2023/09:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-41 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín                  (ne 22.10.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-42 voľno - HKM Šurany                                                                         ------


7. kolo: 28. - 29.10.2023

2-43 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno                                            ------
2-44 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK Bern. 16 Košice            (so 28.10.2023/16:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2-45 ŠA Trenčín - HK Junior Močenok                       (ne 29.10.2023/16:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2-46 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"   (so 28.10.2023/12:15 hod.) - MŠH, Trenčín
2-47 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                   (so 28.10.2023/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
2-48 HKM Šurany - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ              (ne 29.10.2023/14:30 hod.) - MŠH, Šurany
2-49 Zlatná na Ostrove - TJ Družstevník Topoľníky       (so 28.10.2023/16:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


8. kolo: 04. - 05.11.2023

2-50 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov                                                                  ------
2-51 Nesvady-Imeľ - HK Sokol Bánovce n. Bebr.                                    odložené*
2-52 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove       (so 14.10.2023/11:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-53 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                                              odložené**
2-54 HK Junior Močenok - HKM Šurany                     (ne 05.11.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-55 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠA Trenčín         (ne 05.11.2023/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-56 ŠŠK Bern. 16 Košice - Topoľníky                       (ne 05.11.2023/15:30 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 26.11.2023 o 16:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v Nesvadoch (okr. Komárno).

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 28.01.2024 o 18:00 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.


9. kolo: 11. - 12.11.2023

2-57 HKM Šurany - HC DAC Dunajská Streda "B"      (ne 12.11.2023/15:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-58 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ        (so 11.11.2023/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov*
2-59 Zlatná na Ostrove - ŠŠK Bern. 16 Košice           (so 11.11.2023/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-60 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - Močenok               (so 11.11.2023/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-61 ŠA Trenčín - HC Tatran Stupava                         (ne 12.11.2023/11:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2-62 TJ Družstevník Topoľníky - voľno                                                        ------
2-63 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                        (st 27.09.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK SLŠ Prešov).


Dohrávka - 3. kolo: nedeľa 12.11.2023

2-19 HK AS Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice     (ne 12.11.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín


Predohrávka - 10. kolo: piatok 17.11.2023

2-64 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice               (pi 17.11.2023/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-68 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov               (pi 17.11.2023/14:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)


10. kolo: 18. - 19.11.2023

2-64 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice               (pi 17.11.2023/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2-65 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - Topoľníky                   (ne 19.11.2023/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2-66 voľno - Handball Zlatná na Ostrove                                                     ------
2-67 HK AS Trenčín - ŠA Trenčín                              (ne 19.11.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-68 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov               (pi 17.11.2023/14:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-69 HC DAC Dun. Streda "B" - Bánovce n. Bebr.       (ne 19.11.2023/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-70 HC Tatran Stupava - HKM Šurany                      (ne 19.11.2023/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Predohrávka - 11. kolo: nedeľa 26.11.2023

2-71 HKM Šurany - HK AS Trenčín                            (ne 26.11.2023/11:30 hod.) - MŠH, Šurany


Dohrávka - 8. kolo: nedeľa 26.11.2023

2-51 Nesvady-Imeľ - HK Sokol Bánovce n. Bebr.         (ne 26.11.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


11. kolo: 02. - 03.12.2023

2-71 HKM Šurany - HK AS Trenčín                            (ne 26.11.2023/11:30 hod.) - MŠH, Šurany
2-72 TJ Družstevník Topoľníky - Močenok                   (so 02.12.2023/16:00 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)
2-73 Zlatná na Ostrove - Nesvady-Imeľ                       (so 02.12.2023/17:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-74 ŠA Trenčín - ŠKP Bratislava                              (so 02.12.2023/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-75 Bánovce nad Bebr. - HC Tatran Stupava              (so 02.12.2023/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-76 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dun. Streda "B"       (ne 03.12.2023/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2-77 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - voľno                                                   ------


12. kolo: 09. - 10.12.2023

2-78 HC DAC Dun. Streda "B" - Topoľníky                 (ne 10.12.2023/16:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-79 ŠKP Bratislava - voľno                                                                      ------
2-80 Nesvady-Imeľ - ŠŠK Bern. 16 Košice                 (so 09.12.2023/17:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady*
2-81 HK Junior Močenok - Zlatná na Ostrove              (ne 10.12.2023/17:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-82 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov                (so 09.12.2023/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
2-83 HK AS Trenčín - HK Sokol Bánovce n. Bebr.       (so 09.12.2023/15:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2-84 ŠA Trenčín - HKM Šurany                                 (ne 10.12.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).


