Nachádzaš sa tu:
19 sep 2013, 13:06
Ostatná aktualizácia: 21 aug 2017, 19:19
Prečítané: 5892x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

ROČNÍK 2017/2018:



ROČNÍK 2016/2017:

  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U17) - ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA (brankárky Natálie Chudovskej a spojky Laury Holincovej) NA ME 2017 NA SLOVENSKU (Michalovce, 10. - 20.08.2017), KDE SA V DRESE SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE TAKTIEŽ PRIČINILI O ZISK 12. MIESTA NA ME 2017 - tréner RD: Heine Ernst Jensen
  • RHC (REGIONÁLNE CENTRUM HÁDZANEJ) - PRERADENIE MHK BYTČA Z RHC TRENČÍN DO RHC POVAŽSKÁ BYSTRICA - hlavný tréner: Ján Beňadik
  • REPREZENTÁCIA SR - ŽENY - NA ZRAZ RD VO VYSOKÝCH TATRÁCH SPOJENÝ S ODOHRATÍM KVALIFIKAČNÝCH ZÁPASOV PROTI MAĎARSKU (ŠTRBSKÉ PLESO + DEBRECÉN /HUN/ + BRATISLAVA, 01. - 15.06.2017) BOLA PREMIÉROVO DONOMINOVANÁ A POZVANÁ AJ BRANKÁRKA MHK BYTČA (Soňa Furgaláková), tréner RD: Dušan Poloz
  • MLADŠIE ŽIAČKY - ÚČASŤ NA TRADIČNOM MEDZINÁRODNOM TURNAJI ITS CUP V KUNOVICIACH (KUNOVICE, ČR 26. - 28.05.2017), 3. MIESTO - MHK BYTČA "A", 11. MIESTO - MHK BYTČA "B", NAJLEPŠOU HRÁČKOU TURNAJA SA STALA NINA WEBEROVÁ Z MHK BYTČA "A"(trénerka: /"A"/ Eva Pastorková, /"B"/ Jana Leštinová)
  • STARŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO V RÁMCI SR (trénerka: Zuzana Minárčiková / Ľudmila Danišová)
  • MLADŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO V RÁMCI SR (trénerka: Zuzana Minárčiková / Ľudmila Danišová)
  • MLADŠIE ŽIAČKY ("A") - 4. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MHK BYTČA "B" - 6. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA (trénerka: Jana Leštinová)
  • STARŠIE ŽIAČKY - 3. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA (DUNAJSKÁ STREDA, 02. - 04. JÚN 2017), 1. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Eva Pastorková)
  • PRAGUE HANDBALL CUP 2017 (PRAHA, ČR 13. - 17. APRÍL 2017), STARŠIE DORASTENKY - SKONČILI V DRUHEJ FÁZE TURNAJA HLAVNEJ ČASTI A (trénerka: Ľudmila Danišová)
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY (U19, r. nar. 1998 a 1999) - ÚČASŤ JEDNEJ HRÁČKY MHK BYTČA (brankárka Soňa Furgaláková) NA KVALIFIKÁCII NA ME 2017 DO SLOVINSKA /3. kvalifikačná skupina sa hrala v Michalovciach v dňoch 17. - 19.03.2017 v Michalovciach, kde boli súperkami SR reprezentantky Francúzska, Belgicka a Čiernej Hory/, V KTOREJ OBSADILI KONEČNÉ 3. MIESTO A NA ME TAK NEPOSTÚPILI - tréner RD: Ján Beňadik
  • STARŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKEJ LIGE STARŠIEHO ŽIACTVA (trénerka: Eva Pastorková)
  • STARŠIE DORASTENKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI „O POHÁR MĚSTA OSTRAVY" V OSTRAVE (OSTRAVA, ČR 28. - 29.01.2017), 1. MIESTO - MHK BYTČA, NAJLEPŠOU STRELKYŇOU TURNAJA BOLA VYHLÁSENÁ HRÁČKA MHK BYTČA KATARÍNA BAČIKOVSKÁ /24 GÓLOV/ - trénerka: Ľudmila Danišová
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY (U19, r. nar. 1998 a 1999) - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Soňa Furgaláková, Katarína Bačikovská) NA 18. ROČNÍKU MEDZINÁRODNÉHO TURNAJA MASTER CUP VO ŠVAJČIARSKU (ZUG 13. - 15.01.2017) - tréner RD: Ján Beňadik
