Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 20 jún 2021, 19:33
Prečítané: 6772x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Kľačiace, zľava:.

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýba: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2020/2021 (v súčasnosti platí zákaz vytvárania akýchkoľvek tímových fotografii v súvislosti s opatreniami proti šíreniu COVID-19) -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2006, 2007 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
??   DORČIAKOVÁ Miroslava   brankárka   2006
??   OBUCHOVÁ Martina   krídlo   2006
??   ČIKOTOVÁ Tamara   krídlo   2006
??   MARUŠÁKOVÁ Mária   spojka   2006
??   MARKOVÁ Petronela   spojka   2007
??   KOSTKOVÁ Alexandra   krídlo   2007
??   BAJZOVÁ Viktória   krídlo   2007
??   TOMAŠČÍKOVÁ Tereza   spojka, krídlo   2007
??   ZÁHONOVÁ Lucia   spojka, klídlo   2008
??   STRUHALOVÁ Tamara   brankárka   2008
??   UČNÍKOVÁ Adela   spojka   2008
??   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008
??   HUJOVÁ Gabriela   pivot   2008
??   PAVLÍKOVÁ Marcela   spojka, krídlo   2008
??            
??            


TRÉNERKA DRUŽSTVA:
ČIKOTOVÁ Veronika

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 05. - 06.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

1. kolo
06. 09. 2020
HK AS Trenčín "B" Partizánske 8:32 (3:20)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín 52:3 (25:2)
HK AS Trenčín "A" Partizánske 38:25 (18:8)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín 31:7 (16:3)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. kolo
06. 09. 2020
MŠK Čadca MHK Bytča 18:19 (9:9)
THA Martin MHK Bytča 22:23 (10:11)
MŠK Čadca THA Martin 17:23 (7:15)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

1. kolo
06. 09. 2020
SMF - HK Žilina Bánovce n. Bebr. 19:20 (9:16)
IUVENTA Michalovce Lehota p. Vt. 23:18 (6:10)
IUVENTA Michalovce Bánovce n. Bebr. 23:20 (11:9)
SMF - HK Žilina Lehota p. Vt. 12:24 (6:11)


2. kolo: 19. - 20.09.2020

1. skupina - MHK Bytča

2. kolo
19. 09. 2020
MHK Bytča ŠA Trenčín 24:7 (8:3)
Bánovce n. Bebr. MŠK Čadca 17:25 (7:12)
MŠK Čadca ŠA Trenčín 24:9 (11:3)
MHK Bytča Bánovce n. Bebr. 25:17 (12:7)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

2. kolo
19. 09. 2020
Lehota p. Vt. Partizánske 15:19 (8:7)
Partizánske THA Martin 22:14 (13:8)
Lehota p. Vt. THA Martin 30:16 (16:6)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

2. kolo
19. 09. 2020
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina 14:24 (9:11)
HK AS Trenčín "A" IUVENTA Michalovce 39:22 (23:10)
HK AS Trenčín "B" IUVENTA Michalovce 12:50 (8:27)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina 38:11 (20:4)


3. kolo: 26. - 27.09.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

3. kolo
26. 09. 2020
Lehota p. Vt. Partizánske --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MHK Bytča --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. MHK Bytča --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. Partizánske --:-- (--:--)

* - zápasy 1. skupiny sú odložené.

2. skupina - THA Martin

3. kolo
26. 09. 2020
THA Martin HK AS Trenčín "A" 15:30 (7:15)
MŠK Čadca HK AS Trenčín "B" 28:14 (15:11)
MŠK Čadca HK AS Trenčín "A" 12:27 (5:16)
THA Martin HK AS Trenčín "B" 30:14 (15:5)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

3. kolo
26. 09. 2020
ŠA Trenčín SMF - HK Žilina 6:21 (2:10)
SMF - HK Žilina IUVENTA Michalovce 9:25 (4:14)
ŠA Trenčín IUVENTA Michalovce 7:25 (3:12)


4. kolo: 10. - 11.10.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske

4. kolo
10. 10. 2020
Partizánske MŠK Čadca 17:10 (10:3)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín
34:3 (21:3)
Lehota p. Vt. MŠK Čadca 18:15 (10:6)
Partizánske ŠA Trenčín 32:7 (14:4)

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
10. 10. 2020
HK AS Trenčín "A" Bánovce n. Bebr. 29:4 (18:2)
HK AS Trenčín "B" Bánovce n. Bebr. 22:22 (10:12)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 44:16 (19:13)

3. skupina - THA Martin

4. kolo
10. 10. 2020
THA Martin SMF - HK Žilina 29:15 (15:5)
MHK Bytča IUVENTA Michalovce 23:25 (11:12)
THA Martin IUVENTA Michalovce 22:31 (7:21)
MHK Bytča SMF - HK Žilina 18:18 (8:9)


5. kolo: 24. - 25.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

5. kolo
24. 10. 2020
HK AS Trenčín "B" Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

