Nachádzaš sa tu:
18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 02 dec 2022, 00:14
Prečítané: 2085x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - SEPTEMBER / OKTÓBER / NOVEMBER / DECEMBER 2022


MOL LIGA - ŽENY:

1. kolo: 03. - 04.09.2022

XBA-001 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň                                (so 03.09.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-002 DHK Baník Most - Handball Club Zlín                   (so 03.09.2022/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-003 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce     (so 03.09.2022/16:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-004 Házená Kynžvart - HK Slovan Duslo Šaľa             (so 03.09.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-005 AHT HC Tatran Stupava - DHC Sokol Poruba         (ne 04.09.2022/17:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
XBA-006 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc     (so 03.09.2022/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 11. kolo: streda 10.11.2021

XBA-012 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                        (st 07.09.2022/18:00 hod.) - SH, Písek


2. kolo: 10. - 11.09.2022

XBA-007 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc                          (so 10.09.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-008 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda     (so 10.09.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-009 HK Slovan Duslo Šaľa - AHT HC Tatran Stupava   (so 10.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-010 MŠK IUVENTA Michalovce - Házená Kynžvart      (so 10.09.2022/17:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-011 Handball Club Zlín - DHC Slavia Praha                  (ne 11.09.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-012 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                        (st 07.09.2022/18:00 hod.) - SH, Písek


Predohrávky - 3. kolo: streda 14.09.2022

XBA-013 DHK Baník Most - DHC Plzeň                              (st 14.09.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-017 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa (st 14.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


3. kolo: 17.09.2022 (sobota)

XBA-013 DHK Baník Most - DHC Plzeň                              (st 14.09.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-014 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                       (so 17.09.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-015 Házená Kynžvart - Handball Club Zlín                    (so 17.09.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-016 AHT Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce   (so 17.09.2022/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
XBA-017 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa (st 14.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-018 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba               (so 17.09.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


Predohrávka - 3. kolo: streda 21.09.2022

XBA-024 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                     (st 21.09.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


4. kolo: 24. - 25.09.2022

XBA-019 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                           (so 24.09.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-020 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc          (so 24.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-021 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda (so 24.09.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-022 Handball Club Zlín - AHT HC Tatran Stupava          (ne 25.09.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-023 TJ Sokol Písek - Házená Kynžvart                        (so 24.09.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-024 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                    (st 21.09.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


Predohrávky - 5. kolo: streda 05.10.2022

XBA-028 HC DAC Dunajská Streda - Handball Club Zlín      (st 05.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-025 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                            (st 05.10.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-026 Házená Kynžvart - DHK Baník Most                     (st 05.10.2022/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


5. kolo: 08.10.2022 (sobota)

XBA-025 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                            (st 05.10.2022/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-026 Házená Kynžvart - DHK Baník Most                     (st 05.10.2022/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-027 AHT HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek              (so 08.10.2022/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
XBA-028 HC DAC Dunajská Streda - Handball Club Zlín      (st 05.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-029 DHK Zora Olomouc - MŠK IUVENTA Michalovce   (so 08.10.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-030 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa           (so 08.10.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


Predohrávky - 6. kolo: streda 12.10.2022

XBA-035 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava            (st 12.10.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-036 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                    (st 12.10.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-032 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba    (st 12.10.2022/19:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


6. kolo: 15. - 16.10.2022

XBA-031 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa                      (so 15.10.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-032 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba    (st 12.10.2022/19:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-033 Handball Club Zlín - DHK Zora Olomouc                (ne 16.10.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-034 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda           (so 15.10.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-035 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava            (st 12.10.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-036 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                    (st 12.10.2022/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


Predohrávka - 7. kolo: streda 19.10.2022

XBA-039 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most         (st 19.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


7. kolo: 22.10.2022 (sobota)

XBA-037 Házená Kynžvart - DHC Plzeň                              (so 22.10.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-038 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha           (so 22.10.2022/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
XBA-039 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most         (st 19.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-040 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                     (so 22.10.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-041 DHC Sokol Poruba - Handball Club Zlín                  (so 22.10.2022/19:00 hod.) - SH, Ostrava-Polanka n. Odr.
XBA-042 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce (so 22.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


8. kolo: 19. - 20.11.2022

XBA-043 DHC Plzeň - MŠK IUVENTA Michalovce                 (so 19.11.2022/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-044 Handball Club Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa              (ne 20.11.2022/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-045 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba                       (so 19.11.2022/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-046 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                    (ne 20.11.2022/17:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-047 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda         (so 19.11.2022/15:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-048 Házená Kynžvart - AHT HC Tatran Stupava             (so 19.11.2022/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart


9. kolo: 26.11.2022 (sobota)

XBA-049 AHT HC Tatran Stupava - DHC Plzeň                      (so 26.11.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
XBA-050 HC DAC Dunajská Streda - Házená Kynžvart           (so 26.11.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-051 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha                   (so 26.11.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-052 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most                     (ne 27.11.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-053 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek                   (so 26.11.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-054 MŠK IUVENTA Michalovce - Handball Club Zlín        (so 26.11.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Predohrávky - 10. kolo: streda 30.11.2022

XBA-056 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce            (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH, Písek
XBA-057 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa                (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-058 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                   (st 30.11.2022/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-059 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc                    (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-060 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dun. Streda        (st 30.11.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


10. kolo: 03.12.2022 (sobota)

XBA-055 DHC Plzeň - Handball Club Zlín                              (so 03.12.2022/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-056 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce            (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH, Písek
XBA-057 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa                (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-058 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                   (st 30.11.2022/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-059 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc                    (st 30.11.2022/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-060 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dun. Streda        (st 30.11.2022/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


