Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 20 jún 2021, 19:44
Prečítané: 6697x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Kľačiace, zľava:.

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýba: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2020/2021 (v súčasnosti platí zákaz vytvárania akýchkoľvek tímových fotografii v súvislosti s opatreniami proti šíreniu COVID-19) -

 


DRUŽSTVO MLADŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2008, 2009 a mladšie)

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   ZÁHONOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2008    
??   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008    
??   PAVLÍKOVÁ Marcela   spojka, krídlo   2008    
34   DZÚRIKOVÁ Jasmína   krídlo   2008    
73   ČIŽMÁROVÁ Paulína
  spojka, pivot   2008    
60   GÖRÖGOVÁ Kristína   spojka, pivot   2008    
38   REPKOVÁ Matilda
  krídlo   2008    
43   ŠAMAJOVÁ Alžbeta   krídlo   2009    
36   VALIENTOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2009    
46   SEKÁČOVÁ Kristína   krídlo   2009    
62   MIKOVÁ Vanessa   krídlo   2009    
??   GAJDOŠÍKOVÁ Karolína   krídlo   2010    
8   SLÁVIKOVÁ Slávka       2009    
55   HRTÁNKOVÁ Tereza   krídlo   2009    
1   AUGUSTÍNOVÁ Ema
  brankárka   2009    
58   URÍČKOVÁ Michaela
  krídlo   2010    
33   PODHORSKÁ Lucia   krídlo   2010    
52   MRAVCOVÁ Tamara   krídlo   2011    
11   MASLOVSKÁ Zuzana
  krídlo   2011    

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA: PASTORKOVÁ Eva

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jesenná časť:

1. kolo: 12. - 13.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

1. kolo
12. 09. 2020
HK AS Trenčín "B" Bánovce n. Bebr. 9:16 (3:6)
HK AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. 16:7 (8:1)
HK AS Trenčín "A" Bánovce n. Bebr. 16:16 (7:8)
HK AS Trenčín "B" Lehota p. Vt. 9:16 (4:10)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

1. kolo
12. 09. 2020
Partizánske THA Martin 11:11 (6:8)
ŠA Trenčín MHáK Martin 8:12 (4:8)
ŠA Trenčín THA Martin 5:9 (3:5)
Partizánske MHáK Martin 8:7 (2:2)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

1. kolo
12. 09. 2020
SMF - HK Žilina MHK Bytča 9:11 (3:7)
MŠK Čadca MHK Bytča 7:19 (2:7)
SMF - HK Žilina MŠK Čadca 31:6 (17:1)


2. kolo: 03. - 04.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
03. 10. 2020
HK AS Trenčín "A" Partizánske 16:11 (9:6)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín 10:21 (6:11)
HK AS Trenčín "B" Partizánske 13:16 (6:7)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín 14:11 (8:3)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

2. kolo
03. 10. 2020
MŠK Čadca THA Martin 9:13 (4:7)
SMF - HK Žilina MHáK Martin 18:9 (10:1)
SMF - HK Žilina THA Martin 23:6 (13:3)
MŠK Čadca MHáK Martin 10:16 (6:7)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

2. kolo
03. 10. 2020
Bánovce n. Bebr. Lehota p. Vt. 24:11 (11:5)
Lehota p. Vt. MHK Bytča
5:11 (1:6)
Bánovce n. Bebr. MHK Bytča
10:17 (6:9)

* - zápasy sa hrali v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. kolo: 17. - 18.10.2020

1. skupina - MHáK Martin

3. kolo
17. 10. 2020
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. kolo
17. 10. 2020
Bánovce n. Bebr. MŠK Čadca --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. MŠK Čadca --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

3. kolo
17. 10. 2020
ŠA Trenčín MHK Bytča
--:-- (--:--)
Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Partizánske --:-- (--:--)


4. kolo: 21. - 22.11.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

4. kolo
21. 11. 2020
HK AS Trenčín "B" MŠK Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

4. kolo
21. 11. 2020
ŠA Trenčín Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
Partizánske Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
Partizánske Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

4. kolo
21. 11. 2020
THA Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin MHáK Martin --:-- (--:--)


5. kolo: 19. - 20.12.2020

1. skupina - MHK Bytča

5. kolo
19. 12. 2020
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

5. kolo
19. 12. 2020
Bánovce n. Bebr. THA Martin --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. MHáK Martin --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. THA Martin --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

5. kolo
19. 12. 2020
Partizánske MŠK Čadca --:-- (--:--)
ŠA Trenčín SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
ŠA Trenčín MŠK Čadca --:-- (--:--)
Partizánske SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

 

Jarná časť:

6. kolo: 23. - 24.01.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

6. kolo
23. 01. 2021
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

6. kolo
23. 01. 2021
ŠA Trenčín MHáK Martin --:-- (--:--)
Partizánske THA Martin --:-- (--:--)
Partizánske MHáK Martin --:-- (--:--)
ŠA Trenčín THA Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

6. kolo
23. 01. 2021
MŠK Čadca SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)
MŠK Čadca MHK Bytča --:-- (--:--)


