Nachádzaš sa tu:
02 júl 2018, 00:00
Ostatná aktualizácia: 16 dec 2018, 18:33
Prečítané: 256x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

MHK Bytča "A"

Horný rad, zľava: .

Spodný rad, zľava: .

Na fotografii chýbajú: - .

 



ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "A"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
34   DZÚRIKOVÁ Jasmína   krídlo   2008
73   ČIŽMÁROVÁ Paulína   spojka, pivot   2008
38   REPKOVÁ Matilda   krídlo   2008
60   GÖRÖGOVÁ Kristína   spojka, pivot   2008
63   KAŠTANOVÁ Riana
  krídlo   2008
1   AUGUSTÍNOVÁ Ema
  brankárka   2009
36   VALIENTOVÁ Lucia
  krídlo, spojka   2009
??            
??            
??            


TRÉNERKA DRUŽSTVA: PASTORKOVÁ Eva

 


 

MHK Bytča "B"

Horný rad, zľava: - .

Spodný rad, zľava: - .

Na fotografii chýbajú: - .

 


ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "B"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
12   STRUHALOVÁ Tamara   brankárka   2008
69   HUJOVÁ Gabriela       2008
46   SEKÁČOVÁ Kristína   krídlo   2009
62   MIKOVÁ Vanessa   krídlo   2009
58   URÍČKOVÁ Michaela
  krídlo   2010
33   PODHORSKÁ Lucia       2010
52   MRAVCOVÁ Tamara       2010
??            
??            
??            


TRÉNERKA DRUŽSTVA: PASTORKOVÁ Eva

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - PRÍPRAVKA

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

Termíny a organizátori turnajov (PRÍPRAVKA 4 + 1):

1. turnaj: 15. - 16.12.2018 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v sobotu 15.12.2018)

2. turnaj: 12. - 13.01.2019 MHK Bytča (hrá sa v sobotu 12.01.2019 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

3. turnaj: 26. - 27.01.2019 MŠK - hádzaná Čadca

4. turnaj: 09. - 10.02.2019 MHáK Martin

5. turnaj: 23. - 24.02.2019 HK Slávia Partizánske

6. turnaj: 02. - 03.03.2019 HK AS Trenčín

7. turnaj: 16. - 17.03.2019 THA Martin


Rozpis turnajov (PRÍPRAVKA 4 + 1):

1. turnaj (TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom) 15. 12. 2018    
1. A   1 - 2   Trenčín "A" Trenčín "B" 1:0   tabuľka KZHá
2. B   1 - 2   B. Bystrica Partizánske "B" 8:12    
1. A   5 - 6   Lehota p. Vt. MŠK Čadca 7:4    
2. B   5 - 6   MHáK Martin THA Martin nehralo sa*    
1. A   3 - 4   Partizánske "A" MHK Bytča "A" 9:7   tabuľka KZHá
2. B   3 - 4   MHK Bytča "B" Trenčín "C" 6:0   tabuľka KZHá
1. A   2 - 6   Trenčín "B" MŠK Čadca 5:7    
2. B   2 - 6   Partizánske "B" THA Martin nehralo sa*    
1. A   1 - 5   Trenčín "A" Lehota p. Vt. 2:5   tabuľka KZHá
2. B   1 - 5   B. Bystrica MHáK Martin 6:4    
1. A   6 - 4   MŠK Čadca MHK Bytča "A" 0:11    
2. B   6 - 4   THA Martin Trenčín "C" nehralo sa*    
1. A   3 - 2   Partizánske "A" Trenčín "B" 13:3   tabuľka KZHá
2. B   3 - 2   MHK Bytča "B" Partizánske "B" 5:11   tabuľka KZHá
1. A   1 - 4   Trenčín "A" MHK Bytča "A" 2:8   tabuĺka KZHá
2. B   1 - 4   B. Bystrica Trenčín "C" 9:2    
1. A   3 - 5   Partizánske "A" Lehota p. Vt. 10:3   tabuľka KZHá
2. B   3 - 5   MHK Bytča "B" MHáK Martin 6:7   tabuľka KZHá
1. A   2 - 4   Trenčín "B" MHK Bytča "A" 0:10   tabuľka KZHá
2. B   2 - 4   Partizánske "B" Trenčín "C" 7:2   tabuľka KZHá
1. A   6 - 1   MŠK Čadca Trenčín "A" 3:1    
2. B   6 - 1   THA Martin B. Bystrica nehralo sa*    
1. A   4 - 5   MHK Bytča "A" Lehota p. Vt. 7:1   tabuľka KZHá
2. B   4 - 5   Trenčín "C" MHáK Martin 5:6   tabuľka KZHá
1. A   6 - 3   MŠK Čadca Partizánske "A" 3:8    
2. B   6 - 3   THA Martin MHK Bytča "B" nehralo sa*    
1. A   2 - 5   Trenčín "B" Lehota p. Vt. 3:12   tabuľka KZHá
2. B   2 - 5   Partizánske "B" MHáK Martin 9:6   tabuľka KZHá
1. A   3 - 1   Partizánske "A" Trenčín "A" 13:3   tabuľka KZHá
2. B   3 - 1   MHK Bytča "B" B. Bystrica 4:7    
1. A   A6 - B1   Trenčín "B" Partizánske "B" 2:5    