13. kolo: 16. - 17.12.2023

2-85 Topoľníky - HC Tatran Stupava                           (so 16.12.2023/16:00 hod.) - ŠH, Topoľníky (okr. Dun. Streda)
2-86 Zlatná na Ostrove - HC DAC Dun. Streda "B"      (so 16.12.2023/16:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-87 HKM Šurany - ŠKP Bratislava                           (so 16.12.2023/15:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-88 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín            (so 16.12.2023/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-89 ŠŠK Bern. 16 Košice - HK Junior Močenok        (so 16.12.2023/15:00 hod.) - nová hala ZŠ Bern. 16, KE*
2-90 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                     (so 16.12.2023/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-91 voľno - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ                                                        ------

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať cez víkend 06. - 07.04.2024.

 



II. LIGA ŽIEN:

1. turnaj: 07. - 08.10.2023 - SPORT CLUB Senec (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v nafukovacej hale NTC v Senci)

4A-01 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok           (o 16:30 hod.)
4A-02 FHT Košice - SPORT CLUB Senec           (o 13:00 hod.)
4A-03 HC Pezinok - FHT Košice                         (o 14:45 hod.)


2. turnaj: 21. - 22.10.2023 - FHT Košice (hralo sa v sobotu 21.10.2023 v Hádzanárskej hale v Košiciach)

4A-04 FHT Košice - SPORT CLUB Senec           (o 13:00 hod.)
4A-05 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok           (o 14:45 hod.)
4A-06 HC Pezinok - FHT Košice                         (o 16:30 hod.)


3. turnaj: 04. - 05.11.2023 - Handball Club Pezinok (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v ŠH SOŠ v Pezinku)

4A-07 HC Pezinok - SPORT CLUB Senec           (o 16:00 hod.)
4A-08 SPORT CLUB Senec - FHT Košice           (o 14:15 hod.)
4A-09 FHT Košice - HC Pezinok                         (o 12:30 hod.)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 09. - 10.09.2023

7A-01 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                  (so 09.09.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-02 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                    (ne 10.09.2023/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-03 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                (so 09.09.2023/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-04 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                            (ne 10.09.2023/16:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-05 HC Tatran Stupava - Štart Trebišov                           (so 09.09.2023/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-06 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                           (ne 10.09.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

7A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                              (pi 15.09.2023/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO


Predohrávka - 4. kolo: piatok 15.09.2023

7A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník    (pi 15.09.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov


2. kolo: 16. - 17.09.2023

7A-07 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník       (so 16.09.2023/10:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                              (pi 15.09.2023/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
7A-09 Štart Trebišov - HK AS Trenčín                                (ne 17.09.2023/14:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-10 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                         (so 16.09.2023/15:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-11 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda              (so 16.09.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-12 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa  (so 16.09.2023/12:00 hod.) - MŠH, Michalovce


Predohrávka - 3. kolo: piatok 22.09.2023

7A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                  (pi 22.09.2023/17:00 hod.) - ŠH, Bytča


3. kolo: 23. - 24.09.2023

7A-13 HK AS Trenčín - SMF HK Žilina                              (ne 24.09.2023/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-14 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                        (ne 24.09.2023/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-15 Malacky/Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                     (ne 24.09.2023/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-16 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                        (so 23.09.2023/14:15 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-17 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce    (ne 24.09.2023/12:15 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                  (pi 22.09.2023/17:00 hod.) - ŠH, Bytča