7. kolo: 06. - 07.02.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

7. kolo
06. 02. 2021
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Partizánske --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

7. kolo
06. 02. 2021
MHáK Martin MŠK Čadca --:-- (--:--)
THA Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin MŠK Čadca --:-- (--:--)
MHáK Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

7. kolo
06. 02. 2021
Lehota p. Vt. Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MHK Bytča --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. MHK Bytča
--:-- (--:--)


8. kolo: 20. - 21.02.2021

1. skupina - THA Martin

8. kolo
20. 02. 2021
THA Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
20. 02. 2021
MŠK Čadca Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MŠK Čadca Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

8. kolo
20. 02. 2021
Partizánske ŠA Trenčín --:-- (--:--)
ŠA Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)
Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)


9. kolo: 06. - 07.03.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

9. kolo
06. 03. 2021
HK AS Trenčín "A" MŠK Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MŠK Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

9. kolo
06. 03. 2021
Bánovce n. Bebr. ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. Partizánske --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. Partizánske --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

9. kolo
06. 03. 2021
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin --:-- (--:--)
MHK Bytča MHáK Martin --:-- (--:--)
MŠK Čadca Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)

 

10. kolo: 20. - 21.03.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

10. kolo
20. 03. 2021
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

10. kolo
20. 03. 2021
THA Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MHáK Martin Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
MHáK Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
THA Martin Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

10. kolo
20. 03. 2021
SMF - HK Žilina ŠA Trenčín --:-- (--:--)
MŠK Čadca Partizánske --:-- (--:--)
MŠK Čadca ŠA Trenčín --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Partizánske --:-- (--:--)

 

11. kolo: 10. - 11.04.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A" + HK AS Trenčín "B"

11. kolo
10. 04. 2021
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

11. kolo
10. 04. 2021
MHáK Martin Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin ŠA Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin Partizánske --:-- (--:--)
MHáK Martin ŠA Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

11. kolo 10. 04. 2021
MHK Bytča MŠK Čadca --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MŠK Čadca --:-- (--:--)
MHK Bytča SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


12. kolo: 24. - 25.04.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

12. kolo
24. 04. 2021
Partizánske HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
Partizánske HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

12. kolo
24. 04. 2021
SMF - HK Žilina THA Martin --:-- (--:--)
MŠK Čadca MHáK Martin --:-- (--:--)
MŠK Čadca THA Martin --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

12. kolo
24. 04. 2021
MHK Bytča Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MHK Bytča Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)


13. kolo: 08. - 09.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

13. kolo
08. 05. 2021
HK AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

13. kolo
08. 05. 2021
SMF - HK Žilina Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MŠK Čadca Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
MŠK Čadca Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

13. kolo
08. 05. 2021
Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠA Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)
Partizánske ŠA Trenčín --:-- (--:--)


14. kolo: 15. - 16.05.2021

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

14. kolo
15. 05. 2021
MŠK Čadca HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MŠK Čadca HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

14. kolo
15. 05. 2021
Lehota p. Vt. Partizánske --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. Partizánske --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

14. kolo
15. 05. 2021
THA Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča
--:-- (--:--)
THA Martin MHáK Martin --:-- (--:--)


15. kolo: 22. - 23.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

15. kolo
22. 05. 2021
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

15. kolo
22. 05. 2021
MHáK Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
THA Martin Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
THA Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MHáK Martin Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

15. kolo
22. 05. 2021
ŠA Trenčín SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
Partizánske MŠK Čadca --:-- (--:--)
Partizánske SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
ŠA Trenčín MŠK Čadca --:-- (--:--)


Hrací čas:
2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 4. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 20 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov ja zákaz používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


6. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ -- . - -- . jún 2021 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2020/2021 (ku dňu 04.10.2020 o 14:00 hod.)

1. MHK Bytča   4   4 0 0   58:31   + 27
  8
2. HK AS Trenčín "A"   4   3 1 0   62:45   + 17   7
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   3 0 1   81:32   + 49   6
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   2 1 1   66:53   + 13   5
5. HK Slávia Partizánske   4   2 1 1   46:47   - 1   5
6. THA Martin   4   2 1 1   39:48   - 9   5
7. MHáK Martin   4   2 0 2   44:44   0   4
8. Športová akadémia Trenčín   4   1 0 3   45:45   0   2
9. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   1 0 3   39:60   - 21   2
10. HK AS Trenčín "B"   4   0 0 4   41:69   - 28   0
11. MŠK - hádzaná Čadca   4   0 0 4   32:79   - 47   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (určená pre ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2020/2021 (ku dňu 04.10.2020 o 14:00 hod.)