Predohrávka - 11. kolo: streda 07.12.2022

XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                     (st 07.12.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


11. kolo: 10. - 11.12.2022

XBA-061 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň                    (so 10.12.2022/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-062 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava           (so 10.12.2022/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-063 DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                     (st 07.12.2022/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-064 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha               (so 10.12.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most          (ut 20.12.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-066 Handball Club Zlín - TJ Sokol Písek                         (so 10.12.2022/14:30 hod.) - ŠH Radostova, Luhačovice


Dohrávka - 11. kolo: utorok 20.12.2022

XBA-065 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most          (ut 20.12.2022/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 10. - 11.09.2022

2A-01 ŠA Trenčín - Partizánske                                (ne 11.09.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-02 Nesvady - Bern. Košice                                  (ne 11.09.2022/14:30 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-03 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Bratislava       (ne 11.09.2022/11:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-04 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Topoľčany                  (so 10.09.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-05 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín    (so 10.09.2022/14:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-06 Bánovce nad Bebr. - HC Sporta Hlohovec         (so 10.09.2022/16:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-07 HKM Šurany - HK Junior Močenok                  (ne 11.09.2022/17:00 hod.) - MŠH, Šurany


2. kolo: 17. - 18.09.2022

2A-08 HK AS Trenčín - HKM Šurany                         (ne 18.09.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-09 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove    (so 17.09.2022/09:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-10 Partizánske - HC DAC Dun. Streda "B"           (ne 18.09.2022/15:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-11 HK Junior Močenok - Bánovce n. Bebr.            (so 17.09.2022/19:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-12 Bern. Košice - HC Sporta Hlohovec                 (so 17.09.2022/13:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE*
2A-13 ŠKP Topoľčany - ŠA Trenčín                          (ne 18.09.2022/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-14 Nesvady - ŠŠK SLŠ Prešov                            (so 17.09.2022/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.


Predohrávka - 3. kolo: streda 21.09.2022

2A-20 ŠŠK SLŠ Prešov - Bern. Košice                     (st 21.09.2022/19:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


3. kolo: 24. - 25.09.2022

2A-15 HK Junior Močenok - HC Sporta Hlohovec       (so 24.09.2022/15:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-16 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín                  (so 24.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-17 Športová akadémia Trenčín - Nesvady             (so 24.09.2022/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-18 Handball Zlatná na Ostrove - Partizánske        (so 24.09.2022/13:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-19 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠKP Topoľčany     (ne 25.09.2022/15:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-20 ŠŠK SLŠ Prešov - Bern. Košice                     (st 21.09.2022/19:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-21 HKM Šurany - ŠKP Bratislava                        (ne 25.09.2022/18:00 hod.) - MŠH, Šurany


4. kolo: 08. - 09.10.2022

2A-22 Nesvady - HC DAC Dun. Streda "B"                (so 08.10.2022/18:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady*
2A-23 Bern. Košice - HK Junior Močenok                  (so 08.10.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-24 ŠKP Topoľčany - Handball Zlatná na Ostr.       (ne 09.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-25 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec              (so 08.10.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-26 ŠKP Bratislava - Bánovce n. Bebr.                   (ne 09.10.2022/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA
2A-27 Partizánske - HKM Šurany                              (so 08.10.2022/18:30 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-28 ŠŠK SLŠ Prešov - Šport. akadémia Trenčín     (so 08.10.2022/16:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

* - na základe oznámenia klubu HC DAC Dunajská Streda "B" o nenastúpení na stretnutie ŠTK SZH oznamuje všetkým zainteresovaným, že stretnutie DHK-71 Ferplast Nesvady - HC DAC Dunajská Streda "B", ktoré sa malo odohrať dňa 08.10.2022 o 18:00 hod. sa neuskutoční.


Predohrávka - 5. kolo: piatok 14.10.2022

2A-32 Handball Zlatná na Ostrove - Nesvady              (pi 14.10.2022/17:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná


5. kolo: 15. - 16.10.2022

2A-29 Šport. akadémia Trenčín - Bern. Košice           (so 15.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-30 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava              (ne 16.10.2022/18:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-31 Bánovce n. Bebr. - HK Slávia Partizánske        (so 15.10.2022/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-32 Handball Zlatná na Ostrove - Nesvady              (pi 14.10.2022/17:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-33 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín               (ne 16.10.2022/17:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-34 HKM Šurany - ŠKP Topoľčany                        (ne 16.10.2022/15:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-35 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov    (ne 16.10.2022/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


6. kolo: 22. - 23.10.2022

2A-36 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostr.      (so 22.10.2022/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-37 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec    (so 22.10.2022/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
2A-38 Nesvady - HKM Šurany                                  (so 22.10.2022/18:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-39 ŠKP Topoľčany - Bánovce n. Bebr.                  (ne 23.10.2022/16:30 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-40 Bern. Košice - HK AS Trenčín                         (ne 23.10.2022/15:30 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-41 ŠA Trenčín - HC DAC Dun. Streda "B"             (so 22.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-42 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok               (ne 23.10.2022/14:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 29.10.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Partizánskom.


