Nachádzaš sa tu:
18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 26 máj 2023, 20:55
Prečítané: 3503x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - JANUÁR / FEBRUÁR / MAREC / APRÍL / MÁJ / JÚN 2023


MOL LIGA - ŽENY:


Dohrávka - 11. kolo: sobota 07.01.2023

XBA-061 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň                (so 07.01.2023/16:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 12. kolo: streda 11.01.2023

XBA-068 Handball club Zlín - HK Baník Most                     (st 11.01.2023/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-069 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha     (st 11.01.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-070 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart             (st 11.01.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


12. kolo: 14. - 15.01.2023

XBA-067 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek                                (so 14.01.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-068 Handball club Zlín - HK Baník Most                      (st 11.01.2023/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-069 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha     (st 11.01.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-070 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart             (st 11.01.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-071 DHC Sokol Poruba - AHT HC Tatran Stupava        (so 14.01.2023/17:00 hod.) - SH, Ostrava-Polanka n. Odr.
XBA-072 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda     (so 14.01.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


Predohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

XBA-078 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                        (st 18.01.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


13. kolo: 21.01.2023 (sobota)

XBA-073 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň                          (so 21.01.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-074 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba     (so 21.01.2023/16:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-075 AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa    (so 21.01.2023/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
XBA-076 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce      (so 21.01.2023/18:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-077 DHC Slavia Praha - Handball club Zlín                  (so 21.01.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-078 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek                        (st 18.01.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


14. kolo: 28. - 29.01.2023

XBA-079 DHC Plzeň - DHK Baník Most                              (so 28.01.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-080 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                       (so 28.01.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-081 Handball club Zlín - Házená Kynžvart                    (ne 29.01.2023/15:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-082 MŠK IUVENTA Michalovce - AHT Tatran Stupava    (so 28.01.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-083 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda  (so 28.01.2023/17:30 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-084 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc                (ne 29.01.2023/17:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


Predohrávka - 15. kolo: streda 01.02.2023

XBA-090 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                     (st 01.02.2023/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


15. kolo: 04.02.2023 (sobota)

XBA-085 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                            (so 04.02.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-086 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa           (so 04.02.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-087 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 04.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-088 AHT HC Tatran Stupava - Handball club Zlín           (ne 05.02.2023/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
XBA-089 Házená Kynžvart - TJ Sokol Písek                        (ne 05.02.2023/17:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-090 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                    (st 01.02.2023/17:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


Predohrávka - 16. kolo: streda 08.02.2023

XBA-092 DHK Baník Most - Házená Kynžvart                    (st 08.02.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most


16. kolo: 11. - 12.02.2023

XBA-091 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha                           (ne 12.02.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-092 DHK Baník Most - Házená Kynžvart                    (st 08.02.2023/18:00 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-093 TJ Sokol Písek - AHT HC Tatran Stupava             (so 11.02.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-094 Handball club Zlín - HC DAC Dunajská Streda      (ne 12.02.2023/16:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc  (st 15.02.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-096 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba         (so 11.01.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 16. kolo: streda 15.02.2023

XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc  (st 15.02.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


17. kolo: 18.02.2023 (sobota)

XBA-097 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                    (so 18.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-098 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 18.02.2023/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz*
XBA-099 DHK Zora Olomouc - Handball club Zlín               (so 18.02.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-100 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek         (so 18.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-101 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most          (so 18.02.2023/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
XBA-102 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha                  (so 18.02.2023/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti družstva hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať v utorok 21.03.2023 o 18:30 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.


Dohrávka - 6. kolo: nedeľa 19.02.2023

XBA-034 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda          (ne 19.02.2023/11:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas sa bude dohrávať od 23. minúty.


18. kolo: 25. - 26.02.2023

XBA-103 DHC Plzeň - Házená Kynžvart                            (ne 26.02.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-104 DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava         (so 25.02.2023/18:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-105 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda       (so 25.02.2023/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-106 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc                   (so 25.02.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-107 Handball club Zlín - DHC Sokol Poruba                (so 25.02.2023/15:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-108 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa      (so 25.02.2023/18:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Predohrávka - 20. kolo: štvrtok 09.03.2023

XBA-120 Handball club Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce    (št 09.03.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


19. kolo: 11. - 12.03.2023

XBA-109 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň             (so 11.03.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-110 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball club Zlín          (so 11.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-111 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                   (ne 12.03.2023/15:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-112 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most               (so 11.03.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-113 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha    (so 11.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
XBA-114 AHT HC Tatran Stupava - Házená Kynžvart         (so 11.03.2023/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


Dohrávka - 17. kolo: utorok 21.03.2023

XBA-098 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce  (ut 21.03.2023/18:30 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


20. kolo: 25. - 26.03.2023

XBA-115 DHC Plzeň - AHT HC Tatran Stupava                  (so 25.03.2023/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-116 Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda      (so 25.03.2023/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-117 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc              (ne 26.03.2023/16:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-118 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba                (so 25.03.2023/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-119 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa              (so 25.03.2023/15:00 hod.) - SH, Písek
XBA-120 Handball club Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce    (št 09.03.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


21. kolo: 15. - 16.04.2022

XBA-121 Handball club Zlín - DHC Plzeň                           (so 15.04.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
XBA-122 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek        (ne 16.04.2023/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-123 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most            (ne 16.04.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
XBA-124 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha               (so 15.04.2023/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
XBA-125 DHK Zora Olomouc - Házená Kynžvart               (so 15.04.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc
XBA-126 HC DAC Dun. Streda - AHT HC Tatran Stupava   (so 15.04.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


22. kolo: 22.04.2023 (sobota)

XBA-061 DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda               (so 22.04.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
XBA-062 AHT HC Tatran Stupava - DHK Zora Olomouc       (so 22.04.2023/18:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
XBA-063 Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba                 (so 22.04.2023/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
XBA-064 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa           (so 22.04.2023/16:30 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
XBA-065 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce      (so 22.04.2023/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most
XBA-066 TJ Sokol Písek - Handball club Zlín                      (so 22.04.2023/15:00 hod.) - SH, Písek

 

Play-off - semifinále SR - 1. kolo:

HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce     (ne 30.04.2023/16:00 hod.) - MŠH Šaľa
HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava            (ut 02.05.2023/19:00 hod.) - MŠH Dunajská Streda

Play-off - semifinále ČR - 1. zápas:

TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha                            (so 29.04.2023/15:30 hod.) - SH, Písek
DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most                       (so 29.04.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


