Nachádzaš sa tu:
18 aug 2015, 16:03
Ostatná aktualizácia: 18 aug 2015, 17:25
Prečítané: 1955x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na novú sezónu absolvujú žiačky MHK Bytča od piatku 21. augusta do nedele 23. augusta 2015 tradičný letný medzinárodný turnaj Holiday Cup, ktorého usporiadateľom je klub HC Zlín. Časový rozpis turnaja pre kategórie mladších a starších žiačok nájdete už v tomto článku.

Holiday Cup 2015


Dátum konania:
21. - 23. august 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Zlín, 17. ZŠ - dve plochy (umelý povrch a tartan), Stredná priemyselná škola - hala (palubovka), športová hala EURONICS (palubovka).

Usporiadateľ: HC Zlín

Kategórie: mini 4+1 (2005 a mladšie), mladšie žiačky (2003 a mladšie), staršie žiačky (2001 a mladšie) 

Hrací čas: určené podľa jednotlivých kategórii (mladšie žiačky 2x po 12 minút + 5 min. prestávka, staršie žiačky 2x po 15 minút + 5. min. prestávka).


Účastníci turnaja - mladšie žiačky:

skupina A

1. MHK Bytča "A"
2. HC Zlín "A" (ČR)
3. UDHK Nitra
4. TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
5. HK AS Trenčín "B"
6. HK Slovan Duslo Šaľa

skupina B

1. SKH Velká nad Veličkou (ČR)
2. HC Zlín "B" (ČR)
3. TJ Strojár Malacky
4. TJ Lesana Zubří (ČR)
5. HK AS Trenčín "A"
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)


Časový rozpis turnaja - mladšie žiačky:

Piatok 21. august 2015

1.   B1   08:30 - 09:00 hod.:
  HK AS Trenčín "A" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
2.   A1   09:05 - 09:35 hod.:
  HK AS Trenčín "B" - HK Slovan Duslo Šaľa    
3.   B2   09:40 - 10:10 hod.:
  TJ Lesana Zubří - HC Zlín "B"    
4.   A2   10:15 - 10:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín "A"    
5.   A3   10:50 - 11:20 hod.:   UDHK Nitra - MHK Bytča "A"
   
6.   B3   11:25 - 11:55 hod.:   TJ Strojár Malacky - SKH Velká nad Veličkou    
7.   A4   12:00 - 12:30 hod.:   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Jiskra Otrokovice    
8.   B4   12:35 - 13:05 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Lesana Zubří    
9.   B5   13:10 - 13:40 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - HC Zlín "B"    
10.   A5   13:45 - 14:15 hod.:   MHK Bytča "A" - HC Zlín "A"    
11.   A6   14:20 - 14:50 hod.:   UDHK Nitra - HK AS Trenčín "B"    
12.   B6   14:55 - 15:25 hod.:   TJ Strojár Malacky - HK AS Trenčín "A"    
13.   B7   15:30 - 16:00 hod.:   HC Zlín "B"
- TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
14.   A7   16:05 - 16:35 hod.:   HC Zlín "A" - HK Slovan Duslo Šaľa    
15.   A8   16:40 - 17:10 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - UDHK Nitra    
16.   B8   17:15 - 17:45 hod.:   TJ Lesana Zubří - TJ Strojár Malacky    
17.   A9   17:50 - 18:20 hod.:   HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča "A"    
18.   B9   17:00 - 17:25 hod.:   HK AS Trenčín "A" - SKH Velká nad Veličkou    

