Nachádzaš sa tu:
08 nov 2023, 13:42
Ostatná aktualizácia: 13 nov 2023, 23:08
Prečítané: 987x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 10. kola MOL ligy žien, 9. kola prvej ženskej ligy, 9. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 5. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 10. kolo: streda 08.11.2023

XBA-055 DHC Plzeň - TJ Sokol Lázně Kynžvart                    24:39 (10:18)
XBA-060 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa               29:27 (16:9)
XBA-057 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                          35:31 (15:15)


10. kolo: 11. - 12.11.2023

XBA-055 DHC Plzeň - TJ Sokol Lázně Kynžvart                    24:39 (10:18)
XBA-056 Handball club Zlín, z.s. - IUVENTA Michalovce         21:34 (6:19)
XBA-057 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most                          35:31 (15:15)
XBA-058 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc       39:29 (18:16)
XBA-059 TJ Sokol Poruba - HK Hodonín                                31:28 (15:13)
XBA-060 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa                29:27 (16:9)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.11.2023 o 19:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   10   9 0 1   321:236   + 85   18
2. HC DAC Dunajská Streda   10   9 0 1   350:267   + 83   18
3. DHC Slavia Praha   10   7 1 2   312:276   + 36   15
4. DHK Baník Most   10   7 0 3   323:262   + 61   14
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   10   6 1 3   329:288   + 41   13
6. TJ Sokol Písek   10   5 1 4   306:306   0   11
7. HK Slovan Duslo Šaľa   10   3 1 6   276:302   - 26   7
8. DHK Zora Olomouc   10   3 1 6   287:325   - 38   7
9. DHC Plzeň   10   3 0 7   279:316   - 37   6
10. Handball club Zlín, z.s.   10   2 1 7   243:308   - 65   5
11. TJ Sokol Poruba   10   2 0 8   256:293   - 37   4
12. HK Hodonín   10   1 0 9   232:335   - 103   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

9. kolo: 11. - 12.11.2023

2-57 HKM Šurany - HC DAC Dunajská Streda "B"        31:28 (20:12)
2-58 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ    (so 11.11.2023/17:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov*
2-59 Zlatná na Ostrove - ŠŠK Bern. 16 Košice             33:22 (17:13)
2-60 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - Močenok                 36:26 (20:11)
2-61 ŠA Trenčín - HC Tatran Stupava                           21:37 (9:20)
2-62 TJ Družstevník Topoľníky - voľno                                -----
2-63 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                          33:30 (17:15)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ) nepricestovalo.


Dohrávka - 3. kolo: nedeľa 12.11.2023

2-19 HK AS Trenčín - ŠŠK Bern. 16 Košice                 31:29 (15:17)

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.11.2023 o 16:30 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   7   7 0 0   220:158   + 62   14
2. HC Tatran Stupava   7   6 0 1   229:149   + 80   12
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   8   6 0 2   236:176   + 60   12
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   7   6 0 1   231:191   + 40   12
5. HK AS Trenčín   7   5 0 2   177:159   + 18   10
6. HKM Šurany   8   5 0 3   240:262   - 22   10
7. Handball Zlatná na Ostrove   9   4 0 5   253:255   - 2   8
8. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   7   4 0 3   174:178   - 3   8
9. ŠKP Bratislava   9   4 0 5   273:295   - 22   8
10. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   9   2 0 7   209:258   - 49   4
11. ŠA Trenčín   8   2 0 6   204:261   - 57   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   8   0 0 8   156:215   - 59   0
13. HK Junior Močenok   8   0 0 8   192:259   - 67   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 9. kolo: streda 08.11.2023

7A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce             14:40 (4:19)


