Nachádzaš sa tu:
05 júl 2019, 00:00
Ostatná aktualizácia: 30 mar 2020, 11:48
Prečítané: 2641x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

MHK Bytča "A"

Horný rad, zľava:

Spodný rad, zľava:

Ležiaca:

Na fotografii chýbajú:


ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "A" (hráčky r. nar. 2009 a mladšie): 

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
1   AUGUSTÍNOVÁ Ema
  brankárka   2009
3   ŠAMAJOVÁ Alžbeta   krídlo   2009
46   SEKÁČOVÁ Kristína   krídlo   2009
13   HRTÁNKOVÁ Tereza   krídlo   2009
62   MIKOVÁ Vanessa   krídlo, spojka   2009
8   SLÁVIKOVÁ Slávka       2009
58   URÍČKOVÁ Michaela   krídlo   2010
33   PODHORSKÁ Lucia       2010
52   MRAVCOVÁ Tamara       2010


TRÉNERKA DRUŽSTVA: PASTORKOVÁ Eva

 


 

MHK Bytča "B"

Horný rad, zľava: Komada Marko, , , Gerová Lucia, Jakubík Andrej.

V strede, zľava: Ďurana Marek, Elmusrati Terézia - trénerka družstva, Čillíková Anna.

Ležiaci: Elmusrati Yasin Abdulaati a Elmusrati Faris Abdulaati.

Na fotografii chýbajú: Oueslati Yasmina, Váleková Zuzana, .

 

ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "B" (hráči/ky r. nar. 2009 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník
51   GAJDOŠÍKOVÁ Karolína       2009
67   ELMUSRATI Faris Abdulaati   spojka   2010
37   JAKUBÍK Andrej       2010
61   ROSINOVÁ Lea Vivien       2010
32   ĎURANA Marek       2011
31   VÁLEKOVÁ Zuzana       2011
74   ĎURAJKOVÁ Adela       2011
50   GEROVÁ Lucia       2012
40   ELMUSRATI Yasin Abdulaati   brankár   2012
41   KUBINCOVÁ Melanie       2012
30   GAŽOVÁ Sofia       2012
41   ČILLÍKOVÁ Anna       2013
35   OUESLATI Yasmina       2013
??
  KOMADA Marko       2013


TRÉNERKA DRUŽSTVA: ELMUSRATI Terézia

 

- družstvo bude pôsobiť iba v súťaži v minihádzanej (4 + 1) -

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - PRÍPRAVKA

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

Termíny a organizátori turnajov (PRÍPRAVKA 4 + 1):

1. turnaj: 19. - 20.10.2019 MHK Bytča (hralo sa v sobotu 19.10.2019 v ŠH v obci Predmier)

2. turnaj: 09. - 10.11.2019 SMF Žilina (hralo sa v sobotu 09.11.2019 v telocvični ZŠ Hájik /Nám. mladosti 1/)

3. turnaj: 23. - 24.11.2019 MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 23.11.2019 v MŠH /býv. hala Pratex-u/)

4. turnaj: 30.11. - 01.12.2019 MHáK Martin (hralo sa v sobotu 30.11.2019 v telocvični SOUs /Čs. armády 24/)

5. turnaj: 14. - 15.12.2019 HK Slávia ZDA Partizánske (hralo sa v nedeľu 15.12.2019 v MŠH)

6. turnaj: 11. - 12.01.2020 HK AS Trenčín (hralo sa v sobotu 11.01.2020 v MŠH)

7. turnaj: 25. - 26.01.2020 THA Martin (hralo sa v sobotu 25.01.2020 v hale Tennis Sport, s.r.o. /Kollárova 10296/85A/)


Rozpis turnajov (PRÍPRAVKA 4 + 1):