Dohrávka - 6. kolo: sobota 29.10.2022

2A-37 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec    (so 30.10.2022/17:00 hod.) - MŠH, Partizánske


7. kolo: 05. - 06.11.2022

2A-43 Bánovce n. Bebr. - Nesvady                            (ne 06.11.2022/15:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-44 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Topoľčany             (so 05.11.2022/17:30 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-45 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                     (so 05.11.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-46 HK Junior Močenok - Partizánske                   (ne 06.11.2022/17:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-47 Handball Zlatná na Ostr. - ŠA Trenčín              (so 05.11.2022/17:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-48 HC DAC Dun. Streda "B" - Bern. Košice          (so 05.11.2022/12:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-49 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov                      (ne 06.11.2022/13:00 hod.) - MŠH, Šurany


8. kolo: 12. - 13.11.2022

2A-50 Bern. Košice - ŠKP Bratislava                         (št 17.11.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-51 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín            (ne 13.11.2022/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-52 ŠŠK SLŠ Prešov - Bánovce n. Bebr.                 (so 12.11.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-53 Nesvady - HC Sporta Hlohovec                         (št 17.11.2022/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-54 HC DAC Dun. Streda "B" - Zlatná na Ostrove     (so 12.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*
2A-55 ŠKP Topoľčany - HK Junior Močenok                (so 12.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-56 ŠA Trenčín - HKM Šurany                                (so 12.11.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (Handball Zlatná na Ostrove), zápas sa bude dohrávať v stredu 14.12.2022 o 10:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede.


Dohrávky - 8. kolo: štvrtok 17.11.2022

2A-50 Bern. Košice - ŠKP Bratislava                          (št 17.11.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-53 Nesvady - HC Sporta Hlohovec                         (št 17.11.2022/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

2A-75 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                    (št 17.11.2022/13:15 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-77 HK Slávia Partizánske - ŠKP Topoľčany            (št 17.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Partizánske


9. kolo: 19. - 20.11.2022

2A-57 HK Junior Močenok - Nesvady                         (ne 20.11.2022/17:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-58 HKM Šurany - HC DAC Dun. Streda "B"           (ne 20.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-59 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín                         (so 19.11.2022/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-60 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske            (ne 20.11.2022/16:30 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-61 Handball Zlatná na Ostr. - Bern. Košice            (so 19.11.2022/13:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec            (so 19.11.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-63 HK AS Trenčín - ŠKP Topoľčany                      (so 19.11.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín


10. kolo: 26. - 27.11.2022

2A-64 ŠKP Topoľčany - ŠKP Bratislava                      (ne 27.11.2022/15:45 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-65 HC DAC Dun. Streda "B" - Bánovce n. Bebr.     (ne 27.11.2022/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-66 Bern. Košice - HK Slávia Partizánske               (so 26.11.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-67 ŠA Trenčín - HC Sporta Hlohovec                     (so 26.11.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín*
2A-68 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Junior Močenok             (so 26.11.2022/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-69 Handball Zlatná na Ostr. - HKM Šurany             (so 26.11.2022/14:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-70 Nesvady - HK AS Trenčín                                (so 26.11.2022/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v sobotu 17.12.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Trenčíne.


11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

2A-71 Bánovce n. Bebr. - Handball Zlatná na Ostr.      (so 03.12.2022/16:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-72 HKM Šurany - Bern. Košice                            (ne 04.12.2022/13:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-73 ŠKP Bratislava - Nesvady                               (ne 04.12.2022/16:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-74 HC Sporta Hlohovec - HC DAC D. Streda "B"   (so 03.12.2022/14:30 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-75 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                   (št 17.11.2022/13:15 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-76 HK Junior Močenok - ŠA Trenčín                    (so 03.12.2022/16:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-77 HK Slávia Partizánske - ŠKP Topoľčany          (št 17.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Partizánske


12. kolo: 10. - 11.12.2022

2A-78 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                   (so 10.12.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-79 Bern. Košice - ŠKP Topoľčany                        (so 10.12.2022/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-80 HKM Šurany - Bánovce n. Bebr.                      (so 10.12.2022/15:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-81 HC DAC D. Streda "B" - HK Junior Močenok    (ne 11.12.2022/11:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-82 Nesvady - HK Slávia Partizánske
2A-83 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín                            (ne 11.11.2022/--:-- hod.) - MŠH, Trenčín
2A-84 Handball Zlatná na Ostr. - HC Sporta Hlohovec


Dohrávka - 8. kolo: streda 14.11.2022

2A-54 HC DAC Dun. Streda "B" - Zlatná na Ostrove    (st 14.12.2022/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Dohrávka - 10. kolo: sobota 17.12.2022

2A-67 ŠA Trenčín - HC Sporta Hlohovec                     (so 17.12.2022/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín


13. kolo: 17. - 18.12.2022 (presun na 28. - 29.01.2023)

2A-85 HK AS Trenčín - HC DAC D. Streda "B"
2A-86 ŠKP Topoľčany - Nesvady
2A-87 ŠKP Bratislava - ŠA Trenčín
2A-88 HK Junior Močenok - Handball Zlatná na Ostr.
2A-89 HC Sporta Hlohovec - HKM Šurany
2A-90 Bánovce n. Bebr. - Bern. Košice
2A-91 HK Slávia Partizánske - ŠŠK SLŠ Prešov

 



II. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 01. - 02.10.2022

4A-01 voľno - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                                                         ------
4A-02 TJ Družstevník Topoľníky - MŠK Vranov nad Topľou       (so 12.11.2022/12:30 hod.) - ŠH, Topoľníky
4A-03 THA Martin - FHT Košice                                            (ne 02.10.2022/10:00 hod.) - ŠH na Podháji, Martin


2. kolo: 08. - 09.10.2022

4A-04 MŠK Vranov nad Topľou - voľno                                                            ------
4A-05 FHT Košice - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                      (ne 09.10.2022/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
4A-06 THA Martin - TJ Družstevník Topoľníky                         (so 08.10.2022/14:00 hod.) - ŠH na Podháji, Martin


