Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 12 máj 2024, 21:12
Prečítané: 5209x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

- v ŠH v Bytči, dňa 21.10.2023 -

 

TRÉNERKA A-DRUŽSTVA: ČIKOTOVÁ Veronika.

TRÉNERKA B-DRUŽSTVA: ZATLOUKALOVÁ Eva.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 23. - 24.09.2023

1. skupina - THA Martin "A"

1. kolo
23. 09. 2023
THA Martin "A" MŠK - hádzaná Čadca 16:15 (10:8)
THA Martin "B" MŠK - hádzaná Čadca 5:38 (1:19)
THA Martin "A" THA Martin "B" 37:0 (18:0)

2. skupina - SMF HK Žilina

1. kolo
23. 09. 2023
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "A" 23:16 (11:3)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 27:1 (16:0)
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "B" 25:6 (12:2)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 19:11 (12:4)

3. skupina - ŠA Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou

1. kolo
23. 09. 2023
ŠA Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 8:16 (3:9)
ŠA Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 6:21 (0:11)
ŠA Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 4:27 (1:13)
ŠA Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 22:12 (14:6)

4. skupina - MHK Bytča "A"

1. kolo
23. 09. 2023
MHK Bytča "A" HK Slávia Partizánske 17:25 (10:12)
MHK Bytča "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 2:24 (1:10)
MHK Bytča "B" HK Slávia Partizánske 2:40 (0:20)
MHK Bytča "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 27:10 (11:5)

 

2. kolo: 07. - 08.10.2023

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

2. kolo
07. 10. 2023
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske 14:28 (4:14)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom 33:9 (17:3)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MŠK - hádzaná Čadca 13:27 (6:13)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. kolo
07. 10. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča "A" 8:14 (4:7)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča "B" 16:1 (8:1)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča "B" 31:4 (16:2)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča "A" 5:33 (2:15)

3. skupina - MHáK Martin

2. kolo
07. 10. 2023
MHáK Martin ŠA Trenčín "A" 30:6 (17:3)
SMF HK Žilina ŠA Trenčín "B" 40:3 (20:3)
MHáK Martin ŠA Trenčín "B" 33:3 (18:2)
SMF HK Žilina ŠA Trenčín "A" 39:21 (21:11)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
07. 10. 2023
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" 21:9 (10:4)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "B" 8:2 (4:1)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "B" 28:0 (16:0)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" 6:21 (5:7)

 

3. kolo: 21. - 22.10.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

3. kolo
21. 10. 2023
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 8:19 (3:9)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 29:23 (15:11)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 5:22 (3:11)

2. skupina - THA Martin "B"

3. kolo
21. 10. 2023
THA Martin "B" ŠA Trenčín "B" 5:4 (2:2)
THA Martin "A" ŠA Trenčín "A" 22:18 (14:7)
THA Martin "B" ŠA Trenčín "A" 4:26 (2:15)
THA Martin "A" ŠA Trenčín "B" 41:2 (25:0)

3. skupina - MHK Bytča "B"

3. kolo
21. 10. 2023
MHK Bytča "B" SMF HK Žilina 4:31 (3:17)
MHK Bytča "A" MHáK Martin 15:18 (11:9)
MHK Bytča "A" SMF HK Žilina 22:21 (12:11)
MHK Bytča "B" MHáK Martin 2:31 (1:15)

4. skupina - HK Slávia Partizánske

3. kolo
21. 10. 2023
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 32:11 (16:3)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:6 (13:2)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou 42:11 (19:6)
ŠKHá Dubnica nad Váhom TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 14:5 (7:2)

 

4. kolo: 04. - 05.11.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

4. kolo
04. 11. 2023
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 26:17 (11:7)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 27:14 (15:5)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 36:6 (16:4)

2. skupina - SMF HK Žilina

4. kolo
04. 11. 2023
SMF HK Žilina HK Slávia Partizánske 19:22 (10:10)
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom 21:13 (11:3)
SMF HK Žilina ŠKHá Dubnica nad Váhom 23:19 (9:11)
MHáK Martin HK Slávia Partizánske 13:22 (6:13)

3. skupina - THA Martin "A"

4. kolo
04. 11. 2023
THA Martin "A" MHK Bytča "A" 12:22 (3:12)
THA Martin "B" MHK Bytča "B" 8:7 (3:6)
THA Martin "B" MHK Bytča "A" 1:39 (0:21)
THA Martin "A" MHK Bytča "B" 14:6 (9:4)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
04. 11. 2023
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín "A" 22:9 (11:3)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín "B" 20:5 (8:2)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín "A" 9:26 (7:11)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín "B" 41:1 (21:0)

 

5. kolo: 18. - 19.11.2023

1. skupina - ŠA Trenčín "B"

