Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 24 okt 2021, 22:23
Prečítané: 1502x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Vzadu, zľava: Mravcová Tamara, Sekáčová Kristína, Valientová Lucia, Miková Vanessa, Uríčková Michaela, Augustínová Ema, Rosinová Lea Vivien, Šamajová Alžbeta, Gajdošíková Karolína, Leštinová Jana - trénerka družstva.

Vpredu, zľava: Chlebinová Martina, Maslovská Zuzana, Lee Vanesa.

Na fotografii chýbajú: Hrtánková Tereza, Žideková Michaela.

- v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča) dňa 26.9.2021 -

 


DRUŽSTVO MLADŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2009, 2010 a mladšie)

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   ŠAMAJOVÁ Alžbeta   pivot, krídlo   2009    
??   VALIENTOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2009    
??   SEKÁČOVÁ Kristína   spojka, krídlo   2009    
??   MIKOVÁ Vanessa   spojka, krídlo   2009    
??   GAJDOŠÍKOVÁ Karolína   spojka, krídlo   2009    
??   HRTÁNKOVÁ Tereza   krídlo   2009    
??   AUGUSTÍNOVÁ Ema
  brankárka   2009    
??   URÍČKOVÁ Michaela
  spojka, krídlo   2010    
??   ROSINOVÁ Lea Vivien   spojka   2010    
??   ŽIDEKOVÁ Michaela   krídlo   2010    
??   MRAVCOVÁ Tamara   brankárka   2011    
??   LEE Vanesa   krídlo   2011    
??   CHLEBINOVÁ Martina   krídlo   2011    
??   MASLOVSKÁ Zuzana
  spojka, krídlo   2011    

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jesenná časť:

1. kolo: 11. - 12.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

1. kolo
11. 09. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 25:11 (13:6)**
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)*
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 7:17 (4:7)**
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme HK AS Trenčín.

** - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme HK AS Trenčín, zápas sa dohrával v nedeľu 26.09.2021 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

2. skupina - Športová akadémia Trenčín*

1. kolo
11. 09. 2021
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)

* - zápasy 2. skupiny boli odložené kvôli COVID-19 (karanténne povinnosti - Športová akadémia Trenčín).

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

1. kolo
11. 09. 2021
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin 12:8 (7:4)
MHáK Martin THA Martin 16:15 (7:9)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina THA Martin 11:8 (2:2)


2. kolo: 25. - 26.09.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
25. 09. 2021
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 26:0 (13:0)
HK Slávia Partizánske Slovan Malá Fatra - HK Žilina 11:12 (5:3)
HK AS Trenčín "B" Slovan Malá Fatra - HK Žilina 4:21 (0:11)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 17:7 (9:3)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 2:20 (1:11)
HK AS Trenčín "A" Slovan Malá Fatra - HK Žilina 18:18 (9:7)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. kolo
25. 09. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín 10:18 (5:9)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin 22:12 (11:8)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 10:19 (6:10)

3. skupina - MHK Bytča

2. kolo
25. 09. 2021
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 16:10 (10:5)
THA Martin
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)*
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený kvôli COVID-19 v tíme THA Martin.


3. kolo: 09. - 10.10.2021

1. skupina - MHáK Martin

3. kolo
09. 10. 2021
MHáK Martin MHK Bytča 10:20 (6:9)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 3:18 (2:8)*
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 21:30 (9:16)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 8:10 (5:4)*
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 23:11 (15:5)

* - zápas sa predohrával v nedeľu 26.09.2021 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

2. skupina - THA Martin

3. kolo
09. 10. 2021
THA Martin HK Slávia Partizánske 13:13 (7:11)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)*
THA Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

3. kolo
09. 10. 2021
Športová akadémia Trenčín Slovan Malá Fatra - HK Žilina 9:18 (3:7)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Slovan Malá Fatra - HK Žilina 11:21 (6:14)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 23:13 (11:7)


4. kolo: 23. - 24.10.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"*

4. kolo
23. 10. 2021
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)

* - zápasy 1. skupiny boli odložené.