3. kolo: 15. - 16.10.2022

4A-07 TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice                        (so 05.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Topoľníky
4A-08 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - MŠK Vranov nad Topľou
4A-09 voľno - THA Martin                                                                              ------


4. kolo: 22. - 23.10.2022

4A-10 THA Martin - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                      (so 22.10.2022/11:00 hod.) - ŠH na Podháji, Martin
4A-11 FHT Košice - MŠK Vranov nad Topľou                         (so 22.10.2022/16:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
4A-12 TJ Družstevník Topoľníky - voľno                                                           ------


5. kolo: 29. - 30.10.2022

4A-13 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - TJ Družstevník Topoľníky   (so 29.10.2022/10:30 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok
4A-14 voľno - FHT Košice                                                                              ------
4A-15 MŠK Vranov nad Topľou - THA Martin                          (so 05.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou


Dohrávka - 3. kolo: sobota 05.11.2022

4A-07 TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice                        (so 05.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Topoľníky


Dohrávka - 5. kolo: sobota 05.11.2022

4A-15 MŠK Vranov nad Topľou - THA Martin                          (so 05.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou


Dohrávka - 1. kolo: sobota 12.11.2022

4A-02 TJ Družstevník Topoľníky - MŠK Vranov nad Topľou      (so 12.11.2022/12:30 hod.) - ŠH, Topoľníky

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 10. - 11.09.2022

7A-01 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec              (so 10.09.2022/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-02 voľno - HK AS Trenčín                                                                     ------
7A-03 THA Martin/SMF - HK Žilina - FHT Košice                  (so 10.09.2022/12:45 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), Žilina
7A-04 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                             (ne 11.09.2022/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-05 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce          (ne 11.09.2022/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                   (so 10.09.2022/16:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-07 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava                 (so 10.09.2022/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


2. kolo: 17. - 18.09.2022

7A-08 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (ne 18.09.2022/15:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-09 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča                         (so 17.09.2022/16:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-10 ŠKP Bratislava - voľno                                                                     ------
7A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                              (so 17.09.2022/13:00 hod.) - ŠH, Rožňava*
7A-12 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda            (so 17.09.2022/13:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-13 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov           (so 17.09.2022/14:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-14 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     (ne 18.09.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.


Predohrávka - 3. kolo: piatok 23.09.2022

7A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava     (pi 22.09.2022/20:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky


3. kolo: 24. - 25.09.2022

7A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                 (po 26.09.2022/19:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-16 voľno - HC Tatran Stupava                                                                 ------
7A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava     (pi 22.09.2022/20:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-18 HC DAC Dunajská Streda - ŠK ZEMPLÍN Trebišov       (so 24.09.2022/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-19 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                       (so 24.09.2022/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-20 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 25.09.2022/14:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-21 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice                                  (so 24.09.2022/11:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Dohrávka - 3. kolo: pondelok 26.09.2022

7A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                (po 26.09.2022/19:00 hod.) - ŠH, Bytča


4. kolo: 08. - 09.10.2022

7A-22 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                      (so 08.10.2022/13:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-23 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dun. Streda     (ne 09.10.2022/12:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-24 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa                      (ne 09.10.2022/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-25 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - voľno                                                            ------
7A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                 (so 08.10.2022/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
7A-27 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce                    (so 08.10.2022/12:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-28 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec                         (so 08.10.2022/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín


5. kolo: 15. - 16.10.2022

7A-29 Malacky/Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                 (ne 16.10.2022/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-30 voľno - THA Martin/SMF - HK Žilina                                                    ------
7A-31 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava                         (ne 16.10.2022/14:30 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-32 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín               (so 15.10.2022/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-33 MHK Bytča - FHT Košice                                         (ne 16.10.2022/14:15 hod.) - ŠH, Bytča
7A-34 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov              (ne 16.10.2022/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-35 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                 (ne 16.10.2022/13:15 hod.) - MŠH, Šaľa


6. kolo: 22. - 23.10.2022

7A-36 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec                    (ne 23.10.2022/16:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-37 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce               (so 22.10.2022/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-38 THA Martin/SMF - HK Žilina - Malacky/Rohožník         (ne 23.10.2022/14:15 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-39 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda                    (ne 23.10.2022/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-40 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa            (ne 23.10.2022/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-41 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno                                                                  ------
7A-42 FHT Košice - HK AS Trenčín                                      (ne 23.10.2022/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 30.10.2022

7A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                               (ne 30.10.2022/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


7. kolo: 05. - 06.11.2022

7A-43 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov  (ne 06.11.2022/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava           (so 05.11.2022/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-45 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                      (so 05.11.2022/09:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-46 voľno - MHK Bytča                                                                        ------
7A-47 HC Sporta Hlohovec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov               (so 05.11.2022/13:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-48 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                                 (so 05.11.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-49 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin/SMF - HK Žilina    (so 05.11.2022/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Predohrávka - 9. kolo: nedeľa 06.11.2022

7A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                       (ne 06.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín


8. kolo: 12. - 13.11.2022

7A-50 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                      (so 12.11.2022/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-51 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                             (so 12.11.2022/11:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-52 MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník       (ne 13.11.2022/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-53 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                                      ------
7A-54 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Sporta Hlohovec       (so 12.11.2022/14:45 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce      (so 12.11.2022/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov*
7A-56 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa                    (so 12.11.2022/15:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme domácich (ŠK ZEMPLÍN Trebišov), zápas sa bude dohrávať v pondelok 21.11.2022 o 13:00 hod. v MŠH v Trebišove.