1. turnaj (MHK Bytča) 19. 10. 2019
1. A   1 - 2   AS Trenčín "A" SMF Žilina "A" 6:13
2. B   1 - 2   AS Trenčín "B" Partizánske "B" 5:7
1. A   5 - 6   THA Martin MŠK Čadca 12:4
2. B   3 - 4   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 4:1
1. A   3 - 4   Partizánske "A" MHK Bytča "A"
4:16
2. B   1 - 5   AS Trenčín "B" MHáK Martin 8:4
1. A   2 - 6   SMF Žilina "A" MŠK Čadca 17:0
2. B   2 - 3   Partizánske "B" SMF Žilina "B" 12:0
1. A   1 - 5   AS Trenčín "A" THA Martin 5:10
2. B   4 - 5   AS Trenčín "C" MHáK Martin 3:12
1. A   6 - 4   MŠK Čadca MHK Bytča "A"
0:13
2. B   3 - 1   SMF Žilina "B" AS Trenčín "B" 0:7
1. A   3 - 2   Partizánske "A" SMF Žilina "A" 7:10
2. B   2 - 5   Partizánske "B"
MHáK Martin 5:6
1. A   1 - 4   AS Trenčín "A" MHK Bytča "A"
3:8
2. B   1 - 4   AS Trenčín "B" AS Trenčín "C" 5:2
1. A   3 - 5   Partizánske "A" THA Martin 13:10
2. B   5 - 3   MHáK Martin
SMF Žilina "B" 8:5
1. A   2 - 4   SMF Žilina "A" MHK Bytča "A"
7:12
2. B   4 - 2   AS Trenčín "C" Partizánske "B" 1:9
1. A   6 - 1   MŠK Čadca AS Trenčín "A" 0:14
1. A   4 - 5   MHK Bytča "A"
THA Martin 9:4
1. A   6 - 3   MŠK Čadca Partizánske "A" 1:22
1. A   2 - 5   SMF Žilina "A" THA Martin
13:8
1. A   3 - 1   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 7:5
1. A   A6 - B1   MŠK Čadca AS Trenčín "B" 5:15

Konečné poradie - 1. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. MŠK - hádzaná Čadca.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHáK Martin, 4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 5. HK AS Trenčín "C".

 

2. turnaj (Slovan Malá Fatra - HK Žilina) 09. 11. 2019
1. A   1 - 2   AS Trenčín "A" SMF Žilina "A" 6:10
2. B   1 - 2   MŠK Čadca Partizánske "B" 1:11
1. A   5 - 6   THA Martin AS Trenčín "B" 11:4
2. B   5 - 6   MHáK Martin MHK Bytča "B" 8:7
1. A   3 - 4   Partizánske "A" MHK Bytča "A"
9:16
2. B   3 - 4   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 8:10
1. A   2 - 6   SMF Žilina "A" AS Trenčín "B" 12:6
2. B   2 - 6   Partizánske "B" MHK Bytča "B" 13:2
1. A   1 - 5   AS Trenčín "A" THA Martin 9:9
2. B   1 - 5   MŠK Čadca MHáK Martin 3:13
1. A   6 - 4   AS Trenčín "B" MHK Bytča "A"
2:15
2. B   6 - 4   MHK Bytča "B" AS Trenčín "C" 14:12
1. A   3 - 2   Partizánske "A" SMF Žilina "A" 6:6
2. B   3 - 2   SMF Žilina "B" Partizánske "B" 2:11
1. A   1 - 4   AS Trenčín "A" MHK Bytča "A"
6:14
2. B   1 - 4   MŠK Čadca AS Trenčín "C" 7:12
1. A   3 - 5   Partizánske "A" THA Martin 12:11
2. B   3 - 5   SMF Žilina "B" MHáK Martin 11:16
1. A   2 - 4   SMF Žilina "A" MHK Bytča "A"
7:11
2. B   2 - 4   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 13:5
1. A   6 - 1   AS Trenčín "B" AS Trenčín "A" 6:10
2. B   6 - 1   MHK Bytča "B" MŠK Čadca 10:6
1. A   4 - 5   MHK Bytča "A"
THA Martin 18:4
2. B   4 - 5   AS Trenčín "C" MHáK Martin 4:13
1. A   6 - 3   AS Trenčín "B" Partizánske "A" 14:16
2. B   6 - 3   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 5:8
1. A   2 - 5   SMF Žilina "A" THA Martin 9:9
2. B   2 - 5   Partizánske "B" MHáK Martin 8:11
1. A   3 - 1   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 15:7
2. B   3 - 1   SMF Žilina "B" MŠK Čadca 7:6
1. A   A6 - B1   AS Trenčín "B" MHáK Martin 12:19

Konečné poradie - 2. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. HK AS Trenčín "B".

skupina B: 1. MHáK Martin, 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 4. MHK Bytča "B", 5. HK AS Trenčín "C", 6. MŠK - hádzaná Čadca.

