Nachádzaš sa tu:
22 feb 2023, 13:07
Ostatná aktualizácia: 27 feb 2023, 15:29
Prečítané: 1239x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 18. kola MOL ligy žien, 17. kola prvej ženskej ligy, prvej ligy starších dorasteniek a prvej ligy mladších dorasteniek a z 8. kola krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:

18. kolo: 25. - 26.02.2023

XBA-103 DHC Plzeň - Házená Kynžvart                                                     26:25 (15:12)
XBA-104 DHC Slavia Praha - AHT HC Tatran Stupava                                  40:23 (21:9)
XBA-105 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda                                29:38 (14:16)
XBA-106 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc                                            38:30 (20:14)
XBA-107 Handball club Zlín - DHC Sokol Poruba                                          23:22 (9:11)
XBA-108 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa                                32:23 (14:13)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

17. kolo: 25. - 26.02.2023

2A-113 Bánovce n. Bebr. - ŠKP Bratislava                                                    30:25 (17:15)
2A-114 Zlatná na Ostrove - ŠKP Topoľčany                                                   22:10 (14:4)
2A-115 HK Junior Močenok - ŠŠK Bern. 16 Košice                                        25:18 (13:8)
2A-116 voľno - HK AS Trenčín                                                                            -----
2A-117 HKM Šurany - HK Slávia Partizánske                                                29:27 (15:10)
2A-118 ŠA Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov                                                          23:22 (14:12)
2A-119 HC DAC Dun. Streda "B" - DHK - 71 Nesvady  (st 29.03.2023/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

 


 

II. LIGA ŽIEN:


6. kolo je na programe cez víkend 01. - 02.04.2023.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 14. kolo: streda 22.02.2023

7A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa                     19:40 (8:25)


17. kolo: 25. - 26.02.2023

7A-113 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                                              19:20 (7:11)
7A-114 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                                              36:12 (19:5)
7A-115 voľno - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                                  -----
7A-116 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/SMF - HK Žilina                             63:17 (30:6)
7A-117 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                                            47:15 (27:8)
7A-118 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín                                                 26:44 (10:19)
7A-119 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov                                                        42:34 (21:16)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 14. kolo: streda 22.02.2023

8A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa                     5:57 (2:26)


17. kolo: 25. - 26.02.2023

8A-113 Malacky/Rohožník - HC Tatran Stupava                                              15:22 (12:13)
8A-114 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava                                              35:19 (18:11)
8A-115 voľno - ŠK ZEMPLÍN Trebišov                                                                  -----
8A-116 HC DAC Dun. Streda - THA Martin/SMF - HK Žilina                             26:27 (12:12)
8A-117 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice                                             63:13 (31:7)
8A-118 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín                                                   4:45 (2:21)
8A-119 MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov                                                         28:34 (20:19)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


7. kolo je na programe cez víkend 04. - 05.03.2023, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "B" /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 05.03.2023 v MŠH v Trenčíne), MHáK Martin /2. skupina/ a THA Martin "A" /3. skupina/ (hrá sa v nedeľu 05.03.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

8. kolo: 25. - 26.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hralo sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH)

D92 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                     4:35 (1:12)
D93 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                     10:22 (7:6)
D94 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"                      15:18 (4:8)
D95 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"                      26:11 (13:5)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 26.02.2023 v MŠH)

D96 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                                               12:18 (7:9)
D97 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                          17:30 (12:18)
D98 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča                                                        31:15 (14:6)
D99 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske                                  17:39 (9:20)

3. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 25.02.2023 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

D100 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca                       21:18 (11:10)
D101 THA Martin "B" - MHáK Martin                                       (zrušený)
D102 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca                         (zrušený)
D103 MHáK Martin - THA Martin "A"                                     23:11 (15:3)


D104 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.