Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 14 apr 2024, 17:39
Prečítané: 19629x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Stojace, zľava: Jana Leštinová - trénerka družstva, Kristína Görögová, Rebeca Kytková, Nikola Leštinová, Eliška Mináriková, Jasmína Honzová, Paulína Čižmárová, Veronika Rantúchová, Veronika Čikotová - vedúca družstva.

Kľačiace, zľava: Klaudia Kašariková, Tamara Čikotová, Emma Hundáková, Petronela Marková, Nela Hrabovská.

- v MŠH v Trenčíne, dňa 18.11.2023 -


STARŠIE DORASTENKY (ročníky 2004, 2005, 2006)
 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ST. DORASTENKY (sezóna 2023/2024):


ZÁKLADNÁ ČASŤ


Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo 09. 09. 2023
MŠK IUVENTA Michalovce FHT Košice 54:8 (29:5)
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 32:20 (16:8)
HC DAC Dunajská Streda SMF HK Žilina 46:19 (20:9)
MHK Bytča TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 35:39 (12:19)
HC Tatran Stupava Štart Trebišov 45:24 (24:11)
HK AS Trenčín
ŠŠK SLŠ Prešov 30:22 (15:12)

 

2. kolo
16. 09. 2023
FHT Košice TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 9:48 (2:22)
ŠŠK SLŠ Prešov
MHK Bytča 23:32 (10:17)
Štart Trebišov HK AS Trenčín 17:41 (9:18)
SMF HK Žilina HC Tatran Stupava 15:21 (7:12)
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda 25:29 (12:15)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 25:22 (11:12)

 

3. kolo 23. 09. 2023
HK AS Trenčín SMF HK Žilina 32:18 (16:5)
HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava 28:14 (12:4)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠŠK SLŠ Prešov 44:27 (20:13)
HK Slovan Duslo Šaľa FHT Košice 65:8 (28:2)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 22:29 (14:16)
MHK Bytča Štart Trebišov 49:27 (24:10)

 

4. kolo 30. 09. 2023
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín
34:35 (18:16)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava 23:20 (11:9)
HK Slovan Duslo Šaľa HC DAC Dunajská Streda 40:27 (19:14)
FHT Košice ŠŠK SLŠ Prešov 12:31 (7:18)
SMF HK Žilina MHK Bytča 17:36 (6:17)
Štart Trebišov TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 20:43 (10:24)

 

5. kolo 07. 10. 2023
HC DAC Dunajská Streda FHT Košice 46:10 (24:4)
ŠŠK SLŠ Prešov Štart Trebišov 34:24 (19:11)
MHK Bytča ŠKP Bratislava 36:28 (20:13)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 27:39 (16:18)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník SMF HK Žilina 30:13 (15:4)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 36:19 (20:12)

 

6. kolo 21. 10. 2023
HC DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava 23:23 (14:14)
HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín
47:30 (21:9)
MŠK IUVENTA Michalovce MHK Bytča 36:25 (20:11)
SMF HK Žilina ŠŠK SLŠ Prešov 40:15 (20:4)
ŠKP Bratislava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 28:33 (12:16)
FHT Košice Štart Trebišov 19:32 (9:17)

 

7. kolo 28. 10. 2023
HC Tatran Stupava FHT Košice 66:4 (35:2)
HK AS Trenčín
HC DAC Dunajská Streda 32:34 (14:16)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 26:29 (14:16)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník MŠK IUVENTA Michalovce 17:36 (9:21)
MHK Bytča HK Slovan Duslo Šaľa 36:32 (18:13)
Štart Trebišov SMF HK Žilina 22:25 (11:18)

 

8. kolo 04. 11. 2023
MŠK IUVENTA Michalovce ŠŠK SLŠ Prešov 34:16 (16:7)
ŠKP Bratislava Štart Trebišov 39:23 (22:13)
HC Tatran Stupava HK AS Trenčín 35:20 (18:11)
FHT Košice SMF HK Žilina 13:42 (6:19)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 25:25 (13:14)
HC DAC Dunajská Streda MHK Bytča 34:29 (15:14)

 

9. kolo 11. 11. 2023
ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 23:28 (11:15)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC DAC Dunajská Streda 23:22 (10:12)
MHK Bytča HC Tatran Stupava 27:34 (15:18)
HK AS Trenčín FHT Košice 45:11 (25:6)*
Štart Trebišov MŠK IUVENTA Michalovce 14:40 (4:19)
SMF HK Žilina ŠKP Bratislava 22:25 (11:11)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 21.11.2023 o 16:15 hod. v MŠH v Trenčíne.

