Nachádzaš sa tu:
01 feb 2023, 16:53
Ostatná aktualizácia: 08 feb 2023, 22:19
Prečítané: 1037x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 15. kola MOL ligy žien, 14. kola prvej ženskej ligy, prvej ligy starších dorasteniek a prvej ligy mladších dorasteniek.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 15. kolo: streda 01.02.2023

XBA-090 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                                           30:27 (18:12)


15. kolo: 04.02.2023 (sobota)

XBA-085 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                                                  24:28 (13:15)
XBA-086 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa                                 30:30 (15:13)
XBA-087 HC DAC Dun. Streda - MŠK IUVENTA Michalovce                        26:23 (12:12)
XBA-088 AHT HC Tatran Stupava - Handball club Zlín                                  22:28 (10:13)
XBA-089 Házená Kynžvart - TJ Sokol Písek                                               36:29 (19:13)
XBA-090 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most                                           30:27 (18:12)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

14. kolo: 04. - 05.02.2023

2A-92 ŠKP Bratislava - HC DAC Dun. Streda "B"       (st 08.03.2023/18:15 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)
2A-93 HK Slávia Partizánske - ŠA Trenčín                                        34:33 (20:17)
2A-94 ŠKP Topoľčany - ŠŠK SLŠ Prešov                                         25:25 (13:12)
2A-95 ŠŠK Bern. 16 Košice - DHK - 71 Nesvady                                35:20 (19:6)
2A-96 HC Sporta Hlohovec - Bánovce n. Bebr.                                  zápas zrušený
2A-97 HK Junior Močenok - HKM Šurany                                          27:23 (17:16)
2A-98 HK AS Trenčín - Zlatná na Ostrove                                          34:28 (18:10)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

14. kolo: 04. - 05.02.2023

7A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa            (st 22.02.2023/15:45 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-93 FHT Košice - THA Martin/SMF - HK Žilina                                        46:31 (20:15)
7A-94 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov                                         32:27 (16:17)
7A-95 HC Tatran Stupava - MHK Bytča                                                   38:35 (17:18)
7A-96 HK AS Trenčín - voľno                                                                             -----
7A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník        (so 04.02.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
7A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/14:45 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)

* - zápas bol odložený z dôvodu kalamitnej situácie.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

14. kolo: 04. - 05.02.2023

8A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa            (st 22.02.2023/14:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-93 FHT Košice - THA Martin/SMF - HK Žilina                                         17:38 (8:17)
8A-94 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov                                         25:35 (12:15)
8A-95 HC Tatran Stupava - MHK Bytča                                                    28:23 (18:14)
8A-96 HK AS Trenčín - voľno                                                                            -----
8A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - Malacky/Rohožník        (so 04.02.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI*
8A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda               (st 08.03.2023/16:30 hod.) - ŠH Dom Športu, BA (st. hala)

* - zápas bol odložený z dôvodu kalamitnej situácie.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Slovan Malá Fatra - HK Žilina /2. skupina/ a MŠK - hádzaná Čadca /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


8. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ a MHáK Martin /3. skupina/.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.