  • STARŠIE ŽIAČKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM JANUÁROVOM TURNAJI V ZLÍNE (ZLÍN, ČR 08.01.2017), 5. MIESTO - MHK BYTČA- trénerka: Eva Pastorková
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY (U19, r. nar. 1998 a 1999) - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Soňa Furgaláková, Katarína Bačikovská) NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI HANDBALWEEK 2016 V HOLANDSKU (RAALTE EN ZWOLLE 27. - 30.12.2016) - tréner RD: Ján Beňadik
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U17, r. nar. 2000 a 2001 /2002/) - NA ZRAZ RD V BRATISLAVE (13. - 15.12.2016) A MEDZINÁRODNÝ TURNAJ V POĽSKU (PŁOCK 15. - 18.12.2016) BOLA PREMIÉROVO DONOMINOVANÁ A POZVANÁ AJ KRÍDELNÍČKA MHK BYTČA (Andrea Zahumenská), REPREZENTÁCIA SLOVENSKA SKONČILA NA TURNAJI NA DRUHOM MIESTE, V DRESE SR SA TAK NA TURNAJI PREDSTAVILA TROJICA HRÁČOK MHK BYTČA (brankárka Natália Chudovská, spojka Laura Holincová a krídelníčka Andrea Zahumenská) - tréner RD: Heine Ernst Jensen
  • REPREZENTÁCIA SR - ŽENY - ÚČASŤ ŠTYROCH ODCHOVANKÝŇ MHK BYTČA (Eva Minárčiková, Kristína Pastorková /kmeňová hráčka MHK Bytča, hosťovanie v českom SHK Veselí nad Moravou/, Alica Kostelná a Mária Holešová) NA II. TURNAJI ŠTYROCH KRAJÍN V BRAZÍLII(BELÉM 01. - 03.12.2016) - tréner RD: Dušan Poloz
  • PRÍPRAVKA - PRIHLÁSENIE "A", "B" a "C" DRUŽSTVA MHK BYTČA DO KRAJSKEJ SÚŤAŽE PRÍPRAVIEK (trénerky: Jana Leštinová /"A" a "B"/, Ľudmila Danišová /"C"/)
  • STARŠIE ŽIAČKY - POSTUP NA ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKÚ LIGU V SEZÓNE 2016/2017 (trénerka: Eva Pastorková)
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U17, r. nar. 2000 a 2001 /2002/) - ÚČASŤ HRÁČKY MHK BYTČA (Laura Holincová) NA TURNAJI OLYMPIJSKÝCH NÁDEJÍ V ČESKEJ REPUBLIKE (PRAHA - BŘVE, ČR 07. - 09.10.2016) - tréner RD: Heine Ernst Jensen
  • TRÉNERKOU RVD STRED (regionálneho výberu družstva - STRED), t.j výber - dievčat nar. v roku 2002 a 2003 ZOSTÁVA TRÉNERKA MHK BYTČA ĽUDMILA DANIŠOVÁ (vo výbere klub MHK Bytča reprezentuje osem hráčok: Natália Chudovská, Ema Weberová, Kristína Jánošíková, Lucia Leštinová, Tereza Zubáňová, Monika Kadáčková)
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U17, r. nar. 2000 a 2001 /2002/) - NA ZRAZ RD V BRATISLAVE (09. - 12.09.2016) BOLA PREMIÉROVO DONOMINOVANÁ A POZVANÁ AJ BRANKÁRKA MHK BYTČA (Natália Chudovská), tréner RD: Heine Ernst Jensen
  • STARŠIE DORASTENKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI OLOMOUC HANDBALL CUP (OLOMOUC, ČR 03. - 04.09.2016), 1. MIESTO - MHK BYTČA (trénerka: Zuzana Minárčiková)
  • ŽIAČKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI HOLIDAY CUP (ZLÍN, ČR 19. - 21.08.2016), STARŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO (trénerka: Eva Pastorková), MLADŠIE ŽIAČKY "A" - 3. MIESTO (trénerka: Eva Pastorková), MLADŠIE ŽIAČKY "B" - 8. MIESTO (trénerka: Jana Leštinová)
  • STARŠIE DORASTENKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI JISKRA JUNIOR HANDBALL CUP (OTROKOVICE, ČR 19. - 21.08.2016), 5. MIESTO - MHK BYTČA (trénerka: Alenka Zahumenská)