Play-out - ČR - 1. kolo:

Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba                       (so 29.04.2023/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
DHC Plzeň - Handball club Zlín                                 (so 29.04.2023/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň

Play-out - ČR - 3. kolo:

DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                                (ne 30.04.2023/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň

 

Play-off - semifinále SR - 2. kolo:

MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa     (st 03.05.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda    (st 03.05.2023/18:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava

Play-off - semifinále SR - 3. kolo:

HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce     (ne 07.05.2023/19:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Play-off - semifinále ČR - 2. zápas:

DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                           (so 06.05.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                      (so 06.05.2023/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most


Play-out - ČR - 3. kolo:

DHC Plzeň - Házená Kynžvart                                  (st 03.05.2023/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
DHC Sokol Poruba - Handball club Zlín                      (st 03.05.2023/18:30 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz

Play-out - ČR - 4. kolo:

DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                       (so 06.05.2023/16:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Handball club Zlín - DHC Plzeň                                 (so 06.05.2023/18:00 hod.) - SH Radostova, Luhačovice

Play-out - ČR - 5. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                               (ne 07.05.2023/15:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Handball club Zlín - Házená Kynžvart                        (ne 07.05.2023/15:30 hod.) - SH Radostova, Luhačovice


Play-off - o 3. miesto SR - 1. kolo:

AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa        (so 13.05.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Play-off - o 3. miesto ČR - 1. zápas:

DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                         (so 13.05.2023/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


Play-off - o 1. miesto - finále SR - 1. kolo:

HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce     (so 13.05.2023/19:00 hod.) - MŠH Dunajská Streda


Play-off - o 1. miesto - finále ČR - 1. zápas:

DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                        (so 13.05.2023/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


Play-out - ČR - 6. kolo:

Házená Kynžvart - DHC Plzeň                                  (so 13.05.2023/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
Handball club Zlín - DHC Sokol Poruba                      (so 13.05.2023/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín


Play-off - o 1. miesto - finále SR - 2. kolo:

MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda     (st 17.05.2023/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce


Play-off - o 1. miesto - finále SR - 3. kolo:

HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce     (ne 21.05.2023/18:00 hod.) - MŠH Dunajská Streda


Play-off - o 1. miesto - finále ČR - 2. zápas:

DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                        (so 20.05.2023/17:10 hod.) - SH DHK Baník, Most


Play-off - o 3. miesto ČR - 2. zápas:

TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc                        (so 20.05.2023/15:00 hod.) - SH, Písek

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Dohrávky - 13. kolo: sobota 28.01.2023

2A-85 HK AS Trenčín - HC DAC Dun. Streda "B"        (so 28.01.2023/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-91 HK Slávia Partizánske - ŠŠK SLŠ Prešov         (so 28.01.2023/14:00 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 29.01.2023

2A-86 ŠKP Topoľčany - Nesvady                               (ne 29.01.2023/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany


14. kolo: 04. - 05.02.2023

2A-92 ŠKP Bratislava - HC DAC Dun. Streda "B"       (st 08.03.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
2A-93 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín                 (so 04.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-94 ŠKP Topoľčany - ŠŠK SLŠ Prešov                  (ne 05.02.2023/15:30 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-95 ŠŠK Bern. 16 Košice - DHK - 71 Nesvady        (so 04.02.2023/13:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-96 voľno - Bánovce n. Bebr.                                                                -----
2A-97 HK Junior Močenok - HKM Šurany                   (so 04.02.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-98 HK AS Trenčín - Zlatná na Ostrove                   (so 04.02.2023/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín


15. kolo: 11. - 12.02.2023

2A-99 ŠA Trenčín - ŠKP Topoľčany                           (ne 12.02.2023/16:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-100 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                 (so 11.02.2023/16:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-101 ŠŠK SLŠ Prešov - DHK - 71 Nesvady             (so 11.02.2023/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-102 HKM Šurany - HK AS Trenčín                        (ne 12.02.2023/17:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-103 voľno - ŠŠK Bern. 16 Košice                                                          -----
2A-104 Bánovce nad Bebr. - Močenok                        (ne 12.02.2023/12:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-105 HC DAC Dun. Streda "B" - Partizánske           (so 11.02.2023/17:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


16. kolo: 18. - 19.02.2023

2A-106 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠA Trenčín         (so 18.02.2023/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-107 ŠŠK Bern. 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov        (so 18.02.2023/17:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-108 ŠKP Bratislava - HKM Šurany                        (so 18.02.2023/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-109 voľno - HK Junior Močenok                                                            -----
2A-110 Partizánske - Zlatná na Ostrove                      (ne 19.02.2023/15:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-111 ŠKP Topoľčany - HC DAC Dun. Streda "B"      (ne 19.02.2023/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-112 HK AS Trenčín - Bánovce nad Bebravou          (so 18.02.2023/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

2A-78 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                   (ut 21.02.2023/17:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov


17. kolo: 25. - 26.02.2023

2A-113 Bánovce n. Bebr. - ŠKP Bratislava                  (so 25.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-114 Zlatná na Ostrove - ŠKP Topoľčany                 (ne 26.02.2023/16:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-115 HK Junior Močenok - ŠŠK Bern. 16 Košice      (so 25.02.2023/17:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-116 voľno - HK AS Trenčín                                                                  -----
2A-117 HKM Šurany - HK Slávia Partizánske              (so 25.02.2023/19:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-118 ŠA Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                        (ne 26.02.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-119 HC DAC Dun. Streda "B" - DHK - 71 Nesvady  (st 29.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 05.03.2023

2A-87 ŠKP Bratislava - ŠA Trenčín                            (ne 05.03.2023/16:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

2A-92 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda      (st 08.03.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

2A-120 ŠKP Topoľčany - HKM Šurany                      (ne 12.03.2023/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-121 HK AS Trenčín - HK Junior Močenok             (so 11.03.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-122 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dun. Streda "B"  (so 11.03.2023/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-123 ŠŠK Bern. 16 Košice - ŠA Trenčín                (so 11.03.2023/15:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-124 HK Slávia Partizánske - Bánovce n. Bebr.      (ne 12.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-125 DHK - 71 Nesvady - Zlatná na Ostrove           (ne 12.03.2023/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-126 ŠKP Bratislava - voľno                                                                  -----