Predohrávka - 4. kolo: streda 27.09.2023

7A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                              (st 27.09.2023/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

7A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                              (st 27.09.2023/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
7A-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava        (so 30.09.2023/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-21 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda    (so 30.09.2023/11:30 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-22 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                               (so 30.09.2023/12:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-23 SMF HK Žilina - MHK Bytča                                  (so 30.09.2023/11:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník    (pi 15.09.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov


5. kolo: 07. - 08.10.2023

7A-25 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                   (ne 08.10.2023/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov                             (so 07.10.2023/11:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-27 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                 (so 07.10.2023/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-28 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce             (ne 08.10.2023/16:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-29 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF HK Žilina   (so 07.10.2023/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-30 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa               (so 07.10.2023/15:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Predohrávka - 6. kolo: nedeľa 15.10.2023

7A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                     (ne 15.10.2023/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


6. kolo: 21. - 22.10.2023

7A-31 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava          (ne 22.10.2023/12:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-32 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                     (ne 22.10.2023/12:30 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-33 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                (ne 22.10.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-34 SMF HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                            (so 21.10.2023/15:45 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-35 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                         (so 21.10.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                     (ne 15.10.2023/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


7. kolo: 28. - 29.10.2023

7A-37 HC Tatran Stupava - FHT Košice                              (so 28.10.2023/12:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-38 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda               (so 28.10.2023/08:45 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-39 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                           (so 28.10.2023/11:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-40 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 29.10.2023/15:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-41 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                      (so 28.10.2023/18:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-42 Štart Trebišov - SMF HK Žilina                                 (so 28.10.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov


8. kolo: 04. - 05.11.2023

7A-43 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov          (so 04.11.2023/10:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-44 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov                                (so 04.11.2023/14:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-45 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                          (so 04.11.2023/12:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-46 FHT Košice - SMF HK Žilina                                    (so 04.11.2023/15:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-47 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník               (ne 05.11.2023/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-48 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča                  (ne 05.11.2023/13:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 05.11.2023

7A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina               (ne 05.11.2023/11:45 hod.) - MŠH, Michalovce


Predohrávka - 9. kolo: streda 08.11.2023

7A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce                (st 08.11.2023/16:45 hod.) - MŠH, Trebišov


9. kolo: 11. - 12.11.2023

7A-49 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa                  (so 11.11.2023/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-50 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda           (so 11.11.2023/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-51 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                            (ne 12.11.2023/12:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                    (ut 21.11.2023/16:15 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce                (st 08.11.2023/16:45 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-54 SMF HK Žilina - ŠKP Bratislava                               (so 11.11.2023/14:45 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Predohrávka - 11. kolo: piatok 17.11.2023

7A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce             (pi 17.11.2023/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


10. kolo: 18. - 19.11.2023

7A-55 HK Slovan Duslo Šaľa - Štart Trebišov                      (so 18.11.2023/13:45 hod.) - MŠH, Šaľa*
7A-56 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                  (so 18.11.2023/16:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-57 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                   (ne 19.11.2023/15:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina              (ne 05.11.2023/11:45 hod.) - MŠH, Michalovce
7A-59 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov            (ne 19.11.2023/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-60 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                    (ne 19.11.2023/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo.


Dohrávka - 9. kolo: utorok 21.11.2023

7A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                   (ut 21.11.2023/16:15 hod.) - MŠH, Trenčín


11. kolo: 02. - 03.12.2023

7A-61 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                         (so 02.12.2023/16:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-62 MHK Bytča - FHT Košice                                       (ne 03.12.2023/14:15 hod.) - ŠH, Bytča
7A-63 Štart Trebišov - HC DAC Dunajská Streda                 (so 02.12.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce             (pi 17.11.2023/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
7A-65 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 02.12.2023/14:15 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-66 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                      (so 02.12.2023/18:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 09. - 10.09.2023

