Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 19 feb 2024, 20:12
Prečítané: 15043x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Stredný rad, zľava: .

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2023/2024 -


MLADŠIE DORASTENKY (ročníky 2007, 2008)
 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ML. DORASTENKY (sezóna 2023/2024):


ZÁKLADNÁ ČASŤ


Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo 09. 09. 2023
MŠK IUVENTA Michalovce FHT Košice 38:12 (19:5)
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava 32:29 (14:11)
HC DAC Dunajská Streda SMF HK Žilina 25:41 (13:22)
MHK Bytča TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 27:22 (9:12)
HC Tatran Stupava Štart Trebišov 60:20 (33:9)
HK AS Trenčín
ŠŠK SLŠ Prešov 39:19 (19:9)

 

2. kolo
16. 09. 2023
FHT Košice TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 17:40 (7:20)
ŠŠK SLŠ Prešov
MHK Bytča 25:33 (8:16)
Štart Trebišov HK AS Trenčín 25:47 (11:22)
SMF HK Žilina HC Tatran Stupava 34:14 (15:6)
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda 31:29 (16:16)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 28:42 (16:20)

 

3. kolo 23. 09. 2023
HK AS Trenčín SMF HK Žilina 35:38 (21:21)
HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava 18:14 (8:6)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠŠK SLŠ Prešov 29:21 (16:7)
HK Slovan Duslo Šaľa FHT Košice 37:14 (20:7)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 28:19 (16:9)
MHK Bytča Štart Trebišov 43:23 (23:8)

 

4. kolo 30. 09. 2023
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín
23:29 (15:16)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava 25:30 (15:14)
HK Slovan Duslo Šaľa HC DAC Dunajská Streda 40:34 (20:18)
FHT Košice ŠŠK SLŠ Prešov 13:34 (9:16)
SMF HK Žilina MHK Bytča 23:20 (14:8)
Štart Trebišov TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 26:34 (14:17)

 

5. kolo 07. 10. 2023
HC DAC Dunajská Streda FHT Košice 47:12 (22:5)
ŠŠK SLŠ Prešov Štart Trebišov 34:24 (14:12)
MHK Bytča ŠKP Bratislava 35:31 (15:12)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 23:29 (12:15)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník SMF HK Žilina 18:31 (8:15)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 28:27 (17:13)

 

6. kolo 21. 10. 2023
HC DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava 29:34 (19:16)
HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín
33:37 (12:17)
MŠK IUVENTA Michalovce MHK Bytča 26:19 (13:9)
SMF HK Žilina ŠŠK SLŠ Prešov 42:15 (23:5)
ŠKP Bratislava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 30:25 (15:15)
FHT Košice Štart Trebišov 24:26 (13:12)

 

7. kolo 28. 10. 2023
HC Tatran Stupava FHT Košice 52:8 (26:4)
HK AS Trenčín
HC DAC Dunajská Streda 25:35 (13:20)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 18:23 (7:13)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník MŠK IUVENTA Michalovce 27:29 (15:14)
MHK Bytča HK Slovan Duslo Šaľa 24:29 (12:13)
Štart Trebišov SMF HK Žilina 16:42 (5:24)

 

8. kolo 04. 11. 2023
MŠK IUVENTA Michalovce ŠŠK SLŠ Prešov 36:26 (17:10)
ŠKP Bratislava Štart Trebišov 34:19 (16:9)
HC Tatran Stupava HK AS Trenčín 27:23 (12:17)
FHT Košice SMF HK Žilina 6:42 (1:20)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 31:21 (17:9)
HC DAC Dunajská Streda MHK Bytča 39:32 (18:18)

 

9. kolo 11. 11. 2023
ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa 20:37 (12:18)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC DAC Dunajská Streda 25:25 (9:12)
MHK Bytča HC Tatran Stupava 27:32 (12:18)
HK AS Trenčín FHT Košice 38:13 (19:7)*
Štart Trebišov MŠK IUVENTA Michalovce 23:30 (13:17)
SMF HK Žilina ŠKP Bratislava 27:18 (13:10)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 21.11.2023 o 14:30 hod. v MŠH v Trenčíne.

10. kolo 18. 11. 2023
HK Slovan Duslo Šaľa Štart Trebišov 10:0 kont.*
HK AS Trenčín MHK Bytča 29:24 (13:10)
FHT Košice ŠKP Bratislava 10:31 (4:17)
MŠK IUVENTA Michalovce SMF HK Žilina 23:25 (10:15)
HC DAC Dunajská Streda ŠŠK SLŠ Prešov 44:29 (21:13)
HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 39:17 (17:8)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (Štart Trebišov) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (HK Slovan Duslo Šaľa).

