Nachádzaš sa tu:
04 okt 2023, 16:07
Ostatná aktualizácia: 15 okt 2023, 17:26
Prečítané: 798x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 6. kola MOL ligy žien, 5. kola prvej ženskej ligy, 1. turnaja druhej ženskej ligy a z 5. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 2. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Dohrávka - 4. kolo: streda 04.10.2023

XBA-021 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa               32:17 (15:4)


6. kolo: 07. - 08.10.2023

XBA-031 DHC Plzeň - DHK Baník Most                                     28:36 (13:18)
XBA-032 IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc                  33:26 (15:12)
XBA-033 TJ Sokol Lázně Kynžvart - HK Hodonín                        43:26 (20:13)
XBA-034 Handball club Zlín, z.s. - HK Slovan Duslo Šaľa            27:27 (16:18)
XBA-035 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                              33:35 (16:18)
XBA-036 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Poruba                35:24 (17:14)

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 5. kolo: streda 04.10.2023

2-35 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"              29:41 (14:19)


5. kolo: 07. - 08.10.2023

2-29 Bánovce n. Bebr. - Zlatná na Ostrove                             34:32 (21:16)
2-30 ŠŠK SLŠ Prešov - TJ Družstevník Topoľníky        (ne 08.10.2023/15:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov*
2-31 HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok                        37:19 (19:9)
2-32 ŠA Trenčín - voľno                                                             -----
2-33 HK AS Trenčín - ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ                      30:26 (12:11)
2-34 HKM Šurany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice                   32:22 (11:11)
2-35 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"              29:41 (14:19)

* - zápas bol zrušený, družstvo hostiek (TJ Družstevník Topoľníky) zo zdravotných dôvodov nepricestovalo.

 


 

II. LIGA ŽIEN:

1. turnaj: 07. - 08.10.2023 - SPORT CLUB Senec (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v nafukovacej hale NTC v Senci)

4A-01 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok             20:38 (11:18)
4A-02 HC Pezinok - FHT Košice                           34:15 (15:7)
4A-03 FHT Košice - SPORT CLUB Senec             24:28 (13:14)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

5. kolo: 07. - 08.10.2023

7A-25 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                               46:10 (24:4)
7A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov                                        34:24 (19:11)
7A-27 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                            36:28 (20:13)
7A-28 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce                         27:39 (16:18)
7A-29 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF HK Žilina               30:13 (15:4)
7A-30 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                          36:19 (20:12)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

5. kolo: 07. - 08.10.2023

8A-25 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice                               47:12 (22:5)
8A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - Štart Trebišov                                        34:24 (14:12)
8A-27 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                            35:31 (15:12)
8A-28 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce                        23:29 (12:15)
8A-29 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF HK Žilina               18:31 (8:15)
8A-30 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa                          28:27 (17:13)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


3. kolo je na programe cez víkend 14. - 15.10.2023, hostiteľmi kola sú MHK Bytča /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 14.10.2023 v ŠH v Bytči), ŠKHá Dubnica nad Váhom /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 14.10.2023 v MŠH v Dubnici nad Váhom) a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom /4. skupina/ (hrá sa v sobotu 14.10.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

2. kolo: 07. - 08.10.2023

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

A16 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske                      14:28 (4:14)
A17 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom                 33:9 (17:3)
A18 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MŠK - hádzaná Čadca                13:27 (6:13)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH)

A19 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "A"                 8:14 (4:7)
A20 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "B"               16:1 (8:1)
A21 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča "B"                31:4 (16:2)
A22 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča "A"              5:33 (2:15)

3. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 07.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A23 MHáK Martin - ŠA Trenčín "A"               30:6 (17:3)
A24 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "B"             40:3 (20:3)
A25 MHáK Martin - ŠA Trenčín "B"               33:3 (18:2)
A26 SMF HK Žilina - ŠA Trenčín "A"            39:21 (21:11)

4. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 08.10.2023 v MŠH)

A27 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"              21:9 (10:4)
A28 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"                8:2 (4:1)
A29 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"              28:0 (16:0)
A30 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"               6:21 (5:7)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.