Nachádzaš sa tu:
01 jún 2015, 19:33
Ostatná aktualizácia: 06 jún 2015, 10:15
Prečítané: 2133x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 5. júna do nedele 7. júna 2015 sa mladšie žiačky a minižiačky MHK Bytča predstavia na 1. ročníku Otvorených majstrovstiev SR mladšieho žiactva, ktoré sa uskutočnia v Bratislave, Modre a Malackách, organizátorom turnaja je okrem Slovenského zväzu hádzanej Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavský krajský zväz hádzanej. Mladšie žiačky Bytče boli zaradené do základnej skupiny C, ktorá sa bude hrať v Športovej hale Domu Športu, kde si zmerajú svoje sily so svojimi rovesníčkami z ŠKP Bratislava, Slovanu Modra, Dunajskej Stredy II (ŠG DAC) a Prešova, minižiaci/minižiačky (zmiešané družstvá) budú mať svoju domovskú halu v ŠH Elán, kde sa Bytčianky postupne v zápase stretnú s Bardejovom I, Bardejovom II, Malackami, ŠKP Bratislava II, Dunajskou Stredou II (ŠK Talent), Partizánskym II, Piccardom Senec, ŠKP Bratislava, Ivankou pri Dunaji, Dunajskou Stredou I (ŠK Talent) a Partizánskym I, kým v kategórii mladších žiačok sa bude hrať aj vyraďovacia časť, u minižiačok sa o titule rozhodne jednoducho a to konečným umiestnením družstva v tabuľke po troch odohraných dňoch. Hrací čas je v prípade mladších žiačok 2x po 15 minút s 2-minútovou prestávkou, u minižiačok (minihádzaná) 2x po 10 minút.     

OTVORENÉ MSR 2015 MLADŠIEHO ŽIACTVA:


Dátum konania:
05. jún - 07. jún 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

HANT ARÉNA Športová hala Pasienky, Trnavská cesta 29, 832 84 Bratislava - Nové Mesto
Športová hala Lekárskej fakulty, Staré Grunty 36, 841 04 Bratislava
Športová hala Dom Športu, Junácka 6, 832 80 Bratislava
Športová a atletická hala Elán, Bajkalská 9, 831 04 Bratislava
Športová hala Základnej školy Ľ. Štúra v Modre, Komenského 1/A, 900 01 Modra
Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky

Usporiadateľ: Slovenský zväz hádzanej, Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavský krajský zväz hádzanej

Kategórie:

A - hádzaná - chlapci - narodení 1.1. 2002 - 31.12. 2003
B - hádzaná - dievčatá - narodené 1.1. 2002 - 31.12. 2003
C - minihádzaná - chlapci a dievčatá - narodení 1.1. 2004 a mladší (4+1)

Hracie časy:

mladšie žiačky - 2x po 15 minút s 2-minútovou prestávkou
minižiaci/minižiačky (minihádzaná) - 2x po 10 minút



Účastníci turnaja:


mladšie žiačky - sk. C (ŠH Dom Športu):

1. ŠG DAC Dunajská Streda II
2. HáO TJ Slovan Modra
3. ŠKP Bratislava
4. MHK Bytča (SR)
5. BEMACO Prešov

ostatné skupiny:

sk. A (ŠH Malina, Malacky): 1. ŠK Talent Dunajská Streda, 2. HK Štart Trenčín, 3. FHT Drábova Košice, 4. HKM Chirana Medical Šurany, 5. TJ Strojár Malacky.

sk. B (ŠH Dom Športu a Lek. fakulta): 1. ŠG DAC Dunajská Streda I, 2. HC Zlín (ČR), 3. Jednota Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou, 4. MŠK Vranov nad Topľou, 5. HC Tatran Stupava.     


minižiaci/minižiačky (ŠH Elán):

1. ŠKP Bratislava I
2. ŠKP Bratislava II
3. HK Ivanka pri Dunaji
4. HK Piccard Senec
5. ŠK Talent Dunajská Streda I
6. HK Slávia Partizánske II
7. Handball club Bardejov I
8. MHK Bytča
9. HK Slávia Partizánske I
10. ŠK Talent Dunajská Streda II
11. Handball club Bardejov II
12. TJ Strojár Malacky

 

Program turnaja


Piatok 29. máj 2015:


mladšie žiačky

12:45   č. 11   ŠG DAC Dunajská Streda II - HáO TJ Slovan Modra    
14:15   č. 12   ŠKP Bratislava - MHK Bytča    
15:45   č. 13   BEMACO Prešov - ŠG DAC Dunajská Streda II    

16:30 - 16:45 hod. - slávnostné otvorenie turnaja SOHU12 v kategórii mladších žiačok skupina B a C

17:30   č. 14   HáO TJ Slovan Modra - MHK Bytča    
18:15   č. 15   ŠKP Bratislava - BEMACO Prešov    


minižiaci/minižiačky (minihádzaná):

12:00   č. 1   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - ŠKP Bratislava II    
12:00   č. 2   ihrisko 2   HK Ivanka pri Dunaji - HK Piccard Senec    
12:30   č. 3   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - HK Slávia Partizánske II    
12:30   č. 4   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - MHK Bytča    
13:00   č. 5   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske I - ŠK Talent Dunajská Streda II    
13:00   č. 6   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - TJ Strojár Malacky    