5. kolo
24. 10. 2020
ŠA Trenčín Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
THA Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
ŠA Trenčín THA Martin --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. kolo
24. 10. 2020
MŠK Čadca SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
Partizánske IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MŠK Čadca IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
Partizánske SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


6. kolo: 07. - 08.11.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
07. 11. 2020
Partizánske HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Partizánske HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

6. kolo
07. 11. 2020
MHK Bytča MŠK Čadca --:-- (--:--)
MŠK Čadca THA Martin --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

6. kolo
07. 11. 2020
SMF - HK Žilina Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Lehota p. Vt. --:-- (--:--)


7. kolo: 14. - 15.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

7. kolo
14. 11. 2020
Bánovce n. Bebr. MHK Bytča --:-- (--:--)
MŠK Čadca ŠA Trenčín --:-- (--:--)
MHK Bytča ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MŠK Čadca --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

7. kolo
14. 11. 2020
THA Martin Partizánske --:-- (--:--)
Partizánske Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
THA Martin Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

7. kolo
14. 11. 2020
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


8. kolo: 28. - 29.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

8. kolo
28. 11. 2020
Bánovce n. Bebr. Partizánske --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. MHK Bytča --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MHK Bytča --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. Partizánske --:-- (--:--)

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

8. kolo
28. 11. 2020
HK AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MŠK Čadca --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

8. kolo
28. 11. 2020
ŠA Trenčín SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
ŠA Trenčín IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)


9. kolo: 05. - 06.12.2020

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

9. kolo
05. 12. 2020
ŠA Trenčín Partizánske --:-- (--:--)
MŠK Čadca Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
MŠK Ćadca Partizánske --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

9. kolo
05. 12. 2020
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

3. skupina - MHK Bytča

9. kolo
05. 12. 2020
MHK Bytča SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
THA Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
MHK Bytča IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)


10. kolo: 12. - 13.12.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

10. kolo
12. 12. 2020
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

10. kolo
12. 12. 2020
THA Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
THA Martin ŠA Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

10. kolo
12. 12. 2020
MŠK Čadca SMF - HK Źilina --:-- (--:--)
Partizánske IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MŠK Čadca IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
Partizánske SMF - HK Žilina --:-- (--:--)

 

Jarná časť:

11. kolo: 27. - 28.02.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

11. kolo
27. 02. 2021
HK AS Trenčín "A" Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

11. kolo
27. 02. 2021
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)
MŠK Čadca THA Martin --:-- (--:--)
MHK Bytča MŠK Čadca --:-- (--:--)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

11. kolo
27. 02. 2021
SMF - HK Žilina Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Lehota p. Vt. --:-- (--:--)


12. kolo: 13. - 14.03.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

12. kolo
13. 03. 2021
ŠA Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)
MŠK Čadca Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MHK Bytča Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
ŠA Trenčín MŠK Čadca --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

12. kolo
13. 03. 2021
Partizánske THA Martin --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. THA Martin --:-- (--:--)
Partizánske Lehota p. Vt. --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
13. 03. 2021
HK AS Trenčín "B" SMF - HK Źilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


13. kolo: 27. - 28.03.2021

1. skupina - MHK Bytča

13. kolo
27. 03. 2021
MHK Bytča Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
Partizánske Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
Lehota p. Vt. Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
MHK Bytča Partizánske --:-- (--:--)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

13. kolo
27. 03. 2021
MŠK Čadca HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MŠK Čadca HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

13. kolo
27. 03. 2021
ŠA Trenčín IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
ŠA Trenčín SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


14. kolo: 17. - 18.04.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

14. kolo
17. 04. 2021
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Partizánske
MŠK Čadca
--:-- (--:--)
Partizánske ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. MŠK Čadca --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

14. kolo
17. 04. 2021
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

14. kolo
17. 04. 2021
THA Martin IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHK Bytča SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
MHK Bytča IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
THA Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)


15. kolo: 01. - 02.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

15. kolo
01. 05. 2021
HK AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

15. kolo
01. 05. 2021
Bánovce n. Bebr. ŠA Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin ŠA Trenčín --:-- (--:--)
Bánovce n. Bebr. THA Martin --:-- (--:--)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

15. kolo
01. 05. 2021
SMF - HK Žilina MŠK Čadca --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce Partizánske --:-- (--:--)
IUVENTA Michalovce MŠK Čadca --:-- (--:--)
SMF - HK Žilina Partizánske --:-- (--:--)


Hrací čas:
2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 6. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 20 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1



Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÝ TURNAJ:

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) -  . - . jún 2021


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2020/2021 (ku dňu 11.10.2020 o 15:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   8   8 0 0   297:108   + 189   16
2. IUVENTA Michalovce   8   7 0 1   224:150   + 74   14
3. HK Slávia Partizánske   6   5 0 1   147:92   + 55   10
4. MHK Bytča   6   4 1 1   131:113   + 18   9
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   6   4 0 2   139:88   + 51   8
6. MŠK - hádzaná Čadca   8   3 0 5   149:144   + 5   6
7. THA Martin   8   3 0 5   172:176   - 4   6
8. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   8   2 1 5   129:174   - 45   5
9. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   6   1 1 4   83:118   - 35   3
10. HK AS Trenčín "B"   8   1 1 6   131:237   - 106   3
11. Športová akadémia Trenčín   8   0 0 8   66:266   - 200   0

IUVENTA Michalovce hrá mimo súťaž.