  • NOVOU TRÉNERKOU MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK SA STALA ZUZANA MINÁRČIKOVÁ (lic. "B"), KTORÁ NAHRADILA VO FUNKCII MICHALA HRADILA, KTORÝ SA STAL NOVÝM TRÉNEROM INTERLIGOVÉHO ÚČASTNÍKA ŽENSKEJ WHIL DHC SOKOL PORUBA ODKIAĽ PO 2. KOLÁCH ODIŠIEL A STAL SA NOVÝM HLAVNÝM TRÉNEROM ČESKÉHO EXTRALIGISTU - MUŽOV TATRANU LITOVEL
  • ŠTVORICA ODCHOVANKÝŇ MHK BYTČA HRAJÚCICH V ŽENSKEJ MEDZINÁRODNEJ INTERLIGE WHIL V JEDNOM TÍME V TÍME ŠKP BRATISLAVA - Nikola Ďuriníková, Martina Vaninová, Barbora Micheľová, Renáta Zahumenská (tréner: Peter Hložek)
  • HOSŤOVANIE DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA V INÝCH KLUBOCH - V ŽENSKEJ MEDZINÁRODNEJ INTERLIGE WHIL: Kristína Pastorková (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Soňa Furgaláková (HK AS Trenčín), Tatiana Hanulíková (ŠKP Bratislava)
  • PRESTUP DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA DO INÝCH KLUBOCH - V ŽENSKEJ MEDZINÁRODNEJ INTERLIGE WHIL: Tatiana Gajdošíková (DHK Zora Olomouc/ČR), Renáta Zahumenská (ŠKP Bratislava)
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U17, r. nar. 2000 a 2001 /2002/) - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE JEDNA HRÁČKA MHK BYTČA (spojka Laura Holincová), tréner RD: Heinse Ernst Jensen
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY (U19, r. nar. 1998 a 1999) - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE ŠTVORICA HRÁČOK MHK BYTČA (brankárka Soňa Furgaláková, pivotky Katarína Bačikovská a Michaela Bajzová, krídelníčka Nela Kmošenová), tréner RD: Heinse Ernst Jensen
  • REPREZENTÁCIA SR - ŽENYV ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE JEDNA HRÁČKA MHK BYTČA (pivotmanka: Kristína Pastorková) A TROJICA ODCHOVANKÝŇ MHK BYTČA (pivotmanka: Eva Minárčiková, spojka: Alica Kostelná (obe DHC Sokol Poruba/ČR), spojka: Mária Holešová (Iuventa Michalovce) - tréner RD: Dušan Poloz
  • POKRAČOVANIE "B" DRUŽSTVA MHK BYTČA V KRAJSKEJ SÚŤAŽI MLADŠÍCH ŽIAČOK (trénerka družstva: Jana Leštinová)

 

ROČNÍK 2015/2016:

  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U18) - ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA (brankárky Soni Furgalákovej, pivotiek Michaely Bajzovej a Kataríny Bačikovskej) NA MS 2016 NA SLOVENSKU (Bratislava, 19. - 31.07.2016), KDE SA V DRESE SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE TAKTIEŽ PRIČINILI O ZISK 13. MIESTA NA MS 2016- tréner RD: Ján Beňadik
  • REPREZENTÁCIA SR - PREDKADETKY (r. nar. 2000 a 2001 /2002/)V OFICIÁLNEJ ZÁVEREČNEJ (KONEČNEJ) ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE JEDNA HRÁČKA KLUBU MHK BYTČA (spojka Laura Holincová), tréner RD: Heine Ernst Jensen
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY (U18) - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Soňa Furgaláková a Katarína Bačikovská) NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI EUROPEAN OPEN/PARTILLE CUP 2016 VO ŠVÉDSKU (GOTHENBURG, ŠVÉDSKO 04. - 08.07.2016) - tréner RD: Ján Beňadik
  • STARŠIE ŽIAČKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI HANDBALL GRAND PRIX PRAGUE (PRAHA, ČR 24. - 26.06.2016), 4. MIESTO - MHK BYTČA (trénerka: Ľudmila Danišová)
  • PRÍPRAVKY - ÚČASŤ NA TURNAJI MINI HANDBALL CUP TRENČÍN 2016 (TRENČÍN, 25.06.2015), 1. MIESTO - MHK BYTČA "A", 7. MIESTO - MHK BYTČA "B", 10. MIESTO - MHK BYTČA "C" (trénerky: Eva Pastorková a Jana Leštinová)
