Nachádzaš sa tu:
16 dec 2023, 06:49
Ostatná aktualizácia: 20 dec 2023, 23:22
Prečítané: 513x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z víkendových zápasov 13. kola prvej ženskej ligy a zo 7. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


12. kolo je na programe cez víkend 06. - 07.01.2024.

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.11.2023 o 18:00 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   10 0 1   356:260   + 96   20
2. HC DAC Dunajská Streda   11   9 1 1   380:297   + 83   19
3. DHC Slavia Praha   11   8 1 2   346:301   + 45   17
4. DHK Baník Most   11   7 1 3   353:292   + 61   15
5. TJ Sokol Lázně Kynžvart   11   7 1 3   355:311   + 44   15
6. TJ Sokol Písek   11   5 1 5   330:341   - 11   11
7. HK Slovan Duslo Šaľa   11   4 1 6   304:329   - 25   9
8. DHK Zora Olomouc   11   4 1 6   317:353   - 36   9
9. DHC Plzeň   11   3 0 8   306:344   - 38   6
10. Handball club Zlín, z.s.   11   2 1 8   266:334   - 68   5
11. TJ Sokol Poruba   11   2 0 9   284:333   - 39   4
12. HK Hodonín   11   1 0 10   257:369   - 112   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

13. kolo: 16. - 17.12.2023

2-85 Topoľníky - HC Tatran Stupava                          16:23 (11:12)
2-86 Zlatná na Ostrove - HC DAC Dun. Streda "B"     25:36 (11:19)
2-87 HKM Šurany - ŠKP Bratislava                          28:22 (13:12)
2-88 HK Sokol Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín           39:32 (17:16)
2-89 ŠŠK Bern. 16 Košice - HK Junior Močenok  (so 16.12.2023/15:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, Košice*
2-90 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                    24:31 (16:16)
2-91 voľno - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ                              -----

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať cez víkend 06. - 07.04.2024.

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 16.12.2023 o 19:30 hod.)

1. HC Tatran Stupava   11   10 0 1   353:239   + 114   20
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   12   10 0 2   383:270   + 113   20
3. ŠŠK SLŠ Prešov   12   10 0 2   345:281   + 64   20
4. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   9 0 3   391:337   + 4   18
5. HKM Šurany   12   7 0 5   358:388   - 30   14
6. Handball Zlatná na Ostrove   12   6 0 6   348:330   + 18   12
7. ŠKP Bratislava   12   6 0 6   368:378   - 10   12
8. HK AS Trenčín   11   5 0 6   296:296   0   10
9. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   11   5 0 6   237:289   - 52   10
10. ŠA Trenčín   12   4 0 8   334:389   - 65   8
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   10   2 0 8   239:298   - 59   4
12. TJ Družstevník Topoľníky   12   1 0 11   243:319   - 76   2
13. HK Junior Močenok   11   0 0 11   256:347   - 91   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


4. turnaj je na programe cez víkend 06. - 07.04.2024.

 

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


1. kolo nadstavby (N) je na programe cez víkend 20. - 21.01.2024.

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 16:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   11   11 0 0   392:200   + 192   22
2. HC Tatran Stupava   11   9 1 1   370:207   + 163   19
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   8 1 2   351:267   + 84   17
4. HK Slovan Duslo Šaľa   11   7 1 3   364:248   + 116   15
5. HC DAC Dunajská Streda   11   7 1 3   361:280   + 81   15
6. MHK Bytča   11   7 0 4   389:316   + 73   14
7. HK AS Trenčín   11   5 0 6   348:321   + 27   10
8. ŠKP Bratislava   11   4 0 7   301:305   - 4   8
9. SMF HK Žilina   11   3 0 8   242:330   - 88   6
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   263:346   - 83   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:387   - 160   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   122:523   - 401   0

MŠK IUVENTA Michalovce - víťaz základnej časti.

 

NADSTAVBA - 1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto: MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


1. kolo nadstavby (N) je na programe cez víkend 20. - 21.01.2024.