19. kolo: 18. - 19.03.2023

2A-127 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠA Trenčín           (so 18.03.2023/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-128 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava             (so 18.03.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-129 voľno - HK Slávia Partizánske                                                        -----
2A-130 Bánovce n. Bebr. - ŠKP Topoľčany                (ne 19.03.2023/14:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-131 Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov             (ne 19.03.2023/13:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-132 HK AS Trenčín - ŠŠK Bern. 16 Košice          (so 18.03.2023/20:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-133 HKM Šurany - DHK - 71 Nesvady                  (ne 19.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Šurany


20. kolo: 25. - 26.03.2023

2A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany                     (so 25.03.2023/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-135 ŠKP Topoľčany - voľno                                                                   -----
2A-136 SŠK Bern. 16 Košice - HC DAC D. Streda "B" (so 25.03.2023/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-137 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                     (ne 26.03.2023/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-138 ŠA Trenčín - Zlatná na Ostrove                       (ne 26.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-139 DHK - 71 Nesvady - Bánovce n. Bebr.             (ne 26.03.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-140 HK Slávia Partizánske - HK Junior Močenok    (ne 26.03.2023/13:00 hod.) - MŠH, Partizánske


Dohrávka - 17. kolo: streda 29.03.2023

2A-119 HC DAC Dun. Streda "B" - DHK - 71 Nesvady (st 29.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol opäť odložený.


21. kolo: 01. - 02.04.2023

2A-141 HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske          (so 01.04.2023/14:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-142 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bern. 16 Košice           (ne 02.04.2023/14:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-143 HK Junior Močenok - ŠKP Topoľčany             (ne 02.04.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-144 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK SLŠ Prešov               (so 01.04.2023/12:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-145 voľno - DHK - 71 Nesvady                                                               -----
2A-146 Zlatná na Ostrove - HC DAC Dun. Streda "B"  (so 01.04.2023/18:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-147 HKM Šurany - ŠA Trenčín                             (so 01.04.2023/19:00 hod.) - MŠH, Šurany


22. kolo: 15. - 16.04.2023

2A-148 HC DAC Dun. Streda "B" - HKM Šurany         (so 15.04.2023/18:30 hod.) - MŠH, Šurany*
2A-149 ŠŠK Bern. 16 Košice - Zlatná na Ostrove       (so 15.04.2023/14:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-150 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.                       (so 15.04.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-151 ŠKP Topoľčany - HK AS Trenčín                   (ne 16.04.2023/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-152 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov                                                                 -----
2A-153 HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava          (ne 16.04.2023/15:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-154 DHK - 71 Nesvady - HK Junior Močenok         (ne 16.04.2023/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady

* - výmena domáceho prostredia, hrá sa v Šuranoch.


Dohrávka - 17. kolo: streda 19.04.2023

2A-119 HC DAC Dun. Streda "B" - DHK - 71 Nesvady (st 19.04.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


23. kolo: 22. - 23.04.2023

2A-155 HK Slávia Partizánske - ŠŠK Bern. 16 Košice (so 22.04.2023/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-156 voľno - ŠA Trenčín                                                                          -----
2A-157 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov           (so 22.04.2023/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-158 Bánovce n. Bebr. - HC DAC Dun. Streda "B"   (so 22.04.2023/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-159 HKM Šurany - Zlatná na Ostrove                    (št 27.04.2023/19:00 hod.) - MŠH, Šurany
2A-160 ŠKP Bratislava - ŠKP Topoľčany                    (ne 23.04.2023/12:30 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-161 HK AS Trenčín - DHK - 71 Nesvady                (ne 23.04.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín*

* - zápas sa neuskutoční, družstvo hostiek (DHK - 71 Nesvady) nepricestuje.


Dohrávka - 23. kolo: štvrtok 27.04.2023

2A-159 HKM Šurany - Zlatná na Ostrove                    (št 27.04.2023/19:00 hod.) - MŠH, Šurany


24. kolo: 29. - 30.04.2023

2A-162 ŠŠK Bern. 16 Košice - HKM Šurany              (po 01.05.2023/13:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-163 HC DAC Dun. Streda "B" - voľno                                                       -----
2A-164 ŠA Trenčín - HK Junior Močenok                    (ne 30.04.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                  (so 29.04.2023/12:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
2A-166 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Partizánske          (ne 30.04.2023/17:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-167 Zlatná na Ostrove - Bánovce n. Bebr.               (so 30.04.2023/16:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-168 DHK - 71 Nesvady - ŠKP Bratislava                (ne 30.04.2023/16:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady


Dohrávka - 24. kolo: pondelok 01.05.2023

2A-162 ŠŠK Bern. 16 Košice - HKM Šurany               (po 01.05.2023/13:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE


25. kolo: 06. - 07.05.2023

2A-169 HK AS Trenčín - ŠA Trenčín                           (ne 07.05.2023/17:00 hod.) - MŠH, Trenčín
2A-170 ŠKP Topoľčany - ŠŠK Bern. 16 Košice           (ne 07.05.2023/15:30 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-171 HK Junior Močenok - HC DAC Dun. Streda "B" (so 07.05.2023/18:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-172 Bánovce n. Bebr. - HKM Šurany                      (ne 07.05.2023/15:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-173 HK Slávia Partizánske - DHK - 71 Nesvady       (so 06.05.2023/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-174 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                   (ne 07.05.2023/16:30 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
2A-175 voľno - Zlatná na Ostrove                                                                 -----


26. kolo: 13. - 14.05.2023

2A-176 Zlatná na Ostrove - HK Junior Močenok          (so 13.05.2023/17:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-177 DHK - 71 Nesvady - ŠKP Topoľčany               (ne 14.05.2023/10:30 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady
2A-178 HKM Šurany - voľno                                                                        -----
2A-179 ŠŠK Bern. 16 Košice - Bánovce n. Bebr.         (so 13.05.2023/15:45 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, KE
2A-180 HC DAC Dun. Streda "B" - HK AS Trenčín       (ne 14.05.2023/10:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2A-181 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske        (so 13.05.2023/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO*
2A-182 ŠA Trenčín - ŠKP Bratislava                           (ne 14.05.2023/18:30 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas sa neuskutoční, družstvo hostiek (HK Slávia Partizánske) nepricestuje.

