Nachádzaš sa tu:
08 feb 2023, 14:28
Ostatná aktualizácia: 12 feb 2023, 19:38
Prečítané: 1141x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 16. kola MOL ligy žien, 15. kola prvej ženskej ligy, prvej ligy starších dorasteniek a prvej ligy mladších dorasteniek.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 16. kolo: streda 08.02.2023

XBA-092 DHK Baník Most - Házená Kynžvart                                                32:22 (13:13)


16. kolo: 11. - 12.02.2023

XBA-091 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha                                                        25:29 (9:19)
XBA-092 DHK Baník Most - Házená Kynžvart                                                32:22 (13:13)
XBA-093 TJ Sokol Písek - AHT HC Tatran Stupava                                         34:19 (18:18)
XBA-094 Handball club Zlín - HC DAC Dunajská Streda                                  18:28 (10:16)
XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc  (st 15.02.2023/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
XBA-096 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba                                      22:20 (11:11)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

15. kolo: 11. - 12.02.2023

2A-99 ŠA Trenčín - ŠKP Topoľčany                                                   25:20 (12:10)
2A-100 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                                          38:12 (21:4)
2A-101 ŠŠK SLŠ Prešov - DHK - 71 Nesvady                                     31:19 (15:10)
2A-102 HKM Šurany - HK AS Trenčín                                                34:33 (15:17)
2A-103 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK Bern. 16 Košice                           zápas zrušený
2A-104 Bánovce nad Bebr. - Močenok                                                27:22 (15:13)
2A-105 HC DAC Dun. Streda "B" - Partizánske                                   35:26 (20:12)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

15. kolo: 11. - 12.02.2023

7A-99 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice                                                  27:24 (13:13)
7A-100 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce                        27:23 (14:9)
7A-101 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                                              34:30 (18:17)
7A-102 voľno - ŠKP Bratislava                                                                         -----
7A-103 ŠŠK SLŠ Prešov - THA Martin/SMF - HK Žilina                              52:25 (23:10)
7A-104 MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                            28:27 (16:10)
7A-105 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava                               29:26 (12:15)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

15. kolo: 11. - 12.02.2023

8A-99 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice                                                  28:25 (17:13)
8A-100 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce                        31:30 (13:13)
8A-101 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                                               28:28 (14:13)
8A-102 voľno - ŠKP Bratislava                                                                         -----
8A-103 ŠŠK SLŠ Prešov - THA Martin/SMF - HK Žilina                               21:17 (9:11)
8A-104 MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                             33:20 (17:7)
8A-105 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava                                21:18 (12:9)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Slovan Malá Fatra - HK Žilina /2. skupina/ (dohráva sa v sobotu 11.03.2023 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/ v Žiline) a MŠK - hádzaná Čadca /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


8. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH v Trenčíne) a MHáK Martin /3. skupina/.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.