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

4. kolo
23. 10. 2021
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHK Bytča 8:14 (4:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 6:20 (2:11)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou 29:7 (15:4)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

4. kolo
23. 10. 2021
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 16:11 (9:6)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin 10:17 (5:8)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)


5. kolo: 13. - 14.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

5. kolo
13. 11. 2021
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

5. kolo
13. 11. 2021
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)

3. skupina - MHáK Martin

5. kolo
13. 11. 2021
MHáK Martin Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin --:-- (--:--)

 

6. kolo: 27. - 28.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

6. kolo
27. 11. 2021
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

6. kolo
27. 11. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

6. kolo
27. 11. 2021
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)



Jarná časť:

7. kolo: 19. - 20.03.2022

1. skupina - MHáK Martin

7. kolo
19. 03. 2022
MHáK Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

7. kolo
19. 03. 2022
THA Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

7. kolo
19. 03. 2022
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)

 

8. kolo: 02. - 03.04.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

8. kolo
02. 04. 2022
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

8. kolo
02. 04. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou
MHK Bytča --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou
--:-- (--:--)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

8. kolo
02. 04. 2022
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin --:-- (--:--)


9. kolo: 23. - 24.04.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

9. kolo
23. 04. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

9. kolo
23. 04. 2022
MHK Bytča HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

9. kolo
23. 04. 2022
THA Martin MHáK Martin --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)


10. kolo: 07. - 08.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

10. kolo
07. 05. 2022
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

10. kolo
07. 05. 2022
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

10. kolo 07. 05. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin
--:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin
--:-- (--:--)


11. kolo: 14. - 15.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

11. kolo
14. 05. 2022
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin --:-- (--:--)
MHK Bytča MHáK Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

11. kolo
14. 05. 2022
THA Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

11. kolo
14. 05. 2022
Športová akadémia Trenčín Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

 

12. kolo: 21. - 22.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
21. 05. 2022
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

12. kolo
21. 05. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

12. kolo
21. 05. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MHáK Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin --:-- (--:--)


Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 6. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov ja zákaz používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


6. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ -- . - -- . jún 2022 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2021/2022 (ku dňu 23.10.2021 o 21:00 hod.)

1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   9   7 1 1   150:90   + 60   15
2. MHK Bytča   6   6 0 0   88:45   + 43   12
3. HK AS Trenčín "A"   6   4 1 1   124:67   + 57   9
4. MHáK Martin   9   4 0 5   113:119   - 6   8
5. Športová akadémia Trenčín   4   3 0 1   72:53   + 19   6
6. HK Slávia Partizánske   5   2 1 2   67:55   + 12   5
7. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   6   1 0 5   72:109    - 37   2
8. THA Martin   3   0 1 2   36:40   - 4   1
9. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   0 0 4   33:86   - 53   0
10. HK AS Trenčín "B"   6   0 0 6   27:125   - 98   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (určená pre ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2021/2022 (ku dňu 23.10.2021 o 13:30 hod.)

1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   9   7 1 1   150:90   + 60   15
2. MHK Bytča   6   6 0 0   88:45   + 43   12
3. HK AS Trenčín "A"   6   4 1 1   124:67   + 57   9
4. Športová akadémia Trenčín   4   3 0 1   72:53   + 19   6
5. MHáK Martin   7   3 0 4   85:93   - 8   6
6. HK Slávia Partizánske   4   1 1 2   51:44   + 7   3
7. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   5   1 0 4   62:92    - 30   2
8. THA Martin   3   0 1 2   36:40   - 4   1
9. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   0 0 4   33:86   - 53   0
10. HK AS Trenčín "B"   6   0 0 6   27:125   - 98   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Postupujúci na ČSPL 2021/2022:

SK:
CZ:
PL:


Termíny ČSPL 2021/2022:

04. - 05.12. 2021 - organizuje CZ
22. - 23.01. 2022 - organizuje SK
29. - 30.01. 2022 - organizuje PL

 

Konečné poradie ČSPL 2021/2022:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Konečné poradie SOH U12 2022:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 108 kB)

(.xls, 85,5 kB)

(.xls, 129 kB)

(.doc, 20,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 13:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 4. kolo
sobota 06.11.2021 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 5. kolo

víkend 13. - 14.11.2021
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 2. kolo

víkend 06. - 07.11.2021
organizátor: MHáK MARTIN
- 1. skupina.