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

7A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                              (št 17.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                  (št 17.11.2022/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice          (št 17.11.2022/14:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda          (št 17.11.2022/10:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                 (št 17.11.2022/16:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený.


9. kolo: 19. - 20.11.2022

7A-57 voľno - FHT Košice                                                                          ------
7A-58 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda            (ne 20.11.2022/17:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-59 IUVENTA Michalovce - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 19.11.2022/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                      (ne 06.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-61 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                        (so 19.11.2022/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec                      (so 19.11.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-63 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava                           (ne 20.11.2022/14:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (THA Martin/SMF - HK Žilina).


Dohrávka - 8. kolo: pondelok 21.11.2022

7A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce     (po 21.11.2022/17:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Predohrávka - 10. kolo: štvrtok 24.11.2022

7A-64 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa       (št 24.11.2022/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


10. kolo: 26. - 27.11.2022

7A-64 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa       (št 24.11.2022/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                            (ne 27.11.2022/15:00 hod.) - ŠH, Bytča*
7A-66 FHT Košice - HC Tatran Stupava                                 (ne 27.11.2022/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, KE**
7A-67 voľno - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                                          ------
7A-68 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠKP Bratislava                       (ne 27.11.2022/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-69 THA Martin/SMF - HK Žilina - HK AS Trenčín               (ne 27.11.2022/11:45 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-70 ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK IUVENTA Michalovce             (so 26.11.2022/16:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod. v ŠH v Bytči.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 04.03.2023 o 15:30 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.


11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

7A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                              (št 17.11.2022/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                  (št 17.11.2022/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina              (ne 18.12.2022/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice          (št 17.11.2022/14:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-75 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno                                                            ------
7A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda          (št 17.11.2022/10:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                 (št 17.11.2022/16:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený.


Predohrávka - 12. kolo: nedeľa 04.12.2022

7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ne 04.12.2022/14:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


12. kolo: 10. - 11.12.2022

7A-78 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Tatran Stupava          (so 10.12.2022/--:-- hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-79 MHK Bytča - HK AS Trenčín                                     (so 10.12.2022/12:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 11.12.2022/14:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-81 voľno - HC Sporta Hlohovec                                                                ------
7A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                              (so 10.12.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-83 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ne 04.12.2022/14:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 10. kolo: pondelok 12.12.2022

7A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                            (po 12.12.2022/18:00 hod.) - ŠH, Bytča


13. kolo: 17. - 18.12.2022 (presun na 28. - 29.01.2023)

7A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice
7A-86 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - THA Martin/SMF - HK Žilina
7A-87 HC Sporta Hlohovec - Malacky/Rohožník
7A-88 MŠK IUVENTA Michalovce - voľno                                                       ------
7A-89 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
7A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
7A-91 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 18.12.2022

7A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina              (ne 18.12.2022/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Handball Zlatná na Ostrove pred začiatkom sezóny odstúpila zo súťaže
.

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 10. - 11.09.2022

8A-01 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec              (so 10.09.2022/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-02 voľno - HK AS Trenčín                                                                     ------
8A-03 THA Martin/SMF - HK Žilina - FHT Košice                  (so 10.09.2022/11:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), Žilina
8A-04 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                             (ne 11.09.2022/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-05 Malacky/Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce          (ne 11.09.2022/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                   (so 10.09.2022/14:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-07 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava                 (so 10.09.2022/15:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


2. kolo: 17. - 18.09.2022

8A-08 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (ne 18.09.2022/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-09 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča                         (so 17.09.2022/14:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-10 ŠKP Bratislava - voľno                                                                     ------
8A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                              (so 17.09.2022/14:30 hod.) - ŠH, Rožňava*
8A-12 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda            (so 17.09.2022/15:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-13 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov           (so 17.09.2022/12:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-14 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     (ne 18.09.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.


Predohrávka - 3. kolo: piatok 23.09.2022

8A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava     (pi 22.09.2022/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky


3. kolo: 24. - 25.09.2022

8A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                 (po 26.09.2022/17:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-16 voľno - HC Tatran Stupava                                                                 ------
8A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava     (pi 22.09.2022/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-18 HC DAC Dunajská Streda - ŠK ZEMPLÍN Trebišov       (so 24.09.2022/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-19 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                       (so 24.09.2022/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-20 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 25.09.2022/13:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-21 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice                                  (so 24.09.2022/09:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


Dohrávka - 3. kolo: pondelok 26.09.2022

8A-15 MHK Bytča - THA Martin/SMF - HK Žilina                 (po 26.09.2022/17:00 hod.) - ŠH, Bytča


4. kolo: 08. - 09.10.2022

8A-22 HC Tatran Stupava - Malacky/Rohožník                       (so 08.10.2022/15:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-23 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dun. Streda      (ne 09.10.2022/10:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-24 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa                       (ne 09.10.2022/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-25 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - voľno                                                            ------
8A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                  (so 08.10.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
8A-27 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce                     (so 08.10.2022/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-28 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec                          (so 08.10.2022/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín


5. kolo: 15. - 16.10.2022

8A-29 Malacky/Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                  (ne 16.10.2022/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-30 voľno - THA Martin/SMF - HK Žilina                                                     ------
8A-31 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava                          (ne 16.10.2022/16:15 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-32 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín                (so 15.10.2022/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-33 MHK Bytča - FHT Košice                                          (ne 16.10.2022/12:30 hod.) - ŠH, Bytča
8A-34 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov               (ne 16.10.2022/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-35 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                  (ne 16.10.2022/11:30 hod.) - MŠH, Šaľa