 

3. turnaj (MŠK - hádzaná Čadca) 23. 11. 2019
1. A   1 - 2   MHK Bytča "A" SMF Žilina "A" 9:5
2. B   1 - 2   MŠK Čadca MHK Bytča "B" 1:6
1. A   5 - 6   AS Trenčín "A" THA Martin 8:7
2. B   5 - 6   AS Trenčín "B" Partizánske "B" 6:4
1. A   3 - 4   MHáK Martin Partizánske "A" 8:11
2. B   3 - 4   AS Trenčín "C" SMF Žilina "B" 0:5
1. A   2 - 6   SMF Žilina "A" THA Martin 6:11
2. B   2 - 6   MHK Bytča "B" Partizánske "B" 3:7
1. A   5 - 1   AS Trenčín "A"
MHK Bytča "A" 8:11
2. B   5 - 1   AS Trenčín "B" MŠK Čadca 14:1
1. A   6 - 4   THA Martin Partizánske "A" 10:9
2. B   6 - 4   Partizánske "B" SMF Žilina "B" 6:2
1. A   3 - 2   MHáK Martin SMF Žilina "A" 8:6
2. B   3 - 2   AS Trenčín "C" MHK Bytča "B" 3:1
1. A   1 - 4   MHK Bytča "A" Partizánske "A" 11:6
2. B   1 - 4   MŠK Čadca SMF Žilina "B" 3:0
1. A   3 - 5   MHáK Martin AS Trenčín "A" 9:7
2. B   3 - 5   AS Trenčín "C" AS Trenčín "B" 1:10
1. A   2 - 4   SMF Žilina "A" Partizánske "A" 7:15
2. B   2 - 4   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 4:4
1. A   6 - 1   THA Martin MHK Bytča "A" 3:5
2. B   6 - 1   Partizánske "B" MŠK Čadca 8:1
1. A   4 - 5   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 14:6
2. B   4 - 5   SMF Žilina "B" AS Trenčín "B" 2:12
1. A   6 - 3   THA Martin MHáK Martin 11:8
2. B   6 - 3   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 12:8
1. A   2 - 5   SMF Žilina "A" AS Trenčín "A" 13:11
2. B   2 - 5   MHK Bytča "B" AS Trenčín "B" 8:7
1. A   3 - 1   MHáK Martin MHK Bytča "A" 7:11
2. B   3 - 1   AS Trenčín "C" MŠK Čadca 0:7
1. A   A6 - B1   MHáK Martin AS Trenčín "B" 14:10

Konečné poradie - 3. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 3. MHáK Martin, 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A".

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHK Bytča "B", 4. MŠK - hádzaná Čadca, 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 6. HK AS Trenčín "C".

 

4. turnaj (MHáK Martin) 30. 11. 2019
1. A   1 - 2   MHK Bytča "A" THA Martin 15:5
2. B   1 - 2   AS Trenčín "B" Partizánske "B" 9:6
1. A   5 - 6   SMF Žilina "A" MHáK Martin 12:6
2. B   5 - 6   AS Trenčín "C" MŠK Čadca 2:10
1. A   3 - 4   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 9:8
2. B   3 - 4   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 8:6
1. A   2 - 6   THA Martin MHáK Martin 10:8
2. B   2 - 6   Partizánske "B" MŠK Čadca 18:4
1. A   1 - 5   MHK Bytča "A" SMF Žilina "A" 11:10
2. B   1 - 5   AS Trenčín "B" AS Trenčín "C" 16:1
1. A   6 - 4   MHáK Martin AS Trenčín "A" 10:13
2. B   6 - 4   MŠK Čadca SMF Žilina "B" 10:4
1. A   3 - 2   Partizánske "A" THA Martin 10:6
2. B   3 - 2   MHK Bytča "B" Partizánske "B" 4:12
1. A   1 - 4   MHK Bytča "A" AS Trenčín "A" 12:7
2. B   1 - 4   AS Trenčín "B" SMF Žilina "B" 22:4
1. A   3 - 5   Partizánske "A" SMF Žilina "A" 4:9
2. B   3 - 5   MHK Bytča "B" AS Trenčín "C" 7:2
1. A   2 - 4   THA Martin AS Trenčín "A" 5:5
2. B   2 - 4   Partizánske "B" SMF Žilina "B" 13:3
1. A   6 - 1   MHáK Martin MHK Bytča "A" 6:13
2. B   6 - 1   MŠK Čadca AS Trenčín "B" 1:15
1. A   4 - 5   AS Trenčín "A" SMF Žilina "A" 8:0
2. B   4 - 5   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 2:6
1. A   6 - 3   MHáK Martin Partizánske "A" 11:14
2. B   6 - 3   MŠK Čadca MHK Bytča "B" 6:7
1. A   2 - 5   THA Martin SMF Žilina "A" 5:15
2. B   2 - 5   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 13:4
1. A   3 - 1   Partizánske "A" MHK Bytča "A" 5:6
2. B   3 - 1   MHK Bytča "B" AS Trenčín "B" 5:3
1. A   A6 - B1   MHáK Martin AS Trenčín "B" 16:12