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 15:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   11   10 0 1   381:229   + 152   20
2. HC Tatran Stupava   11   10 0 1   375:239   + 136   20
3. HK Slovan Duslo Šaľa   11   9 0 2   357:271   + 86   18
4. MŠK IUVENTA Michalovce   11   7 0 4   301:272   + 29   14
5. HC DAC Dunajská Streda   11   6 1 4   372:313   + 59   13
6. HK AS Trenčín   11   6 0 5   343:289   + 54   12
7. MHK Bytča   11   5 0 6   328:291   + 37   10
8. ŠKP Bratislava   11   5 0 6   281:260   + 21   10
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   4 1 6   281:294   - 13   9
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   256:348   - 92   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:395   - 168   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   141:429   - 288   0

SMF HK Žilina - víťaz základnej časti.

 

NADSTAVBA - 1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto: MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 7. kolo: 09. - 10.12.2023

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (dohrávalo sa v utorok 19.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

B81 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠA Trenčín       16:21 (8:9)
B83 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠA Trenčín       24:32 (13:19)


8. kolo je na programe cez víkend 20. - 21.01.2024, hostiteľmi kola sú MŠK - hádzaná Čadca /2. skupina/, ŠA Trenčín /3. skupina/ a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom /4. skupina/.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 19.12.2023 o 19:00 hod.)

1. MHK Bytča   12   12 0 0   388:200   + 188   24
2. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   408:259   + 149   22
3. ŠA Trenčín   12   9 0 3   340:219   + 121   18
4. HK AS Trenčín "A"   10   8 0 2   378:234   + 144   16
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   7 0 5   345:297   + 48   14
6. SMF HK Žilina   10   6 0 4   251:222   + 29   12
7. MHáK Martin   10   6 0 4   274:248   + 26   12
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   5 0 7   279:291   - 12   10
9. MŠK - hádzaná Čadca   12   4 0 8   230:330   - 100   8
10. THA Martin "A"   12   3 0 9   316:405   - 89   6
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   10   2 0 8   190:280   - 90   4
12. HK AS Trenčín "B"   10   1 0 9   190:335   - 145   2
13. THA Martin "B"   12   0 0 12   105:374   - 269   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

7. kolo: 16. - 17.12.2023

1. skupina - MHK Bytča "B" (predohrávalo sa v sobotu 25.11.2023 v ŠH v Bytči)

A91 MHK Bytča "B" - MŠK - hádzaná Čadca        7:22 (3:13)
A92 MHK Bytča "A" - MŠK - hádzaná Čadca       29:15 (15:7)
A93 MHK Bytča "B" - MHK Bytča "A"                    2:31 (1:16)

2. skupina - ŠA Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 17.12.2023 v MŠH)

A94 ŠA Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske               2:36 (0:21)
A95 ŠA Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom       17:24 (7:14)
A96 ŠA Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske              11:29 (5:16)
A97 ŠA Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom         3:17 (1:9)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v sobotu 16.12.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)*

A98 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"         (o 09:00 hod.)
A99 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"        (o 10:20 hod.)
A100 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"        (o 11:40 hod.)
A101 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"       (o 13:00 hod.)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa budú dohrávať vo štvrtok 01.02.2024.

4. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 16.12.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A102 MHáK Martin - THA Martin "A"       32:15 (18:7)
A103 SMF HK Žilina - THA Martin "B"     26:13 (16:6)
A104 MHáK Martin - THA Martin "B"        35:4 (17:2)
A105 SMF HK Žilina - THA Martin "A"     34:15 (14:7)

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.12.2023 o 13:00 hod.)

1. HK Slávia Partizánske   14   14 0 0   437:156   + 281   28
2. MHáK Martin   14   13 0 1   352:130   + 222   26
3. MHK Bytča "A"   14   11 1 2   350:140   + 210   23
4. SMF HK Žilina   14   10 1 3   380:215   + 165   21
5. HK AS Trenčín "A"   12   8 1 3   278:144   + 134   17
6. MŠK - hádzaná Čadca   14   8 1 5   325:225   + 100   17
7. THA Martin "A"   14   8 1 5   291:217   + 74   17
8. ŠKHá Dubnica nad Váhom   14   7 1 6   240:218   + 22   15
9. ŠA Trenčín "A"   14   5 0 9   240:260   - 20   10
10. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   5 0 7   183:207   - 24   10
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   3 0 9   136:287   - 151   6
12. HK AS Trenčín "B"   12   3 0 9   111:231   - 120   6
13. THA Martin "B"   14   2 0 12   73:362   - 289   4
14. MHK Bytča "B"   14   1 0 13   68:324   - 276   2
15. ŠA Trenčín "B"   14   0 0 14   40:388   - 348   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.