10. kolo 18. 11. 2023
HK Slovan Duslo Šaľa Štart Trebišov 10:0 kont.*
HK AS Trenčín MHK Bytča 29:33 (13:15)
FHT Košice ŠKP Bratislava 11:43 (3:22)
MŠK IUVENTA Michalovce SMF HK Žilina 46:13 (24:5)
HC DAC Dunajská Streda ŠŠK SLŠ Prešov 36:26 (21:13)
HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 25:18 (13:10)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (HK Slovan Duslo Šaľa).

11. kolo 02. 12. 2023
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK AS Trenčín 31:27 (15:11)
MHK Bytča FHT Košice 51:17 (26:8)
Štart Trebišov HC DAC Dunajská Streda 24:42 (11:22)
ŠKP Bratislava MŠK IUVENTA Michalovce 16:30 (7:14)
SMF HK Žilina HK Slovan Duslo Šaľa 18:44 (10:21)
ŠŠK SLŠ Prešov HC Tatran Stupava 20:37 (11:13)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - konečná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 16:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   11 0 0   392:200   + 192   22
2. HC Tatran Stupava   11   9 1 1   370:207   + 163   19
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   8 1 2   351:267   + 84   17
4. HK Slovan Duslo Šaľa   11   7 1 3   364:248   + 116   15
5. HC DAC Dunajská Streda   11   7 1 3   361:280   + 81   15
6. MHK Bytča   11   7 0 4   389:316   + 73   14
7. HK AS Trenčín   11   5 0 6   348:321   + 27   10
8. ŠKP Bratislava   11   4 0 7   301:305   - 4   8
9. SMF HK Žilina   11   3 0 8   242:330   - 88   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   263:346   - 83   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:387   - 160   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   122:523   - 401   0

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz základnej časti.

 


NADSTAVBA


NADSTAVBA - 1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto (o titul): MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 


o 1. - 6. miesto (o titul):

 

Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo N 1. - 6.
20. 01. 2024
HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 27:18 (13:10)
HK Slovan Duslo Šaľa HC DAC Dunajská Streda 40:30 (23:11)
MŠK IUVENTA Michalovce SMF HK Žilina 45:11 (22:4)

 

2. kolo N 1. - 6.
27. 01. 2024
SMF HK Žilina HK Slovan Duslo Šaľa 18:38 (8:17)
HC Tatran Stupava MŠK IUVENTA Michalovce 30:27 (16:18)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC DAC Dunajská Streda 24:18 (11:5)

 

3. kolo N 1. - 6.
03. 02. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa HC Tatran Stupava 23:24 (11:17)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 34:24 (16:10)
HC DAC Dunajská Streda SMF HK Žilina 43:11 (23:5)

 

4. kolo N 1. - 6.
10. 02. 2024
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 50:21 (25:12)
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda 16:16 (13:8)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník SMF HK Žilina 35:17 (19:6)

 

5. kolo N 1. - 6.
17. 02. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 36:17 (16:9)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 22:33 (12:16)
SMF HK Žilina HC Tatran Stupava 15:39 (4:20)

 

6. kolo N 1. - 6.
24. 02. 2024
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 35:35 (19:16)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC Tatran Stupava 19:31 (8:16)
SMF HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce 7:37 (4:17)

 

7. kolo N 1. - 6.
09. 03. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa SMF HK Žilina 41:12 (20:7)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava 27:19 (12:8)
HC DAC Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 41:22 (22:9)

 

8. kolo N 1. - 6.
16. 03. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník MŠK IUVENTA Michalovce 18:26 (11:11)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 22:21 (12:12)
SMF HK Žilina HC DAC Dunajská Streda 19:29 (9:17)

 

9. kolo N 1. - 6.
23. 03. 2024
SMF HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 13:29 (8:16)
HC DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava 18:22 (9:14)
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce 26:27 (12:11)

 

10. kolo N 1. - 6.
13. 04. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK Slovan Duslo Šaľa 22:43 (10:18)
HC Tatran Stupava SMF HK Žilina 45:15 (22:4)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda 29:22 (20:9)

 

11. kolo N 1. - 6.
20. 04. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
SMF HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)

 

12. kolo N 1. - 6.
27. 04. 2024
HC Tatran Stupava MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa SMF HK Žilina --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)

 

13. kolo N 1. - 6.
04. 05. 2024
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
SMF HK Žilina HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)

 

14. kolo N 1. - 6.
11. 05. 2024
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)
SMF HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

 

15. kolo N 1. - 6.
18. 05. 2024
HC Tatran Stupava SMF HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 14.04.2024 o 15:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   15   14 0 1   494:294   + 200   28
2. HC Tatran Stupava   15   11 2 2   400:297   + 103   22
3. HK Slovan Duslo Šaľa   15   7 2 6   474:388   + 86   16
4 HC DAC Dunajská Streda   15   4 3 8   414:385   + 29   11
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   15   5 1 9   341:407   - 66   11
6. SMF HK Žilina   15   0 0 15   216:568   - 352   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

o 7. - 12. miesto:

 

Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo N 7. - 12.
20. 01. 2024
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov 31:25 (19:13)
HK AS Trenčín Štart Trebišov 34:22 (17:9)
FHT Košice
MHK Bytča 8:64 (4:30)*

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 02.03.2024 o 11:00 hod. v MŠH v Trebišove.

