Nachádzaš sa tu:
15 feb 2023, 17:32
Ostatná aktualizácia: 22 feb 2023, 00:32
Prečítané: 1092x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 17. kola MOL ligy žien, 16. kola prvej ženskej ligy, prvej ligy starších dorasteniek a prvej ligy mladších dorasteniek a zo 6. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Dohrávka - 16. kolo: streda 15.02.2023

XBA-095 MŠK IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc                        21:35 (11:18)


17. kolo: 18.02.2023 (sobota)

XBA-097 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                                           39:24 (18:13)
XBA-098 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce  (so 18.02.2023/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz*
XBA-099 DHK Zora Olomouc - Handball club Zlín                                     31:26 (18:15)
XBA-100 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek                                31:30 (16:13)
XBA-101 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most                                 22:32 (11:17)
XBA-102 Házená Kynžvart - DHC Slavia Praha                                         27:30 (13:14)

** - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti družstva hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať v utorok 28.03.2023 o 18:00 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.


Dohrávka - 6. kolo: nedeľa 19.02.2023

XBA-034 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda                                31:33 (16:17)*

* - zápas sa dohrával od 23. minúty.

 


 

I. LIGA ŽIEN:

16. kolo: 18. - 19.02.2023

2A-106 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠA Trenčín                            17:21 (11:10)
2A-107 ŠŠK Bern. 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                           20:33 (14:17)
2A-108 ŠKP Bratislava - HKM Šurany                                           30:28 (11:15)
2A-109 voľno - HK Junior Močenok                                                       -----
2A-110 Partizánske - Zlatná na Ostrove                                          25:22 (9:10)
2A-111 ŠKP Topoľčany - HC DAC Dun. Streda "B"                          15:23 (8:14)
2A-112 HK AS Trenčín - Bánovce nad Bebravou                             35:37 (16:18)


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

2A-78 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                               43:24 (22:10)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Predohrávka - 16. kolo: piatok 17.02.2023

7A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda                                34:34 (18:18)


16. kolo: 18. - 19.02.2023

7A-106 THA Martin/SMF - HK Žilina - MHK Bytča                                         25:56 (13:29)
7A-107 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                              23:25 (12:10)
7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec      (so 18.02.2023/14:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI**
7A-109 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                                           27:43 (14:19)
7A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda                                34:34 (18:18)
7A-111 HC Tatran Stupava - voľno                                                                           -----
7A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 18.02.2023/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v sobotu 15.04.2023 o 10:00 hod. v MŠH v Trenčíne.

** - zápas bol odložený.


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

7A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                               21:25 (10:13)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Predohrávka - 16. kolo: piatok 17.02.2023

8A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda                                24:28 (12:15)


16. kolo: 18. - 19.02.2023

8A-106 THA Martin/SMF - HK Žilina - MHK Bytča                                          19:18 (8:7)
8A-107 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník                              27:29 (14:14)
8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec      (so 18.02.2023/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI**
8A-109 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov                                                             9:45 (3:19)
8A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda                                24:28 (12:15)
8A-111 HC Tatran Stupava - voľno                                                                          -----
8A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa                     (so 18.02.2023/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v sobotu 15.04.2023 o 12:00 hod. v MŠH v Trenčíne.

** - zápas bol odložený.


Dohrávka - 12. kolo: utorok 21.02.2023

8A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava                                27:21 (15:11)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

6. kolo: 18. - 19.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 19.02.2023 v MŠH)

C67 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                  23:24 (14:9)
C68 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                    20:6 (14:5)
C69 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                   23:17 (17:9)
C70 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                   30:6 (18:4)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina*

C71 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín
C72 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
C73 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín
C74 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

* - zápasy 2. skupiny boli preložené na sobotu 11.03.2023.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 19.02.2023 v MŠH /býv. hala Pratex/)

C75 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca                     21:18 (10:8)
C76 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"                   --:-- (--:--)*
C77 THA Martin "A" - MHáK Martin                                 --:-- (--:--)*

* - zápas sa nehral, družstvo starších žiačok THA Martin "A" nepricestovalo.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


8. kolo je na programe cez víkend 25. - 26.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou), Športová akadémia Trenčín /2. skupina/ (hrá sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH v Trenčíne) a MHáK Martin /3. skupina/ (hrá sa v sobotu 25.02.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo
nedeľa 03.12.2023 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice


1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo
nedeľa 03.12.2023 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 7. kolo
víkend 09. - 10.12.2023
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo
nedeľa 03.12.2023 od 13:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 09. - 10.12.2023
organizátor: HK BTC BOŠANY
- 1. skupina.
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.