5. kolo
18. 11. 2023
ŠA Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 1:31 (1:10)
ŠA Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 17:19 (9:7)
ŠA Trenčín "B" ŠA Trenčín "A" 1:27 (1:12)

2. skupina - MHK Bytča "A"

5. kolo
18. 11. 2023
MHK Bytča "A" HK AS Trenčín "A" 15:15 (11:7)
MHK Bytča "B" HK AS Trenčín "B" 6:11 (2:2)
MHK Bytča "B" HK AS Trenčín "A" 2:33 (1:15)
MHK Bytča "A" HK AS Trenčín "B" 27:3 (12:2)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

5. kolo
18. 11. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "A" 14:14 (6:7)
HK Slávia Partizánske THA Martin "B" 45:1 (24:0)
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "B" 30:5 (14:3)
HK Slávia Partizánske THA Martin "A" 26:17 (15:8)

4. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

5. kolo
18. 11. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF HK Žilina 11:36 (3:16)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin 10:20 (5:9)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom SMF HK Žilina 10:28 (5:16)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 5:23 (2:11)

 

6. kolo: 02. - 03.12.2023

1. skupina - MHáK Martin

6. kolo
02. 12. 2023
MŠK - hádzaná Čadca SMF HK Žilina 26:26 (10:17)
SMF HK Žilina MHáK Martin 9:27 (5:18)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin 14:23 (6:15)

2. skupina - THA Martin "B"

6. kolo
02. 12. 2023
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 14:21 (6:10)
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 29:11(18:3)
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 29:10 (18:6)
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 11:18 (5:11)

3. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
02. 12. 2023
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "A" 25:18 (14:11)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "B" 19:13 (10:5)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" 32:11 (19:2)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "A" 13:22 (4:7)

4. skupina - ŠA Trenčín "A" MHK Bytča "A"

6. kolo
02. 12. 2023
ŠA Trenčín "A" MHK Bytča "A" 5:27 (1:11)
ŠA Trenčín "B" MHK Bytča "B" 5:17 (1:11)
ŠA Trenčín "B" MHK Bytča "A" 0:32 (0:17)
ŠA Trenčín "A" MHK Bytča "B" 27:6 (10:3)

 

7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B"

7. kolo
16. 12. 2023
MHK Bytča "B" MŠK - hádzaná Čadca 7:22 (3:13)
MHK Bytča "A" MŠK - hádzaná Čadca 29:15 (15:7)
MHK Bytča "B" MHK Bytča "A" 2:31 (1:16)

2. skupina - ŠA Trenčín "B"

7. kolo
16. 12. 2023
ŠA Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 2:36 (0:21)
ŠA Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 17:24 (7:14)
ŠA Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 11:29 (5:16)
ŠA Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 3:17 (1:9)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

7. kolo
16. 12. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" 12:26 (4:11)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 14:21 (6:9)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 18:12 (10:6)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 8:41 (4:24)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa pôvodne mali dohrávať vo štvrtok 01.02.2024 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou, avšak boli opäť odložené. Zápasy sa nakoniec dohrávali v nedeľu 25.02.2024 od 14:15 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

4. skupina - MHáK Martin

7. kolo
16. 12. 2023
MHáK Martin THA Martin "A" 32:15 (18:7)
SMF HK Žilina THA Martin "B" 26:13 (16:6)
MHáK Martin THA Martin "B" 35:4 (17:2)
SMF HK Žilina THA Martin "A"
34:15 (14:7)

 


Jarná časť:

8. kolo: 27. - 28.01.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
27. 01. 2024
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" --:-- (--:--)
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

8. kolo
27. 01. 2024
HK AS Trenčín "A" SMF HK Žilina 19:21 (9:13)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin 7:28 (2:17)
HK AS Trenčín "B" SMF HK Žilina 12:33 (4:17)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin 10:24 (3:17)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín "A"

8. kolo
27. 01. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín "A" 15:25 (7:11)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠA Trenčín "B" 24:5 (14:2)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín "B" 18:4 (14:1)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠA Trenčín "A" 16:14 (7:5)

4. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča "B"

8. kolo
27. 01. 2024
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča "B" 14:6 (9:3)
HK Slávia Partizánske MHK Bytča "A" 13:18 (5:9)
HK Slávia Partizánske MHK Bytča "B" 32:6 (16:3)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča "A" 14:23 (9:11)

 

9. kolo: 10. - 11.02.2024

1. skupina - HK Slávia Partizánske*

9. kolo
10. 02. 2024
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 17:6 (13:0)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MŠK - hádzaná Čadca 9:22 (6:15)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom 26:19 (15:11)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v nedeľu 07.04.2024 od 10:00 hod v MŠH v Partizánskom.

