Nachádzaš sa tu:
04 nov 2023, 06:29
Ostatná aktualizácia: 22 mar 2024, 00:52
Prečítané: 1041x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 9. kola MOL ligy žien, 8. kola prvej ženskej ligy, 3. turnaja druhej ženskej ligy a z 8. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a zo 4. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

9. kolo: 04. - 05.11.2023

XBA-049 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň                            39:29 (20:16)
XBA-050 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Poruba              29:27 (14:13)
XBA-051 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda               22:36 (10:19)
XBA-052 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                    29:28 (12:17)
XBA-053 DHK Baník Most - Handball club Zlín, z.s.             42:25 (19:13)
XBA-054 MŠK IUVENTA Michalovce - Lázně Kynžvart         41:26 (16:13)


TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 04.11.2023 o 20:00 hod.)

1. HC DAC Dunajská Streda   9   8 0 1   311:238   + 73   16
2. MŠK IUVENTA Michalovce   9   8 0 1   287:215   + 72   16
3. DHK Baník Most   9   7 0 2   292:227   + 65   14
4. DHC Slavia Praha   9   6 1 2   283:249   + 34   13
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   9   5 1 3   290:264   + 26   11
6. TJ Sokol Písek   9   4 1 4   271:275   - 4   9
7. HK Slovan Duslo Šaľa   9   3 1 5   249:273   - 24   7
8. DHK Zora Olomouc   9   3 1 5   258:286   - 28   7
9. DHC Plzeň   9   3 0 6   255:277   - 22   6
10. Handball club Zlín, z.s.   9   2 1 6   222:274   - 52   5
11. TJ Sokol Poruba   9   1 0 8   225:265   - 40   2
12. HK Hodonín   9   1 0 8   204:304   - 100   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

8. kolo: 04. - 05.11.2023

2-50 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov                                           -----
2-51 Nesvady-Imeľ - HK Sokol Bánovce n. Bebr.            odložené*
2-52 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove        40:28 (20:15)
2-53 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                      odložené**
2-54 HK Junior Močenok - HKM Šurany                       32:35 (17:19)
2-55 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠA Trenčín          47:26 (26:14)
2-56 ŠŠK Bern. 16 Košice - Topoľníky                         30:22 (18:10)

* - zápas je odložený.

** - zápas je odložený.

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 20:00 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   7   7 0 0   220:158   + 62   14
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   7   6 0 1   208:145   + 63   12
3. HC Tatran Stupava   6   5 0 1   192:128   + 64   10
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   6   5 0 1   195:165   + 30   10
5. HK AS Trenčín   6   4 0 2   146:130   + 16   8
6 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   7   4 0 3   174:178   - 3   8
7. ŠKP Bratislava   9   4 0 5   273:295   - 22   8
8. HKM Šurany   7   4 0 3   209:234   - 25   8
9. Handball Zlatná na Ostrove   8   3 0 5   220:233   - 13   6
10. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   7   2 0 5   158:194   - 36   4
11. ŠA Trenčín   7   2 0 5   183:224   - 41   4
12. HK Junior Močenok   7   0 0 7   166:223   - 57   0
13. TJ Družstevník Topoľníky   8   0 0 8   156:215   - 59   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:

3. turnaj: 04. - 05.11.2023 - Handball Club Pezinok (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v ŠH SOŠ v Pezinku)

4A-07 HC Pezinok - SPORT CLUB Senec          48:9 (19:8)
4A-08 SPORT CLUB Senec - FHT Košice         31:23 (14:11)
4A-09 FHT Košice - HC Pezinok                       16:23 (8:11)


TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

8. kolo: 04. - 05.11.2023

7A-43 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov          34:16 (16:7)
7A-44 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov                               39:23 (22:13)
7A-45 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                         35:20 (18:11)
7A-46 FHT Košice - SMF HK Žilina                                    13:42 (6:19)
7A-47 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník               25:25 (13:14)
7A-48 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča                 34:29 (15:14)


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 05.11.2023

7A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina               46:13 (24:5)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 13:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   9   9 0 0   322:170   + 152   18
2. HC Tatran Stupava   8   6 1 1   274:142   + 132   13
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   6 1 1   279:193   + 86   13
4. HC DAC Dunajská Streda   8   5 1 2   261:207   + 54   11
5. MHK Bytča   8   5 0 3   278:236   + 42   10
6. HK Slovan Duslo Šaľa   8   4 1 3   282:207   + 75   9
7. HK AS Trenčín   8   4 0 4   247:246   + 1   8
8. SMF HK Žilina   9   3 0 6   202:261   - 59   6
9. ŠKP Bratislava   8   2 0 6   217:242   - 25   4
10. ŠŠK SLŠ Prešov   8   2 0 6   194:245   - 51   4
11. Štart Trebišov   8   1 0 7   189:295   - 106   2
12. FHT Košice   8   0 0 8   83:384   - 301   0