  • MLADŠIE ŽIAČKY: MHK BYTČA "A" - 3. MIESTO NA 2. ROČNÍKU OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SR MLADŠIEHO ŽIACTVA (MARTIN, 17. - 19. JÚN 2016) + NAJLEPŠIA BRANKÁRKA TURNAJA BRANKÁRKA MHK BYTČA KAROLÍNA ČECH-ŠPIRKOVÁ A NAJLEPŠIA STRELKYŇA TURNAJA HRÁČKA MHK BYTČA EMA WEBEROVÁ - 52 GÓLOV, 1. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Eva Pastorková), MHK BYTČA "B" - 7. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA (tréner: Mgr. František Garabík)
  • STARŠIE ŽIAČKY - 4. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA (ŠAĽA, 10. - 12. JÚN 2016), 1. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Ľudmila Danišová)
  • STARŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO V RÁMCI SR, 2. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA SLOVENSKÉHO ZVÄZU HÁDZANEJ (SZH)" / MICHALOVCE, SR 03. - 05. JÚN 2016 / (tréner: Michal Hradil)
  • MLADŠIE DORASTENKY - 6. MIESTO V RÁMCI SR (tréner: Michal Hradil)
  • PRAGUE HANDBALL CUP 2016 (PRAHA, ČR 24. - 28. MAREC 2016), STARŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO (HLAVNÁ ČASŤ A), STARŠIE ŽIAČKY - 3. MIESTO (HLAVNÁ ČASŤ B), MLADŠIE ŽIAČKY (HLAVNÁ ČASŤ A) - SKONČILI V DRUHEJ FÁZE TURNAJA HLAVNEJ ČASTI A, ST. DORASTENKY (tréner: Michal Hradil), ST. ŽIAČKY (trénerka: Ľudmila Danišová), ML. ŽIAČKY (trénerka: Eva Pastorková)
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY (+ KADETKY) - ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Tatiana Gajdošíková, Soňa Furgaláková a Tatiana Hanulíková, pôvodne bola v nominácii aj Kristína Pastorková, ale pre zranenie do Poľska nevycestovala) NA KVALIFIKÁCII O POSTUP NA ME 2016 HRÁČOK DO 20 ROKOV (PŁOCK, POĽSKO 18. - 20.03.2016), MEDZI NÁHRADNÍČKAMI FIGUROVALI TRI HRÁČKY MHK BYTČA (Nela Kmošenová, Michaela Bajzová, Katarína Bačikovská) - trénerka RD: Katarína Beňušková.
  • PRÍPRAVKY - MHK BYTČA "A" - 3. MIESTO, MHK BYTČA "B" - 4. MIESTO A MHK BYTČA "C" - 10. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA (trénerky: Eva Pastorková, Jana Leštinová)
  • MLADŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKEJ LIGE MLADŠIEHO ŽIACTVA (trénerka: Eva Pastorková)
  • MLADŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO A STARŠIE ŽIAČKY - 3. MIESTO NA PRÍPRAVNOM TURNAJI V HLOHOVCI (HLOHOVEC, 30.01.2016) - trénerka MŽ: Eva Pastorková a trénerka SŽ: Ľudmila Danišová
  • MLADŠIE DORASTENKY - 2. MIESTO A STARŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI "O POHÁR MĚSTA OSTRAVY 2016" (OSTRAVA, 23. - 24.01.2016) - tréner: Michal Hradil
  • MLADŠIE DORASTENKY + STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI MLADŠÍCH DORASTENIEK VO VESELÍ NAD MORAVOU (VESELÍ NAD MORAVOU, 16. - 17.01.2016) - tréner ml. dorasteniek: Michal Hradil, trénerka st. žiačok: Ľudmila Danišová
  • STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA MEDZINÁRODNOM JANUÁROVOM PRÍPRAVNOM TURNAJI V ZLÍNE (ZLÍN, 10.01.2016) - trénerka: Ľudmila Danišová
  • REPREZENTÁCIA SR - PREDKADETKY (r. nar. 2000 a 2001)  - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Lenka Kubová a Laura Holincová) NA TURNAJI OLYMPIJSKÝCH NÁDEJÍ V POĽSKU (DZIERŻONIÓW, POĽSKO 18. - 20.12.2015) - tréner RD: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.