6. kolo: 22. - 23.10.2022

8A-36 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec                     (ne 23.10.2022/14:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-37 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce                (so 22.10.2022/14:15 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-38 THA Martin/SMF - HK Žilina - Malacky/Rohožník          (ne 23.10.2022/12:30 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-39 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda                     (ne 23.10.2022/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-40 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa             (ne 23.10.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-41 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno                                                                  ------
8A-42 FHT Košice - HK AS Trenčín                                       (ne 23.10.2022/13:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 30.10.2022

8A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec                                (ne 30.10.2022/15:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


7. kolo: 05. - 06.11.2022

8A-43 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov   (ne 06.11.2022/11:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava            (so 05.11.2022/15:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-45 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                       (so 05.11.2022/10:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-46 voľno - MHK Bytča                                                                        ------
8A-47 HC Sporta Hlohovec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                (so 05.11.2022/14:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-48 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava                                  (so 05.11.2022/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-49 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 05.11.2022/13:30 hod.) - MŠH, Šaľa


Predohrávka - 9. kolo: nedeľa 06.11.2022

8A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                        (ne 06.11.2022/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín


8. kolo: 12. - 13.11.2022

8A-50 FHT Košice - ŠKP Bratislava                                       (so 12.11.2022/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-51 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                              (so 12.11.2022/09:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-52 MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník        (ne 13.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-53 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                                      ------
8A-54 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Sporta Hlohovec        (so 12.11.2022/13:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce       (so 12.11.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-56 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 12.11.2022/14:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO


Predohrávky - 11. kolo: štvrtok 17.11.2022

8A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                               (št 17.11.2022/11:30 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                   (št 17.11.2022/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
8A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice           (št 17.11.2022/12:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda           (št 17.11.2022/09:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                  (št 17.11.2022/14:15 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený.


9. kolo: 19. - 20.11.2022

8A-57 voľno - FHT Košice                                                                          ------
8A-58 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda             (ne 20.11.2022/15:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-59 IUVENTA Michalovce - THA Martin/SMF - HK Žilina      (so 19.11.2022/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                       (ne 06.11.2022/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-61 MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa                         (so 19.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-62 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec                       (so 19.11.2022/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-63 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava                            (ne 20.11.2022/13:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Predohrávka - 10. kolo: štvrtok 24.11.2022

8A-64 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa        (št 24.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


10. kolo: 26. - 27.11.2022

8A-64 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa       (št 24.11.2022/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                            (ne 27.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Bytča*
8A-66 FHT Košice - HC Tatran Stupava                                 (ne 27.11.2022/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, KE**
8A-67 voľno - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                                          ------
8A-68 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠKP Bratislava                       (ne 27.11.2022/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-69 THA Martin/SMF - HK Žilina - HK AS Trenčín               (ne 27.11.2022/10:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-70 ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK IUVENTA Michalovce             (so 26.11.2022/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod. v ŠH v Bytči.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 04.03.2023 o 14:00 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.


11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

8A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                               (št 17.11.2022/11:30 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                   (št 17.11.2022/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
8A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina               (ne 18.12.2022/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice           (št 17.11.2022/12:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-75 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno                                                            ------
8A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda           (št 17.11.2022/09:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                  (št 17.11.2022/14:15 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený.


Predohrávka - 12. kolo: utorok 06.12.2022

8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ut 06.12.2022/17:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


12. kolo: 10. - 11.12.2022

8A-78 THA Martin/SMF - HK Žilina - HC Tatran Stupava          (so 10.12.2022/--:-- hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-79 MHK Bytča - HK AS Trenčín                                     (so 10.12.2022/10:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 11.12.2022/14:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-81 voľno - HC Sporta Hlohovec                                                                ------
8A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                              (so 10.12.2022/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-83 Malacky/Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ut 06.12.2022/17:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávka - 10. kolo: pondelok 12.12.2022

8A-65 MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec                            (po 12.12.2022/16:00 hod.) - ŠH, Bytča


13. kolo: 17. - 18.12.2022 (presun na 28. - 29.01.2023)

8A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice
8A-86 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - THA Martin/SMF - HK Žilina
8A-87 HC Sporta Hlohovec - Malacky/Rohožník
8A-88 MŠK IUVENTA Michalovce - voľno                                                       ------
8A-89 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
8A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča
8A-91 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov


Dohrávka - 11. kolo: nedeľa 18.12.2022

8A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina               (ne 18.12.2022/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Handball Zlatná na Ostrove pred začiatkom sezóny odstúpila zo súťaže.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 1. kolo - 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa vo štvrtok 22.09.2022 v MŠH v Trenčíne)

C5 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                                                               (o 15:00 hod.)


1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 24.09.2022 na ihrisku pri ZŠ)

C1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                                            (o 09:00 hod.)
C2 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                           (o 10:00 hod.)
C3 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                            (o 11:00 hod.)
C4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                                           (o 12:00 hod.)
C5 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"     predohrávalo sa vo štvrtok 22.09.2022 o 15:00 hod. v MŠH v Trenčíne
C6 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                        (o 13:10 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 24.09.2022 v MŠH)

C7 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                                   (o 09:00 hod.)
C8 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                             (odložené)
C9 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín                          (o 10:20 hod.)
C10 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                       (odložené)
C11 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                                              (odložené)
C12 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                               (o 11:30 hod.)