 



II. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 01. - 02.04.2023

4A-16 FHT Košice - THA Martin                                 (ne 02.04.2023/15:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
4A-17 MŠK Vranov nad Topľou - Topoľníky                  (ne 02.04.2023/13:30 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou
4A-18 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - voľno                                                    -----


7. kolo: 08. - 09.04.2023

4A-19 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - FHT Košice           (ne 07.05.2023/14:15 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok
4A-20 voľno - MŠK Vranov nad Topľou                                                      -----
4A-21 TJ Družstevník Topoľníky - THA Martin              (ne 07.05.2023/11:00 hod.) - ŠH, Topoľníky


Dohrávka - 3. kolo: sobota 15.04.2023

4A-08 ŠKH Pezinok - MŠK Vranov nad Topľou            (so 15.04.2023/12:30 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou*

* - výmena domáceho prostredia, hrá sa vo Vranove nad Topľou.


8. kolo: 15. - 16.04.2023

4A-22 FHT Košice - TJ Družstevník Topoľníky              (so 15.04.2023/15:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
4A-23 MŠK Vranov nad Topľou - ŠKH Pezinok            (so 15.04.2023/14:30 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou
4A-24 THA Martin - voľno                                                                        -----


9. kolo: 22. - 23.04.2023

4A-25 MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice               (ne 21.05.2023/10:00 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou
4A-26 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - THA Martin             (ne 21.04.2023/14:00 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok
4A-27 voľno - TJ Družstevník Topoľníky                                                     -----


10. kolo: 29. - 30.04.2023

4A-28 FHT Košice - voľno                                                                        -----
4A-29 THA Martin - MŠK Vranov nad Topľou                 (so 29.04.2023/12:30 hod.) - ŠH na Podháji, Martin
4A-30 Topoľníky - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                (so 29.04.2023/15:00 hod.) - ŠH, Topoľníky


Dohrávka - 7. kolo: nedeľa 07.05.2023

4A-21 TJ Družstevník Topoľníky - THA Martin                (ne 07.05.2023/11:00 hod.) - ŠH, Topoľníky


Dohrávka - 7. kolo: nedeľa 07.05.2023

4A-19 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - FHT Košice            (ne 07.05.2023/14:15 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok


Dohrávka - 9. kolo: nedeľa 21.05.2023

4A-25 MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice               (ne 21.05.2023/10:00 hod.) - MŠH, Vranov nad Topľou

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

7A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                                 (st 18.01.2023/17:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


Dohrávka - 12. kolo: sobota 21.01.2023

7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                        (so 21.01.2023/17:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávky - 13. kolo: sobota 28.01.2023

7A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                        (so 28.01.2023/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa*
7A-86 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - THA Martin/SMF - HK Žilina (so 28.01.2023/15:45 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-87 HC Sporta Hlohovec - Malacky/Rohožník                 (so 28.01.2023/10:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-89 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda              (so 28.01.2023/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-91 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov                      (so 28.01.2023/15:15 hod.) - ŠH Malina, Malacky

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (FHT Košice).


14. kolo: 04. - 05.02.2023

7A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa            (st 22.02.2023/15:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-93 FHT Košice - THA Martin/SMF - HK Žilina                (ne 05.02.2023/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-94 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov                 (ne 05.02.2023/15:15 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-95 HC Tatran Stupava - MHK Bytča                           (so 04.02.2023/15:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-96 HK AS Trenčín - voľno                                                                             ------
7A-97 MŠK IUVENTA Michalovce -  Malacky/Rohožník       (so 04.02.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/14:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


15. kolo: 11. - 12.02.2023

7A-99 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice                            (so 11.02.2023/15:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-100 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 11.02.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-101 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                         (ne 12.02.2023/19:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-102 voľno - ŠKP Bratislava                                                                           ------
7A-103 ŠŠK SLŠ Prešov - THA Martin/SMF - HK Žilina        (ne 12.02.2023/11:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-104 MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                      (so 11.02.2023/15:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-105 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava         (so 11.02.2023/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 16. kolo: piatok 17.02.2023

7A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda     (pi 17.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Trebišov


16. kolo: 18. - 19.02.2023

7A-106 THA Martin/SMF - HK Žilina - MHK Bytča              (ne 19.02.2023/12:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-107 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník  (so 18.02.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec      (so 18.02.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-109 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                (so 18.02.2023/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda     (pi 17.02.2023/18:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-111 HC Tatran Stupava - voľno                                                                      ------
7A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 18.02.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v sobotu 15.04.2023 o 10:00 hod. v MŠH v Trenčíne.


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

7A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                             (st 21.02.2023/14:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO


Dohrávka - 14. kolo: streda 22.02.2023

7A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa               (st 22.02.2023/15:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


17. kolo: 25. - 26.02.2023

7A-113 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                     (ne 26.02.2023/17:40 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-114 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                     (ne 26.02.2023/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-115 voľno - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                                 ------
7A-116 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/SMF - HK Žilina    (ne 26.02.2023/11:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-117 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                   (so 25.02.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-118 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín                        (so 25.02.2023/11:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-119 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov                                (ne 26.02.2023/15:30 hod.) - ŠH, Bytča


Dohrávka - 9. kolo: sobota 04.03.2023

7A-59 IUVENTA Michalovce - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 04.03.2023/10:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Predohrávka - 22. kolo: sobota 04.03.2023

7A-153 THA Martin/SMF - HK Žilina - IUVENTA Michalovce   (so 04.03.2023/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - výmena domáceho prostredia, hrá sa v Michalovciach.


Dohrávka - 10. kolo: sobota 04.03.2023

7A-66 FHT Košice - HC Tatran Stupava                                (so 04.03.2023/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 24. kolo: nedeľa 05.03.2023

7A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava               (ne 05.03.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

7A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/14:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

7A-120 THA Martin/SMF - HK Žilina - voľno                                                         ------
7A-121 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda          (so 11.03.2023/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
7A-122 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce            (so 11.03.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-123 FHT Košice - MHK Bytča                                     (ne 12.03.2023/13:30 hod.) - Hádzanárska hala, KE
7A-124 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - Malacky/Rohožník             (so 11.03.2023/16:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-125 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa             (so 11.03.2023/13:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                     (so 11.03.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


19. kolo: 18. - 19.03.2023

7A-127 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča               (so 18.03.2023/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-128 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 (so 18.03.2023/12:30 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-129 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠKP Bratislava           (so 18.03.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-130 HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava                (ne 19.03.2023/10:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-131 Malacky/Rohožník - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 18.03.2023/16:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky*
7A-132 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov                                                                        ------
7A-133 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠK ZEMPLÍN Trebišov        (so 18.03.2023/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa

* - zápas bol odložený.


Dohrávka - 16. kolo: piatok 24.03.2023

7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec     (pi 24.03.2023/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol opäť odložený.