  • REPREZENTÁCIA SR - PREDKADETKY (r. nar. 2000 a 2001) - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (brankárka Lenka Kubová, spojka Laura Holincová a krídelníčka Andrea Zahumenská) - trénerka RD: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.
  • PRÍPRAVKY - ÚČASŤ NA MIKULÁŠSKOM TURNAJI V TRENČÍNE (TRENČÍN, 05.12.2015), 2. MIESTO - MHK BYTČA "A", 9. MIESTO - MHK BYTČA "B", 14. MIESTO - MHK BYTČA "C" (trénerky: Eva Pastorková, Jana Leštinová, Veronika Čikotová)
  • ÚČASŤ MLADŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA V ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKEJ LIGE ŽIACTVA (trénerka: Eva Pastorková)
  • MLADŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO NA 2. ROČNÍKU MIKULÁŠSKEHO TURNAJA V KARVINEJ /ČR/ (trénerka: Eva Pastorková)
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (spojky: Tatiana Gajdošíková a Tatiana Hanulíková, pivotmanka: Kristína Pastorková) - trénerka RD: Katarína Beňušková
  • PRIHLÁSENIE "C" DRUŽSTVA MHK BYTČA DO KRAJSKEJ SÚŤAŽE PRÍPRAVIEK, OKREM C-DRUŽSTVA, FIGURUJE V SÚŤAŽI NAĎALEJ AJ "A" a "B" DRUŽSTVO PRÍPRAVIEK MHK BYTČA (trénerka družstiev: Jana Leštinová)
  • REPREZENTÁCIA SR - ŽENY - ÚČASŤ DVOJICE ODCHOVANKÝŇ MHK BYTČA (Eva Minárčiková a Alica Kostelná /obe v súčasnosti DHC Sokol Poruba/) NA KVALIFIKÁCII NA ME 2016 DO ŠVÉDSKA - tréner RD: Dušan Poloz 
  • REPREZENTÁCIA SR - ŽENY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA ODCHOVANKÝŇ KLUBU MHK BYTČA (pivotmanka: Eva Minárčiková, spojka: Alica Kostelná /obe DHC Sokol Poruba/, spojka: Mária Holešová /Iuventa Michalovce/) - tréner RD: Dušan Poloz
  • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (spojky: Tatiana Gajdošíková a Tatiana Hanulíková, pivotmanka: Kristína Pastorková) - trénerka RD: Katarína Beňušková
  • TRÉNERKOU RVD STRED (regionálneho výberu družstva - STRED), t.j výber - dievčat nar. v roku 2000 a 2001 ZOSTÁVA TRÉNERKA STARŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA ĽUDMILA DANIŠOVÁ (vo výbere klub MHK Bytča reprezentuje deväť hráčok: Aneta Krajíčková, Romana Gaňová, Andrea Zahumenská, Nikola Hriceňáková, Sára Adamčíková, Michaela Burandová, Laura Holincová, Terézia Valúchová, Lenka Kubová)
  • NOVÝM TRÉNEROM CENTRA TALENTOVANEJ MLÁDEŽE PRI KLUBE MHK BYTČA A ZÁROVEŇ TRÉNEROM MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK SA STAL MICHAL HRADIL (lic. "A"), KTORÝ NAHRADIL VO FUNKCII PETRA BIKÁRA
  • REPREZENTÁCIA SR - KADETKYV ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (brankárka: Soňa Furgaláková, krídelníčka: Nela Kmošenová a spojky: Erika Čillíková, Katarína Bačikovská, Michaela Bajzová) - tréner RD: Ján Beňadik
  • ÚČASŤ MLADŠÍCH ("B") A STARŠÍCH ŽIAČOK NA TURNAJI ANTALIS CUP 2015 (BRATISLAVA, 05.09.2015), UMIESTNENIA: MLADŠIE ŽIAČKY "B" - 4. MIESTO (tréner družstva: Mgr. František Garabík), STARŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO (trénerka družstva: Ľudmila Danišová), NAJLEPŠOU BRANKÁRKOU V KATEGÓRII STARŠÍCH ŽIAČOK BOLA VYHLÁSENÁ BRANKÁRKA MHK BYTČA NATÁLIA CHUDOVSKÁ
  • ÚČASŤ MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK NA TURNAJI CTM 2015 (NITRA, 29. - 30.08.2015), UMIESTNENIA: MLADŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO (tréner družstva: Peter Bikár), STARŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO (tréner družstva: Peter Bikár)
