Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 14 jún 2021, 15:51
Prečítané: 26701x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Kľačiace, zľava:.

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýba: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme na začiatku sezóny 2020/2021 (v súčasnosti platí zákaz vytvárania akýchkoľvek tímových fotografii v súvislosti s opatreniami proti šíreniu COVID-19) -

 


DRUŽSTVO MLADŠÍCH DORASTENIEK (dievčatá r. nar. 2004, 2005 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   HUJÍKOVÁ Zuzana   spojka, pivot   2004
   
??   MARGUŠOVÁ Tamara   krídlo   2004
   
??   SAKALOVÁ Radka   spojka   2004
   
??   ČANIGOVÁ Valéria   krídlo   2004    
??   UČNÍKOVÁ Vanessa   krídlo   2004
   
??   LEŠTINOVÁ Nikola   spojka, krídlo   2005
   
??   HUNDÁKOVÁ Emma   spojka, pivot   2005
   
??   ŠKULIPAIOVÁ Ema   krídlo   2005    
??   VALIENTOVÁ Petra   spojka, krídlo   2005    
??   HONZOVÁ Jasmína   spojka   2005
   
??   MINÁRIKOVÁ Eliška   spojka, krídlo   2005
   
??   KYTKOVÁ Rebeca   krídlo   2005    
??   ČUJKOVÁ Natália   krídlo   2005   (H)
??   HRABOVSKÁ Nela   brankárka   2005    
??   BRYNDZIAROVÁ Kristína   krídlo   2005    
??   ČIKOTOVÁ Tamara   krídlo   2006    

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA: MINÁRČIKOVÁ Zuzana



PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ML. DORASTENKY (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 06. 09. 2020 (ne)
12. 12. 2020 (so)
MŠK Dunajská Streda HC Tatran Stupava
31:28 (15:11) --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce voľno
----- -----
HK AS Trenčín Malacky/Rohožník
31:19 (19:10) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
Partizánske/Bánovce 37:20 (20:7) --:-- (--:--)
MHK Bytča
HC Sporta Hlohovec 20:18 (10:7) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov Handball Zlatná na Ostrove 28:37 (15:18) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava FHT Košice 45:8 (25:5) --:-- (--:--)

 

2. kolo / 15. kolo 12. 09. 2020 13. 02. 2021
FHT Košice
HC Tatran Stupava
21:54 (10:26) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove
ŠKP Bratislava
42:21 (16:9) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec
Prešov/Vranov
23:34 (8:22) --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce MHK Bytča 22:19 (12:8)** --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník
HK Slovan Duslo Šaľa
31:26 (15:11) --:-- (--:--)
voľno HK AS Trenčín
----- -----
MŠK Dunajská Streda IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)* --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske), zápas sa dohrával v nedeľu dňa 04.10.2020 o 15:45 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. kolo / 16. kolo 15. 09. 2020 (ut) 20. 02. 2021
IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava
17:19 (6:13) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín MŠK Dunajská Streda 33:34 (15:19)** --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
voľno ----- -----
MHK Bytča
Malacky/Rohožník
25:22 (13:11) --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce
Prešov/Vranov --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HC Sporta Hlohovec 13:25 (10:14) --:-- (--:--)
FHT Košice Handball Zlatná na Ostrove 19:40 (10:19) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK AS Trenčín), zápas sa dohrával v utorok dňa 22.09.2020 o 14:30 hod. v MŠH v Trenčíne.

4. kolo / 17. kolo 19. 09. 2020 27. 02. 2021
Handball Zlatná na Ostrove
HC Tatran Stupava
31:24 (16:15) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec FHT Košice 26:12 (11:9) --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce
ŠKP Bratislava 36:21 (18:9) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník
Prešov/Vranov
30:37 (15:23) --:-- (--:--)
voľno MHK Bytča ----- -----
MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 33:32 (12:19) --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce HK AS Trenčín 28:30 (9:14)* --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (HK AS Trenčín), zápas sa dohrával v piatok dňa 25.09.2020 o 13:30 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

5. kolo / 18. kolo 26. 09. 2020 (so)
06. 03. 2021
HK AS Trenčín HC Tatran Stupava
31:22 (15:13) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)** --:-- (--:--)
MHK Bytča
MŠK Dunajská Streda 29:27 (13:14) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov
voľno
----- -----
ŠKP Bratislava Malacky/Rohožník
17:25 (8:14) --:-- (--:--)
FHT Košice Partizánske/Bánovce 6:52 (4:24) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--)* --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (Handball Zlatná na Ostrove).

** - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (HK Slovan Duslo Šaľa).

6. kolo / 19. kolo 10. 10. 2020 13. 03. 2021
HC Tatran Stupava
HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce Handball Zlatná na Ostrove
26:38 (10:19) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník
FHT Košice
47:5 (24:1) --:-- (--:--)
voľno
ŠKP Bratislava
----- -----
MŠK Dunajská Streda
Prešov/Vranov
33:31 (16:17) --:-- (--:--)
MHK Bytča IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)** --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HK Slovan Duslo Šaľa 22:28 (9:14) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať vo štvrtok dňa 29.10.2020 o 14:00 hod. v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/ (výmena domáceho prostredia).