Zápas o postup medzi družstvami A6 - B1 pre nasadenie na ďalší turnaj - tabuľka KZHá.

* - družstvo prípravky THA Martin na turnaj nepricestovalo.

Banská Bystrica hrala v Lehote pod Vtáčnikom mimo súťaž.

Konečné poradie - 1. turnaj: 1. HK Slávia Partizánske "A", 2. MHK Bytča "A", 3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 4. MŠK - hádzaná Čadca, 5. HK AS Trenčín "A", 6. HK AS Trenčín "B", 7. HK Slávia Partizánske "B", 8. Banská Bystrica (ZŠ Sitnianska 32), 9. MHáK Martin, 10. MHK Bytča "B", 11. HK AS Trenčín "C", 12. THA Martin.

2. turnaj (MHK Bytča) 12. 01. 2019
1. A   1 - 2   Partizánske "A" MHK Bytča "A"  
2. B   1 - 2   Trenčín "B" MHáK Martin  
1. A   5 - 6   Trenčín "A" Partizánske "B"  
2. B   3 - 4   MHK Bytča "B" Trenčín "B"  
1. A   3 - 4   Lehota p. Vt. MŠK Čadca  
2. B   1 - 5   Trenčín "B" THA Martin  
1. A   2 - 6   MHK Bytča "A" Partizánske "B"  
2. B   2 - 4   MHáK Martin Trenčín "C"  
1. A   1 - 5   Partizánske "A" Trenčín "A"  
2. B   3 - 5   MHK Bytča "B" THA Martin  
1. A   6 - 4   Partizánske "B" MŠK Čadca  
2. B   1 - 4   Trenčín "B" Trenčín "C"  
1. A   3 - 2   Lehota p. Vt. MHK Bytča "A"  
2. B   2 - 5   MHáK Martin THA Martin  
1. A   1 - 4   Partizánske "A" MŠK Čadca  
2. B   1 - 3   Trenčín "B" MHK Bytča "B"  
1. A   3 - 5   Lehota p. Vt. Trenčín "A"  
2. B   4 - 5   Trenčín "C" THA Martin  
1. A   2 - 4   MHK Bytča "A" MŠK Čadca  
2. B   2 - 3   MHáK Martin MHK Bytča "B"  
1. A   6 - 1   Partizánske "B" Partizánske "A"  
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5   MŠK Čadca Trenčín "A"  
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3   Partizánske "B" Lehota p. Vt.  
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5   MHK Bytča "A" Trenčín "A"  
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1   Lehota p. Vt. Partizánske "A"  
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 2. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

3. turnaj (MŠK - hádzaná Čadca) 26. 01. 2019
1. A   1 - 2        
2. B   1 - 2        
1. A   5 - 6        
2. B   3 - 4        
1. A   3 - 4        
2. B   1 - 5        
1. A   2 - 6        
2. B   2 - 4        
1. A   1 - 5        
2. B   3 - 5        
1. A   6 - 4        
2. B   1 - 4        
1. A   3 - 2        
2. B   2 - 5        
1. A   1 - 4        
2. B   1 - 3        
1. A   3 - 5        
2. B   4 - 5        
1. A   2 - 4        
2. B   2 - 3        
1. A   6 - 1        
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5        
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3        
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5        
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1        
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 3. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