Konečné poradie - 4. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. HK AS Trenčín "A", 5. THA Martin, 6. MHáK Martin.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHK Bytča "B", 4. MŠK - hádzaná Čadca, 5. HK AS Trenčín "C", 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B".

 

5. turnaj (HK Slávia ZDA Partizánske) 14. 12. 2019
1. A   1 - 2   MHK Bytča "A" THA Martin 12:8
2. B   2 - 7   Partizánske "B" Lehota p. Vt. 11:9
1. A   5 - 6   SMF Žilina "A" MHáK Martin 10:14
2. B   3 - 6   MHK Bytča "B" MŠK Čadca 9:6
1. A   3 - 4   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 8:10
2. B   4 - 5   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 4:9
1. A   2 - 6   THA Martin MHáK Martin 4:11
2. B   3 - 1   MHK Bytča "B" AS Trenčín "B" 1:9
1. A   1 - 5   MHK Bytča "A" SMF Žilina "A" 9:14
2. B   4 - 7   SMF Žilina "B" Lehota p. Vt. 5:7
1. A   6 - 4   MHáK Martin AS Trenčín "A" 9:9
2. B   5 - 6   AS Trenčín "C" MŠK Čadca 6:4
1. A   3 - 2   Partizánske "A" THA Martin 19:15
2. B   4 - 2   SMF Žilina "B" Partizánske "B" 1:15
1. A   1 - 4   MHK Bytča "A" AS Trenčín "A" 6:6
2. B   5 - 1   AS Trenčín "C" AS Trenčín "B" 1:9
1. A   3 - 5   Partizánske "A" SMF Žilina "A" 7:10
2. B   6 - 7   MŠK Čadca Lehota p. Vt. 6:12
1. A   2 - 4   THA Martin AS Trenčín "A" 8:7
2. B   5 - 3   AS Trenčín "C" MHK Bytča "B" 2:8
1. A   6 - 1   MHáK Martin MHK Bytča "A" 5:5
2. B   6 - 2   MŠK Čadca Partizánske "B" 4:9
1. A   4 - 5   AS Trenčín "A" SMF Žilina "A" 11:4
2. B   7 - 1   Lehota p. Vt. AS Trenčín "B" 5:8
1. A   6 - 3   MHáK Martin Partizánske "A" 7:11
2. B   6 - 4   MŠK Čadca SMF Žilina "B" 9:6
1. A   2 - 5   THA Martin SMF Žilina "A" 5:12
2. B   7 - 3   Lehota p. Vt. MHK Bytča "B" 10:6
1. A   3 - 1   Partizánske "A" MHK Bytča "A" 7:13
2. B   1 - 2   Trenčín "B" Partizánske "B" 7:7
2. B   7 - 5   Lehota p. Vt. AS Trenčín "C" 11:5
2. B   5 - 4   AS Trenčín "C" SMF Žilina "B" 9:4
2. B   2 - 3   Partizánske "B" MHK Bytča "B" 10:5
2. B   1 - 6   AS Trenčín "B" MŠK Čadca 16:5
2. B   2 - 5   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 9:2
2. B   3 - 4   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 9:2
2. B   1 - 4   AS Trenčín "B" SMF Žilina "B" 14:1
1. A   A6 - B1   THA Martin AS Trenčín "B" 8:9

Konečné poradie - 5. turnaj:

skupina A: 1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 2. MHáK Martin, 3. MHK Bytča "A", 4. HK Slávia Partizánske "A", 5. HK AS Trenčín "A", 6. THA Martin.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia Partizánske "B", 3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 4. MHK Bytča "B", 5. HK AS Trenčín "C", 6. MŠK - hádzaná Čadca, 7. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B".