1. MHK Bytča   4   4 0 0   58:31   + 27
  8
2. HK AS Trenčín "A"   4   3 1 0   62:45   + 17   7
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   3 0 1   81:32   + 49   6
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   4   2 1 1   66:53   + 13   5
5. HK Slávia Partizánske   4   2 1 1   46:47   - 1   5
6. THA Martin   4   2 1 1   39:48   - 9   5
7. MHáK Martin   4   2 0 2   44:44   0   4
8. Športová akadémia Trenčín   4   1 0 3   45:45   0   2
9. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   1 0 3   39:60   - 21   2
10. HK AS Trenčín "B"   4   0 0 4   41:69   - 28   0
11. MŠK - hádzaná Čadca   4   0 0 4   32:79   - 47   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Postupujúci na ČSPL 2020/2021:

SR:
ČR:
PL:


Termíny ČSPL 2020/2021:

05. - 06.12. 2020 - organizuje ČR
16. - 17.01. 2021 - organizuje SR
13. - 14.02. 2021 - organizuje PL

 

Konečné poradie ČSPL 2020/2021:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

 

SEZÓNA 2020/2021 SA SKONČILA, VÝSLEDKY SA ANULOVALI!

 

DOBROVOĽNÉ TURNAJE KZHá TRENČÍN + ŽILINA

1. turnaj: 22. - 23.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín

1. turnaj
23. 05. 2021 (ne)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 12:4 (2:1)
ŠA Trenčín Partizánske 11:4 (6:3)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "A" 5:7 (1:5)
HK AS Trenčín "B" Partizánske 3:7 (1:4)
ŠA Trenčín Lehota p. Vt. 10:6 (7:2)
HK AS Trenčín "A" Partizánske 13:3 (7:0)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" 11:3 (9:1)
Lehota p. Vt. Partizánske 6:6 (1:3)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" 9:6 (6:5)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" 10:9 (6:5)

 

2. turnaj: 29. - 30.05.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

2. turnaj
30. 05. 2021 (ne)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" 16:12 (8:7)
Partizánske HK AS Trenčín "A" 3:13 (1:5)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín 12:4 (6:2)
HK AS Trenčín "B" Partizánske 12:13 (7:6)
HK AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. 13:7 (4:3)
ŠA Trenčín Partizánske 11:6 (6:5)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 9:22 (4:15)
Partizánske Lehota p. Vt. 4:7 (0:3)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín 13:9 (8:5)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" 10:7 (5:3)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. turnaj
30. 05. 2021 (ne)
SMF - HK Žilina THA Martin 20:10 (11:5)
MHáK Martin THA Martin 15:6 (7:4)
SMF - HK Žilina MHáK Martin 17:10 (9:6)

 

3. turnaj: 12. - 13.06.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

3. turnaj
13. 06. 2021 (ne)
Partizánske Lehota p. Vt. 7:9 (4:4)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" 6:16 (1:6)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín 12:9 (4:4)
HK AS Trenčín "B" Partizánske 6:8 (3:2)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" 12:14 (9:7)
HK AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. 15:9 (8:5)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 5:15 (3:7)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" 11:9 (6:3)
Partizánske HK AS Trenčín "A" 11:9 (6:4)

2. skupina - MHáK Martin

3. turnaj
13. 06. 2021 (ne)
MHáK Martin THA Martin 21:5 (9:4)
SMF - HK Žilina THA Martin 34:9 (16:2)
MHáK Martin SMF - HK Žilina 7:18 (3:9)

 

4. turnaj: 19. - 20.06.2021

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

4. turnaj
20. 06. 2021 (ne)
Lehota p. Vt. Partizánske 5:5 (4:1)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" 6:12 (3:6)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín 11:7 (8:2)
HK AS Trenčín "B" Partizánske 6:8 (3:4)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" 9:4 (4:1)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "A" 8:9 (3:3)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 4:11 (0:7)
Partizánske ŠA Trenčín 12:7 (6:4)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" 7:11 (4:7)
Partizánske HK AS Trenčín "A" 7:17 (2:9)

* - hralo sa v MŠH v Partizánskom.

2. skupina - THA Martin*

4. turnaj
19. 06. 2021 (so)
THA Martin MHáK Martin --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

* - nehralo sa.


PRIEBEŽNÉ TABUĽKY - DOBROVOĽNÉ TURNAJE KZHá TRENČÍN + ŽILINA - MLADŠIE ŽIAČKY:

Tabuľky skupín

skupina A (ku dňu 20.06.2021 o 20:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   16   14 0 2   203:105   + 98   28
2. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   16   8 2 6   135:132   + 3   18
3. HK Slávia Partizánske   16   7 2 7   113:142   - 29   16
4. Športová akadémia Trenčín   16   7 0 9   144:152   - 8   14
5. HK AS Trenčín "B"   16   2 0 14   118:182   - 64   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

skupina B (ku dňu 20.06.2021 o 20:30 hod.)

1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   4 0 0   89:36   + 53   8
2. MHáK Martin   4   2 0 2   53:46   + 7   4
3. THA Martin   4   0 0 4   30:90   - 60   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


MHK Bytča sa do dobrovoľných turnajov nezapojil.


Hrac
í čas: 2 x 15 min.

 


Konečné poradie SOH U12 2021 - Žilina - 02. - 04.07.2021:

1.
2.
3.
4.
5.

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 109 kB)

(.xlsx, 41,4 kB)

(.doc, 21,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.