Nachádzaš sa tu:
13 okt 2022, 14:16
Ostatná aktualizácia: 18 okt 2022, 19:36
Prečítané: 992x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 6. kola MOL ligy žien, 5. kola prvej ženskej ligy, 3. kola druhej ženskej ligy, 5. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, taktiež z dohrávaných zápasov 2. kola 1. skupiny krajskej súťaže starších žiačok (vrátane dohrávky 2. kola 3. skupiny medzi MHK Bytča a THA Martin "A") zo zápasov z 3. krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávky - 6. kolo: streda 12.10.2022

XBA-035 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava                                          33:17 (15:9)
XBA-036 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                                                 25:20 (15:10)
XBA-032 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba                                  37:24 (20:9)


6. kolo: 15. - 16.10.2022

XBA-031 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa                                                   33:36 (13:18)
XBA-032 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba                                  37:24 (20:9)
XBA-033 Handball Club Zlín - DHK Zora Olomouc                                             31:28 (15:15)
XBA-034 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda                                          --:-- (13:12)*
XBA-035 DHK Baník Most - AHT HC Tatran Stupava                                          33:17 (15:9)
XBA-036 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                                                  25:20 (15:10)

* - zápas nedohraný, rozhodcovia Blanár - Opava ho v 23. minúte predčasne ukončili.

 


 

I. LIGA ŽIEN:


Predohrávka - 5. kolo: piatok 14.10.2022

2A-32 Handball Zlatná na Ostrove - Nesvady                                               33:25 (13:10)


5. kolo: 15. - 16.10.2022

2A-29 Šport. akadémia Trenčín - Bern. Košice                                            35:23 (14:12)
2A-30 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava                                               21:29 (10:14)
2A-31 Bánovce n. Bebr. - HK Slávia Partizánske                                         26:22 (12:12)
2A-32 Handball Zlatná na Ostrove - Nesvady                                               33:25 (13:10)
2A-33 HK Junior Močenok - HK AS Trenčín                                                 28:36 (11:19)
2A-34 HKM Šurany - ŠKP Topoľčany                                                          31:30 (13:16)
2A-35 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov                                      36:28 (22:10)


 

II. LIGA ŽIEN:

3. kolo: 15. - 16.10.2022

4A-07 TJ Družstevník Topoľníky - FHT Košice                        (so 05.11.2022/13:00 hod.) - ŠH, Topoľníky
4A-08 ŠKH Agrokarpaty Pezinok - MŠK Vranov nad Topľou
4A-09 voľno - THA Martin                                                                              ------

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

5. kolo: 15. - 16.10.2022

7A-29 Malacky/Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                    30:20 (14:9)
7A-30 voľno - THA Martin/SMF - HK Žilina                                                    ------
7A-31 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava                                           26:37 (11:17)
7A-32 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín                                 33:25 (15:14)
7A-33 MHK Bytča - FHT Košice                                                           39:23 (19:5)
7A-34 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov                                34:24 (15:9)
7A-35 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                                   36:27 (18:13)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

5. kolo: 15. - 16.10.2022

8A-29 Malacky/Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                    35:15 (19:7)
8A-30 voľno - THA Martin/SMF - HK Žilina                                                     ------
8A-31 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava                                            28:31 (16:13)
8A-32 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín                                  39:24 (19:11)
8A-33 MHK Bytča - FHT Košice                                                             40:6 (18:3)
8A-34 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov                                 28:22 (13:9)
8A-35 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava                                    31:18 (17:12)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dohrávka - 2. kolo - 07. - 08.10.2022

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa vo štvrtok 13.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C28 MHK Bytča - THA Martin "A"                                     58:8 (26:5)


Dohrávka - 2. kolo: 07. - 08.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (dohrávalo sa v nedeľu 16.10.2022 v MŠH)

C19 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín                           16:42 (7:22)
C20 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske                                 21:16 (10:11)
C21 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín                          21:30 (11:16)
C22 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske                                  14:36 (4:17)


Dohrávka - 1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (dohrávalo sa v utorok 17.10.2022 v MŠH v Bánovciach nad Bebravou)

C2 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                              20:28 (13:14)
C4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                              17:23 (10:12)


4. kolo je na programe cez víkend 22. - 23.10.2022, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "A" /1. skupina/ (hrá sa v sobotu 22.10.2022 v MŠH v Trenčíne), MHáK Martin /2. skupina/ (hrá sa v sobotu 22.10.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine) a THA Martin "B" /3. skupina/.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

3. kolo: 15. - 16.10.2022

1. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v ŠH v Bytči)

D27 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"                                                    6:29 (1:14)
D28 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"                             25:9 (15:2)
D29 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"                                                      8:8 (4:3)
D30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"                            24:27 (12:13)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v MŠH)

D31 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                    44:4 (21:1)
D32 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                               12:18 (5:5)
D33 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                     19:15 (10:6)
D34 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                              19:4 (10:2)

3. skupina - THA Martin "A" (hralo sa v sobotu 15.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

D35 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                             22:13 (18:9)
D36 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom                               (zrušené)
D37 THA Martin "B" - THA Martin "A"                                                (zrušené)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.