 

6. turnaj (HK AS Trenčín) 11. 01. 2020
1. A   1 - 2   SMF Žilina "A" MHáK Martin 10:10
2. B   2 - 7   Partizánske "B" SMF Žilina "B" 11:2
1. A   5 - 6   AS Trenčín "A" AS Trenčín "B" 12:5
2. B   3 - 6   Lehota p. Vt. MŠK Čadca 11:2
1. A   3 - 4   MHK Bytča "A" Partizánske "A" 8:6
2. B   4 - 5   MHK Bytča "B" AS Trenčín "C" 7:1
1. A   2 - 6   MHáK Martin AS Trenčín "B" 11:6
2. B   3 - 1   Lehota p. Vt. THA Martin 11:8
1. A   1 - 5   SMF Žilina "A" AS Trenčín "A" 9:11
2. B   4 - 7   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 6:3
1. A   6 - 4   AS Trenčín "B" Partizánske "A" 4:10
2. B   1 - 6   THA Martin MŠK Čadca 9:5
1. A   3 - 2   MHK Bytča "A" MHáK Martin 15:6
2. B   4 - 2   MHK Bytča "B" Partizánske "B" 1:7
1. A   1 - 4   SMF Žilina "A" Partizánske "A" 4:7
2. B   5 - 1   AS Trenčín "C" THA Martin 4:11
1. A   3 - 5   MHK Bytča "A" AS Trenčín "A" 12:7
2. B   6 - 7   MŠK Čadca SMF Žilina "B" 4:3
1. A   2 - 4   MHáK Martin Partizánske "A" 14:13
2. B   5 - 3   AS Trenčín "C" Lehota p. Vt. 2:9
1. A   6 - 1   AS Trenčín "B" SMF Žilina "A" 3:12
2. B   6 - 2   MŠK Čadca Partizánske "B" 2:8
1. A   4 - 5   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 9:15
2. B   7 - 1   SMF Žilina "B" THA Martin 9:10
1. A   6 - 3   AS Trenčín "B" MHK Bytča "A" 6:9
2. B   6 - 4   MŠK Čadca MHK Bytča "B" 5:7
1. A   2 - 5   MHáK Martin AS Trenčín "A" 5:15
2. B   7 - 3   SMF Žilina "B" Lehota p. Vt. 2:10
1. A   3 - 1   MHK Bytča "A" SMF Žilina "A" 12:8
2. B   1 - 2   THA Martin Partizánske "B" 13:11
2. B   7 - 5   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 10:4
1. B   2 - 3   Partizánske "B" Lehota p. Vt. 11:9
2. B   1 - 4   THA Martin MHK Bytča "B" 10:7
1. B   5 - 6   AS Trenčín "C" MŠK Čadca 9:7
1. B   3 - 4   Lehota p. Vt. MHK Bytča "B" 11:1
2. B   2 - 5   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 12:0
1. A   A6 - B1   AS Trenčín "B" Lehota p. Vt. 9:10

Konečné poradie - 6. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK AS Trenčín "A", 3. MHáK Martin, 4. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 6. HK AS Trenčín "B".

skupina B: 1. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 2. THA Martin, 3. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 4. MHK Bytča "B", 5. MŠK - hádzaná Čadca, 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 7. HK AS Trenčín "C".

 