3. skupina: THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 25.09.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C13 THA Martin "B" - THA Martin "A"
C14 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                              (o 08:00 hod.)
C15 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                           (o 09:15 hod.)
C16 MHáK Martin - THA Martin "B"                                         (o 10:15 hod.)
C17 THA Martin "A" - MHáK Martin                                         (o 11:30 hod.)
C18 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"                            (o 12:30 hod.)


Dohrávka - 1. kolo - 24. - 25.09.2022

2. skupina - HK Slávia Partizánske (dohrávalo sa v utorok 27.09.2022 v MŠH v Partizánskom)

C10 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                       (o 16:00 hod.)


Dohrávka - 1. kolo - 24. - 25.09.2022

2. skupina - HK Slávia Partizánske (dohrávalo sa v nedeľu 02.10.2022 v MŠH v Trenčíne)

C11 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                                                (o 10:00 hod.)


2. kolo: 08. - 09.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 16.10.2022 v MŠH)

C19 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "B"                          (o 09:00 hod.)
C20 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                 (o 10:00 hod.)
C21 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"                          (o 11:15 hod.)
C22 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                 (o 12:15 hod.)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 08.10.2022 v MŠH)

C23 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca                       (o 09:30 hod.)
C24 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                                       (o 10:35 hod.)
C25 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca                         (o 11:50 hod.)
C26 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin                                      (o 12:55 hod.)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 08.10.2022 v ŠH Mesta Žilina, ZŠ V. Javorku /Hečkova 2516/17/)

C27 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "B"                               (zrušené)
C28 MHK Bytča - THA Martin "A"                                                     (odložené)
C29 MHK Bytča - THA Martin "B"                                                      (zrušené)
C30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "A"                            (o 10:05 hod.)


Dohrávka - 2. kolo - 07. - 08.10.2022

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa vo štvrtok 13.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C28 MHK Bytča - THA Martin "A"                                                     (o 16:00 hod.)


Dohrávka - 2. kolo: 07. - 08.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 16.10.2022 v MŠH)

C19 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                          (o 09:00 hod.)
C20 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                 (o 10:00 hod.)
C21 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                          (o 11:15 hod.)
C22 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                 (o 12:15 hod.)


Dohrávka - 1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v utorok 17.10.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C2 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                           (o 17:00 hod.)
C4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                                           (o 18:00 hod.)


3. kolo: 22. - 23.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v MŠH)

C31 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                                                        (o 09:00 hod.)
C32 HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                 (o 10:15 hod.)
C33 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                                                        (o 11:15 hod.)
C34 HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                 (o 12:15 hod.)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C35 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín                                                (o 11:30 hod.)
C36 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca                                         (o 12:30 hod.)
C37 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca                                  (o 13:30 hod.)
C38 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                                       (o 14:30 hod.)

3. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C39 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                      (zrušené)
C40 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                    (odložené)*
C41 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (zrušené)
C42 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                   (o 10:00 hod.)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 29.10.2022 o 10:00 hod. v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/.


3. kolo: 22. - 23.10.2022

3. skupina - THA Martin "B" (dohrávalo sa v sobotu 29.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C40 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                   (o 10:00 hod.)


Predohrávka - 4. kolo: 05. - 06.11.2022

3. skupina - HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa vo štvrtok 03.11.2022 v MŠH)

C51 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                                        (zrušené)
C52 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                              (o 15:30 hod.)
C53 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                 (zrušené)
C54 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                     (o 17:00 hod.)


4. kolo: 05. - 06.11.2022

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 06.11.2022 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C43 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"                                      (o 09:00 hod.)
C44 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                                                    (o 10:00 hod.)
C45 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                                                    (o 11:10 hod.)
C46 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"                                      (o 12:10 hod.)

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 05.11.2022 v ŠH v Bytči)

C47 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                                     (o 09:00 hod.)***
C48 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                               (o 10:00 hod.)*
C49 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                (o 11:15 hod.)**
C50 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                                   (o 12:15 hod.)****

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v utorok 15.11.2022 o 18:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v utorok 15.11.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

*** - presun hracieho času na 10:00 hod.

**** - presun hracieho času zápasu na 11:00 hod.

3. skupina - HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa vo štvrtok 03.11.2022 v MŠH)

C51 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                                        (zrušené)
C52 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                              (o 15:30 hod.)
C53 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                 (zrušené)
C54 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                     (o 17:00 hod.)


Dohrávka - 4. kolo: 05. - 06.11.2022

2. skupina - MHK Bytča (dohrávalo sa v utorok 15.11.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C48 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                               (o 18:00 hod.)
C49 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                (o 17:00 hod.)


5. kolo: 19. - 20.11.2022

1. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 19.11.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C55 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"                              (o 09:00 hod.)
C56 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"                                  (zrušené)
C57 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"                              (o 10:00 hod.)
C58 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"                                  (zrušené)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 20.11.2022 v MŠH)

C59 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  (o 08:50 hod.)
C60 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                                       (o 10:00 hod.)
C61 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                                        (o 11:15 hod.)
C62 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                (o 12:25 hod.)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 20.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

C63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                                             (o 09:00 hod.)
C64 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                                      (o 10:00 hod.)
C65 MHK Bytča - MHáK Martin                                                                     (o 12:25 hod.)
C66 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                                (o 11:15 hod.)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 1. kolo: 17. - 18.09.2022

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (predohrávalo sa vo štvrtok 15.09.2022 v MŠH)

D5 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                           (o 09:00 hod.)
D6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                              (o 10:00 hod.)
D7 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                    (o 11:05 hod.)
D8 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                       (o 12:05 hod.)


