Nachádzaš sa tu:
30 nov 2022, 16:08
Ostatná aktualizácia: 19 jan 2023, 22:35
Prečítané: 1233x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 10. kola MOL ligy žien, 11. kola prvej ženskej ligy, 11. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek a 7. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 10. kolo: streda 30.11.2022

XBA-056 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce                                        28:30 (15:17)
XBA-057 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa                                            35:24 (16:12)
XBA-058 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                                                38:18 (20:7)
XBA-059 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc                                                24:26 (9:14)
XBA-060 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dun. Streda                                    18:34 (9:17)


10. kolo: 03.12.2022 (sobota)

XBA-055 DHC Plzeň - Handball Club Zlín                                                          36:30 (20:15)
XBA-056 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce                                        28:30 (15:17)
XBA-057 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa                                            35:24 (16:12)
XBA-058 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                                                38:18 (20:7)
XBA-059 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc                                                24:26 (9:14)
XBA-060 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dun. Streda                                    18:34 (9:17)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

2A-71 Bánovce n. Bebr. - Handball Zlatná na Ostr.                                       19:30 (11:17)
2A-72 HKM Šurany - Bern. Košice                                                             34:20 (20:14)
2A-73 ŠKP Bratislava - Nesvady                                                                22:35 (14:18)
2A-74 HC Sporta Hlohovec - HC DAC D. Streda "B"                                    20:40 (10:20)
2A-75 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                    31:30 (14:13)
2A-76 HK Junior Močenok - ŠA Trenčín                                                      22:30 (10:16)
2A-77 HK Slávia Partizánske - ŠKP Topoľčany                                            23:28 (11:16)

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

7A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                          31:20 (17:11)
7A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                                                  --:-- (--:--)*
7A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina                                              --:-- (--:--)**
7A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice                                       45:30 (22:13)
7A-75 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno                                                                          -----
7A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                                        22:46 (11:24)
7A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                               24:26 (12:10)

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 18.12.2022 o --:-- hod. v ŠH LF UK (Staré Grunty, Mlynská Dolina) v Bratislave.


Predohrávka - 12. kolo: nedeľa 04.12.2022

7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ut 04.12.2022/14:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠK ZEMPLÍN Trebišov).

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

11. kolo: 03. - 04.12.2022 (presun na štvrtok 17.11.2022)

8A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                            30:28 (19:18)
8A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča                                                  --:-- (--:--)*
8A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina                                              --:-- (--:--)**
8A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice                                          42:9 (17:2)
8A-75 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno                                                                          -----
8A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda                                          17:39 (7:16)
8A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                 28:21 (12:7)

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v nedeľu 18.12.2022 o --:-- hod. v ŠH LF UK (Staré Grunty, Mlynská Dolina) v Bratislave.


Predohrávka - 12. kolo: utorok 06.12.2022

8A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                            (ut 06.12.2022/17:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice*

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠK ZEMPLÍN Trebišov).

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


6. kolo je na programe cez víkend 18. - 19.02.2023, hostiteľmi kola sú HK Sokol Bánovce nad Bebravou /1. skupina/, Slovan Malá Fatra - HK Žilina /2. skupina/ a MŠK - hádzaná Čadca /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

7. kolo: 03. - 04.12.2022

1. skupina: MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 04.12.2022 v ŠH v Bytči)

D79 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca                                                    11:14 (4:7)
D80 MHK Bytča - MHáK Martin                                                                   14:23 (5:9)
D81 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca                              13:18 (7:9)
D82 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                                           14:28 (5:15)

2. skupina: THA Martin "B" (hralo sa v nedeľu 04.12.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D83 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske                                        8:25 (5:14)
D84 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske                                         (zrušené)
D85 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín                                24:19 (13:11)
D86 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín                                  (zrušené)

3. skupina: HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v sobotu 03.12.2022 v MŠH)

D87 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                      6:14 (4:6)
D88 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom                                      20:14 (13:4)
D89 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                              24:6 (13:3)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.