8A-01 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                  (so 09.09.2023/10:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-02 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                    (ne 10.09.2023/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-03 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                (so 09.09.2023/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-04 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                            (ne 10.09.2023/14:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-05 HC Tatran Stupava - Štart Trebišov                           (so 09.09.2023/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-06 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                           (ne 10.09.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

8A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                              (pi 15.09.2023/14:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO


Predohrávka - 4. kolo: piatok 15.09.2023

8A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník    (pi 15.09.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov


2. kolo: 16. - 17.09.2023

8A-07 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník       (so 16.09.2023/09:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                              (pi 15.09.2023/14:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
8A-09 Štart Trebišov - HK AS Trenčín                                (ne 17.09.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-10 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                         (so 16.09.2023/13:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-11 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda              (so 16.09.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-12 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa  (so 16.09.2023/13:45 hod.) - MŠH, Michalovce


Predohrávka - 3. kolo: piatok 22.09.2023

8A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                  (pi 22.09.2023/15:00 hod.) - ŠH, Bytča


3. kolo: 23. - 24.09.2023

8A-13 HK AS Trenčín - SMF HK Žilina                              (ne 24.09.2023/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-14 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                        (ne 24.09.2023/15:45 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-15 Malacky/Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                     (ne 24.09.2023/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-16 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                        (so 23.09.2023/12:30 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-17 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce    (ne 24.09.2023/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                  (pi 22.09.2023/15:00 hod.) - ŠH, Bytča


Predohrávka - 4. kolo: streda 27.09.2023

8A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                             (st 27.09.2023/14:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


4. kolo: 30.09. - 01.10.2023

8A-19 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                             (st 27.09.2023/14:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
8A-20 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava       (so 30.09.2023/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-21 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   (so 30.09.2023/13:15 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-22 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                              (so 30.09.2023/11:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-23 SMF HK Žilina - MHK Bytča                                 (so 30.09.2023/09:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   (pi 15.09.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov


5. kolo: 07. - 08.10.2023

8A-25 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                  (ne 08.10.2023/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov                            (so 07.10.2023/09:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-27 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                (so 07.10.2023/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-28 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce            (ne 08.10.2023/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-29 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF HK Žilina  (so 07.10.2023/17:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-30 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa              (so 07.10.2023/17:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava


Predohrávka - 6. kolo: nedeľa 15.10.2023

8A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                    (ne 15.10.2023/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


6. kolo: 21. - 22.10.2023

8A-31 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava         (ne 22.10.2023/10:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-32 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                    (ne 22.10.2023/14:15 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-33 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča               (ne 22.10.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-34 SMF HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                           (so 21.10.2023/14:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-35 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                        (so 21.10.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                    (ne 15.10.2023/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


7. kolo: 28. - 29.10.2023

8A-37 HC Tatran Stupava - FHT Košice                             (so 28.10.2023/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-38 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda              (so 28.10.2023/10:40 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-39 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                          (so 28.10.2023/13:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-40 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce       (ne 29.10.2023/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-41 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 28.10.2023/16:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-42 Štart Trebišov - SMF HK Žilina                                (so 28.10.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov


8. kolo: 04. - 05.11.2023

8A-43 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov         (so 04.11.2023/12:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-44 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov                               (so 04.11.2023/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-45 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                        (so 04.11.2023/14:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-46 FHT Košice - SMF HK Žilina                                  (so 04.11.2023/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-47 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník             (ne 05.11.2023/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-48 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča                (ne 05.11.2023/11:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 05.11.2023

8A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina            (ne 05.11.2023/10:00 hod.) - MŠH, Michalovce


Predohrávka - 9. kolo: streda 08.11.2023

8A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce             (st 08.11.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov


9. kolo: 11. - 12.11.2023

8A-49 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa               (so 11.11.2023/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-50 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda        (so 11.11.2023/17:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-51 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                         (ne 12.11.2023/14:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 (ut 21.11.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce             (st 08.11.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-54 SMF HK Žilina - ŠKP Bratislava                             (so 11.11.2023/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


Predohrávka - 11. kolo: piatok 17.11.2023

8A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce           (pi 17.11.2023/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA


10. kolo: 18. - 19.11.2023

8A-55 HK Slovan Duslo Šaľa - Štart Trebišov                    (so 18.11.2023/12:00 hod.) - MŠH, Šaľa*
8A-56 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                (so 18.11.2023/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-57 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                 (ne 19.11.2023/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina            (ne 05.11.2023/10:00 hod.) - MŠH, Michalovce
8A-59 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov          (ne 19.11.2023/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-60 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                  (ne 19.11.2023/16:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo.