20. kolo: 25. - 26.03.2023

7A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - Malacky/Rohožník                      (ne 26.03.2023/14:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
7A-135 MHK Bytča - voľno                                                                              ------
7A-136 THA Martin/SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa (so 25.03.2023/14:40 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-137 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce        (ne 26.03.2023/15:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-138 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda                   (so 25.03.2023/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-139 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Sporta Hlohovec            (so 25.03.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trebišov
7A-140 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                              (ne 26.03.2023/16:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Dohrávka - 12. kolo: piatok 31.03.2023

7A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce      (pi 31.03.2023/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


21. kolo: 01. - 02.04.2023

7A-141 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                   (so 01.04.2023/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-142 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov                 (so 01.04.2023/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-143 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                                            ------
7A-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava                          (so 01.04.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-145 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   (ne 02.04.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-146 HC Sporta Hlohovec - THA Martin/SMF - HK Žilina     (ne 02.04.2023/10:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-147 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                            (ne 02.04.2023/16:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 16. kolo: sobota 15.04.2023

7A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                    (so 15.04.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín


22. kolo: 15. - 16.04.2023

7A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                                               odložené
7A-149 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník         (ne 16.04.2023/15:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-150 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov                   (so 15.04.2023/14:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-151 FHT Košice - voľno                                                                                ------
7A-152 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča                     (ne 16.04.2023/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-153 THA Martin/SMF - HK Žilina - IUVENTA Michalovce  (so 04.03.2023/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                        (ne 16.04.2023/10:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava**

* - výmena domáceho prostredia, hralo sa v Michalovciach.

** - zápas bol odložený.


Predohrávka - 23. kolo: štvrtok 20.04.2023

7A-157 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov          (št 20.04.2023/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


Dohrávka - 19. kolo: piatok 21.04.2023

7A-131 Malacky/Rohožník - THA Martin/SMF - HK Žilina      (pi 21.04.2023/18:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky*

* - zápas bol opäť odložený.


23. kolo: 22. - 23.04.2023

7A-155 Malacky/Rohožník - voľno                                                                      ------
7A-156 HC Tatran Stupava - FHT Košice                              (so 22.04.2023/12:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-157 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov          (št 20.04.2023/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-158 HC Sporta Hlohovec - MHK Bytča                         (so 22.04.2023/09:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-159 ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                    (ne 23.04.2023/09:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-160 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda     (ne 23.04.2023/15:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-161 HK AS Trenčín - THA Martin/SMF - HK Žilina            (ne 23.04.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 22. kolo: utorok 25.04.2023

7A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                         (ut 25.04.2023/17:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


Dohrávka - 18. kolo: streda 26.04.2023

7A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                       (st 26.04.2023/15:00 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


Dohrávka - 14. kolo: piatok 28.04.2023

7A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník          (pi 28.04.2023/16:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


24. kolo: 29. - 30.04.2023

7A-162 FHT Košice - Malacky/Rohožník                              (so 29.04.2023/12:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-163 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                                                 ------
7A-164 HC DAC Dun. Streda - HC Sporta Hlohovec              (ne 30.04.2023/10:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                           (so 29.04.2023/16:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
7A-166 MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce                (so 29.04.2023/14:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-167 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava           (so 29.04.2023/14:45 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
7A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava               (ne 05.03.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 22. kolo: nedeľa 30.04.2023

7A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                    (ne 30.04.2023/10:30 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 30.04.2023

7A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                           (ne 30.04.2023/11:30 hod.) - MŠH, Šaľa*

* - zápas bol opäť odložený.


25. kolo: 06. - 07.05.2023

7A-169 HC Sporta Hlohovec - voľno                                                                    ------
7A-170 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda    (so 06.05.2023/17:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
7A-171 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                  (ne 07.05.2023/13:00 hod.) - MŠH Trenčín
7A-172 HC Tatran Stupava - THA Martin/SMF - HK Žilina       (ne 07.05.2023/15:15 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
7A-173 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                           (ne 07.05.2023/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
7A-174 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník               (so 06.05.2023/10:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-175 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - FHT Košice                         (so 06.05.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 07.05.2023

7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec      (ne 07.05.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas sa nehral, družstvo hostiek nepricestovalo.


26. kolo: 13. - 14.05.2023

7A-176 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                      (ne 14.05.2023/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
7A-177 Malacky/Rohožník - HC Sporta Hlohovec                  (so 13.05.2023/12:15 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7A-178 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                 (so 13.05.2023/14:00 hod.) - ŠH, Bytča
7A-179 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín               (ne 14.05.2023/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7A-180 FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa                         (so 13.05.2023/14:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-181 voľno - MŠK IUVENTA Michalovce                                                          ------
7A-182 THA Martin/SMF HK Žilina - ŠK ZEMPLÍN Trebišov    (so 13.05.2023/14:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 13. kolo: streda 18.01.2023

8A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                                 (st 18.01.2023/15:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


Dohrávka - 12. kolo: sobota 21.01.2023

8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                        (so 21.01.2023/16:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Dohrávky - 13. kolo: sobota 28.01.2023

8A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                        (so 28.01.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa*
8A-86 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - THA Martin/SMF - HK Žilina (so 28.01.2023/13:30 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-87 HC Sporta Hlohovec - Malacky/Rohožník                 (so 28.01.2023/11:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-89 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda               (so 28.01.2023/16:30 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-91 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov                      (so 28.01.2023/13:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (FHT Košice).


14. kolo: 04. - 05.02.2023

8A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa            (st 22.02.2023/14:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-93 FHT Košice - THA Martin/SMF - HK Žilina                (ne 05.02.2023/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-94 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov                 (ne 05.02.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-95 HC Tatran Stupava - MHK Bytča                           (so 04.02.2023/13:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-96 HK AS Trenčín - voľno                                                                            ------
8A-97 MŠK IUVENTA Michalovce -  Malacky/Rohožník       (so 04.02.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


15. kolo: 11. - 12.02.2023

8A-99 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice                            (so 11.02.2023/13:30 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-100 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 11.02.2023/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-101 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                         (ne 12.02.2023/17:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-102 voľno - ŠKP Bratislava                                                                           ------
8A-103 ŠŠK SLŠ Prešov - THA Martin/SMF - HK Žilina        (ne 12.02.2023/10:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-104 MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                       (so 11.02.2023/13:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-105 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava         (so 11.02.2023/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


Predohrávka - 16. kolo: piatok 17.02.2023

8A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda     (pi 17.02.2023/16:00 hod.) - MŠH, Trebišov


16. kolo: 18. - 19.02.2023

8A-106 THA Martin/SMF - HK Žilina - MHK Bytča              (ne 19.02.2023/10:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-107 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   (so 18.02.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec      (so 18.02.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-109 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                (so 18.02.2023/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda     (pi 17.02.2023/16:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-111 HC Tatran Stupava - voľno                                                                      ------
8A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 18.02.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v sobotu 15.04.2023 o 12:00 hod. v MŠH v Trenčíne.


