Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 24 okt 2021, 19:22
Prečítané: 1310x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2021/2022 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2021/2022):

Furgaláková Soňa /1999/ (HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda), Laura Holíncová /2001/ (Handball PSG Zlín/ČR).

Minárčiková Eva /1992/ - pokračuje ako organizačný pracovník v klube Handball PSG Zlín /ČR/.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2021/2022):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 04. 09. 2021
15. 01. 2022
DHK Baník Most KPR Ruch Chorzów 41:22 (24:10) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Hodonín
42:15 (23:8) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
Házená Kynžvart
26:23 (13:7) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
AHT HC Tatran Stupava
34:16 (17:9) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
DHC Sokol Poruba 24:30 (13:17) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
HK Slovan Duslo Šaľa 26:20 (18:12) --:-- (--:--)
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc 28:18 (13:7) --:-- (--:--)

 

2. kolo / 15. kolo 11. 09. 2021 (so)
22. 01. 2021
KPR Ruch Chorzów DHK Zora Olomouc
29:29 (16:12) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Plzeň
23:23 (10:12) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
TJ Sokol Písek
29:30 (17:15) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHC Slavia Praha
17:33 (9:13) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
Handball PSG Zlín
21:20 (9:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Hodonín
30:18 (17:12) --:-- (--:--)
DHK Baník Most MŠK IUVENTA Michalovce 25:27 (15:13) --:-- (--:--)

 

3. kolo / 16. kolo 18. 09. 2021 29. 01. 2022
MŠK IUVENTA Michalovce KPR Ruch Chorzów 33:20 (15:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda DHK Baník Most 23:28 (12:14) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
HK Hodonín 19:23 (8:10) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
Házená Kynžvart
28:29 (14:13) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
AHT HC Tatran Stupava 35:15 (21:7) --:-- (--:--)
DHC Plzeň DHC Sokol Poruba
28:17 (14:7) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:11) --:-- (--:--)

 

4. kolo / 17. kolo 25. 09. 2021 05. 02. 2022
KPR Ruch Chorzów HK Slovan Duslo Šaľa
29:33 (17:16) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc 23:30 (9:13) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHC Plzeň 17:34 (9:13) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
TJ Sokol Písek
30:29 (13:18) --:-- (--:--)
HK Hodonín
DHC Slavia Praha 22:29 (15:12) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
Handball PSG Zlín 40:26 (19:17) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda 31:17 (17:10) --:-- (--:--)

 

5. kolo / 18. kolo 02. 10. 2021 (so)
12. 02. 2022 (st)
HC DAC Dunajská Streda KPR Ruch Chorzów 32:26 (18:12) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
MŠK IUVENTA Michalovce
20:41 (8:21) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most
29:35 (15:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
HK Hodonín
29:17 (15:8) --:-- (--:--)
DHC Plzeň Házená Kynžvart
27:24 (12:15) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc AHT HC Tatran Stupava
38:9 (21:1) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Sokol Poruba 35:22 (21:13) --:-- (--:--)

 

6. kolo / 19. kolo 16. 10. 2021 16. 02. 2022 (st)
KPR Ruch Chorzów DHC Sokol Poruba 32:34 (15:16) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa
14:39 (4:20) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
DHK Zora Olomouc
36:29 (15:15) --:-- (--:--)
HK Hodonín
DHC Plzeň
23:33 (13:17) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
DHK Baník Most
23:35 (9:15) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce DHC Slavia Praha
37:20 (21:9) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda Handball PSG Zlín 37:22 (17:8) --:-- (--:--)

 

7. kolo / 20. kolo 23. 10. 2021 26. 02. 2022 (so)
Handball PSG Zlín
KPR Ruch Chorzów 33:40 (15:20) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
HC DAC Dunajská Streda
26:31 (13:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
MŠK IUVENTA Michalovce 22:36(12:18) --:-- (--:--)
DHC Plzeň
DHK Baník Most
22:29 (13:13) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
HK Hodonín
27:21 (15:11) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa Házená Kynžvart
22:29 (10:14) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba AHT HC Tatran Stupava 37:12 (18:3) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 30. 10. 2021 12. 03. 2022
KPR Ruch Chorzów AHT HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
DHC Sokol Poruba
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín
HK Slovan Duslo Šaľa
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
DHC Plzeň
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
TJ Sokol Písek
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

9. kolo / 22. kolo 03. 11. 2021 (st)
19. 03. 2022
DHC Slavia Praha KPR Ruch Chorzów --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek
Handball PSG Zlín
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Plzeň HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
DHK Baník Most
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
HK Hodonín
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava Házená Kynžvart --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

10. kolo / 23. kolo 06. 11. 2021 24. 03. 2022 (st)
KPR Ruch Chorzów Házená Kynžvart
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín
AHT HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most DHC Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
DHK Zora Olomouc
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

11. kolo / 24. kolo 13. 11. 2021 27. 03. 2022
TJ Sokol Písek
KPR Ruch Chorzów --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc Handball PSG Zlín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
MŠK IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart HK Hodonín --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

12. kolo / 25. kolo 20. 11. 2020 (so)
01. 04. 2022 (št)
KPR Ruch Chorzów HK Hodonín
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most
Házená Kynžvart
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce
AHT HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda DHC Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball PSG Zlín
HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha
DHK Zora Olomouc
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

13. kolo / 26. kolo 08. 01. 2022 (so)
10. 04. 2022 (so)
DHC Plzeň
KPR Ruch Chorzów --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Písek
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Sokol Poruba
Handball PSG Zlín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
AHT HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Házená Kynžvart
MŠK IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2021/2022:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2021/2022 (ku dňu 24.10.2021 o 19:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   7   7 0 0   247:139   + 108   14
2. DHK Baník Most   7   6 0 1   233:172   + 61   12
3. DHC Plzeň   7   5 1 1   195:151   + 44   11
4. HC DAC Dunajská Streda   7   5 0 2   196:174   + 22   10
5. Házená Kynžvart   7   5 0 2   162:152   + 10   10
6. DHK Zora Olomouc   7   4 1 2   205:166   + 29   9
7. TJ Sokol Písek   7   4 0 3   194:182   + 12   8
8. HK Slovan Duslo Šaľa   7   3 1 3   192:167   + 25   7
9. DHC Sokol Poruba   7   3 0 4   192:190   + 2   6
10. DHC Slavia Praha   7   2 0 5   189:201   - 12   4
11. KPR Ruch Chorzów   7   1 1 5   198:235   - 37   3
12. Handball PSG Zlín   7   1 0 6   174:218   - 44   2
13. HK Hodonín   7   1 0 6   139:209   - 70   2
14. AHT HC Tatran Stupava   7   0 0 7   100:250   - 150   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 13:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 4. kolo
sobota 06.11.2021 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 5. kolo

víkend 13. - 14.11.2021
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 2. kolo

víkend 06. - 07.11.2021
organizátor: MHáK MARTIN
- 1. skupina.