Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 13 júl 2021, 23:42
Prečítané: 6283x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

ŽENY

REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO ŽIEN SR (širšia nominácia) - sezóna 2020/2021:

Brankárky: Viktória Oguntoye (MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Adriana Medveďová (UHC Eggenburg/Rak.), Soňa Furgaláková (HK Slovan Duslo Šaľa), Viktória Voržáčková (HC Tatran Stupava / HK Slovan Duslo Šaľa) FT/J, Bella Oláh (MŠK/HC DAC Dunajská Streda).

Krídla: Réka Bíziková (MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Mária Holešová (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Martina Popovcová (ŠŠK SLŠ Prešov), Monika Pénzes (MŠK/DAC Dunajská Streda) FT/J, Katarína Pócsíková (HK Slovan Duslo Šaľa), Annamária Patrnčiaková (TJ Sokol Lázně Kynžvart/ČR / DHC Plzeň /ČR), Zuzana Trepáčová (HK Slovan Duslo Šaľa).

Pivotky: Kristína Pastorková (MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Nikoleta Trúnková (MŠK IUVENTA Michalovce), Barbora Königová (HK Slovan Duslo Šaľa), Diana Michálková (UHC Müllner Bau Stockerau/Rak.), Valéria Dulinová (MŠK IUVENTA Michalovce) FT/J.

Spojky: Simona Szarková (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď), Marianna Rebičová (RK Krim Ľubľana/Slovin.), Anette Emma Hudáková (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Natália Némethová (HK Slovan Duslo Šaľa), Adriána Holejová (MŠK IUVENTA Michalovce), Monika Rajnohová (MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Boglárka Bíziková (MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Erika Rajnohová (Mecalia Atlético Guardés/Šp.), Vladimíra Bajčiová (MŠK IUVENTA Michalovce), Katarína Kostelná (DHK Baník Most/ČR), Karin Bujnochová (Achenheim Truchtersheim Handball/Fr.), Veronika Habánková (KKC Kisvárda/Maď.), Barbora Lancz (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.) FT/J, Petra Škoricová (HSC Kreuzlingen/Švaj.), Michaela Štefanová (MŠK IUVENTA Michalovce).


- vyznačené hrubým písmom sú odchovankyne MHK Bytča.


Pozn.:
FT/J - Future Team/Juniorky.

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Pavol Streicher.
Asistent trénera: Katarína Dubajová.
Technický vedúci: Roman Vigh.
Fyzioterapeut: Aleksandra Forstbauer.
Kondičný tréner (iba na vybrané akcie): Róbert Ollé.
Masér/ka (iba na vybrané akcie): n.n.


Plán prípravy:

21. - 28.06. 2020 VT Tatry
27.09. - 04.10. 2020 VT & WCH - Q 1/2
22.11. - 06.12. 2020 VT & WCH - Q 3/4 - 5/6
15. - 21.03. 2021 VT NW1
12. - 21.04. 2021 VT + WCH - Q 1/2
31.05. - 06.06. 2021 VT NW

 



FUTURE TEAM

PROJEKT FUTURE TEAM /rok nar. 2000 - 2003/ (širšia nominácia) - sezóna 2020/2021:

ŠŠK SLŠ Prešov: Diana Mária Vargová, Alena Dvorščáková, Henrieta Lupkovičová, Simona Smolková, Tímea Timková, Petra Kakaščíková.

MŠK/HC DAC Dunajská Streda: Monika Pénzes, Zsóka Simonics, Dominika Csölleová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Olívia Ščípová, Nina Pápayová, Petra Pálová, Kristína Kusyová, Rebecca Bírová, Bianka Ševčíková, Lucia Kováčiková, Vivien Zlatinská.

HC Tatran Stupava: Viktória Voržáčková, Sára Švajdlenková.

MŠK IUVENTA Michalovce: Valéria Dulinová, Erika Michalcová, Barbora Polievková.

HK AS Trenčín: Klára Paulínyová, Diana Grellová.

MHK Bytča: Natália Chudovská, Lucia Leštinová.

HC Sporta Hlohovec: Natália Petríková.

ŠKP Bratislava: Jana Kušnírová, Tereza Rischerová.