Dohrávka - 9. kolo: utorok 21.11.2023

8A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 (ut 21.11.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín


11. kolo: 02. - 03.12.2023

8A-61 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                        (so 02.12.2023/14:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-62 MHK Bytča - FHT Košice                                     (ne 03.12.2023/12:30 hod.) - ŠH, Bytča
8A-63 Štart Trebišov - HC DAC Dunajská Streda               (so 02.12.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-64 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce           (pi 17.11.2023/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
8A-65 SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa                   (so 02.12.2023/12:30 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-66 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                    (so 02.12.2023/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 16. - 17.09.2023

1. skupina -

B1 THA Martin "A" - voľno
B2 THA Martin "B" - voľno

2. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 17.09.2023 v MŠH)

B3 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 11:00 hod.)
B4 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 12:15 hod.)
B5 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                  (o 13:15 hod.)

3. skupina: SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 16.09.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

B6 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín                (o 11:20 hod.)
B7 MHáK Martin - MHK Bytča               (o 10:15 hod.)
B8 SMF HK Žilina - MHK Bytča             (o 08:00 hod.)
B9 MHáK Martin - ŠA Trenčín                  (o 09:05 hod.)

4. skupina: HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 16.09.2023 v MŠH)

B10 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                      (o 09:00 hod.)
B11 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou              (o 10:20 hod.)
B12 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom               (o 11:40 hod.)
B13 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                    (o 13:00 hod.)


2. kolo: 30.09. - 01.10.2023

1. skupina -

B14 voľno - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B15 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 01.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B16 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                      (o 09:00 hod.)
B17 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom              (o 10:00 hod.)
B18 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske                    (o 11:00 hod.)
B19 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom                (o 12:00 hod.)

3. skupina - ŠA Trenčín (hralo sa v sobotu 30.09.2023 v MŠH)

B20 ŠA Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca                  (o 15:00 hod.)
B21 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca              (o 16:00 hod.)
B22 ŠA Trenčín - MHK Bytča                                (o 17:00 hod.)

4. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 01.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B23 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"             (o 16:10 hod.)
B24 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"             (o 17:10 hod.)
B25 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"             (o 14:00 hod.)
B26 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"             (o 15:00 hod.)


3. kolo: 14. - 15.10.2023

1. skupina -

B27 HK AS Trenčín "B" - voľno
B28 HK AS Trenčín "A" - voľno

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 14.10.2023 v ŠH v Bytči)

B29 MHK Bytča - THA Martin "A"           (o 09:00 hod.)
B30 ŠA Trenčín - THA Martin "B"              (o 10:00 hod.)
B31 MHK Bytča - THA Martin "B"           (o 11:15 hod.)
B32 ŠA Trenčín - THA Martin "A"              (o 12:15 hod.)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (hralo sa v sobotu 14.10.2023 v MŠH)

B33 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca           (o 09:00 hod.)
B34 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca                  (o 10:10 hod.)
B35 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske            (o 11:20 hod.)

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 14.10.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B36 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - SMF HK Žilina            (o 09:00 hod.)
B37 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin             (o 10:20 hod.)
B38 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin              (o 11:40 hod.)
B39 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SMF HK Žilina           (o 13:00 hod.)


4. kolo: 28. - 29.10.2023

1. skupina -

B40 voľno - SMF HK Žilina
B41 voľno - MHáK Martin

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 28.10.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B42 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                           (o 09:00 hod.)
B43 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom            (o 10:10 hod.)
B44 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                          (o 11:15 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 29.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B45 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske                  (o 09:00 hod.)
B46 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom            (o 10:00 hod.)
B47 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske                  (o 11:10 hod.)
B48 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom            (o 12:10 hod.)

4. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 29.10.2023 v MŠH)

B49 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín               (o 09:00 hod.)
B50 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča            (o 10:00 hod.)
B51 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín               (o 11:15 hod.)
B52 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča            (o 12:15 hod.)


5. kolo: 11. - 12.11.2023

1. skupina -

B53 ŠA Trenčín - voľno
B54 MHK Bytča - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 12.11.2023 v MŠH)

B55 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"                  (o 11:00 hod.)
B56 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"           (o 12:20 hod.)
B57 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"           (o 13:40 hod.)
B58 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"                  (o 15:00 hod.)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 11.11.2023 v MŠH)

B59 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"          (o 11:30 hod.)
B60 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"            (o 12:40 hod.)
B61 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"          (o 14:00 hod.)
B62 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"            (o 15:10 hod.)

4. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 11.11.2023 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

B63 SMF HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca          (o 09:00 hod.)
B64 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca            (o 10:15 hod.)
B65 SMF HK Žilina - MHáK Martin                        (o 11:30 hod.)


6. kolo: 25. - 26.11.2023

1. skupina -

B66 MŠK - hádzaná Čadca - voľno

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 26.11.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

B67 THA Martin "B" - SMF HK Žilina         (o 09:00 hod.)
B68 THA Martin "A" - MHáK Martin           (o 10:00 hod.)
B69 THA Martin "A" - SMF HK Žilina         (o 11:10 hod.)
B70 THA Martin "B" - MHáK Martin           (o 12:10 hod.)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 25.11.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B71 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"        (o 09:00 hod.)
B72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"       (o 10:20 hod.)
B73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"        (o 11:40 hod.)
B74 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"       (o 13:00 hod.)

4. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

B75 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske               (o 12:00 hod.)
B76 ŠA Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom             (o 13:00 hod.)
B77 ŠA Trenčín - HK Slávia Partizánske                    (o 14:15 hod.)
B78 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom        (o 15:15 hod.)


7. kolo: 09. - 10.12.2023

1. skupina -

B79 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
B80 HK Slávia Partizánske - voľno

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH)*

B81 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín             (o 09:00 hod.)
B82 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča         (o 10:10 hod.)
B83 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín               (o 11:25 hod.)
B84 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča       (o 12:35 hod.)

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/).

3. skupina - HK AS Trenčín "B" (hrá sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH)*

B85 HK AS Trenčín "B" - SMF HK Žilina       (o 09:00 hod.)
B86 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin         (o 10:20 hod.)
B87 HK AS Trenčín "A" - SMF HK Žilina       (o 11:40 hod.)
B88 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin         (o 13:00 hod.)

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/).

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 09.12.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

B89 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"      (o 09:00 hod.)
B90 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"      (o 10:15 hod.)
B91 THA Martin "A" - THA Martin "B"                 (o 11:30 hod.)

Dohrávka - 7. kolo: 09. - 10.12.2023

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (dohrávalo sa v utorok 12.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B82 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča       (o 16:30 hod.)
B84 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča         (o 17:30 hod.)


Dohrávka - 7. kolo: 09. - 10.12.2023

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (dohrávalo sa v utorok 19.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B81 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín             (o 16:30 hod.)
B83 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín               (o 17:40 hod.)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 23. - 24.09.2023

1. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A1 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 09:00 hod.)
A2 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 09:55 hod.)
A3 THA Martin "A" - THA Martin "B"                        (o 10:50 hod.)

2. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

A4 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "A"            (o 09:00 hod.)
A5 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"              (o 10:00 hod.)
A6 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "B"            (o 11:10 hod.)
A7 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"              (o 12:05 hod.)

3. skupina: ŠA Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

A8 ŠA Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                  (o 11:30 hod.)
A9 ŠA Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                (o 12:25 hod.)
A10 ŠA Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                (o 13:20 hod.)
A11 ŠA Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou               (o 14:15 hod.)