  • HOSŤOVANIE ŠTVORICE HRÁČOK MHK BYTČA V INÝCH KLUBOCH - Kristína Pastorková (hosťuje a pravidelne hráva za ženy ŠKP Bratislava /WHIL/), Tatiana Gajdošíková, Radoslava Zahumenská a Renáta Zahumenská (všetky hosťujú a pravidelne hrávajú za tím žien HK AS Trenčín /1. liga žien SR/)
  • ODCHOVANKYŇA MHK BYTČA, DOTERAJŠIA JUNIORSKÁ REPREZENTANTKA SR NIKOLA ŠPANIHELOVÁ PRESTÚPILA Z PRVOLIGOVÉHO ŽENSKÉHO TÍMU HK AS TRENČÍN DO TÍMU SLOVENSKÉHO ÚČASTNÍKA ŽENSKEJ INTERLIGY WHIL HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE (tréner družstva: Peter Olšavský)
  • ÚČASŤ STARŠÍCH, MLADŠÍCH ŽIAČOK NA TURNAJI HOLIDAY CUP 2015 (ZLÍN, ČR 21. - 23.08.2015), UMIESTNENIA: STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO (trénerka družstva: Ľudmila Danišová), MLADŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO (trénerka družstva: Eva Pastorková)
  • TRÉNEROM CENTRA TALENTOVANEJ MLÁDEŽE PRI KLUBE MHK BYTČA A ZÁROVEŇ TRÉNEROM MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK SA STAL PETER BIKÁR (lic. "A"), KTORÝ V KLUBE NAPOSLEDY PÔSOBIL V SEZÓNE 2009/2010, VEDÚCOU DRUŽSTVA MLADŠÍCH A STARŠÍCH DORASTENIEK SA STALA MANAŽÉRKA KLUBU MHK BYTČA ALENKA ZAHUMENSKÁ
  • PRIHLÁSENIE "B" DRUŽSTVA MHK BYTČA DO KRAJSKEJ SÚŤAŽE MLADŠÍCH ŽIAČOK (tréner družstva: Mgr. František Garabík)


ROČNÍK 2014/2015:

                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - ÚČASŤ HRÁČKY MHK BYTČA (brankárky Soni Furgalákovej) NA ME 2015 V MACEDÓNSKU (Skopje, 13. - 23.08.2015) - trénerka RD: Mgr. Marianna Nemčíková
                • PRÍPRAVKY - ÚČASŤ NA TURNAJI MINI HANDBALL CUP TRENČÍN 2015 (TRENČÍN, 27.06.2015), 3. MIESTO - MHK BYTČA "A", 10. MIESTO - MHK BYTČA "C", 11. MIESTO - MHK BYTČA "B" (trénerky: Eva Pastorková a Jana Leštinová)
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY, ÚČASŤ HRÁČKY MHK BYTČA TATIANY GAJDOŠÍKOVEJ NA ME 2015 V PLÁŽOVEJ HÁDZANEJ V ŠPANIELSKU (LLORET DE MAR, 26.06. - 28.06.2015), SLOVENKY OBSADILI NA TURNAJI KONEČNÉ 7. MIESTO, tréner RD: Michal Lukačín  
                • STARŠIE ŽIAČKY - 4. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA (MICHALOVCE, 12. - 14. JÚN 2015), 1. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • ODCHOVANKYŇA MHK BYTČA V SÚČASNOSTI HRÁČKA VICEMAJSTROVSKÉHO CELKU A ÚČASTNÍKA INTERLIGY WHIL DHC SOKOL PORUBA ALICA KOSTELNÁ OCENENÁ AKO TALENT ROKA 2014 (HRÁČKA DO 20 ROKOV) NA SLOVENSKU
                • MINIŽIAČKY - 9. MIESTO NA 1. ROČNÍKU OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SR MLADŠIEHO ŽIACTVA (BRATISLAVA, 05. - 07. JÚN 2015), (trénerky: Eva Pastorková a Jana Leštinová)
                • MLADŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA 1. ROČNÍKU OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SR MLADŠIEHO ŽIACTVA (BRATISLAVA, 05. - 07. JÚN 2015) + NAJLEPŠIA BRANKÁRKA TURNAJA BRANKÁRKA MHK BYTČA NATÁLIA CHUDOVSKÁ, 2. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, VICEMAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Eva Pastorková)