4. turnaj (MHáK Martin) 09. 02. 2019
1. A   1 - 2        
2. B   1 - 2        
1. A   5 - 6        
2. B   3 - 4        
1. A   3 - 4        
2. B   1 - 5        
1. A   2 - 6        
2. B   2 - 4        
1. A   1 - 5        
2. B   3 - 5        
1. A   6 - 4        
2. B   1 - 4        
1. A   3 - 2        
2. B   2 - 5        
1. A   1 - 4        
2. B   1 - 3        
1. A   3 - 5        
2. B   4 - 5        
1. A   2 - 4        
2. B   2 - 3        
1. A   6 - 1        
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5        
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3        
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5        
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1        
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 4. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

5. turnaj (HK Slávia Partizánske) 23. 02. 2019
1. A   1 - 2        
2. B   1 - 2        
1. A   5 - 6        
2. B   3 - 4        
1. A   3 - 4        
2. B   1 - 5        
1. A   2 - 6        
2. B   2 - 4        
1. A   1 - 5        
2. B   3 - 5        
1. A   6 - 4        
2. B   1 - 4        
1. A   3 - 2        
2. B   2 - 5        
1. A   1 - 4        
2. B   1 - 3        
1. A   3 - 5        
2. B   4 - 5        
1. A   2 - 4        
2. B   2 - 3        
1. A   6 - 1        
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5        
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3        
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5        
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1        
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 5. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

6. turnaj (HK AS Trenčín) 02. 03. 2019
1. A   1 - 2        
2. B   1 - 2        
1. A   5 - 6        
2. B   3 - 4        
1. A   3 - 4        
2. B   1 - 5        
1. A   2 - 6        
2. B   2 - 4        
1. A   1 - 5        
2. B   3 - 5        
1. A   6 - 4        
2. B   1 - 4        
1. A   3 - 2        
2. B   2 - 5        
1. A   1 - 4        
2. B   1 - 3        
1. A   3 - 5        
2. B   4 - 5        
1. A   2 - 4        
2. B   2 - 3        
1. A   6 - 1        
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5        
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3        
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5        
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1        
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 6. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

7. turnaj (THA Martin) 16. 03. 2019
1. A   1 - 2        
2. B   1 - 2        
1. A   5 - 6        
2. B   3 - 4        
1. A   3 - 4        
2. B   1 - 5        
1. A   2 - 6        
2. B   2 - 4        
1. A   1 - 5        
2. B   3 - 5        
1. A   6 - 4        
2. B   1 - 4        
1. A   3 - 2        
2. B   2 - 5        
1. A   1 - 4        
2. B   1 - 3        
1. A   3 - 5        
2. B   4 - 5        
1. A   2 - 4        
2. B   2 - 3        
1. A   6 - 1        
2. B   B1 - B4        
1. A   4 - 5        
2. B   B2 - B3        
1. A
  6 - 3        
2. B   V11 - V12        
1. A   2 - 5        
2. B   P11 - P12        
1. A
  3 - 1        
1. A   A6 - VB13        

Konečné poradie - 7. turnaj: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. .

 

Hrá sa podľa platných pravidiel minihádzanej.

V súťaži môžu hrať zložené družstvá dievčat a chlapcov.

Hrací čas: 1 x 15 min.

Zápasy sa hrajú súčasne na dvoch ihriskách.



- v tejto sezóne sa celková tabuľka neuplatňuje! Každý turnaj bude hodnotený jednotlivo.

 


Termíny a organizátori turnajov (PRÍPRAVKA 5 + 1):

1. turnaj:

2. turnaj:

3. turnaj:


Rozpis turnajov (PRÍPRAVKA 5 + 1):

 

 

Hrací čas: 2 x 12 min. s 5 min. prestávkou medzi stretnutiami.

Zápasy sa hrajú na celom ihrisku.



- v tejto sezóne sa celková tabuľka neuplatňuje! Každý turnaj bude hodnotený jednotlivo.

 



Dokumenty k stiahnutiu:

 (.doc, 100 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo

nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. + 14. turnaj

víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. + 14. turnaj
víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
- vložený zápas.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 2. turnaj

víkend 12. - 13.01.2019
organizuje: MHK BYTČA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.