4. skupina: MHK Bytča "A" (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v ŠH v Bytči)

A12 MHK Bytča "A" - HK Slávia Partizánske                       (o 12:00 hod.)
A13 MHK Bytča "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                (o 11:00 hod.)
A14 MHK Bytča "B" - HK Slávia Partizánske                       (o 10:00 hod.)
A15 MHK Bytča "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                (o 09:00 hod.)


2. kolo: 07. - 08.10.2023

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

A16 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske                      (o 09:00 hod.)
A17 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom                (o 10:00 hod.)
A18 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca                (o 11:00 hod.)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH)

A19 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "A"               (o 10:00 hod.)
A20 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "B"             (o 11:00 hod.)
A21 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "B"               (o 12:00 hod.)
A22 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "A"             (o 13:00 hod.)

3. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 07.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A23 MHáK Martin - ŠA Trenčín "A"               (o 09:00 hod.)
A24 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "B"             (o 10:00 hod.)
A25 MHáK Martin - ŠA Trenčín "B"               (o 11:00 hod.)
A26 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "A"             (o 12:00 hod.)

4. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH)

A27 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"             (o 09:00 hod.)
A28 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"             (o 10:00 hod.)
A29 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"             (o 11:15 hod.)
A30 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"             (o 12:15 hod.)


3. kolo: 21. - 22.10.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v MŠH)

A31 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 09:00 hod.)
A32 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca             (o 10:15 hod.)
A33 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                   (o 11:15 hod.)

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A34 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "B"             (o 09:00 hod.)
A35 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "A"             (o 09:50 hod.)
A36 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "A"             (o 10:50 hod.)
A37 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "B"             (o 11:40 hod.)

3. skupina - MHK Bytča "B" (hralo sa v sobotu 21.10.2023 v ŠH v Bytči)

A38 MHK Bytča "B" - SMF HK Žilina            (o 09:00 hod.)
A39 MHK Bytča "A" - MHáK Martin              (o 10:00 hod.)
A40 MHK Bytča "A" - SMF HK Žilina            (o 11:00 hod.)
A41 MHK Bytča "B" - MHáK Martin              (o 12:00 hod.)

4. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v MŠH)

A42 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                    (o 10:00 hod.)
A43 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou            (o 11:10 hod.)
A44 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                   (o 12:20 hod.)
A45 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom              (o 13:20 hod.)


4. kolo: 04. - 05.11.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v MŠH)

A46 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                        (o 14:00 hod.)
A47 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou          (o 15:05 hod.)
A48 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                       (o 16:10 hod.)

2. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 04.11.2023 v ŠH Mesta Žilina, ZŠ V. Javorku /Hečkova 2516/17/)

A49 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske                   (o 09:00 hod.)
A50 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom              (o 10:00 hod.)
A51 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom            (o 11:10 hod.)
A52 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                     (o 12:05 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A53 THA Martin "A" - MHK Bytča "A"         (o 09:00 hod.)
A54 THA Martin "B" - MHK Bytča "B"         (o 09:50 hod.)
A55 THA Martin "B" - MHK Bytča "A"         (o 10:50 hod.)
A56 THA Martin "A" - MHK Bytča "B"         (o 11:40 hod.)

4. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v MŠH)

A57 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "A"          (o 09:00 hod.)
A58 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "B"          (o 10:00 hod.)
A59 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"          (o 11:15 hod.)
A60 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "B"          (o 12:15 hod.)


Predohrávka - 5. kolo: 18. - 19.11.2023

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v piatok 17.11.2023 v MŠH)

A68 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"         (o 09:00 hod.)
A69 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                (o 10:00 hod.)
A70 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"          (o 11:15 hod.)
A71 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                 (o 12:20 hod.)


5. kolo: 18. - 19.11.2023

1. skupina - ŠA Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH)

A61 ŠA Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca        (o 10:30 hod.)
A62 ŠA Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca        (o 11:30 hod.)
A63 ŠA Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"                   (o 12:30 hod.)

