Nachádzaš sa tu:
03 máj 2023, 20:58
Ostatná aktualizácia: 18 máj 2023, 22:20
Prečítané: 967x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 2. a 3. kola MOL ligy žien - play-off semifinále SR, play-off semifinále ČR a play-out ČR, 25. kola prvej ženskej ligy, z dohrávok 7. kola druhej ženskej ligy (TJ Družstevník Topoľníky - THA Martin a ŠKH Agrokarpaty Pezinok - FHT Košice), z 25. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a z 13. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Play-off - semifinále SR - 2. kolo:

MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                29:26 (13:11)
AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda                15:43 (8:23)

Play-off - semifinále SR - 3. kolo:

HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce                 18:19 (10:9)


Play-off - semifinále ČR - 2. zápas:

DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek                         23:27 (12:15)
DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc                    31:29 (15:13)


Play-out - ČR - 3. kolo:

DHC Plzeň - Házená Kynžvart                             26:26 (13:11)
DHC Sokol Poruba - Handball club Zlín                 24:25 (12:12)

Play-out - ČR - 4. kolo:

DHC Sokol Poruba - Házená Kynžvart                   18:16 (8:6)
Handball club Zlín - DHC Plzeň                            28:31 (14:18)

Play-out - ČR - 5. kolo:

DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň                            23:22 (10:7)
Handball club Zlín - Házená Kynžvart                    26:27 (13:14)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

25. kolo: 06. - 07.05.2023

2A-169 HK AS Trenčín - ŠA Trenčín                                     30:39 (16:22)
2A-170 ŠKP Topoľčany - ŠŠK Bern. 16 Košice                     31:17 (13:10)
2A-171 HK Junior Močenok - HC DAC Dun. Streda "B"          29:33 (20:18)
2A-172 Bánovce n. Bebr. - HKM Šurany                                 35:22 (17:8)
2A-173 HK Slávia Partizánske - DHK - 71 Nesvady                 36:17 (20:7)
2A-174 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                            26:30 (11:13)
2A-175 voľno - Zlatná na Ostrove                                                -----

 


 

II. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 7. kolo: nedeľa 07.05.2023

4A-21 TJ Družstevník Topoľníky - THA Martin              30:18 (16:9)


Dohrávka - 7. kolo: nedeľa 07.05.2023

4A-19 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - FHT Košice           27:19 (14:8)

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

25. kolo: 06. - 07.05.2023

7A-169 HC Sporta Hlohovec - voľno                                                    -----
7A-170 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda            37:26 (22:14)
7A-171 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                          29:28 (16:13)
7A-172 HC Tatran Stupava - THA Martin/SMF - HK Žilina               61:19 (30:6)
7A-173 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                                   28:19 (14:8)
7A-174 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník                      38:23 (18:12)
7A-175 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - FHT Košice                                46:26 (19:15)


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 07.05.2023

7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec              10:0 (0:0) kont.*

* - zápas sa nehral, družstvo hostiek nepricestovalo.

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

25. kolo: 06. - 07.05.2023

8A-169 HC Sporta Hlohovec - voľno                                                   -----
8A-170 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dun. Streda             34:25 (16:12)
8A-171 HK AS Trenčín - MHK Bytča                                           24:23 (13:15)
8A-172 HC Tatran Stupava - THA Martin/SMF - HK Žilina                 17:12 (9:6)
8A-173 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov                                    33:25 (18:12)
8A-174 HK Slovan Duslo Šaľa - Malacky/Rohožník                        42:14 (21:6)
8A-175 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - FHT Košice                                  41:14 (20:7)


Dohrávka - 16. kolo: nedeľa 07.05.2023

8A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec                10:0 (0:0) kont.*

* - zápas sa nehral, družstvo hostiek nepricestovalo.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Sezóna 2022/2023 sa skončila.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 11. kolo: 15. - 16.04.2023

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v piatok 05.05.2023 v MŠH v Trenčíne)

D139 Športová akadémia Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom                   18:15 (8:8)


13. kolo: 06. - 07.05.2023

1. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 06.05.2023 Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D157 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"                   12:29 (7:15)
D158 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"                     (zrušený)
D159 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"                   23:14 (13:4)
D160 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"                     (zrušený)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 06.05.2023 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

D161 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca               28:12 (17:6)
D162 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou              22:11 (12:3)
D163 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                            29:5 (18:1)
D164 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin                             16:17 (7:8)

3. kolo - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 06.05.2023 v ŠH v Bytči)

D165 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                        12:8 (6:3)
D166 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom                 12:16 (6:8)
D167 MHK Bytča - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                  20:17 (10:8)


D168 HK Slávia Partizánske - voľno
D169 Športová akadémia Trenčín - voľno


Predohrávka - 14. kolo: 20. - 21.05.2023

2. skupina: HK Slávia Partizánske (predohrávalo sa v pondelok 08.05.2023 v MŠH)

D174 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"                         24:16 (12:7)
D175 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"                            (zrušený)
D176 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"                   16:19 (6:10)
D177 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "B"                     (zrušený)


Dohrávka - 11. kolo: 15. - 16.04.2023

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (dohrávalo sa v pondelok 08.05.2023 v MŠH v Partizánskom)

D140 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom                         25:10 (17:7)
D141 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín                         33:13 (17:2)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 3. kolo
piatok 22.09.2023 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Štart Trebišov
- predohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 3. kolo
piatok 22.09.2023 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Štart Trebišov
- predohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 30.09.2023 od 15:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 1. kolo
sobota 23.09.2023 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA "A"
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 v príprave.