2. skupina - MHK Bytča "A"

9. kolo
10. 02. 2024
MHK Bytča "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 25:3 (17:3)
MHK Bytča "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 10:13 (5:5)
MHK Bytča "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 5:13 (1:9)
MHK Bytča "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 30:5 (13:3)

3. skupina - ŠA Trenčín "A"*

9. kolo
10. 02. 2024
ŠA Trenčín "A" MHáK Martin 7:27 (2:17)
ŠA Trenčín "B" SMF HK Žilina 4:35 (3:17)
ŠA Trenčín "B" MHáK Martin 1:48 (0:27)
ŠA Trenčín "A" SMF HK Žilina 13:33 (7:16)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v sobotu 06.04.2024 od 09:00 hod v MŠH v Trenčíne.

4. skupina - THA Martin "A"

9. kolo
10. 02. 2024
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

 

10. kolo: 24. - 25.02.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

10. kolo
24. 02. 2024
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 24:6 (11:3)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 23:28 (11:13)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 5:28 (2:14)

2. skupina - ŠA Trenčín "B"

10. kolo
24. 02. 2024
ŠA Trenčín "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín "A" THA Martin "A" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - SMF HK Žilina MHáK Martin*

10. kolo
24. 02. 2024
SMF HK Žilina MHK Bytča "A" 25:22 (13:9)
MHáK Martin MHK Bytča "B" 33:2 (18:0)
SMF HK Žilina MHK Bytča "B" 27:10 (15:4)
MHáK Martin MHK Bytča "A" 23:12 (13:7)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v nedeľu 14.04.2023 od 09:00 hod v telocvični Spojenej školy (ČS armády 24) v Martine.

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

10. kolo
24. 02. 2024
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 24:11 (12:6)*
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom 16:19 (6:7)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 8:41 (3:22)**
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom 26:13 (13:10)

* - zápas bol odložený na základe žiadosti HK Slávia Partizánske (účasť na ČSPL), zápas sa dohrával v utorok 19.03.2024 o 16:00 hod. v MŠH v Partizánskom.
** - zápas bol odložený na základe žiadosti HK Slávia Partizánske (účasť na ČSPL), zápas sa dohrával v pondelok 08.04.2024 o 16:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


11. kolo: 09. - 10.03.2024

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

11. kolo
09. 03. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca 13:33 (4:17)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca 13:19 (10:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 13:18 (8:8)

2. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

11. kolo
09. 03. 2024
ŠKHá Dubnica nad Váhom SMF HK Žilina 14:25 (4:16)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 16:11 (9:7)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHáK Martin 10:22 (6:12)
HK Slávia Partizánske SMF HK Žilina 20:18 (9:12)

3. skupina - MHK Bytča "B"

11. kolo
09. 03. 2024
MHK Bytča "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča "A" THA Martin "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)

4. skupina - ŠA Trenčín "B"

11. kolo
09. 03. 2024
ŠA Trenčín "A" HK AS Trenčín "A" 15:27 (7:15)
ŠA Trenčín "B" HK AS Trenčín "B" 7:29 (5:14)
ŠA Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 24:10 (10:3)
ŠA Trenčín "B" HK AS Trenčín "A" 0:64 (0:31)

 

12. kolo: 23. - 24.03.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

12. kolo
23. 03. 2024
MŠK - hádzaná Čadca ŠA Trenčín "A" 23:21 (13:6)
MŠK - hádzaná Čadca ŠA Trenčín "B" 40:2 (22:1)
ŠA Trenčín "A" ŠA Trenčín "B" 38:14 (19:3)*

* - zápas sa predohrával v piatok 22.03.2024 o 18:00 hod. v telocvični SOŠ OaS /Ul. P. Jilemnického 24/ v Trenčíne.

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

12. kolo
23. 03. 2024
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča "A" 14:16 (8:7)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča "B" 22:6 (9:4)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča "B" 50:4 (26:2)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča "A" 6:28 (3:9)

3. skupina - THA Martin "A"

12. kolo
23. 03. 2024
THA Martin "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
THA Martin "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)

4. skupina - MHáK Martin

12. kolo
23. 03. 2024
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 31:13 (17:6)
SMF HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou 27:18 (19:8)
SMF HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 34:21 (17:8)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 40:8 (18:3)

 

13. kolo: 27. - 28.04.2024

1. skupina - SMF HK Žilina

13. kolo
27. 04. 2024
SMF HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 23:17 (12:4)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca 22:13 (15:5)
SMF HK Žilina MHáK Martin 14:20 (5:11)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

13. kolo
27. 04. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "A" --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

13. kolo
27. 04. 2024
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 9:30 (2:18)
HK AS Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 15:8 (6:2)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 8:18 (5:9)
HK AS Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 14:18 (7:8)

4. skupina - MHK Bytča "A" ŠA Trenčín "A"