13:30 - 13:15 hod. - slávnostné otvorenie turnaja SOHU12 v kategórii MINI

13:45   č. 7   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - Handball club Bardejov I    
13:45   č. 8   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Ivanka pri Dunaji    
14:15   č. 9   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - TJ Strojár Malacky    
14:15   č. 10   ihrisko 2   MHK Bytča - Handball club Bardejov II    
14:45   č. 11   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske II - HK Slávia Partizánske I    
14:45   č. 12   ihrisko 2   HK Piccard Senec - ŠK Talent Dunajská Streda I    
15:15   č. 13   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠKP Bratislava II    
15:15   č. 14   ihrisko 2   TJ Strojár Malacky - MHK Bytča    
15:45   č. 15   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - ŠKP Bratislava I    
15:45   č. 16   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - HK Piccard Senec    
16:15   č. 17   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - HK Slávia Partizánske II    
16:15   č. 18   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - ŠK Talent Dunajská Streda II    
16:45   č. 19   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - MHK Bytča    
16:45   č. 20   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Slávia Partizánske I    
17:15   č. 21   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠK Talent Dunajská Streda I    
17:15   č. 22   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda II - TJ Strojár Malacky    
17:45   č. 23   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske II - Handball club Bardejov II    
17:45   č. 24   ihrisko 2   HK Piccard Senec - Handball club Bardejov I    

 

Sobota 30. máj 2015:


mladšie žiačky

08:00   č. -   ŠKP Bratislava I - HáO TJ Slovan Modra    
08:45   č. -   ŠG DAC Dunajská Streda II - MHK Bytča    
09:30   č. -   HáO TJ Slovan Modra - BEMACO Prešov    
10:15   č. -   ŠKP Bratislava I - ŠG DAC Dunajská Streda II    
11:00   č. -   MHK Bytča - BEMACO Prešov    


minižiaci/minižiačky (minihádzaná)

13:00   č. 25   ihrisko 1   HK Slávia Partizánske I - HK Ivanka pri Dunaji    
13:00   č. 26   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - ŠKP Bratislava I    
13:30   č. 27   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Piccard Senec    
13:30   č. 28   ihrisko 2   MHK Bytča - ŠK Talent Dunajská Streda II    
14:00   č. 29   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - HK Slávia Partizánske II    
14:00   č. 30   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda I - ŠKP Bratislava II    
14:30   č. 31   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - Handball club Bardejov II    
14:30   č. 32   ihrisko 2   HK Ivanka pri Dunaji - Handball club Bardejov I    
15:00   č. 33   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - HK Slávia Partizánske I    
15:00   č. 34   ihrisko 2   HK Piccard Senec - TJ Strojár Malacky    
15:30   č. 35   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - ŠK Talent Dunajská Streda II    
15:30   č. 36   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - MHK Bytča    
16:00   č. 37   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - ŠKP Bratislava I    
16:00   č. 38   ihrisko 2   Handball club Bardejov I - ŠK Talent Dunajská Streda I    
16:30   č. 39   ihrisko 1   MHK Bytča - HK Piccard Senec    
16:30   č. 40   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda II - HK Slávia Partizánske II    
17:00   č. 41   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Ivanka pri Dunaji    
17:00   č. 42   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - ŠKP Bratislava II    
17:30   č. 43   ihrisko 1   HK Piccard Senec - ŠK Talent Dunajská Streda II    
17:30   č. 44   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - MHK Bytča    
18:00   č. 45   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda I - Handball club Bardejov II    
18:00   č. 46   ihrisko 2   ŠKP Bratislava II - HK Slávia Partizánske II    
18:30   č. 47   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - TJ Strojár Malacky    
18:30   č. 48   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - Handball club Bardejov I    



Nedeľa 31. máj 2015:


mladšie žiačky

- zápasy MHK Bytča už podľa vývoja na turnaji v sobotu.

o 13:45 hodine - slávnostné vyhodnotenie turnaja SOHU12 v kategórii mladších žiačok v ŠH na Pasienkoch.

 

minižiaci/minižiačky (minihádzaná)

09:00   č. 49   ihrisko 1   Handball club Bardejov II - HK Slávia Partizánske I    
09:00   č. 50   ihrisko 2   MHK Bytča - HK Ivanka pri Dunaji    
09:30   č. 51   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - ŠKP Bratislava II    
09:30   č. 52   ihrisko 2   TJ Strojár Malacky - ŠK Talent Dunajská Streda I    
10:00   č. 53   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - ŠKP Bratislava I    
10:00   č. 54   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - HK Piccard Senec    
10:30   č. 55   ihrisko 1   Handball club Bardejov I - Handball club Bardejov II    
10:30   č. 56   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske I - TJ Strojár Malacky    
11:00   č. 57   ihrisko 1   ŠKP Bratislava II - HK Piccard Senec    
11:00   č. 58   ihrisko 2   ŠKP Bratislava I - HK Slávia Partizánske II    
11:30   č. 59   ihrisko 1   HK Ivanka pri Dunaji - ŠK Talent Dunajská Streda II    
11:30   č. 60   ihrisko 2   ŠK Talent Dunajská Streda I - MHK Bytča    
12:00   č. 61   ihrisko 1   ŠKP Bratislava I - HK Piccard Senec    
12:00   č. 62   ihrisko 2   Handball club Bardejov II - ŠKP Bratislava II    
12:30   č. 63   ihrisko 1   ŠK Talent Dunajská Streda II - ŠK Talent Dunajská Streda I    
12:30   č. 64   ihrisko 2   HK Slávia Partizánske II - HK Ivanka pri Dunaji    
13:00   č. 65   ihrisko 1   TJ Strojár Malacky - Handball club Bardejov I    
13:00   č. 66   ihrisko 2   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske I    

o 13:45 hodine - slávnostné ukončenie turnaja SOHU12 v kategórii MINI 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 230 kB)

(.pdf, 112 kB)

(.doc, 371 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.