7. turnaj (THA Martin) 25. 01. 2020
1. A   1 - 2   SMF Žilina "A" MHáK Martin 16:12
2. B   2 - 7   Partizánske "B" SMF Žilina "B" 10:10
1. A   5 - 6   AS Trenčín "A" Lehota p. Vt. 12:10
2. B   3 - 6   AS Trenčín "B" MŠK Čadca 14:4
1. A   3 - 4   MHK Bytča "A" Partizánske "A" 3:16
2. B   4 - 5   MHK Bytča "B" AS Trenčín "C" 8:2
1. A   2 - 6   MHáK Martin Lehota p. Vt. 14:7
2. B   3 - 1   AS Trenčín "B" THA Martin 6:11
1. A   1 - 5   SMF Žilina "A" AS Trenčín "A" 18:14
2. B   4 - 7   MHK Bytča "B" SMF Žilina "B" 12:11
1. A   6 - 4   Lehota p. Vt. Partizánske "A" 4:12
2. B   1 - 6   THA Martin MŠK Čadca 15:8
1. A   3 - 2   MHK Bytča "A" MHáK Martin 7:10
2. B   4 - 2   MHK Bytča "B" Partizánske "B" 10:9
1. A   1 - 4   SMF Žilina "A" Partizánske "A" 9:7
2. B   5 - 1   AS Trenčín "C" THA Martin 5:7
1. A   3 - 5   MHK Bytča "A" AS Trenčín "A" 7:13
2. B   6 - 7   MŠK Čadca SMF Žilina "B" 5:8
1. A   2 - 4   MHáK Martin Partizánske "A" 10:9
2. B   5 - 3   AS Trenčín "C" AS Trenčín "B" 6:14
1. A   6 - 1   Lehota p. Vt. SMF Žilina "A" 6:15
2. B   6 - 2   MŠK Čadca Partizánske "B" 13:12
1. A   4 - 5   Partizánske "A" AS Trenčín "A" 12:12
2. B   7 - 1   SMF Žilina "B" THA Martin 12:18
1. A   6 - 3   Lehota p. Vt. MHK Bytča "A" 10:7
2. B   6 - 4   MŠK Čadca MHK Bytča "B" 4:8
1. A   2 - 5   MHáK Martin AS Trenčín "A" 15:13
2. B   7 - 3   SMF Žilina "B" AS Trenčín "B" 7:16
1. A   3 - 1   MHK Bytča "A" SMF Žilina "A" 7:17
2. B   1 - 2   THA Martin Partizánske "B" 10:8
2. B   7 - 5   SMF Žilina "B" AS Trenčín "C" 8:5
1. B   2 - 3   Partizánske "B" AS Trenčín "B" 9:8
2. B   1 - 4   THA Martin MHK Bytča "B" 8:3
1. B   5 - 6   AS Trenčín "C" MŠK Čadca 10:6
1. B   3 - 4   AS Trenčín "B" MHK Bytča "B" 10:2
2. B   2 - 5   Partizánske "B" AS Trenčín "C" 13:1
1. A   A6 - B1   MHK Bytča "A" THA Martin nehralo sa

Konečné poradie - 7. turnaj:

skupina A: 1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 2. MHáK Martin, 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. HK AS Trenčín "A", 5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 6. MHK Bytča "A".

skupina B: 1. THA Martin, 2. HK AS Trenčín "B", 3. MHK Bytča "B", 4. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 6. MŠK - hádzaná Čadca, 7. HK AS Trenčín "C".

 

Hrá sa podľa platných pravidiel minihádzanej.

V súťaži môžu hrať zložené družstvá dievčat a chlapcov.

Hrací čas: 1 x 15 min.

Zápasy sa hrajú súčasne na dvoch ihriskách.

Hrá sa s loptou určenou pre minihádzanú.

Stretnutia musia rozhodovať vyškolený rozhodcovia odmena je 10€ za deň, cestovné 0,193€/km, stravné 5,10€.

V prípade nenastúpenia družstva na stretnutia je klub povinný zaslať vyjadrenie - stanovisko.

V tejto sezóne sa celková tabuľka neuplatňuje! Každý turnaj je hodnotený jednotlivo.

 

Termíny a organizátori turnajov (PRÍPRAVKA 5 + 1):

1. turnaj: 15. - 16.02.2020

1. skupina: MHáK Martin (hralo sa v sobotu 15.02.2020 v telocvični SOUs /Čs. armády 24/)
2. skupina: SMF - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 16.02.2020 v telocvični ZŠ Hájik /Nám. mladosti 1/)

2. turnaj: 14. - 15.03.2020*

1. skupina: HK Slávia ZDA Partizánske (hrá sa v nedeľu 15.03.2020 v MŠH)
2. skupina: HK AS Trenčín (hrá sa v sobotu 14.03.2020 v MŠH)

* - turnaj je odložený (viac informácií tu)

3. turnaj: 28. - 29.03.2020

1. skupina: MŠK - hádzaná Čadca
2. skupina: THA Martin

4. turnaj: 18. - 19.04.2020

1. skupina: MHK Bytča
2. skupina: HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