2. kolo N 7. - 12.
27. 01. 2024
Štart Trebišov ŠKP Bratislava 31:23 (16:14)
MHK Bytča HK AS Trenčín 36:22 (15:9)
FHT Košice ŠŠK SLŠ Prešov 16:40 (6:25)*

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v pondelok 29.01.2024 o 17:45 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

3. kolo N 7. - 12.
03. 02. 2024
HK AS Trenčín FHT Košice 38:10 (21:5)
ŠKP Bratislava MHK Bytča 21:29 (10:13)*
ŠŠK SLŠ Prešov Štart Trebišov 25:18 (12:8)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v stredu 07.02.2024 o 18:15 hod. v ŠH Domu Športu (st. hala) v Bratislave.

4. kolo N 7. - 12.
10. 02. 2024
FHT Košice Štart Trebišov 17:38 (6:16)
MHK Bytča ŠŠK SLŠ Prešov 32:12 (19:4)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava 32:22 (18:13)

 

5. kolo N 7. - 12.
17. 02. 2024
Štart Trebišov MHK Bytča 27:42 (14:19)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín 26:37 (10:16)
ŠKP Bratislava FHT Košice 36:14 (18:8)

 

6. kolo N 7. - 12.
24. 02. 2024
Štart Trebišov HK AS Trenčín 26:41 (13:20)
MHK Bytča FHT Košice
61:3 (31:1)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 31:19 (11:13)

 

7. kolo N 7. - 12.
09. 03. 2024
ŠKP Bratislava Štart Trebišov 32:21 (12:9)
ŠŠK SLŠ Prešov FHT Košice 27:3 (10:0)
HK AS Trenčín MHK Bytča 23:31 (12:14)

 

8. kolo N 7. - 12.
16. 03. 2024
Štart Trebišov ŠŠK SLŠ Prešov 25:21 (11:12)
MHK Bytča ŠKP Bratislava 46:31 (23:14)
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený (obsadenosť haly).

9. kolo N 7. - 12.
23. 03. 2024
ŠŠK SLŠ Prešov MHK Bytča 32:36 (13:18)
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín 19:29 (7:17)
Štart Trebišov FHT Košice 38:8 (19:7)*

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 07.04.2024 o 14:45 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

10. kolo N 7. - 12.
13. 04. 2024
HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov 37:33 (15:16)
MHK Bytča Štart Trebišov 40:28 (24:12)
FHT Košice ŠKP Bratislava 12:48 (5:26)

 

11. kolo N 7. - 12.
20. 04. 2024
HK AS Trenčín Štart Trebišov 35:24 (16:14)
FHT Košice MHK Bytča --:-- (--:--)*
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 12.05.2024 o 14:45 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

12. kolo N 7. - 12.
27. 04. 2024
ŠŠK SLŠ Prešov FHT Košice --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín --:-- (--:--)
Štart Trebišov ŠKP Bratislava --:-- (--:--)

 

13. kolo N 7. - 12.
04. 05. 2024
Štart Trebišov ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava MHK Bytča --:-- (--:--)
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--)

 

14. kolo N 7. - 12.
11. 05. 2024
Štart Trebišov FHT Košice --:-- (--:--)
MHK Bytča ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--)

 

15. kolo N 7. - 12.
18. 05. 2024
ŠKP Bratislava FHT Košice --:-- (--:--)
Štart Trebišov MHK Bytča 25:37 (12:20)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín --:-- (--:--)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 14.04.2024 o 11:30 hod.)

7. MHK Bytča   16   16 0 0   655:356   + 299   32
8. HK AS Trenčín   15   12 0 3   508:366   + 142   24
9. ŠKP Bratislava   15   7 0 8   455:401   + 54   12
10. ŠŠK SLŠ Prešov   15   6 0 9   408:379   + 29   12
11. Štart Trebišov   17   5 0 12   444:537   - 93   10
12. FHT Košice   14   0 0 14   161:592   - 431   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


Dokumenty na stiahnutie:

 (.xls, 54,5 kB)
(.pptx, 104 kB)
(.pdf, 856 kB)
(.pdf, 473 kB)
(.pdf, 1,08 MB)
(.xlsx, 42,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobbota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N

sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. kolo
sobota 20.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina
.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
nedeľa 21.04.2024 od 12:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.