                • STARŠIE ŽIAČKY - 4. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA (MICHALOVCE, 12. - 14. JÚN 2015), 1. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • STARŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO V RÁMCI SR, MAJSTERKY SR, 3. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA ČESKÉHO SVAZU HÁZENÉ (ČSH)" / Olomouc, ČR 29. - 31.05. 2015/, BRANKÁRKOU NA TURNAJI BOLA SOŇA FURGALÁKOVÁ A STRELKYŇOU TATIANA HANULÍKOVÁ (21 GÓLOV) - OBE MHK BYTČA (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
                • MLADŠIE DORASTENKY - 8. MIESTO V RÁMCI SR (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
                • NOVOU TRÉNERKOU RVD STRED (regionálneho výberu družstva - STRED), t.j výber - dievčat nar. v roku 2000 a 2001 SA STALA OD 06. MÁJA 2015 TRÉNERKA STARŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA ĽUDMILA DANIŠOVÁ
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Kristína Pastorková a Tatiana Gajdošíková) NA KVALIFIKÁCII NA ME 2015 DO ŠPANIELSKA V RUMUNSKU - tréner RD: Dušan Poloz (dočasný tréner RD)
                • PRAGUE HANDBALL CUP 2015 (PRAHA, 2. - 6. APRÍL 2015), STARŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO (HLAVNÁ ČASŤ A), STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO (HLAVNÁ ČASŤ B), ST. DORASTENKY (tréner: Ing. Jozef Hanták st.), ST. ŽIAČKY (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • MLADŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE MLADŠIEHO ŽIACTVA (trénerka: Eva Pastorková)
                • STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE STARŠIEHO ŽIACTVA (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • PRÍPRAVKY - MHK BYTČA "A" - 9. MIESTO A MHK BYTČA "B" - 10. MIESTO V KRAJSKEJ SÚŤAŽI ZA - TN KRAJA (trénerky: Eva Pastorková, Jana Leštinová)
                • ÚČASŤ DORASTENIEK NA TURNAJI O POHÁR MĚSTA OSTRAVY" (OSTRAVA, 24. - 25.01.2015), MLADŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO A STARŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
                • ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI MIDTJYSK JULE CUP 2014 V DÁNSKU (BORDING, ENGESVANG, HYLDGÅRD, HERNING, IKAST 28. - 30.12.2014) - 2. MIESTO PRE STARŠIE DORASTENKY MHK BYTČA (tréner: Ing. Jozef Hanták st.) A 10. MIESTO PRE STARŠIE ŽIAČKY (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • ÚČASŤ ODCHOVANKYNE MHK BYTČA A V SÚČASNOSTI HRÁČKY ČESKÉHO ÚČASTNÍKA WHIL DHC SOKOL PORUBA EVY MINÁRČIKOVEJ V DRESE ŽENSKEJ SENIORSKEJ REPREZENTÁCIE SR NA ME 2014 V MAĎARSKU A CHORVÁTSKU (tréner RD: Dušan Poloz)
                • ÚČASŤ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE ŽIACTVA (trénerky: Eva Pastorková /mladšie/, Ľudmila Danišová /staršie/)
                • PRIHLÁSENIE "A" a "B" DRUŽSTVA MHK BYTČA DO KRAJSKEJ SÚŤAŽE PRÍPRAVIEK (trénerky družstiev: "A" Eva Pastorková a "B" Jana Leštinová)
                • HOSŤOVANIE HRÁČKY MHK BYTČA A JUNIORSKEJ REPREZENTANTKY SR KRISTÍNY PASTORKOVEJ V TÍME ÚČASTNÍKA 1. LIGY ŽIEN HK ŠTART TRENČÍN (trénerka družstva: Ing. Zdena Rajnohová)
                • PRESTUP A NÁSLEDNÉ ÚČINKOVANIE ODCHOVANKYNE MHK BYTČA A NIEKDAJŠEJ JUNIORSKEJ A KADETSKEJ REPREZENTANTKY SR NIKOLY ĎURINÍKOVEJ A TAKTIEŽ ĎALŠEJ ODCHOVANKYNE MHK BYTČA MARTINY VANINOVEJ V TÍME SLOVENSKÉHO ÚČASTNÍKA ŽENSKEJ INTERLIGY WHIL ŠKP BRATISLAVA (trénerka družstva: Mgr. Silvia Priklerová, PhD.)