FHT Drábova Košice: Lujza Fotulová.

DHK Baník Most (ČR): Andrea Rudincová.

Annecy CSAV HB (Fran.): Nicole Katarína Sedláčková.

Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.): Barbora Lancz.

VKSK Vác (Maď.): Lilla Pint.

Penzügyör SE (Maď.): Sára Erika Zsákovics.

Szombathélyi KKA (Maď.): Viktória Győriová (predtým Győri AUDI ETO KC/Maď.).

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Michal Lukačin.
Asistent trénera: Mgr. Renáta Bartková.
Vedúci tímu:
Fyzioterapeut:
Kondičný tréner:


Plán prípravy:

27. - 29.09. 2020 98/03 VT
25. - 27.10. 2020 98/03 VT
22. - 25.11. 2020 00/03 VT
13. - 15.12. 2020 98/03 VT
31.01. - 02.02. 2021 VT
19. - 21.09. 2021 VT
24. - 26.10. 2021 VT

 



JUNIORKY

REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO JUNIORIEK SR /rok nar. 2002, 2003 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2020/2021:

ŠŠK SLŠ Prešov: Diana Mária Vargová, Alena Dvorščáková, Henrieta Lupkovičová, Simona Smolková, Tímea Timková, Petra Kakaščíková.

MŠK/HC DAC Dunajská Streda: Monika Pénzes, Zsóka Simonics, Dominika Csölleová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Olívia Ščípová, Nina Pápayová, Petra Pálová, Kristína Kusyová, Rebecca Bírová, Bianka Ševčíková, Lucia Kováčiková, Vivien Zlatinská.

HC Tatran Stupava: Viktória Voržáčková, Sára Švajdlenková.

MŠK IUVENTA Michalovce: Valéria Dulinová, Erika Michalcová, Barbora Polievková.

HK AS Trenčín: Klára Paulínyová, Diana Grellová.

MHK Bytča: Natália Chudovská, Lucia Leštinová.

HC Sporta Hlohovec: Natália Petríková.

ŠKP Bratislava: Jana Kušnírová, Tereza Rischerová.

FHT Drábova Košice: Lujza Fotulová.

DHK Baník Most (ČR): Andrea Rudincová.

Annecy CSAV HB (Fran.): Nicole Katarína Sedláčková.

Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.): Barbora Lancz.

VKSK Vác (Maď.): Lilla Pint.

Penzügyör SE (Maď.): Sára Erika Zsákovics.

Szombathélyi KKA (Maď.): Viktória Győriová (predtým Győri AUDI ETO KC/Maď.).

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Michal Lukačin.
Asistent trénera: Mgr. Renáta Bartková.
Vedúci tímu: Dávid Chudoba.
Fyzioterapeut: Mgr. Marko Štrbo.


Plán prípravy:

16. - 21.03. 2021 VT & 2MZ
13. - 18.04. 2021 VT + turnaj
01. - 06.06. 2021 VT & 2MZ
28.06. - 03.07. 2021 VT & 2MZ
06. - 18.07. 2021 VT + EURO

 



KADETKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR /rok nar. 2004 a 2005/ (širšia nominácia) - sezóna 2020/2021:

Győri AUDI ETO KC (Maď.): Anna Mészáros.

TJ Strojár Malacky: Sarah Kujanová, Laura Walterová.

HC Tatran Stupava: Nina Palušová, Veronika Papajová, Mária Štrbáňová, Michaela Novosadová, Tamara Fabianová.

HK AS Trenčín: Nikola Lintnerová, Simona Lintnerová, Klaudia Opátová, Dominika Brnová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Radka Šalatová, Katarína Mydlová (prestup do Slavie Praha/ČR), Simona Póšová, Paula Kormúthová, Anna Kormanová, Monika Štrpková, Ema Rendvanská.

DHC Slavia Praha (ČR): Katarína Mydlová.

MŠK IUVENTA Michalovce: Anna Kristína Čižmárová, Viktória Pastírová, Veronika Dušková, Viktória Rohaľová.

KKC Kisvárda (Maď.): Dorota Bačenková, Silvia Bronišová.

MHáK Martin / MHK Bytča: Barbora Jakubíková.

MHK Bytča: Nikola Leštinová.