5. turnaj: 02. - 03.05.2020

1. skupina: MHáK Martin
2: skupina: HK AS Trenčín


Prihlásené družstvá:

1. HK AS Trenčín "A"
2. HK AS Trenčín "B"
3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou
4. HK Slávia ZDA Partizánske
5. MHK Bytča
6. MHáK Martin "A"
7. MHáK Martin "B"
8. Slovan Malá Fatra - HK Žilina
9. MŠK - hádzaná Čadca
10. THA Martin


Rozpis turnajov (PRÍPRAVKA 5 + 1):

1. turnaj: 15. - 16.02.2020

1. skupina (MHáK Martin) 15. 02. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   MHáK Martin "A" MHáK Martin "B" 12:5 (6:4)
2.   09:35 - 10:05 hod.   THA Martin Bánovce n. Bebr. 19:2 (8:2)
3.   10:10 - 10:40 hod.   Partizánske MHáK Martin "A"
13:13 (8:6)
4.   10:45 - 11:15 hod.   MHáK Martin "B" THA Martin 2:21 (2:11)
5.   11:20 - 11:50 hod.   Partizánske Bánovce n. Bebr. 32:2 (16:0)
6.   11:55 - 12:25 hod.   MHáK Martin "A" THA Martin
11:16 (3:9)
7.   12:30 - 13:00 hod.   Bánovce n. Bebr. MHáK Martin "B"
10:4 (8:2)
8.   13:05 - 13:35 hod.   THA Martin Partizánske 4:10 (1:4)
9.   13:40 - 14:10 hod.   Bánovce n. Bebr. MHáK Martin "A" 6:23 (4:10)
10.   14:15 - 14:45 hod.   MHáK Martin "B" Partizánske 1:17 (1:9)

Konečné poradie - 1. skupina: 1. HK Slávia ZDA Partizánske, 2. THA Martin, 3. MHáK Martin "A", 4. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou, 5. MHáK Martin "B"

 

2. skupina (Slovan Malá Fatra - HK Žilina) 15. 02. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   SMF Žilina MŠK Čadca nehralo sa*
2.   09:35 - 10:05 hod.   MHK Bytča AS Trenčín "B" 18:0 (10:0)
3.   10:10 - 10:40 hod.   AS Trenčín "A" SMF Žilina
6:14 (1:10)
4.   10:45 - 11:15 hod.   MŠK Čadca MHK Bytča nehralo sa*
5.   11:20 - 11:50 hod.   AS Trenčín "A"
AS Trenčín "B" 20:5 (14:3)
6.   11:55 - 12:25 hod.   SMF Žilina MHK Bytča 7:16 (4:7)
7.   12:30 - 13:00 hod.   AS Trenčín "B" MŠK Čadca nehralo sa*
8.   13:05 - 13:35 hod.   MHK Bytča AS Trenčín "A" 13:3 (8:2)
9.   13:40 - 14:10 hod.   AS Trenčín "B" SMF Žilina 0:16 (0:10)
10.   14:15 - 14:45 hod.   MŠK Čadca AS Trenčín "A" nehralo sa*

* - družstvo prípravky z MŠK - hádzaná Čadca pre veľkú chorobnosť na turnaj nepricestovalo.

Konečné poradie - 2. skupina: 1. MHK Bytča "A", 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 3. HK AS Trenčín "A", 4. HK AS Trenčín "B", 5. MŠK - hádzaná Čadca.

 

2. turnaj: 14. - 15.03.2020*

1. skupina (HK Slávia ZDA Partizánske) 14. 03. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   Partizánske SMF Žilina --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   MŠK Čadca MHK Bytča --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   THA Martin Partizánske --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   SMF Žilina MŠK Čadca --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   THA Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   Partizánske MŠK Čadca --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   MHK Bytča SMF Žilina --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   MŠK Čadca THA Martin --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   MHK Bytča Partizánske --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   SMF Žilina THA Martin --:-- (--:--)

Konečné poradie - 1. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

2. skupina (HK AS Trenčín) 14. 03. 2020
1.   08:00 - 08:30 hod.   AS Trenčín "B" AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
2.   08:35 - 09:05 hod.   MHáK Martin "B" MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
3.   09:10 - 09:40 hod.   Bánovce n. Bebr. AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
4.   09:45 - 10:15 hod.   AS Trenčín "A" MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
5.   10:20 - 10:50 hod.   Bánovce n. Bebr. MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
6.   10:55 - 11:25 hod.   AS Trenčín "B" MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
7.   11:30 - 12:00 hod.   AS Trenčín "A" Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
8.   12:05 - 12:35 hod.   MHáK Martin "A" AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
9.   12:40 - 13:10 hod.   MHáK Martin "B" Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
10.   13:15 - 13:45 hod.   MHáK Martin "A" AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

Konečné poradie - 2. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .


* - turnaj je odložený (viac informácií tu)

 

3. turnaj: 28. - 29.03.2020

1. skupina (MŠK - hádzaná Čadca) 28. 03. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   MŠK Čadca SMF Žilina --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   MHK Bytča Partizánske --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   Bánovce n. Bebr. MŠK Čadca
--:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   SMF Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   Bánovce n. Bebr.
Partizánske --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   MŠK Čadca MHK Bytča --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   Partizánske SMF Žilina --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   MHK Bytča Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   Partizánske MŠK Čadca --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   SMF Žilina Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)

Konečné poradie - 1. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

2. skupina (THA Martin) 28. 03. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   THA Martin MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   MHáK Martin "A" AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   MHáK Martin "B" MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   AS Trenčín "A" AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   THA Martin MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   AS Trenčín "B" MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   MHáK Martin "A" AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   AS Trenčín "B" THA Martin --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   MHáK Martin "B" AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

Konečné poradie - 2. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

4. turnaj: 18. - 19.04.2020

1. skupina (HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou) 18. 04. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   Bánovce n. Bebr. Partizánske --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   AS Trenčín "A" AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   THA Martin Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   Partizánske AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   THA Martin AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   Bánovce n. Bebr. AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   Partizánske THA Martin --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   AS Trenčín "B" Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   AS Trenčín "A" THA Martin --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   AS Trenčín "B" Partizánske  --:-- (--:--) 

Konečné poradie - 1. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

2. skupina (MHK Bytča) 18. 04. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   MHK Bytča SMF Žilina --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   MHáK Martin "B" MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   SMF Žilina MŠK Čadca --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   MHáK Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   MŠK Čadca MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   SMF Žilina MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   MHK Bytča MŠK Čadca --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   MHáK Martin "A" SMF Žilina --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   MŠK Čadca MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   MHáK Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)

Konečné poradie - 2. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

5. turnaj: 02. - 03.05.2020

1. skupina (MHáK Martin) 02. 05. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   MHáK Martin "A" MHáK Martin "B" --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   THA Martin SMF Žilina --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   MŠK Čadca MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   MHáK Martin "B" THA Martin --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   MŠK Čadca SMF Žilina --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   MHáK Martin "A" THA Martin --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   MHáK Martin "B" MŠK Čadca --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   SMF Žilina MHáK Martin "A" --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   THA Martin MŠK Čadca --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   SMF Žilina MHáK Martin "B" --:-- (--:--)

Konečné poradie - 1. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

2. skupina (HK AS Trenčín) 02. 05. 2020
1.   09:00 - 09:30 hod.   AS Trenčín "B" AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
2.   09:35 - 10:05 hod.   Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)
3.   10:10 - 10:40 hod.   Bánovce n. Bebr. AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
4.   10:45 - 11:15 hod.   AS Trenčín "A" Partizánske --:-- (--:--)
5.   11:20 - 11:50 hod.   Bánovce n. Bebr. MHK Bytča --:-- (--:--)
6.   11:55 - 12:25 hod.   AS Trenčín "B" Partizánske --:-- (--:--)
7.   12:30 - 13:00 hod.   AS Trenčín "A" Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
8.   13:05 - 13:35 hod.   MHK Bytča AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
9.   13:40 - 14:10 hod.   Partizánske Bánovce n. Bebr. --:-- (--:--)
10.   14:15 - 14:45 hod.   MHK Bytča AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

Konečné poradie - 2. skupina: 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

Hrací čas: 2 x 15 min.

 

SEZÓNA 2019/2020 K 30.03.2020 UKONČENÁ, VÝSLEDKY ANULOVANÉ !!!



Dokumenty k stiahnutiu:

(doc., 76,0 kB)

(.docx, 14,7 kB)

(.doc, 49,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.