7. kolo / 20. kolo 17. 10. 2020 27. 03. 2021
HK Slovan Duslo Šaľa
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča
HK AS Trenčín
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov
IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava
MŠK Dunajská Streda
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice
voľno
----- -----
Handball Zlatná na Ostrove Malacky/Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec Partizánske/Bánovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 24. 10. 2020 (so) 10. 04. 2021
HC Tatran Stupava
Partizánske/Bánovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník
HC Sporta Hlohovec
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno Handball Zlatná na Ostrove
----- -----
MŠK Dunajská Streda
FHT Košice
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce
ŠKP Bratislava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín
Prešov/Vranov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

9. kolo / 22. kolo 07. 11. 2020 24. 04. 2021
MHK Bytča
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov
HK Slovan Duslo Šaľa
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice
IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove
MŠK Dunajská Streda
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec voľno ----- -----
Partizánske/Bánovce Malacky/Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

10. kolo / 23. kolo 14. 11. 2020 01. 05. 2021
HC Tatran Stupava
Malacky/Rohožník
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno
Partizánske/Bánovce
----- -----
MŠK Dunajská Streda HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce
Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín
FHT Košice
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča Prešov/Vranov --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

11. kolo / 24. kolo 17. 11. 2020 (ut)
08. 05. 2021
Prešov/Vranov
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava
MHK Bytča
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove
HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec
IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce MŠK Dunajská Streda
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník voľno ----- -----

 

12. kolo / 25. kolo 21. 11. 2020 (so)
15. 05. 2021
HC Tatran Stupava
voľno
----- -----
MŠK Dunajská Streda
Malacky/Rohožník
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Partizánske/Bánovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín
HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa
Handball Zlatná na Ostrove
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča
FHT Košice
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

13. kolo / 26. kolo 05. 12. 2020 22. 05. 2021
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice
Prešov/Vranov
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec
HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Partizánske/Bánovce
HK AS Trenčín
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno MŠK Dunajská Streda ----- -----


Česko-slovenský pohár 29. - 30.05. 2021

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2020/2021 (ku dňu 11.10.2020 o 15:30 hod.)

1. Handball Zlatná na Ostrove   5   5 0 0   188:118   + 70   10
2. MŠK / HC DAC Dunajská Streda   5   4 0 1   158:153   + 5   8
3. HK Slávia Partizánske / HK Sokol Bánovce nad Bebravou   5   3 0 2   156:121   + 35   6
4. TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník   6   3 0 3   174:141   + 33   6
5. HK AS Trenčín   5   3 0 2   147:131   + 16   6
6. MHK Bytča   4   3 0 1   93:89   + 4
  6
7. HK Slovan Duslo Šaľa   4   2 0 2   123:106   + 17   4
8. HC Tatran Stupava   5   2 0 2   147:131   + 16   4
9. HC Sporta Hlohovec   4   2 0 2   92:79   + 13   4
10. ŠŠK SLŠ Prešov / MŠK Vranov nad Topľou   4   2 0 2   130:123   + 7   4
11. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   117:136   - 19   2
12. MŠK IUVENTA Michalovce   2   0 0 2   45:49   - 4   0
13. FHT Košice   6   0 0 6   71:264   - 193   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

SEZÓNA 2020/2021 SA SKONČILA, VÝSLEDKY SA ANULOVALI!

 

REŠTART SÚŤAŽE - 1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 2020/2021 (DOBROVOĽNÝ)


skupina ZÁPAD (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo - BRATISLAVA
22. 05. 2021
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda
12:21 (5:12)
HC DAC Dunajská Streda Handball Zlatná na Ostrove
18:19 (10:8)
Handball Zlatná na Ostrove
ŠKP Bratislava
19:17 (9:11)

- hralo sa v nedeľu 23.05.2021 v Bratislave (ŠH LF UK, St. Grunty, Mlynská dolina).

2. kolo - DUNAJSKÁ STREDA
29. 05. 2021
HC DAC Dunajská Streda ŠKP Bratislava
22:18 (13:10)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove 16:20 (8:11)
Handball Zlatná na Ostrove
HC DAC Dunajská Streda
16:22 (9:9)

- hralo sa v sobotu 29.05.2021 v Dunajskej Strede (MŠH, Dunajská Streda).

3. kolo - ZLATNÁ NA OSTROVE
05. 06. 2021*
Handball Zlatná na Ostrove
HC DAC Dunajská Streda
17:18 (4:9)
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
32:15 (14:6)
ŠKP Bratislava
Handball Zlatná na Ostrove
11:18 (7:8)

* - hralo sa v sobotu 12.06.2021 v Zlatnej na Ostrove /okr. Komárno/ (Kóczán Mór Sportcsarnok).


KONEČNÁ TABUĽKA:

skupina ZÁPAD (ku dňu 12.06.2021 o 19:00 hod.)