Sobota 22. august 2015

19.   A10   08:30 - 09:00 hod.:
  HK Slovan Duslo Šaľa - UDHK Nitra    
20.   B10   09:05 - 09:35 hod.:
  TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Strojár Malacky    
21.   B11   09:40 - 10:10 hod.:
  HC Zlín "B" - HK AS Trenčín "A"    
22.   A11   10:15 - 10:45 hod.:
  HC Zlín "A" - HK AS Trenčín "B"    
23   A12   10:50 - 11:20 hod.:   MHK Bytča "A" - TJ Jiskra Otrokovice    
24.   B12   11:25 - 11:55 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - TJ Lesana Zubří    
25.   B13   12:00 - 12:30 hod.:   HC Zlín "B" - TJ Strojár Malacky    
26.   A13   12:35 - 13:05 hod.:   HC Zlín "A" - UDHK Nitra    
27.   A14   13:10 - 13:40 hod.:   HK AS Trenčín "B"
- TJ Jiskra Otrokovice    
28.   B14   13:45 - 14:15 hod.:   HK AS Trenčín "A" - TJ Lesana Zubří    
29.   A15   14:20 - 14:50 hod.:   MHK Bytča "A" - HK Slovan Duslo Šaľa    
30.   B15   14:55 - 15:25 hod.:   SKH Velká nad Veličkou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
31.   U1   15:30 - 16:00 hod.:   5. zo skupiny A - 4. zo skupiny B    
32.   U2   16:05 - 16:35 hod.:   6. zo skupiny B - 4. zo skupiny A    
33.   U3   16:40 - 17:10 hod.:   6. zo skupiny A - 5. zo skupiny B    
34.   F1   17:15 - 17:45 hod.:   2. zo skupiny A - Víťaz skupiny B    
35.   F2   17:50 - 18:20 hod.:   3. zo skupiny B - Víťaz skupiny A    
36.   F3   18:25 - 18:55 hod.:   3. zo skupiny A - 2. zo skupiny B    

Nedeľa 23. august 2015

37.   U4   08:30 - 09:00 hod.:
  6. zo skupiny B - 5. zo skupiny A    
38.   U5   09:05 - 09:35 hod.:
  5. zo skupiny A - 6. zo skupiny A    
39.   U6   09:40 - 10:10 hod.:
  5. zo skupiny B - 4. zo skupiny A    
40.   F4   10:15 - 10:45 hod.:
  3. zo skupiny B - 2. zo skupiny A    
41.   F5   10:50 - 11:20 hod.:   Víťaz skupiny B - 3. zo skupiny A    
42.   F6   11:25 - 11:55 hod.:   2. zo skupiny B - Víťaz skupiny A    
43.   U7   12:00 - 12:30 hod.:   6. zo skupiny A - 6. zo skupiny B    
44.   U8   12:35 - 13:05 hod.:   5. zo skupiny B - 5. zo skupiny A    
45.   U9   13:10 - 13:40 hod.:   4. zo skupiny A - 4. zo skupiny B    
46.   F7   13:45 - 14:15 hod.:   3. zo skupiny A - 3. zo skupiny B    
47.   F8   14:20 - 14:50 hod.:   2. zo skupiny B - 2. zo skupiny A    
48.   F9   14:55 - 15:25 hod.:   Víťaz skupiny A -
Víťaz skupiny B    


Účastníci turnaja - staršie žiačky:

skupina A

1. DHK ZORA Olomouc (ČR)
2. SHK Kunovice (ČR)
3. TJ Strojár Malacky
4. MHK Bytča
5. HC Zlín "A" (ČR)
6 DHK Slavoj Žirovnice (ČR)

skupina B

1. HK AS Trenčín
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
3. HC Zlín "B" (ČR)
4. UDHK Nitra
5. TJ Lesana Zubří (ČR)


Časový rozpis turnaja - staršie žiačky:

Piatok 21. august 2015

1.   A1   08:30 - 09:05 hod.:   HC Zlín "A" - DHK Slavoj Žirovnice    
2.   B1   09:10 - 09:45 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HK AS Trenčín    
3.   A2   09:50 - 10:25 hod.:   MHK Bytča - SHK Kunovice    
4.   B2   10:30 - 11:05 hod.:   HC Zlín "B" - TJ Lesana Zubří    
5.   A3   11:10 - 11:45 hod.:   TJ Strojár Malacky - DHK ZORA Olomouc    
6.   A4   11:50 - 12:25 hod.:   DHK Slavoj Žirovnice - MHK Bytča    
7.   B3   12:30 - 13:05 hod.:   UDHK Nitra - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
8.   A5   13:10 - 13:45 hod.:   DHK ZORA Olomouc - SHK Kunovice    
9.   B4   13:50 - 14:25 hod.:   HK AS Trenčín - HC Zlín "B"    
10.   A6   14:30 - 15:05 hod.:   TJ Strojár Malacky - HC Zlín "A"    
11.   A7   15:10 - 15:45 hod.:   SHK Kunovice - DHK Slavoj Žirovnice    
12.   B5   15:50 - 16:25 hod.:   UDHK Nitra
- TJ Lesana Zubří    
13.   A8   16:30 - 17:05 hod.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky    
14.   B6   17:10 - 17:45 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HC Zlín "B"    
15.   A9   17:50 - 18:25 hod.:   HC Zlín "A" - DHK ZORA Olomouc    
16.   A10   18:30 - 19:05 hod.:   DHK Slavoj Žirovnice - TJ Strojár Malacky
   

Sobota 22. august 2015

17.   B7   08:30 - 09:05 hod.:
  HK AS Trenčín - UDHK Nitra    
18.   A11   09:10 - 09:45 hod.:
  SHK Kunovice - HC Zlín "A"
   
19.   B8   09:50 - 10:25 hod.:
  TJ Lesana Zubří - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
20.   A12   10:30 - 11:05 hod.:
  DHK ZORA Olomouc - MHK Bytča    
21.   A13   11:10 - 11:45 hod.:   SHK Kunovice - TJ Strojár Malacky    
22.   B9   11:50 - 12:25 hod.:   HC Zlín "B" - UDHK Nitra    
23.   A14   12:30 - 13:05 hod.:   HC Zlín "A" - MHK Bytča    
24.   B10   13:10 - 13:45 hod.:   TJ Lesana Zubří - HK AS Trenčín    
25.   A15   13:50 - 14:25 hod.:   DHK ZORA Olomouc - DHK Slavoj Žirovnice    
26.   U1   14:30 - 15:05 hod.:   6. zo skupiny A - 5. zo skupiny B    
27   U2   15:10 - 15:45 hod.:   4. zo skupiny B - 5. zo skupiny A    
28.   F1   15:50 - 16:25 hod.:   2. zo skupiny A - Víťaz skupiny B    
29.   F2   16:30 - 17:05 hod.:   3. zo skupiny B - Víťaz skupiny A    
30.   F3   17:10 - 17:45 hod.:   3. zo skupiny A - 2. zo skupiny B    
31.   U3   16:40 - 17:10 hod.:   4. zo skupiny A - 5. zo skupiny B    

Nedeľa 23. august 2015

32.   U4   08:30 - 09:05 hod.:   4. zo skupiny B - 6. zo skupiny A    
33.   F4   09:10 - 09:45 hod.:   3. zo skupiny B - 2. zo skupiny A    
34.   F5   09:50 - 10:25 hod.:   Víťaz skupiny B - 3. zo skupiny A    
35.   F6   10:30 - 11:05 hod.:   2. zo skupiny B - Víťaz skupiny A    
36.   U5   11:10 - 11:45 hod.:   5. zo skupiny A - 5. zo skupiny B    
37.   U6   11:50 - 12:25 hod.:   4. zo skupiny B - 4. zo skupiny A    
38.   F7   12:30 - 13:05 hod.:   3. zo skupiny A - 3. zo skupiny B    
39.   F8   13:10 - 13:45 hod.:   2. zo skupiny B - 2. zo skupiny A    
40.   F9   13:10 - 13:40 hod.:   Víťaz skupiny A - Víťaz skupiny A    

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 959 kB)

(.xlsx, 18,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.