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

8A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                             (st 21.02.2023/15:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO


Dohrávka - 14. kolo: streda 22.02.2023

8A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa              (st 22.02.2023/14:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec


17. kolo: 25. - 26.02.2023

8A-113 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                    (ne 26.02.2023/15:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-114 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                    (ne 26.02.2023/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-115 voľno - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                                 ------
8A-116 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/SMF - HK Žilina   (ne 26.02.2023/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-117 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                  (so 25.02.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-118 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín                        (so 25.02.2023/12:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-119 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov                               (ne 26.02.2023/13:30 hod.) - ŠH, Bytča


Dohrávka - 10. kolo: sobota 04.03.2023

8A-66 FHT Košice - HC Tatran Stupava                               (so 04.03.2023/14:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


Predohrávka - 24. kolo: nedeľa 05.03.2023

8A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava              (ne 05.03.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 14. kolo: streda 08.03.2023

8A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


18. kolo: 11. - 12.03.2023

8A-120 THA Martin/SMF - HK Žilina - voľno                                                         ------
8A-121 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda          (so 11.03.2023/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
8A-122 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce            (so 11.03.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-123 FHT Košice - MHK Bytča                                      (ne 12.03.2023/12:00 hod.) - Hádzanárska hala, KE
8A-124 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - Malacky/Rohožník             (so 11.03.2023/14:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-125 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa             (so 11.03.2023/15:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                     (so 11.03.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA*

* - zápas bol odložený.


19. kolo: 18. - 19.03.2023

8A-127 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča               (so 18.03.2023/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-128 HK AS Trenčín - FHT Košice                                 (so 18.03.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-129 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠKP Bratislava           (so 18.03.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-130 HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava                (ne 19.03.2023/11:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-131 Malacky/Rohožník - THA Martin/SMF - HK Žilina     (so 18.03.2023/16:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-132 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov                                                                        ------
8A-133 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠK ZEMPLÍN Trebišov        (so 18.03.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 16. kolo: piatok 24.03.2023

8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec    (pi 24.03.2023/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas bol opäť odložený.


20. kolo: 25. - 26.03.2023

8A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - Malacky/Rohožník                     (ne 26.03.2023/13:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
8A-135 MHK Bytča - voľno                                                                              ------
8A-136 THA Martin/SMF-HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa  (so 25.03.2023/13:20 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-137 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce       (ne 26.03.2023/13:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-138 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda                  (so 25.03.2023/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-139 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Sporta Hlohovec           (so 25.03.2023/13:00 hod.) - MŠH, Trebišov
8A-140 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín                             (ne 26.03.2023/14:15 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA


Dohrávka - 12. kolo: piatok 31.03.2023

8A-80 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce     (pi 31.03.2023/17:15 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


21. kolo: 01. - 02.04.2023

8A-141 ŠKP Bratislava - FHT Košice                                  (so 01.04.2023/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-142 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov                (so 01.04.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-143 voľno - HC DAC Dunajská Streda                                                            ------
8A-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava                         (so 01.04.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-145 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠK ZEMPLÍN Trebišov  (ne 02.04.2023/10:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-146 HC Sporta Hlohovec - THA Martin/SMF - HK Žilina    (ne 02.04.2023/09:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-147 Malacky/Rohožník - MHK Bytča                           (ne 02.04.2023/14:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky


Dohrávka - 16. kolo: sobota 15.04.2023

8A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                   (so 15.04.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín


22. kolo: 15. - 16.04.2023

8A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                                                odložené
8A-149 HC DAC Dunajská Streda - Malacky/Rohožník         (ne 16.04.2023/13:15 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-150 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov                   (so 15.04.2023/16:15 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-151 FHT Košice - voľno                                                                                ------
8A-152 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča                     (ne 16.04.2023/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-153 THA Martin/SMF - HK Žilina - IUVENTA Michalovce  (so 15.04.2023/13:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                        (ne 16.04.2023/11:45 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava*

* - zápas bol odložený.


Predohrávka - 23. kolo: štvrtok 20.04.2023

8A-157 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov         (št 20.04.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


23. kolo: 22. - 23.04.2023

8A-155 Malacky/Rohožník - voľno                                                                       ------
8A-156 HC Tatran Stupava - FHT Košice                             (so 22.04.2023/14:15 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-157 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov         (št 20.04.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-158 HC Sporta Hlohovec - MHK Bytča                        (so 22.04.2023/10:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-159 ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                   (ne 23.04.2023/10:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-160 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda    (ne 23.04.2023/14:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-161 HK AS Trenčín - THA Martin/SMF - HK Žilina           (ne 23.04.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 18. kolo: streda 26.04.2023

8A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec                     (st 26.04.2023/16:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)


Dohrávka - 14. kolo: piatok 28.04.2023

8A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník        (pi 28.04.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


24. kolo: 29. - 30.04.2023

8A-162 FHT Košice - Malacky/Rohožník                            (so 29.04.2023/11:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-163 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                                                 ------
8A-164 HC DAC Dun. Streda - HC Sporta Hlohovec            (ne 30.04.2023/09:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín                         (so 29.04.2023/14:30 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., Prešov
8A-166 MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce              (so 29.04.2023/12:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-167 THA Martin/SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava         (so 29.04.2023/13:00 hod.) - ŠH ŽSK (Rosinská 4), ZA
8A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava             (ne 05.03.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 22. kolo: nedeľa 30.04.2023

8A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín                   (ne 30.04.2023/09:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 13. kolo: nedeľa 30.04.2023

8A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice                         (ne 30.04.2023/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa*

* - zápas bol opäť odložený.