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

8. kolo: 04. - 05.11.2023

8A-43 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov         36:26 (17:10)
8A-44 ŠKP Bratislava - Štart Trebišov                                34:19 (16:8)
8A-45 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín                         27:23 (12:17)
8A-46 FHT Košice - SMF HK Žilina                                     6:42 (1:20)
8A-47 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník               31:21 (17:9)
8A-48 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča                 39:32 (18:18)


Predohrávka - 10. kolo: nedeľa 05.11.2023

8A-58 MŠK IUVENTA Michalovce - SMF HK Žilina              23:25 (10:15)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 15:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   9   9 0 0   318:172   + 146   18
2. HC Tatran Stupava   8   7 0 1   266:180   + 86   14
3. HK Slovan Duslo Šaľa   8   6 0 2   271:215   + 56   12
4. MŠK IUVENTA Michalovce   9   5 0 4   253:232   + 21   10
5. HC DAC Dunajská Streda   8   4 0 4   266:234   + 29   8
6. HK AS Trenčín   8   4 0 4   258:229   + 29   8
7. MHK Bytča   8   4 0 4   233:218   + 15   8
8. ŠKP Bratislava   8   4 0 4   215:205   + 10   6
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   4 0 4   216:212   + 4   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   8   2 0 6   192:229   - 37   4
11. Štart Trebišov   8   1 0 7   179:318   - 139   2
12. FHT Košice   8   0 0 8   106:316   - 210   0

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


5. kolo je na programe cez víkend 11. - 12.11.2023, hostiteľmi kola sú HK Slávia Partizánske /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 12.11.2023 v MŠH v Partizánskom), HK Sokol Bánovce nad Bebravou /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 11.11.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou) a SMF HK Žilina /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 11.11.2023 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

4. kolo: 04. - 05.11.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v MŠH)

A46 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                        26:17 (11:7)
A47 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou         27:14 (15:5)
A48 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                       36:6 (16:4)

2. skupina - SMF HK Žilina (hralo sa v sobotu 04.11.2023 v ŠH Mesta Žilina, ZŠ V. Javorku /Hečkova 2516/17/)

A49 SMF HK Žilina - HK Slávia Partizánske              19:22 (10:10)
A50 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom           21:13 (11:3)
A51 SMF HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom         23:19 (9:11)
A52 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                  13:22 (6:13)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A53 THA Martin "A" - MHK Bytča "A"         12:22 (3:12)
A54 THA Martin "B" - MHK Bytča "B"           8:7 (3:6)
A55 THA Martin "B" - MHK Bytča "A"          1:39 (0:21)
A56 THA Martin "A" - MHK Bytča "B"          14:6 (9:4)

4. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 05.11.2023 v MŠH)

A57 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "A"          22:9 (11:3)
A58 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "B"           20:5 (8:2)
A59 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín "A"          9:26 (7:11)
A60 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín "B"          41:1 (21:0)


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   8   8 0 0   244:96   + 148   16
2. MHáK Martin   8   7 0 1   192:73   + 119   14
3. SMF HK Žilina   8   6 0 2   221:113   + 108   12
4. HK AS Trenčín "A"   8   6 0 2   190:89   + 101   12
5. MHK Bytča "A"   8   6 0 2   189:100   + 89   12
6. THA Martin "A"   8   6 0 2   172:90   + 82   12
7. MŠK - hádzaná Čadca   8   5 0 3   198:122   + 76   10
8. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   8   4 0 4   142:116   + 26   8
9. ŠA Trenčín "A"   8   3 0 5   136:154   - 18   6
10. ŠKHá Dubnica nad Váhom   8   3 0 5   123:144   - 21   6
11. HK AS Trenčín "B"   8   2 0 6   73:147   - 74   4
12. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   8   2 0 6   91:188   - 97   4
13. THA Martin "B"   8   2 0 6   25:187   - 162   4
14. MHK Bytča "B"   8   0 0 8   28:195   - 167   0
15. ŠA Trenčín "B"   8   0 0 8   28:228   - 200   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.