Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 25 okt 2021, 20:59
Prečítané: 6476x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Stredný rad, zľava: .

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2021/2022 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH DORASTENIEK (dievčatá r. nar. 2002, 2003, 2004 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   CHUDOVSKÁ Natália   brankárka   2002    
??   ZUBÁŇOVÁ Tereza   spojka   2002    
??   LEŠTINOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2002    
??   JÁNOŠÍKOVÁ Kristína   spojka, krídlo   2003    
??   HARANTOVÁ Adriána   spojka, krídlo   2004    
??   RANTÚCHOVÁ Veronika   krídlo   2004    
??   HUJÍKOVÁ Zuzana   pivot   2004    
??   MARGUŠOVÁ Tamara   krídlo   2004    
??   SAKALOVÁ Radka   spojka   2004    
??   ČANIGOVÁ Valéria   krídlo   2004    

(H) - hosťovanie


TRÉNER DRUŽSTVA: HRADIL Michal.


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ST. DORASTENKY (sezóna 2021/2022):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 11. 09. 2021 (so)
05. 02. 2022 (so)
HK AS Trenčín HC Tatran Stupava
32:30 (15:14) --:-- (--:--)
voľno HK Slovan Duslo Šaľa ----- -----
HC Sporta Hlohovec ŠKP Bratislava 26:23 (10:14) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce FHT Košice 62:28 (37:16) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca HK Slávia Partizánske 20:29 (11:15) --:-- (--:--)
MHK Bytča
Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--)* --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník HC DAC Dunajská Streda 24:38 (12:21) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať vo štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod. v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča) /výmena hracieho prostredia/.

2. kolo / 15. kolo 18. 09. 2021 12. 02. 2022
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)*** --:-- (--:--)
MHK Bytča
Malacky/Rohožník --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Prešov/Vranov n. T.
18:38 (10:18) --:-- (--:--)
FHT Košice THA Martin/MŠK Čadca 48:20 (24:7) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava MŠK IUVENTA Michalovce 23:41 (13:22)** --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec 41:12 (19:8) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín voľno ----- -----

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník), zápas sa bude dohrávať v sobotu 27.11.2021 o 15:00 hod. v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (ŠKP Bratislava), zápas sa dohrával v nedeľu 10.10.2021 o 14:45 hod. v ŠH LF UK v Bratislave.

*** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HC DAC Dunajská Streda).

3. kolo / 16. kolo 25. 09. 2021 19. 02. 2022
voľno HC Tatran Stupava
----- -----
HC Sporta Hlohovec HK AS Trenčín --:-- (--:--)** --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 35:29 (18:17) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca ŠKP Bratislava 18:25 (9:14) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov n. T. FHT Košice 49:22 (22:9) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník HK Slávia Partizánske 27:32 (14:14)* --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda MHK Bytča 37:24 (16:12) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme domácich (Malacky/Rohožník), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 14.11.2021 v ŠH Malina v Malackách.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 28.11.2021 o 14:00 hod. v ŠH Na Zábraní v Hlohovci.

4. kolo / 17. kolo 02. 10. 2021 (so)
26. 02. 2022
HC Tatran Stupava MHK Bytča
36:23 (21:10) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HC DAC Dunajská Streda 27:32 (14:14) --:-- (--:--)
FHT Košice Malacky/Rohožník 26:34 (14:13) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa THA Martin/MŠK Čadca 60:14 (30:7) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 28:34 (15:21) --:-- (--:--)
voľno HC Sporta Hlohovec ----- -----

* - zápas bol odložený kvôli COVID-19 v tíme hostiek (Prešov/Vranov).

5. kolo / 18. kolo 16. 10. 2021
12. 03. 2022
HC Sporta Hlohovec HC Tatran Stupava
16:33 (8:15) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce voľno ----- -----
THA Martin/MŠK Čadca HK AS Trenčín 13:48 (8:25) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov n. T. HK Slovan Duslo Šaľa 28:41 (12:17) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník ŠKP Bratislava 29:26 (14:11) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda FHT Košice 44:30 (19:14) --:-- (--:--)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)* --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske).

6. kolo / 19. kolo 23. 10. 2021 19. 03. 2022
HC Tatran Stupava
HK Slávia Partizánske 43:21 (22:12) --:-- (--:--)
FHT Košice MHK Bytča
--:-- (--:--)* --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda 26:27 (14:13) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa Malacky/Rohožník 49:12 (21:5) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--)** --:-- (--:--)
voľno THA Martin/MŠK Čadca ----- -----
HC Sporta Hlohovec MŠK IUVENTA Michalovce 19:42 (7:18) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v stredu 17.11.2021 o 13:00 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

** - zápas bol odložený kvôli COVID-19 v tíme hostiek (Prešov/Vranov).

7. kolo / 20. kolo 30. 10. 2021 26. 02. 2022 (so)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca
HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov n. T.
voľno
----- -----
Malacky/Rohožník HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 06. 11. 2021 02. 04. 2022
HC Tatran Stupava
FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno Malacky/Rohožník ----- -----
HC Sporta Hlohovec Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce THA Martin/MŠK Čadca --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

9. kolo / 22. kolo 13. 11. 2021 09. 04. 2022
THA Martin/MŠK Čadca
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov n. T.
MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda voľno ----- -----
MHK Bytča HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

10. kolo / 23. kolo 20. 11. 2021 (so)
30. 04. 2022
HC Tatran Stupava
ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno
MHK Bytča ----- -----
HC Sporta Hlohovec HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce Malacky/Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca Prešov/Vranov n. T. --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

11. kolo / 24. kolo 04. 12. 2021
07. 05. 2022
Prešov/Vranov n. T.
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník THA Martin/MŠK Čadca
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske voľno
----- -----
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

12. kolo / 25. kolo 11. 12. 2021
14. 05. 2022
HC Tatran Stupava
HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno FHT Košice ----- -----
HC Sporta Hlohovec HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Prešov/Vranov n. T. Malacky/Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

13. kolo / 26. kolo 18. 12. 2021 21. 05. 2022
Malacky/Rohožník HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin/MŠK Čadca --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava voľno
----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)



TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2021/2022:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2021/2022 (ku dňu 24.10.2021 o 17:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   5   5 0 0   214:127   + 87   10
2. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   178:131   + 47   10
3. HK Slovan Duslo Šaľa   5   4 0 1   220:101   + 119   8
4. HC Tatran Stupava   4   3 0 1   142:92   + 50   6
5. ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou   3   2 0 1   115:81   + 34   4
6. HK AS Trenčín   3   2 0 1   108:77   + 31   4
7. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   2 0 2   99:139   - 40   4
8. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   123:141   - 18   2
9. FHT Košice   4   1 0 3   132:160   - 28   2
10. HK Slávia Partizánske   4   1 0 3   95:133   - 28   2
11. HC Sporta Hlohovec   4   1 0 3   73:139   - 66   2
12. MHK Bytča   2   0 0 2   47:73   - 26   0
13. THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca   5   0 0 5   85:210   - 125   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 13:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 4. kolo
sobota 06.11.2021 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 5. kolo

víkend 13. - 14.11.2021
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 2. kolo

víkend 06. - 07.11.2021
organizátor: MHáK MARTIN
- 1. skupina.