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Postupujúci na ČSPL 2020/2021:

SR:
ČR:
PL:


Termíny ČSPL 2020/2021:

19. - 20.12. 2020 - organizuje SR
23. - 24.01. 2021 - organizuje PL
20. - 21.02. 2021 - organizuje ČR


Konečné poradie ČSPL 2020/2021:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2020/2021 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. , 2. , 3. .
Košický + Prešovský kraj: 1. , 2. , 3. .

skupina B:

Trnavský kraj: 1. .
Bratislavský kraj: 1., 2. .

Nitriansky + Trnavský kraj: 1., 2., 3. .


Konečné poradie M-SR 2020/2021:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.


SEZÓNA 2020/2021 SA SKONČILA, VÝSLEDKY SA ANULOVALI!


DOBROVOĽNÉ TURNAJE KZHá TRENČÍN + ŽILINA

1. turnaj: 22. - 23.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín

1. turnaj
22. 05. 2021 (so)
HK AS Trenčín ŠA Trenčín 33:6 (18:3)
Lehota p. Vt. Partizánske 13:14 (7:10)
HK AS Trenčín Lehota p. Vt. 20:11 (11:5)
Partizánske ŠA Trenčín 29:7 (14:2)
ŠA Trenčín Lehota p. Vt. 9:27 (7:17)
HK AS Trenčín Partizánske 22:14 (14:7)

 

2. turnaj: 29. - 30.05.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín*

2. turnaj
29. 05. 2021 (so)
Partizánske ŠA Trenčín 27:1 (15:0)
HK AS Trenčín Lehota p. Vt. 18:13 (9:7)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín 4:27 (2:15)
Lehota p. Vt. Partizánske 9:14 (4:5)
HK AS Trenčín Partizánske 20:16 (12:5)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín 23:9 (11:2)

* - zápasy sa hrali v MŠH v Partizánskom.

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. turnaj
29. 05. 2021 (so)
SMF - HK Žilina MŠK Čadca 23:12 (12:9)
MŠK Čadca THA Martin 22:14 (8:7)
SMF - HK Žilina THA Martin 26:18 (14:8)

 

3. turnaj: 12. - 13.06.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske*

3. turnaj
12. 06. 2021 (so)
Partizánske Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
Partizánske ŠA Trenčín --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Lehota p. Vt. --:-- (--:--)
Partizánske HK AS Trenčín --:-- (--:--)

* - nehralo sa.

2. skupina - THA Martin*

3. turnaj
13. 06. 2021 (ne)
THA Martin SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK Čadca SMF - HK Žilina --:-- (--:--)
THA Martin MŠK Čadca --:-- (--:--)

* - nehralo sa.


4. turnaj: 19. - 20.06.2021

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

4. turnaj
19. 06. 2021 (so)
Lehota p. Vt. Partizánske 14:8 (3:6)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín 6:33 (2:13)
Lehota p. Vt. HK AS Trenčín 11:22 (4:10)
Partizánske ŠA Trenčín 23:6 (15:4)
Lehota p. Vt. ŠA Trenčín 33:10 (17:2)
Partizánske HK AS Trenčín 16:23 (6:9)

* - hralo sa v MŠH v Partizánskom.

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

4. turnaj
20. 06. 2021 (ne)
MŠK Čadca SMF - HK Žilina 24:8 (9:4)
THA Martin SMF - HK Žilina 19:19 (9:9)
MŠK Čadca THA Martin 27:18 (16:11)

 

PRIEBEŽNÉ TABUĽKY - DOBROVOĽNÉ TURNAJE KZHá TRENČÍN + ŽILINA - STARŠIE ŽIAČKY:

Tabuľky skupín

skupina A (ku dňu 20.06.2021 o 20:30 hod.)

1. HK AS Trenčín   9   9 0 0   218:97   + 121   18
2. HK Slávia Partizánske   9   5 0 4   161:115   + 46   10
3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   9   4 0 5   154:124   + 30   8
4. Športová akadémia Trenčín   9   0 0 9   58:255   - 197   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

skupina B (ku dňu 20.06.2021 o 20:30 hod.)

1. MŠK - hádzaná Čadca   4   3 0 1   85:63   + 22   6
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4   3 0 1   76:73   + 3   6
3. THA Martin   4   0 1 3   69:94   - 25   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


MHK Bytča sa do dobrovoľných turnajov nezapojil.


Hrací čas:
2 x 20 min.

 



Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 109 kB)

(.xlsx, 60,7 kB)

(.doc, 21,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2020/2021 sa skončila.