2. skupina - MHK Bytča "A" (hralo sa v nedeľu 19.11.2023 v ŠH v Bytči)

A64 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "A"          (o 09:00 hod.)
A65 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "B"          (o 10:00 hod.)
A66 MHK Bytča "B" - HK AS Trenčín "A"          (o 11:00 hod.)
A67 MHK Bytča "A" - HK AS Trenčín "B"          (o 12:00 hod.)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v piatok 17.11.2023 v MŠH)

A68 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"         (o 09:00 hod.)
A69 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                (o 10:00 hod.)
A70 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"          (o 11:15 hod.)
A71 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                 (o 12:20 hod.)

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH)

A72 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SMF HK Žilina          (o 09:00 hod.)
A73 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin             (o 10:00 hod.)
A74 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - SMF HK Žilina           (o 11:10 hod.)
A75 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin            (o 12:10 hod.)

Predohrávka - 7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa vo štvrtok 23.11.2023 v ŠH v Bytči)

A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"       (o 16:00 hod.)

Predohrávka - 7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

A91 MHK Bytča "B" - MŠK - hádzaná Čadca         (o 09:00 hod.)
A92 MHK Bytča "A" - MŠK - hádzaná Čadca         (o 10:00 hod.)
A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"        predohrávalo sa vo štvrtok 23.11.2023 o 16:00 hod.

6. kolo: 02. - 03.12.2023

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 03.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A76 MŠK - hádzaná Čadca - SMF HK Žilina       (o 09:30 hod.)
A77 SMF HK Žilina - MHáK Martin                     (o 10:30 hod.)
A78 MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin         (o 11:30 hod.)

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A79 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom          (o 09:00 hod.)
A80 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou         (o 09:50 hod.)
A81 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom          (o 10:50 hod.)
A82 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou         (o 11:40 hod.)

3. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v MŠH)

A83 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"              (o 10:00 hod.)
A84 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"       (o 11:00 hod.)
A85 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"              (o 12:15 hod.)
A86 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"       (o 13:15 hod.)

4. skupina - ŠA Trenčín "A" (hrá sa v nedeľu 03.12.2023 v MŠH) MHK Bytča "A" (hralo sa v sobotu 02.12.2023 v ŠH v Bytči)

A87 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "A"        (o 13:00 hod.)  (o 09:30 hod.)
A88 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "B"        (o 14:00 hod.)  (o 10:30 hod.)
A89 ŠA Trenčín "B" - MHK Bytča "A"        (o 15:00 hod.)  (o 11:45 hod.)
A90 ŠA Trenčín "A" - MHK Bytča "B"        (o 16:00 hod.)  (o 12:45 hod.)


7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

A91 MHK Bytča "B" - MŠK - hádzaná Čadca         (o 09:00 hod.)
A92 MHK Bytča "A" - MŠK - hádzaná Čadca         (o 10:00 hod.)
A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"         predohrávalo sa vo štvrtok 23.11.2023 o 16:00 hod.

2. skupina - ŠA Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 17.12.2023 v MŠH)

A94 ŠA Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                (o 09:00 hod.)
A95 ŠA Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom         (o 09:50 hod.)
A96 ŠA Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                (o 11:10 hod.)
A97 ŠA Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom         (o 12:00 hod.)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v sobotu 16.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)*

A98 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"         (o 09:00 hod.)
A99 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"        (o 10:20 hod.)
A100 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"        (o 11:40 hod.)
A101 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"       (o 13:00 hod.)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa budú dohrávať vo štvrtok 01.02.2024.

4. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 16.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A102 MHáK Martin - THA Martin "A"       (o 09:00 hod.)
A103 SMF HK Žilina - THA Martin "B"     (o 10:00 hod.)
A104 MHáK Martin - THA Martin "B"       (o 11:00 hod.)
A105 SMF HK Žilina - THA Martin "A"     (o 12:00 hod.)

 

 

V súťažiach skončila jesenná časť sezóny 2023/2024.

 




Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.