MŠK/HC DAC Dunajská Streda: Chiara Volnerová, Rebeka Kucserová, Panna Hornyák.

MŠO Štúrovo: Rebeka Foldyová.

UDHK Nitra: Ivona Uhlárová.

HK Slávia Partizánske: Viktória Horňanová, Liana Kopčanová.

ŠŠK SLŠ Prešov: Karin Kužmová, Jana Kantorisová, Slávka Ratvajská, Dáša Ondrijová, Dorota Juricová, Viktória Vasiliková.

Handball Zlatná na Ostrove: Tímea Susiková.

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Peter Pčola.
Asistent trénera: Peter Olšavský.
Vedúca tímu: Mária Gútay Straková.
Fyzioterapeut: Zuzana Kalmárová.
Kondičný tréner: Róbert Ollé.

 

Plán prípravy:

22. - 28.06. 2020 VT v Púchove
28.09. - 04.10. 2020 VT
29.10. - 01.11. 2020 VT/Olympic Hopes
23. - 29.11. 2020 VT
14. - 20.12. 2020 VT
15. - 21.03. 2021 VT
12. - 21.04. 2021 VT
02. - 06.06. 2021 VT
28.06. - 03.07. 2021 VT
11.07. - 01.08. 2021 VT v kratšom termíne
03. - 15.08. 2021 VT

 



TALENT PROGRAM

PROJEKT TALENT PROGRAM /rok nar. 2004 a 2005/ (širšia nominácia) - sezóna 2020/2021:

Barbora Jakubíková (MHáK Martin / MHK Bytča), Monika Novosadová, Viviana Pírová, Tamara Fabianová, Nina Palušová, Veronika Papajová, Mária Štrbáňová (všetky HC Tatran Stupava), Anna Mészáros (AUDI ETO Györ/Maď.), Nikola Lintnerová, Simona Lintnerová, Petra Mruškovičová, Karolína Dobiašová, Chiara Ferenyiová, Dominika Brnová (všetky HK AS Trenčín), Veronika Kodayová, Rebeka Kucserová, Panna Hornyák, Chiara Volnerová, Réka Kohút, Lilla Németh (všetky MŠK/HC DAC Dunajská Streda), Katarína Mydlová (HK Slovan Duslo Šaľa / DHC Slavia Praha/ČR), Radka Šalatová, Simona Póšová, Monika Štrpková, Ema Rendvanská (všetky HK Slovan Duslo Šaľa), Jana Kantorisová, Dáša Ondrijová, Karin Kužmová, Slávka Ratvajská, Dorota Juricová, Mária Kohútová, Viktória Vasiliková (všetky ŠŠK SLŠ Prešov), Tímea Susiková (Handball Zlatná na Ostrove), Dorota Bačenková, Silvia Bronišová (obe Kisvárdai KC/Maď.), Nikola Leštinová, Nela Hrabovská (obe MHK Bytča), Veronika Dušková, Anna Kristína Čižmárová, Viktória Pastírová (všetky MŠK IUVENTA Michalovce), Viktória Horňanová (HK Slávia Partizánske), Nikola Nemcová, Laura Walterová, Sarah Kujanová (všetky TJ Strojár Malacky), Lucia Rychliková (HC Bardejov), Marianna Novotná (MŠK Vranov nad Topľou), Emma Stachová (ŠKP Bratislava), Jennifer Osazee (HK Slávia Sereď), Karin Krížová (HK Sokol Bánovce nad Bebravou), Ivona Uhlárová (UDHK Nitra), Rebeka Foldyová, Lara Bobeková (obe MŠO Štúrovo).

 

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Peter Pčola.
Asistent trénera: Peter Olšavský.
Vedúca tímu: Mária Gútay Straková.
Fyzioterapeut: Zuzana Kalmárová.
Kondičný tréner: Róbert Ollé.

 

Plán prípravy:

03. - 05.09. 2020 VT
10. - 12.01. 2021 VT
07. - 09.02. 2021 VT

 

Poznámka: Klubová príslušnosť jednotlivých hráčok sa môže meniť v súvislosti s prestupmi.

 

Zdroj: Slovenský zväz hádzanej (SZH).

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.