Nachádzaš sa tu:
21 okt 2023, 06:21
Ostatná aktualizácia: 11 nov 2023, 17:05
Prečítané: 1112x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 7. kola MOL ligy žien, 6. kola prvej ženskej ligy, 2. turnaja druhej ženskej ligy, zo 6. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 3. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

7. kolo: 21. - 22.10.2023

XBA-037 TJ Sokol Poruba - DHC Plzeň                                   21:23 (7:11)
XBA-038 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda           34:27 (18:16)
XBA-039 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek                     33:32 (18:15)
XBA-040 HK Hodonín - Handball club Zlín, z.s.                          21:16 (9:9)
XBA-041 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Lázně Kynžvart           28:43 (13:19)
XBA-042 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce            23:24 (10:13)

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 22.10.2023 o 18:30 hod.)

1. HC DAC Dunajská Streda   7   6 0 1   241:188   + 53   12
2. DHK Baník Most   7   6 0 1   223:174   + 49   12
3. MŠK IUVENTA Michalovce   7   6 0 1   211:164   + 47   12
4. TJ Sokol Lázně Kynžvart   7   4 1 2   236:196   + 40   9
5. DHC Slavia Praha   7   4 1 2   212:193   + 19   9
6. TJ Sokol Písek   7   3 1 3   202:218   - 16   7
7. DHC Plzeň   7   3 0 4   201:203   - 2   6
8. HK Slovan Duslo Šaľa   7   2 1 4   192:212   - 20   5
9. DHK Zora Olomouc   7   2 1 4   206:232   - 26   5
10. Handball club Zlín, z.s.   7   1 1 5   171:209   - 38   3
11. TJ Sokol Poruba   7   1 0 6   171:204   - 33   2
12. HK Hodonín   7   1 0 6   154:227   - 73   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 21. - 22.10.2023

2-36 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov           25:29 (11:15)
2-37 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ - ŠA Trenčín                       34:25 (16:14)
2-38 ŠKP Bratislava - TJ Družstevník Topoľníky                 34:29 (18:14)
2-39 ŠŠK Bern. 16 Košice - Bánovce n. Bebr.                   35:36 (13:16)
2-40 HC DAC Dun. Streda "B" - HC Tatran Stupava            28:22 (18:11)
2-41 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín                         28:38 (11:19)
2-42 voľno - HKM Šurany                                                      -----

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 22.10.2023 o 20:00 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   6   6 0 0   177:134   + 43   12
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   5   5 0 0   141:95   + 46   10
3. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   6   5 0 1   195:165   + 30   10
4. HC Tatran Stupava   5   4 0 1   152:104   + 48   8
5 ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   6   4 0 2   147:148   - 1   8
6. ŠKP Bratislava   8   4 0 4   249:255   - 6   8
7. HK AS Trenčín   5   3 0 2   122:110   + 12   6
8. Handball Zlatná na Ostrove   7   2 0 5   187:214   - 27   4
9. HKM Šurany   5   2 0 3   145:175   - 30   4
10. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   5   1 0 4   104:129   - 25   2
11. ŠA Trenčín   5   1 0 4   123:154   - 31   2
12. TJ Družstevník Topoľníky   6   0 0 6   115:152   - 37   0
13. HK Junior Močenok   5   0 0 5   111:154   - 43   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

II. LIGA ŽIEN:

2. turnaj: 21. - 22.10.2023 - FHT Košice (hralo sa v sobotu 21.10.2023 v Hádzanárskej hale v Košiciach)

4A-04 FHT Košice - SPORT CLUB Senec            28:26 (18:10)
4A-05 SPORT CLUB Senec - HC Pezinok            11:31 (5:14)
4A-06 HC Pezinok - FHT Košice                          29:14 (13:9)


TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 21.10.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   4   4 0 0   132:60   + 72   8
2. SPORT CLUB Senec   4   1 0 3   85:121   - 36   2
3. FHT Košice   4   1 0 3   81:117   - 36   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

6. kolo: 21. - 22.10.2023

7A-31 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava        23:23 (14:14)
7A-32 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                   47:30 (21:9)
7A-33 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča              36:25 (20:11)
7A-34 SMF HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                           40:15 (20:4)
7A-35 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                        28:33 (12:16)
7A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                    19:32 (9:17)

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 22.10.2023 o 16:00 hod.)

1. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   6   6 0 0   237:132   + 105   12
2. MŠK IUVENTA Michalovce   6   6 0 0   206:124   + 82   12
3. HC Tatran Stupava   6   4 1 1   173:118   + 55   9
4. HK Slovan Duslo Šaľa   6   4 0 2   197:138   + 59   8
5. MHK Bytča   6   4 0 2   213:170   + 43   8
6. HK AS Trenčín   6   4 0 2   195:177   + 18   8
7. HC DAC Dunajská Streda   6   3 1 2   193:146   + 47   7
8. ŠŠK SLŠ Prešov   5   2 0 3   137:142   - 5   4
9. SMF HK Žilina   6   1 0 5   122:180   - 58   2
10. Štart Trebišov   6   1 0 5   144:231   - 87   2
11. ŠKP Bratislava   6   0 0 6   149:193   - 44   0
12. FHT Košice   6   0 0 6   66:276   - 210   0

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

6. kolo: 21. - 22.10.2023

8A-31 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava          29:34 (19:16)
8A-32 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín                     33:37 (12:17)
8A-33 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                 26:19 (13:9)
8A-34 SMF HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov                             42:15 (23:5)
8A-35 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                         30:25 (15:15)
8A-36 FHT Košice - Štart Trebišov                                     24:26 (13:12)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 22.10.2023 o 16:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   6   6 0 0   209:127   + 82   12
2. HC Tatran Stupava   6   5 0 1   187:149   + 35   10
3. HK AS Trenčín   6   4 0 2   210:167   + 43   8
4. HK Slovan Duslo Šaľa   6   4 0 2   211:170   + 41   8
5. MHK Bytča   6   4 0 2   177:150   + 27   8
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   6   3 0 3   168:152   + 16   6
7. MŠK IUVENTA Michalovce   6   3 0 3   165:154   + 11   6
8. HC DAC Dunajská Streda   6   2 0 4   192:177   + 15   4
9. ŠKP Bratislava   6   2 0 4   158:168   - 10   4
10. ŠŠK SLŠ Prešov   6   2 0 4   148:170   - 22   4
11. Štart Trebišov   6   1 0 5   144:242   - 98   2
12. FHT Košice   6   0 0 6   92:222   - 130   0

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


4. kolo je na programe cez víkend 28. - 29.10.2023, hostiteľmi kola sú MŠK - hádzaná Čadca /2. skupina/, THA Martin "A" /3. skupina/ a HK AS Trenčín "A" /4. skupina/ (hrá sa v nedeľu 29.10.2023 v MŠH v Trenčíne).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

3. kolo: 21. - 22.10.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v MŠH)

A31 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca            8:19 (3:9)
A32 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca          29:23 (15:11)
A33 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                 5:22 (3:11)

2. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

A34 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "B"            5:4 (2:2)
A35 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "A"          22:18 (14:7)
A36 THA Martin "B" - ŠA Trenčín "A"           4:26 (2:15)
A37 THA Martin "A" - ŠA Trenčín "B"           41:2 (25:0)

3. skupina - MHK Bytča "B" (hralo sa v sobotu 21.10.2023 v ŠH v Bytči)

A38 MHK Bytča "B" - SMF HK Žilina              4:31 (3:17)
A39 MHK Bytča "A" - MHáK Martin               15:18 (11:9)
A40 MHK Bytča "A" - SMF HK Žilina             22:21 (12:11)
A41 MHK Bytča "B" - MHáK Martin                2:31 (1:15)

4. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 22.10.2023 v MŠH)

A42 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   32:11 (16:3)
A43 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou            21:6 (13:2)
A44 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                  42:11 (19:6)
A45 ŠKHá Dubnica nad Váhom - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom              14:5 (7:2)


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 22.10.2023 o 21:00 hod.)

1. MHáK Martin   6   6 0 0   158:38   + 196   12
2. HK Slávia Partizánske   6   6 0 0   200:64   + 136   12
3. SMF HK Žilina   6   5 0 1   179:72   + 107   10
4. THA Martin "A"   6   5 0 1   146:62   + 84   10
5. HK AS Trenčín "A"   6   4 0 2   127:79   + 48   8
6. MHK Bytča "A"   6   4 0 2   128:87   + 41   8
7. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   6   3 0 3   98:76   + 22   6
8. MŠK - hádzaná Čadca   6   3 0 3   136:99   + 37   6
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   6   3 0 3   91:100   - 9   6
10. ŠA Trenčín "A"   6   2 0 4   101:123   - 22   4
11. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   6   2 0 4   71:125   - 54   4
12. HK AS Trenčín "B"   6   1 0 5   44:116   - 72   2
13. THA Martin "B"   6   1 0 5   16:141   - 125   2
14. ŠA Trenčín "B"   6   0 0 6   22:167   - 145   0
15. MHK Bytča "B"   6   0 0 6   15:173   - 158   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.