11. kolo 02. 12. 2023
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK AS Trenčín 23:18 (10:9)
MHK Bytča FHT Košice 44:12 (20:3)
Štart Trebišov HC DAC Dunajská Streda 25:37 (12:19)
ŠKP Bratislava MŠK IUVENTA Michalovce 17:18 (10:7)
SMF HK Žilina HK Slovan Duslo Šaľa 36:39 (15:20)
ŠŠK SLŠ Prešov HC Tatran Stupava 15:38 (9:22)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - ZÁKLADNÁ ČASŤ - konečná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 03.12.2023 o 15:00 hod.)

1. SMF HK Žilina   11   10 0 1   381:229   + 152   20
2. HC Tatran Stupava   11   10 0 1   375:239   + 136   20
3. HK Slovan Duslo Šaľa   11   9 0 2   357:271   + 86   18
4. MŠK IUVENTA Michalovce   11   7 0 4   301:272   + 29   14
5. HC DAC Dunajská Streda   11   6 1 4   372:313   + 59   13
6. HK AS Trenčín   11   6 0 5   343:289   + 54   12
7. MHK Bytča   11   5 0 6   328:291   + 37   10
8. ŠKP Bratislava   11   5 0 6   281:260   + 21   10
9. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   11   4 1 6   281:294   - 13   9
10. ŠŠK SLŠ Prešov   11   2 0 9   256:348   - 92   4
11. Štart Trebišov   11   1 0 10   227:395   - 168   2
12. FHT Košice   11   0 0 11   141:429   - 288   0

SMF HK Žilina - víťaz základnej časti.

 


NADSTAVBA


NADSTAVBA - 1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 2023/2024:

o 1. - 6. miesto (o titul): MŠK IUVENTA Michalovce, HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, HK Slovan Duslo Šaľa, HC DAC Dunajská Streda, SMF HK Žilina.

o 7. - 12. miesto: MHK Bytča, HK AS Trenčín, ŠKP Bratislava, ŠŠK SLŠ Prešov, Štart Trebišov, FHT Košice.

 


o 1. - 6. miesto (o titul):

 

Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo N 1. - 6.
20. 01. 2024
HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 34:24 (19:10)
HK Slovan Duslo Šaľa HC DAC Dunajská Streda 34:20 (16:9)
MŠK IUVENTA Michalovce SMF HK Žilina 26:24 (13:11)

 

2. kolo N 1. - 6.
27. 01. 2024
SMF HK Žilina HK Slovan Duslo Šaľa 27:32 (13:16)
HC Tatran Stupava MŠK IUVENTA Michalovce 24:23 (12:10)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC DAC Dunajská Streda 21:27 (11:15)

 

3. kolo N 1. - 6.
03. 02. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa HC Tatran Stupava 28:23 (16:15)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 40:28 (20:14)
HC DAC Dunajská Streda SMF HK Žilina 26:29 (12:15)

 

4. kolo N 1. - 6.
10. 02. 2024
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 28:30 (10:14)
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda 24:15 (11:5)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník SMF HK Žilina 22:37 (14:18)

 

5. kolo N 1. - 6.
17. 02. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 42:25 (24:13)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 29:26 (14:18)
SMF HK Žilina HC Tatran Stupava 29:25 (12:12)

 

6. kolo N 1. - 6.
24. 02. 2024
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
SMF HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

 

7. kolo N 1. - 6.
09. 03. 2024
HK Slovan Duslo Šaľa SMF HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)

 

8. kolo N 1. - 6.
16. 03. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)
SMF HK Žilina HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)

 

9. kolo N 1. - 6.
23. 03. 2024
SMF HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

 

10. kolo N 1. - 6.
13. 04. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava SMF HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)

 

11. kolo N 1. - 6.
20. 04. 2024
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
SMF HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)

 

12. kolo N 1. - 6.
27. 04. 2024
HC Tatran Stupava MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa SMF HK Žilina --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)

 

13. kolo N 1. - 6.
04. 05. 2024
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HC Tatran Stupava --:-- (--:--)
SMF HK Žilina HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)

 

14. kolo N 1. - 6.
11. 05. 2024
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)
SMF HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

 

15. kolo N 1. - 6.
18. 05. 2024
HC Tatran Stupava SMF HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 1. - 6. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.02.2024 o 17:30 hod.)