1. kolo: 17. - 18.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 17.09.2022 na ihrisku pri ZŠ)

D1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"                        (o 10:00 hod.)
D2 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                        (o 11:10 hod.)
D3 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                       (o 12:00 hod.)
D4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                       (o 13:10 hod.)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (predohrávalo sa vo štvrtok 15.09.2022 v MŠH)

D5 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                           (o 09:00 hod.)
D6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                              (o 10:00 hod.)
D7 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                    (o 11:05 hod.)
D8 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                       (o 12:05 hod.)

3. skupina: MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 18.09.2022 v MŠH)

D9 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                       (o 09:00 hod.)
D10 MHáK Martin - THA Martin "B"                                   (o 10:00 hod.)
D11 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"                     (o 11:00 hod.)
D12 THA Martin "A" - MHáK Martin                                   (o 12:00 hod.)


D13 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno


2. kolo: 01. - 02.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 02.10.2022 v MŠH)

D14 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                 (o 14:00 hod.)
D15 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                          (o 15:00 hod.)
D16 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                 (o 16:15 hod.)
D17 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                          (o 17:15 hod.)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 02.10.2022 v MŠH)

D18 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                           (o 13:30 hod.)
D19 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                         (o 14:30 hod.)
D20 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                             (o 15:40 hod.)
D21 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                        (o 16:40 hod.)

3. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 01.10.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

D22 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                         (o 09:00 hod.)
D23 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom                           (o 10:00 hod.)
D24 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                                               (o 11:00 hod.)


D25 THA Martin "A" - voľno
D26 THA Martin "B" - voľno


3. kolo: 15. - 16.10.2022

1. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v ŠH v Bytči)

D27 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"                                                  (o 10:00 hod.)
D28 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"                           (o 11:00 hod.)
D29 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"                                                  (o 12:00 hod.)
D30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"                           (o 13:00 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v MŠH)

D31 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                  (o 10:00 hod.)
D32 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                             (o 11:10 hod.)
D33 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                    (o 12:20 hod.)
D34 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                            (o 13:30 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D35 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                            (o 09:00 hod.)
D36 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                               (zrušené)
D37 THA Martin "B" - THA Martin "A"                                                (zrušené)


D38 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
D39 MHáK Martin - voľno


Predohrávka - 4. kolo: 29. - 30.10.2022

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v nedeľu 23.10.2022 v MŠH v Partizánskom)

D48 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Športová akadémia Trenčín                            (o 09:00 hod.)
D49 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske                                   (o 10:10 hod.)
D50 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske                                   (o 11:20 hod.)


4. kolo: 29. - 30.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 30.10.2022 v MŠH)

D40 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca                          (o 09:00 hod.)
D41 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin                                        (o 10:00 hod.)
D42 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca                          (o 11:15 hod.)
D43 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin                                        (o 12:15 hod.)

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 29.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D44 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                           (o 09:00 hod.)
D45 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                (zrušené)
D46 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                             (o 10:00 hod.)
D47 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                               (zrušené)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v nedeľu 23.10.2022 v MŠH v Partizánskom)

D48 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Športová akadémia Trenčín                            (o 09:00 hod.)
D49 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske                                   (o 10:10 hod.)
D50 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske                                   (o 11:20 hod.)


D51 MHK Bytča - voľno
D52 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - voľno


5. kolo: 12. - 13.11.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 12.11.2022 v MŠH)

D53 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"                            (o 10:00 hod.)
D54 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"                               (zrušené)
D55 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"                            (o 11:05 hod.)
D56 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"                               (zrušené)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 13.11.2022 v MŠH /býv. Pratex/)

D57 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                             (o 09:00 hod.)
D58 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                           (o 10:00 hod.)
D59 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                               (o 11:00 hod.)
D60 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                            (o 12:10 hod.)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 12.11.2022 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D61 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča                                                  (o 09:00 hod.)
D62 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                             (o 10:15 hod.)
D63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                                              (o 11:20 hod.)


D64 HK Slávia Partizánske - voľno
D65 Športová akadémia Trenčín - voľno


6. kolo: 26. - 27.11.2022

1. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (hralo sa v sobotu 26.11.2022 v MŠH)

D66 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"                          (o 09:00 hod.)
D67 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"                          (o 11:20 hod.)
D68 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                                      (o 10:15 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 27.11.2022 v MŠH)

D69 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca                                  (o 13:00 hod.)
D70 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                                                (o 16:30 hod.)
D71 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca                           (o 15:20 hod.)
D72 Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin                                         (o 14:10 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 26.11.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D73 THA Martin "A" - MHK Bytča                                                   (o 09:00 hod.)
D74 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                (zrušené)
D75 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                             (o 10:00 hod.)
D76 THA Martin "B" - MHK Bytča                                                       (zrušené)


D77 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
D78 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno


7. kolo: 03. - 04.12.2022

1. skupina: MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 04.12.2022 v ŠH v Bytči)

D79 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                                   (o 09:00 hod.)
D80 MHK Bytča - MHáK Martin                                                                  (o 10:10 hod.)
D81 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                             (o 11:10 hod.)
D82 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                                           (o 12:20 hod.)

2. skupina: THA Martin "B" (hrá sa v nedeľu 04.12.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D83 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske                                     (o 09:00 hod.)
D84 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske                                         (zrušené)
D85 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                               (o 10:00 hod.)
D86 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                  (zrušené)

3. skupina: HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 03.12.2022 v MŠH)

D87 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                     (o 11:45 hod.)
D88 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                      (o 12:50 hod.)
D89 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                             (o 13:55 hod.)


D90 HK AS Trenčín "A" - voľno
D91 HK AS Trenčín "B" - voľno

 

 

V súťažiach skončila jesenná časť sezóny 2022-23.

 



 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.