Dohrávka - 22. kolo: pondelok 01.05.2023

8A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava                        (po 01.05.2023/12:00 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava


25. kolo: 06. - 07.05.2023

8A-169 HC Sporta Hlohovec - voľno                                                                    ------
8A-170 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda   (so 06.05.2023/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
8A-171 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                 (ne 07.05.2023/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-172 HC Tatran Stupava - THA Martin/SMF - HK Žilina      (ne 07.05.2023/13:30 hod.) - Škol. šport. hala, Stupava
8A-173 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                          (ne 07.05.2023/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Ml. Dolina, BA
8A-174 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník              (so 06.05.2023/09:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-175 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - FHT Košice                        (so 06.05.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trebišov


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 07.05.2023

8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec     (ne 07.05.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*

* - zápas sa nehral, družstvo hostiek nepricestovalo.


26. kolo: 13. - 14.05.2023

8A-176 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava                     (ne 14.05.2023/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul., PO
8A-177 Malacky/Rohožník - HC Sporta Hlohovec                 (so 13.05.2023/10:30 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8A-178 MHK Bytča - ŠKP Bratislava                                (so 13.05.2023/12:00 hod.) - ŠH, Bytča
8A-179 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín              (ne 14.05.2023/12:15 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8A-180 FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa                        (so 13.05.2023/15:45 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-181 voľno - MŠK IUVENTA Michalovce                                                          ------
8A-182 THA Martin/SMF HK Žilina - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   (so 13.05.2023/12:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v utorok 24.01.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C6 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou              (o 16:40 hod.)

 

6. kolo: 18. - 19.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 19.02.2023 v MŠH)

C67 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                 (o 14:45 hod.)
C68 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                  (o 16:00 hod.)
C69 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                  (o 17:15 hod.)
C70 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                 (o 18:30 hod.)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina*

C71 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín
C72 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
C73 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín
C74 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

* - zápasy 2. skupiny boli preložené na sobotu 11.03.2023.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 19.02.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C75 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                       (o 08:30 hod.)
C76 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                    (o 09:40 hod.)
C77 THA Martin "A" - MHáK Martin                                 (o 10:40 hod.)


7. kolo: 04. - 05.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 05.03.2023 v MŠH)

C78 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                            (o 09:00 hod.)
C79 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                     (o 10:00 hod.)
C80 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                            (o 11:15 hod.)
C81 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                     (o 12:15 hod.)

2. skupina - MHáK Martin (dohráva sa v sobotu 25.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C82 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                   (o 11:00 hod.)
C83 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  (o 09:00 hod.)
C84 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                    (o 10:00 hod.)
C85 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                 (o 12:00 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 05.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C86 THA Martin "A" - MHK Bytča                                            (o 09:00 hod.)
C87 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča                      (o 10:10 hod.)
C88 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                      (o 11:20 hod.)


Dohrávka - 6. kolo: 18. - 19.02.2023

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa v sobotu 11.03.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

C71 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín                    (o 09:00 hod.)
C72 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                                 (o 10:05 hod.)
C73 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                                        (o 11:20 hod.)
C74 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                           (o 12:25 hod.)


8. kolo: 18. - 19.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 19.03.2023 v MŠH)

C89 HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                       (o 09:00 hod.)
C90 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                                              (o 10:15 hod.)
C91 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                                              (o 11:15 hod.)
C92 HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                       (o 12:15 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 19.03.2023 v MŠH)

C93 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca                               (o 14:00 hod.)
C94 Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin                                      (o 15:00 hod.)
C95 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin                                             (o 16:00 hod.)
C96 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca                        (o 17:00 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v nedeľu 19.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C97 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                         (o 09:00 hod.)
C98 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                 (o 10:00 hod.)
C99 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                          (o 11:00 hod.)


Dohrávka - 7. kolo: 04. - 05.03.2023

2. skupina - MHáK Martin (dohrávalo sa v sobotu 25.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C82 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                   (o 11:00 hod.)
C83 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  (o 09:00 hod.)
C84 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                    (o 10:00 hod.)
C85 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                 (o 12:00 hod.)


9. kolo: 01. - 02.04.2023

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v nedeľu 02.04.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C100 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                                (o 09:00 hod.)
C101 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"                  (o 10:00 hod.)
C102 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"                  (o 11:00 hod.)
C103 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                                (o 12:00 hod.)

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 01.04.2023 v ŠH v Bytči)

C104 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                (o 09:00 hod.)
C105 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča                                      (o 10:00 hod.)
C106 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča                                    (o 12:15 hod.)
C107 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                  (o 11:15 hod.)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa nedeľu 02.04.2023 v MŠH)

C108 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"                              (o 09:00 hod.)
C109 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                                     (o 10:00 hod.)
C110 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske                    (o 11:15 hod.)


Predohrávka - 10. kolo: 22. - 23.04.2023

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (predohrávalo sa v piatok 21.04.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská cesta 4/ v Žiline)

C119 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                   (o 16:00 hod.)


10. kolo: 22. - 23.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 22.04.2023 v MŠH)

C111 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"               (o 18:45 hod.)
C112 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"                    (o 16:30 hod.)
C113 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"                    (o 17:45 hod.)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v nedeľu 23.04.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C114 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Športová akadémia Trenčín                      (o 14:15 hod.)
C115 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                           (o 15:15 hod.)
C116 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín                     (o 16:30 hod.)
C117 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske                             (o 17:30 hod.)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 23.04.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C118 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                         (o 09:00 hod.)
C119 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin       predohrávalo sa v piatok 21.04.2023 v ŠH ŽSK v Žiline
C120 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca   dohrávalo sa v utorok 25.04.2023 v MŠH v Čadci
C121 MHK Bytča - MHáK Martin                                                       (o 10:15 hod.)


Ddohrávka - 10. kolo: 22. - 23.04.2023

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (dohrávalo sa v utorok 25.04.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C120 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                  (o 17:30 hod.)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

8. kolo: 25. - 26.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH)

D92 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                    (o 10:00 hod.)
D93 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                    (o 11:00 hod.)
D94 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"                     (o 12:00 hod.)
D95 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                     (o 13:00 hod.)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH)

D96 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                              (o 09:00 hod.)
D97 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                          (o 12:25 hod.)
D98 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                       (o 11:15 hod.)
D99 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                                 (o 10:00 hod.)

3. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 25.02.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

D100 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca                      (o 10:00 hod.)
D101 THA Martin "B" - MHáK Martin                                       (zrušený)
D102 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca                         (zrušený)
D103 MHáK Martin - THA Martin "A"                                    (o 09:00 hod.)


D104 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno


9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"*

D105 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
D106 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín
D107 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
D108 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín

* - zápasy 1. skupiny boli preložené na víkend 27. - 28.05.2023.

2. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 11.03.2023 v ŠH v Bytči)

D109 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                        (o 09:00 hod.)
D110 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                      (o 10:00 hod.)
D111 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                           (o 12:00 hod.)
D112 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     (o 11:00 hod.)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 12.03.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

D113 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom                   (o 09:00 hod.)
D114 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                 (o 10:00 hod.)
D115 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                                       (o 11:10 hod.)


D116 THA Martin "A" - voľno
D117 THA Martin "B" - voľno


10. kolo: 25. - 26.03.2023

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 25.03.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D118 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"                  (o 09:00 hod.)
D119 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"                                         (o 10:00 hod.)
D120 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"                                         (o 11:15 hod.)
D121 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"                  (o 12:10 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v nedeľu 26.03.2023 v MŠH)

D122 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                           (o 09:00 hod.)
D123 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                      (o 10:00 hod.)
D124 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                             (o 11:00 hod.)
D125 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                     (o 12:00 hod.)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (hralo sa v sobotu 25.03.2023 v MŠH)

D126 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"                   (o 09:00 hod.)
D127 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"                      (zrušený)
D128 THA Martin "A" - THA Martin "B"                                       (zrušený)


D129 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
D130 MHáK Martin - voľno


11. kolo: 15. - 16.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hrá sa v nedeľu 16.04.2023 v MŠH)*

D131 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca                   (o 13:30 hod.)
D132 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin                                 (o 14:30 hod.)
D133 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca                   (o 15:45 hod.)
D134 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin                                 (o 16:45 hod.)

* - zápasy 1. skupiny boli preložené na víkend 20. - 21.05.2023.

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 15.04.2023 v MŠH)

D135 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"                (o 10:00 hod.)
D136 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"                     (zrušený)
D137 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"                  (o 11:00 hod.)
D138 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"                    (zrušený)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hrá sa v nedeľu 16.04.2023 v MŠH)**

D139 Športová akadémia Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom                  (o 09:00 hod.)
D140 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom                         (o 10:00 hod.)
D141 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                         (o 11:15 hod.)

** - zápasy 3. skupiny boli preložené na máj 2023.


D142 MHK Bytča - voľno
D143 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - voľno


12. kolo: 29. - 30.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v nedeľu 30.04.2023 v MŠH)

D144 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                    (o 09:00 hod.)
D145 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                    (o 10:15 hod.)
D146 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"                                (o 11:15 hod.)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 29.04.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

D147 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                        (o 09:00 hod.)
D148 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske                          (o 10:00 hod.)
D149 MŠK - hádzaná Čadca - Športová akadémia Trenčín                   (o 11:00 hod.)
D150 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín                                 (o 12:00 hod.)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 29.04.2023 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D151 THA Martin "A" - MHK Bytča                                              (o 09:00 hod.)
D152 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                          (zrušený)
D153 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                       (o 10:10 hod.)
D154 THA Martin "B" - MHK Bytča                                                 (zrušený)


D155 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
D156 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno


Dohrávka - 11. kolo: 15. - 16.04.2023

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v piatok 05.05.2023 v MŠH v Trenčíne)

D139 Športová akadémia Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom                  (o 17:50 hod.)


13. kolo: 06. - 07.05.2023

1. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 06.05.2023 Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D157 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"                  (o 09:00 hod.)
D158 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"                     (zrušený)
D159 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"                  (o 10:10 hod.)
D160 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"                     (zrušený)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 06.05.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

D161 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca                (o 10:00 hod.)
D162 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou               (o 10:50 hod.)
D163 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                             (o 11:50 hod.)
D164 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                               (o 12:50 hod.)

3. kolo - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 06.05.2023 v ŠH v Bytči)

D165 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                      (o 09:00 hod.)
D166 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom                 (o 10:05 hod.)
D167 MHK Bytča - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                  (o 11:10 hod.)


D168 HK Slávia Partizánske - voľno
D169 Športová akadémia Trenčín - voľno


Predohrávka - 14. kolo: 20. - 21.05.2023

2. skupina: HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa v pondelok 08.05.2023 v MŠH)

D174 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                         (o 10:00 hod.)
D175 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                            (zrušený)
D176 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"                   (o 11:20 hod.)
D177 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "B"                     (zrušený)


Dohrávka - 11. kolo: 15. - 16.04.2023

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v pondelok 08.05.2023 v MŠH v Partizánskom)

D139 Športová akadémia Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom                  (o 14:50 hod.)
D140 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom                         (o 13:40 hod.)
D141 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                         (o 12:30 hod.)


Predohrávka - 14. kolo: 20. - 21.05.2023

1. skupina: Slovan Malá Fatra - HK Žilina (predohrávalo sa v nedeľu 14.05.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D170 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                (o 11:20 hod.)
D171 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča                                      (o 12:20 hod.)
D172 MHáK Martin - MHK Bytča                                                     (o 13:20 hod.)
D173 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                              (o 14:20 hod.)


14. kolo: 20. - 21.05.2023

1. skupina: Slovan Malá Fatra - HK Žilina (predohrávalo sa v nedeľu 14.05.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

D170 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                (o 11:20 hod.)
D171 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča                                      (o 12:20 hod.)
D172 MHáK Martin - MHK Bytča                                                     (o 13:20 hod.)
D173 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                              (o 14:20 hod.)

2. skupina: HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa v pondelok 08.05.2023 v MŠH)

D174 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                         (o 10:00 hod.)
D175 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                            (zrušený)
D176 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"                   (o 11:20 hod.)
D177 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "B"                     (zrušený)

3. skupina: TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 20.05.2023 na ihrisku pri ZŠ)

D178 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                 (o 10:00 hod.)
D179 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom                          (o 11:50 hod.)
D180 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                         (o 10:50 hod.)

D181 HK AS Trenčín "A" - voľno
D182 HK AS Trenčín "B" - voľno


Dohrávka - 11. kolo: 15. - 16.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (dohrávalo sa v nedeľu 21.05.2023 v MŠH)

D131 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca                   (o 14:00 hod.)
D132 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin                                 (o 15:00 hod.)
D133 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca                   (o 16:15 hod.)
D134 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin                                 (o 17:15 hod.)


Dohrávka - 9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohráva sa v sobotu 27.05.2023 v MŠH)

D105 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                        (o 09:00 hod.)
D106 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                 (o 10:00 hod.)
D107 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                        (o 11:15 hod.)
D108 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                 (o 12:15 hod.)

 

 

V súťažiach sa skončila sezóna 2022/2023.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.