1. HK Slovan Duslo Šaľa   10   9 0 1   345:270   + 75   18
2. SMF HK Žilina   10   7 0 3   313:250   + 63   14
3. HC Tatran Stupava   10   7 0 3   275:251   + 24   14
4. HC DAC Dunajská Streda   10   3 1 6   258:293   - 35   7
5. MŠK IUVENTA Michalovce   10   3 0 7   267:287   - 20   6
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   10   0 1 9   228:335   - 107   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.


 

o 7. - 12. miesto:

 

Poznámka:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

 

1. kolo N 7. - 12.
20. 01. 2024
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov 16:18 (8:8)
HK AS Trenčín Štart Trebišov 27:21 (13:10)
FHT Košice
MHK Bytča --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 02.03.2024 o 10:00 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

2. kolo N 7. - 12.
27. 01. 2024
Štart Trebišov ŠKP Bratislava 24:35 (13:17)
MHK Bytča HK AS Trenčín 44:31 (22:16)
FHT Košice ŠŠK SLŠ Prešov 18:28 (6:10)*

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v pondelok 29.01.2024 o 16:00 hod. v Hádzanárskej hale v Košiciach.

3. kolo N 7. - 12.
03. 02. 2024
HK AS Trenčín FHT Košice 36:16 (18:7)
ŠKP Bratislava MHK Bytča 19:28 (9:15)*
ŠŠK SLŠ Prešov Štart Trebišov 25:21 (13:8)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v stredu 07.02.2024 o 16:30 hod. v ŠH Domu Športu (st. hala) v Bratislave.

4. kolo N 7. - 12.
10. 02. 2024
FHT Košice Štart Trebišov 20:36 (7:18)
MHK Bytča ŠŠK SLŠ Prešov 38:24 (20:13)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava 33:25 (14:15)

 

5. kolo N 7. - 12.
17. 02. 2024
Štart Trebišov MHK Bytča 23:43 (9:20)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín 24:31 (11:16)
ŠKP Bratislava FHT Košice 27:12 (10:4)

 

6. kolo N 7. - 12.
24. 02. 2024
Štart Trebišov HK AS Trenčín 29:44 (18:22)
MHK Bytča FHT Košice
--:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava --:-- (--:--)

 

7. kolo N 7. - 12.
09. 03. 2024
ŠKP Bratislava Štart Trebišov --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov FHT Košice --:-- (--:--)
HK AS Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)

 

8. kolo N 7. - 12.
16. 03. 2024
Štart Trebišov ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
MHK Bytča ŠKP Bratislava --:-- (--:--)
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--)

 

9. kolo N 7. - 12.
23. 03. 2024
ŠŠK SLŠ Prešov MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín --:-- (--:--)
Štart Trebišov FHT Košice --:-- (--:--)

 

10. kolo N 7. - 12.
13. 04. 2024
HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
MHK Bytča Štart Trebišov 38:20 (20:10)
FHT Košice ŠKP Bratislava 15:37 (6:15)

 

11. kolo N 7. - 12.
20. 04. 2024
HK AS Trenčín Štart Trebišov --:-- (--:--)
FHT Košice MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)

 

12. kolo N 7. - 12.
27. 04. 2024
ŠŠK SLŠ Prešov FHT Košice --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín --:-- (--:--)
Štart Trebišov ŠKP Bratislava --:-- (--:--)

 

13. kolo N 7. - 12.
04. 05. 2024
Štart Trebišov ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava MHK Bytča --:-- (--:--)
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--)

 

14. kolo N 7. - 12.
11. 05. 2024
Štart Trebišov FHT Košice --:-- (--:--)
MHK Bytča ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--)

 

15. kolo N 7. - 12.
18. 05. 2024
ŠKP Bratislava FHT Košice --:-- (--:--)
Štart Trebišov MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín --:-- (--:--)

 

TABUĽKA 1. LIGY MLADŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2023/2024 - NADSTAVBA - o 7. - 12. miesto - priebežná:

Tabuľka 1. ligy mladších dorasteniek, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.02.2024 o 14:30 hod.)

7. HK AS Trenčín   11   10 0 1   384:265   + 119   20
8. MHK Bytča   10   9 0 1   370:237   + 133   18
9. ŠKP Bratislava   11   6 0 5   301:241   + 60   12
10. ŠŠK SLŠ Prešov   10   5 0 5   249:256   - 7   8
11. Štart Trebišov   12   2 0 10   291:414   - 123   4
12. FHT Košice   10   0 0 10   155:337   - 182   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


D
okumenty na stiahnutie:

 (.xls, 54,5 kB)
(.pptx, 104 kB)
(.pdf, 856 kB)
(.pdf, 473 kB)
(.pdf, 1,08 MB)
(.xlsx, 42,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.