Nachádzaš sa tu:
15 sep 2023, 09:46
Ostatná aktualizácia: 17 sep 2023, 17:07
Prečítané: 1008x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 3. kola MOL ligy žien, 2. kola prvej ženskej ligy a z 2. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 1. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

3. kolo: 16. - 17.09.2023

XBA-013 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek                                                 29:31 (14:16)
XBA-014 HC DAC Dun. Streda - Handball club Zlín, z.s.                       41:26 (18:14)
XBA-015 TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Lázně Kynžvart                            25:36 (9:17)
XBA-016 DHC Slavia Praha - MŠK IUVENTA Michalovce                      21:25 (10:11)
XBA-017 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most                              29:30 (18:15)
XBA-018 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc                                         26:29 (12:14)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

2-13 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                                              47:25 (21:6)


2. kolo: 16. - 17.09.2023

2-08 TJ Družstevník Topoľníky - ŠA Trenčín                                      22:27 (13:9)
2-09 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - HK Junior Močenok                          25:18 (13:12)
2-10 ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce n. Bebr.                            23:32 (11:15)
2-11 ŠŠK Bern. 16 Košice - HC Tatran Stupava                                25:29 (14:16)
2-12 voľno - HC DAC Dunajská Streda "B"                                              -----
2-13 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                                               47:25 (21:6)
2-14 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín                              19:29 (9:13)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 07. - 08.10.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

7A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                   23:32 (10:17)


Predohrávka - 4. kolo: piatok 15.09.2023

7A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                         20:43 (10:24)


2. kolo: 16. - 17.09.2023

7A-07 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                              9:48 (2:22)
7A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                   23:32 (10:17)
7A-09 Štart Trebišov - HK AS Trenčín                                                      17:41 (9:18)
7A-10 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                                                15:21 (7:12)
7A-11 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                                    25:29 (12:15)
7A-12 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                        25:22 (11:12)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 2. kolo: piatok 15.09.2023

8A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                    25:33 (8:16)


Predohrávka - 4. kolo: piatok 15.09.2023

8A-24 Štart Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                         26:34 (14:17)


2. kolo: 16. - 17.09.2023

8A-07 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                            17:40 (7:20)
8A-08 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča                                                    25:33 (8:16)
8A-09 Štart Trebišov - HK AS Trenčín                                                     25:47 (11:22)
8A-10 SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava                                               34:14 (15:6)
8A-11 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda                                   31:29 (16:16)
8A-12 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                       28:42 (16:20)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 16. - 17.09.2023

1. skupina -

B1 THA Martin "A" - voľno
B2 THA Martin "B" - voľno

2. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 17.09.2023 v MŠH)

B3 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca             46:18 (20:6)
B4 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca             16:23 (8:18)
B5 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                  55:24 (28:10)

3. skupina: SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 16.09.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

B6 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín               9:25 (5:14)
B7 MHáK Martin - MHK Bytča              16:38 (5:16)
B8 SMF HK Žilina - MHK Bytča            11:30 (7:11)
B9 MHáK Martin - ŠA Trenčín                19:28 (9:18)

4. skupina: HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 16.09.2023 v MŠH)

B10 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                       34:24 (22:13)
B11 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                 8:26 (6:13)
B12 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                 18:28 (8:15)
B13 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     31:16 (21:10)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


1. kolo je na programe cez víkend 23. - 24.09.2023.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.