1. MŠK / HC DAC Dunajská Streda   6   5 0 1   133:97   + 36   12
2. Handball Zlatná na Ostrove   6   4 0 2   109:102   + 7   8
3. ŠKP Bratislava   6   0 0 6   89:132   - 43   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


skupina STRED (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo - ŠAĽA
22. 05. 2021
HK Slovan Duslo Šaľa
MHK Bytča
21:10 (11:6)
MHK Bytča
HK AS Trenčín
8:17 (2:9)
HK AS Trenčín
HK Slovan Duslo Šaľa
19:24 (10:13)

- hralo sa v sobotu 22.05.2021 v Šali (MŠH, Šaľa).

2. kolo - TRENČÍN
29. 05. 2021
HK AS Trenčín MHK Bytča
19:13 (10:7)
MHK Bytča HK Slovan Duslo Šaľa
11:23 (5:10)
HK Slovan Duslo Šaľa
HK AS Trenčín
17:22 (9:10)

- hralo sa v sobotu 29.05.2021 v Trenčíne (MŠH, Trenčín).

3. kolo - BYTČA
05. 06. 2021*
MHK Bytča HK AS Trenčín
18:22 (7:9)
HK AS Trenčín HK Slovan Duslo Šaľa 20:27 (11:15)
HK Slovan Duslo Šaľa
MHK Bytča
18:20 (13:10)

- hralo sa v nedeľu 13.06.2021 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).


KONEČNÁ TABUĽKA:

skupina STRED (ku dňu 13.06.2021 o 14:30 hod.)

1. HK Slovan Duslo Šaľa   6   4 0 2   132:82   + 30   8
2. HK AS Trenčín   6   4 0 2   119:107   + 12   8
3. MHK Bytča   6   1 0 5   80:120   - 40
  2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

skupina VÝCHOD (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

1. kolo - MICHALOVCE
22. 05. 2021
IUVENTA Michalovce Prešov/Vranov n. T.
15:17 (8:7)
Prešov/Vranov n. T. FHT Košice 26:5 (16:3)
FHT Košice
IUVENTA Michalovce 5:37 (2:21)

- hralo sa v sobotu 22.05.2021 v Michalovciach (Chemkostav Aréna).

2. kolo - KOŠICE
29. 05. 2021
FHT Košice
IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)*
IUVENTA Michalovce
Prešov/Vranov n. T.
17:14 (8:7)
Prešov/Vranov n. T.
FHT Košice
--:-- (--:--)*

* - družstvo mladších dorasteniek FHT Košice pre zdravotné problémy u hráčok na zápas nenastúpilo.

- hralo sa v sobotu 29.05.2021 v Rožňave (ŠH Gymnázia P. J. Šafárika).

3. kolo - PREŠOV/VRANOV NAD TOPĽOU
05. 06. 2021
Prešov/Vranov n. T. FHT Košice
--:-- (--:--)*
FHT Košice IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)*
IUVENTA Michalovce
Prešov/Vranov n. T. 29:15 (15:7)

* - družstvo mladších dorasteniek FHT Košice pre zdravotné problémy u hráčok nepricestovalo.

- hralo sa v sobotu 05.06.2021 v Michalovciach (Chemkostav Aréna).


KONEČNÁ TABUĽKA:

skupina VÝCHOD (ku dňu 05.06.2021 o 11:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   4   3 0 1   98:51   + 47   6
2. ŠŠK SLŠ Prešov / MŠK Vranov nad Topľou   4   2 0 2   72:66   + 6   4
3. FHT Košice   2   0 0 2   20:63   - 43   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

skupina len mladších dorasteniek (upravený čas na 2 x 20 min.)

1. kolo - MALACKY
22. 05. 2021
Malacky/Rohožník HC Tatran Stupava
29:10 (19:3)
HC Tatran Stupava THA Martin
20:20 (9:9)
THA Martin
Malacky/Rohožník
9:35 (6:15)

- hralo sa v sobotu 29.05.2021 v ŠH Malina v Malackách.

2. kolo - MARTIN
29. 05. 2021
THA Martin
HC Tatran Stupava 26:31 (15:19)
HC Tatran Stupava
Malacky/Rohožník 15:28 (5:12)
Malacky/Rohožník
THA Martin 24:12 (9:5)

- hralo sa v sobotu 29.05.2021 v Diakovej /okr. Martin/ (Športové centrum).

3. kolo - STUPAVA
05. 06. 2021
HC Tatran Stupava Malacky/Rohožník
16:21 (11:10)
Malacky/Rohožník THA Martin 27:18 (11:10)
THA Martin
HC Tatran Stupava
19:24 (9:13)

- hralo sa v nedeľu 06.06.2021 v Stupave (Školská športová hala).


KONEČNÁ TABUĽKA:

skupina len mladších dorasteniek (ku dňu 06.06.2021 o 15:00 hod.)

1. TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník   6   6 0 0   164:80   + 86   12
2. HC Tatran Stupava   6   2 1 3   116:143   - 27   5
3. THA Martin   6   0 1 5   104:161   - 57   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 


REZERVNÝ TERMÍN - 12. - 13.06. 2021

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.