Nachádzaš sa tu:
21 sep 2023, 11:56
Ostatná aktualizácia: 26 sep 2023, 18:55
Prečítané: 894x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 4. kola MOL ligy žien, 3. kola prvej ženskej ligy a z 3. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 1. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

4. kolo: 23. - 24.09.2023

XBA-019 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc                                          41:37 (16:22)
XBA-020 DHK Baník Most - HK Hodonín                                             37:19 (19:9)
XBA-021 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (so 23.09.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
XBA-022 TJ Sokol Lázně Kynžvart - DHC Slavia Praha                        28:31 (15:17)
XBA-023 Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Poruba                             24:28 (10:13)
XBA-024 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek                            43:24 (22:9)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti obidvoch družstiev (MŠK IUVENTA Michalovce a HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v stredu 04.10.2023 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

3. kolo: 23. - 24.09.2023

2-15 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - ŠŠK SLŠ Prešov                          32:33 (16:17)
2-16 HC Tatran Stupava - voľno                                                              -----
2-17 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava                                        23:29 (13:16)
2-18 ŠA Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove                                   26:32 (13:13)
2-19 HK AS Trenčín - ŠŠK Bernolákova 16 Košice     (ne 24.09.2023/13:15 hod.) - MŠH, Trenčín*
2-20 HC DAC D. Streda "B" - Nesvady-Imeľ                                      37:21 (17:12)
2-21 HKM Šurany - TJ Družstevník Topoľníky                                    34:28 (15:11)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


1. kolo je na programe cez víkend 07. - 08.10.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 3. kolo: piatok 22.09.2023

7A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                                      49:27 (24:10)


3. kolo: 23. - 24.09.2023

7A-13 HK AS Trenčín - SMF HK Žilina                                                   32:18 (16:5)
7A-14 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                                             28:14 (12:4)
7A-15 Malacky/Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                                         44:27 (20:13)
7A-16 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                                             65:8 (28:2)
7A-17 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce                       22:29 (14:16)
7A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                                      49:27 (24:10)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 3. kolo: piatok 22.09.2023

8A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                                      43:23 (23:8)


3. kolo: 23. - 24.09.2023

8A-13 HK AS Trenčín - SMF HK Žilina                                                  35:38 (21:21)
8A-14 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                                              18:14 (8:6)
8A-15 Malacky/Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov                                          29:21 (16:7)
8A-16 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                                            37:14 (20:7)
8A-17 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce                        28:19 (16:9)
8A-18 MHK Bytča - Štart Trebišov                                                      43:23 (23:8)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


2. kolo je na programe cez víkend 30.09. - 01.10.2023, hostiteľmi kola sú MHáK Martin /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 01.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine), ŠA Trenčín /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 30.09.2023 v MŠH v Trenčíne) a THA Martin "B" /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 30.09.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 23. - 24.09.2023

1. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A1 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca             16:15 (10:8)
A2 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca              5:38 (1:19)
A3 THA Martin "A" - THA Martin "B"                         37:0 (18:0)

2. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

A4 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "A"            23:16 (11:3)
A5 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"               27:1 (16:0)
A6 SMF HK Žilina - HK AS Trenčín "B"             25:6 (12:2)
A7 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"               19:11 (12:4)

3. skupina: ŠA Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

A8 ŠA Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   8:16 (3:9)
A9 ŠA Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                 6:21 (0:11)
A10 ŠA Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                 4:27 (1:13)
A11 ŠA Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou               22:12 (14:6)

4. skupina: MHK Bytča "A" (hralo sa v sobotu 23.09.2023 v ŠH v Bytči)

A12 MHK Bytča "A" - HK Slávia Partizánske                       17:25 (10:12)
A13 MHK Bytča "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                 2:24 (1:10)
A14 MHK Bytča "B" - HK Slávia Partizánske                        2:40 (0:20)
A15 MHK Bytča "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                27:10 (11:5)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.