9. kolo: 11. - 12.11.2023

7A-49 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa              23:28 (11:15)
7A-50 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda       23:22 (10:12)
7A-51 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                         27:34 (15:18)
7A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                            (ut 21.11.2023/16:15 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce              14:40 (4:19)
7A-54 SMF HK Žilina - ŠKP Bratislava                             22:25 (11:11)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.11.2023 o 13:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   10   10 0 0   362:184   + 178   20
2. HC Tatran Stupava   9   7 1 1   308:169   + 139   15
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9   7 1 1   302:215   + 87   15
4. HK Slovan Duslo Šaľa   9   5 1 3   310:230   + 80   11
5. HC DAC Dunajská Streda   9   5 1 3   283:230   + 53   11
6. MHK Bytča   9   5 0 4   305:270   + 35   10
7. HK AS Trenčín   8   4 0 4   247:246   + 1   8
8. ŠKP Bratislava   9   3 0 6   242:264   - 22   6
9. SMF HK Žilina   10   3 0 7   224:286   - 62   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   9   2 0 7   217:273   - 56   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   203:335   - 132   2
12. FHT Košice   8   0 0 8   83:384   - 301   0

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 10. kolo: streda 08.11.2023

8A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce             23:30 (13:17)


9. kolo: 11. - 12.11.2023

8A-49 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa               20:37 (12:18)
8A-50 Malacky/Rohožník - HC DAC Dunajská Streda        25:25 (9:12)
8A-51 MHK Bytča - HC Tatran Stupava                         27:32 (12:18)
8A-52 HK AS Trenčín - FHT Košice                           (ut 21.11.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-53 Štart Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce             23:30 (13:17)
8A-54 SMF HK Žilina - ŠKP Bratislava                             27:18 (13:10)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.11.2023 o 15:30 hod.)

1. SMF HK Žilina   10   10 0 0   345:190   + 155   20
2. HC Tatran Stupava   9   8 0 1   298:207   + 91   16
3. HK Slovan Duslo Šaľa   9   7 0 2   308:235   + 73   14
4. MŠK IUVENTA Michalovce   10   6 0 4   283:255   + 28   12
5. HC DAC Dunajská Streda   9   4 1 4   291:259   + 29   9
6. HK AS Trenčín   8   4 0 4   258:229   + 29   8
7. MHK Bytča   9   4 0 5   260:250   + 10   8
8. ŠKP Bratislava   9   4 0 5   233:232   + 1   8
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9   3 1 5   241:237   + 4   7
10. ŠŠK SLŠ Prešov   9   2 0 7   212:266   - 54   4
11. Štart Trebišov   9   1 0 8   202:348   - 146   2
12. FHT Košice   8   0 0 8   106:316   - 210   0

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

5. kolo: 11. - 12.11.2023

1. skupina -

B53 ŠA Trenčín - voľno
B54 MHK Bytča - voľno

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 12.11.2023 v MŠH)

B55 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"                28:27 (16:14)
B56 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"          23:20 (11:10)
B57 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"          13:34 (9:18)
B58 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"                 45:14 (27:9)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 11.11.2023 v MŠH)

B59 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"         32:25 (16:16)
B60 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"           34:13 (17:8)
B61 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"          27:10 (13:5)
B62 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"           38:37 (20:16)

4. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 11.11.2023 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

B63 SMF HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca         29:23 (16:12)
B64 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca           31:22 (17:12)
B65 SMF HK Žilina - MHáK Martin                       29:30 (17:15)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   10   10 0 0   356:206   + 150   20
2. MHK Bytča   8   8 0 0   267:121   + 146   16
3. HK AS Trenčín "A"   8   6 0 2   308:184   + 124   12
4. ŠA Trenčín   8   6 0 2   240:136   + 104   12
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   8   6 0 2   232:184   + 48   12
6. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   8   4 0 4   188:183   + 5   8
7. MHáK Martin   8   4 0 4   200:207   - 7   8
8. SMF HK Žilina   8   4 0 4   187:201   - 14   8
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   2 0 8   174:253   - 79   4
10. THA Martin "A"   8   2 0 6   204:286   - 82   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   10   2 0 8   171:289   - 118   4
12. HK AS Trenčín "B"   8   1 0 7   155:260   - 105   2
13. THA Martin "B"   8   0 0 8   70:252   - 182   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


5. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.11.2023, hostiteľmi kola sú ŠA Trenčín "B" /1. skupina/ (hrá sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH v Trenčíne), MHK Bytča "A" /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 19.11.2023 v ŠH v Bytči), ŠKHá Dubnica nad Váhom /3. skupina/ (predohráva sa v piatok 17.11.2023 v MŠH v Dubnici nad Váhom) a HK Sokol Bánovce nad Bebravou /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 18.11.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.