13. kolo
27. 04. 2024
ŠA Trenčín "A" MHK Bytča "A" 3:19 (0:10)
ŠA Trenčín "B" MHK Bytča "B" 7:28 (2:16)
ŠA Trenčín "B" MHK Bytča "A" 5:33 (2:16)
ŠA Trenčín "A" MHK Bytča "B" 29:8 (15:3)

 

14. kolo: 11. - 12.05.2024

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

14. kolo
11. 05. 2024
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča "A" 12:19 (8:9)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča "B" 23:11 (11:5)
MHK Bytča "A" MHK Bytča "B" 26:10 (13:6)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

14. kolo
11. 05. 2024
HK Slávia Partizánske ŠA Trenčín "A" 33:12 (20:5)
ŠKHá Dubnica nad Váhom ŠA Trenčín "B" 30:2 (14:2)
HK Slávia Partizánske ŠA Trenčín "B" 44:6 (28:4)
ŠKHá Dubnica nad Váhom ŠA Trenčín "A" 27:16 (16:7)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

14. kolo
11. 05. 2024
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 24:15 (14:8)
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 17:19 (9:12)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 16:25 (4:14)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:9 (18:3)

4. skupina - THA Martin "A"

14. kolo
11. 05. 2024
THA Martin "A" MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin "B" SMF HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHáK Martin --:-- (--:--)
THA Martin "A" SMF HK Žilina --:-- (--:--)

 

Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.

V kategóriách mladších žiačok a mladších žiakov môžu hrať zložené družstvá dievčat - maximálne dvaja hráči a chlapcov - maximálne dve hráčky.


V kategórii mladších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.


9. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ - 07. - 09.06.2024 - organizátor: Bratislavský krajský zväz hádzanej (BKZH).



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - konečná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 12.05.2024 o 14:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   24   23 0 1   680:270   + 410   46
2. MHáK Martin   24   22 0 2   614:224   + 390   44
3. MHK Bytča "A"   24   19 1 4   559:259   + 300   39
4. SMF HK Žilina   24   18 1 5   635:377   + 258   37
5. HK AS Trenčín "A"   24   16 1 7   616:313   + 303   33
6. MŠK - hádzaná Čadca   24   14 1 9   540:396   + 144   29
7. ŠKHá Dubnica nad Váhom   24   11 0 13   377:403   - 26   22
8. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   24   10 0 14   363:452   - 89   20
9. ŠA Trenčín "A"   24   8 0 16   413:486   - 73   16
10. HK AS Trenčín "B"   24   5 0 19   273:510   - 237   10
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   24   5 0 19   284:606   - 322   10
12. MHK Bytča "B"   24   3 0 21   188:564   - 376   6
13. ŠA Trenčín "B"   24   0 0 24   91:773   - 682   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

HK Slávia Partizánske - víťaz krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v sezóne 2023/2024.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.12.2023 o 13:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   14   14 0 0   437:156   + 281   28
2. MHáK Martin   14   13 0 1   352:130   + 222   26
3. MHK Bytča "A"   14   11 1 2   350:140   + 210   23
4. SMF HK Žilina   14   10 1 3   380:215   + 165   21
5. HK AS Trenčín "A"   12   8 1 3   278:144   + 134   17
6. MŠK - hádzaná Čadca   14   8 1 5   325:225   + 100   17
7. THA Martin "A"   14   8 1 5   291:217   + 74   17
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   14   7 1 6   240:218   + 22   15
9. ŠA Trenčín "A"   14   5 0 9   240:260   - 20   10
10. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   5 0 7   183:207   - 24   10
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   3 0 9   136:287   - 151   6
12. HK AS Trenčín "B"   12   3 0 9   111:231   - 120   6
13. THA Martin "B"   14   2 0 12   73:362   - 289   4
14. MHK Bytča "B"   14   1 0 13   68:324   - 276   2
15. ŠA Trenčín "B"   14   0 0 14   40:388   - 348   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

HK Slávia Partizánske a MHáK Martin - postup na ČSPL 2023/2024.

 

Postupujúci na ČSPL 2023/2024:

SK: HK Slávia Partizánske, MHáK Martin
CZ: TJ Sokol Karviná, 1. SC Bohumín 98
PL: MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice, SPR Grunwald Ruda Śląska


Termíny ČSPL 2023/2024:

13. - 14.01.2024 - organizátor PL - ?
27. - 28.01.2024 - organizátor CZ - TJ Sokol Karviná (hrá sa v nedeľu 28.01.2024 v SH v Havířově)
24. - 25.02.2024 - organizátor SK - HK Slávia Partizánske (hrá sa v sobotu 24.02.2024)


Konečné poradie ČSPL 2023/2024:

1.
2.
3.
4.
5.
6.


SOH U12 2024 - 07. - 09.06.2024 - organizátor: Bratislavský krajský zväz hádzanej (BKZH)

Konečné poradie SOH U12 2024:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

 


Dokumenty na stiahnutie:

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.