Nachádzaš sa tu:
09 sep 2023, 07:27
Ostatná aktualizácia: 11 okt 2023, 19:30
Prečítané: 785x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 2. kola MOL ligy žien, 1. kola prvej ženskej ligy a z 1. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

2. kolo: 09. - 10.09.2023

XBA-007 DHC Plzeň - HK Hodonín                                              31:19 (12:10)
XBA-008 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa                   35:27 (16:15)
XBA-009 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                              30:25 (15:13)
XBA-010 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Poruba                 29:26 (18:13)
XBA-011 TJ Sokol Lázně Kynžvart - HC DAC D. Streda                 26:31 (14:15)
XBA-012 Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Písek                         27:28 (14:13)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 09. - 10.09.2023

2-01 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠKP Bratislava                                     odložené*
2-02 HK AS Trenčín - TJ Družstevník Topoľníky          (ne 10.09.2023/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-03 ŠA Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                           (ne 10.09.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2-04 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HKM Šurany  (ne 10.09.2023/16:30 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-05 HK Junior Močenok - voľno                                                             ------
2-06 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK Bern. 16 Košice (so 09.09.2023/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda**
2-07 HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove   (so 09.09.2023/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 15.10.2023 o 16:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v obci Nesvady (okr. Komárno).

** - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. turnaj je na programe cez víkend 07. - 08.10.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 09. - 10.09.2023

7A-01 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                       54:8 (29:5)
7A-02 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                        32:20 (16:8)
7A-03 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                    46:19 (20:9)
7A-04 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                               35:39 (12:19)
7A-05 HC Tatran Stupava - Štart Trebišov                               45:24 (24:11)
7A-06 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                               30:22 (15:12)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 09. - 10.09.2023

8A-01 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                      38:12 (19:5)
8A-02 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                       32:29 (14:11)
8A-03 HC DAC Dunajská Streda - SMF HK Žilina                   25:41 (13:22)
8A-04 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                                27:22 (9:12)
8A-05 HC Tatran Stupava - Štart Trebišov                               60:20 (33:9)
8A-06 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                39:19 (19:9)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.09.2023.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 23. - 24.09.2023.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.