                • HOSŤOVANIE HRÁČKY MHK BYTČA A JUNIORSKEJ REPREZENTANTKY SR TATIANY GAJDOŠÍKOVEJ V TÍME ČESKÉHO ÚČASTNÍKA ŽENSKEJ INTERLIGY WHIL HC VESELÍ NAD MORAVOU (tréner družstva: Ľuboš Hudák)
                • ODCHOVANKYŇA MHK BYTČA, DOTERAJŠIA JUNIORSKÁ REPREZENTANTKA SR A OD TEJTO SEZÓNY UŽ HRÁČKA ČESKÉHO ÚČASTNÍKA ŽENSKEJ INTERLIGY WHIL DHC SOKOL PORUBA (tréner družstva: Ján Beňadik) ALICA KOSTELNÁ FIGURUJE V ŠIRŠEJ NOMINÁCII ŽENSKEJ REPREZENTÁCIE SR (tréner družstva: Dušan Poloz) + ÚČASŤ NA TURNAJI ŽIEN "O ŠTÍT MĚSTA CHEB" V CHEBE (11. - 13.09.2014) VO FARBÁCH SLOVENSKEJ ŽENSKEJ REPREZENTÁCIE
                • ÚČASŤ STARŠÍCH DORASTENIEK NA TURNAJI O POHÁR JINDŘICHOVA HRADCE 2014 (30. - 31.08.2014, JINDŘICHŮV HRADEC, ČR), 1. MIESTO A VÍŤAZ KATEGÓRIE STARŠÍCH DORASTENIEK (tréner družstva Ing. Jozef Hanták st.), v kategórii mladších dorasteniek sa víťazom turnaja stala domáca TJ Jiskra Jindřichův Hradec
                • ÚČASŤ MLADŠÍCH DORASTENIEK, STARŠÍCH, MLADŠÍCH ŽIAČOK NA TURNAJI HOLIDAY CUP 2014 (22. - 24.08.2014, ZLÍN, ČR), UMIESTNENIA: MLADŠIE DORASTENKY - 5. MIESTO (najlepšia brankárka turnaja v kategórii ml. dorasteniek: Soňa Furgaláková, tréner družstva: Ing. Jozef Hanták st.), STARŠIE ŽIAČKY - 14. MIESTO (najlepšia strelkyňa turnaja v kategórii st. žiačok: Laura Holíncová, trénerka družstva: Ľudmila Danišová), MLADŠIE ŽIAČKY - 1. MIESTO - VÍŤAZKY TURNAJA (najlepšia brankárka turnaja v tejto kategórii: Natália Chudovská, trénerka družstva: Eva Pastorková)
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE DVOJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (hráčky: Tatiana Gajdošíková, spojka a Kristína Pastorková, pivotmanka) - tréner RD: Ľuboš Hudák
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE DVOJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (brankárka: Soňa Furgaláková a krídelníčka: Nela Kmošenová) - tréner RD: Mgr. Marianna Nemčíková

 

ROČNÍK 2013/2014:

                • MLADŠIE ŽIAČKY - 6. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR MLADŠIEHO ŽIACTVA, 2. MIESTO V SÚŤAŽI A VICEMAJSTER ZA - TN KRAJA, 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Eva Pastorková)
                • STARŠIE ŽIAČKY - 3. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA, 1. MIESTO V SÚŤAŽI A MAJSTER ZA - TN KRAJA, 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • MLADŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO V RÁMCI SR, MAJSTERKY SR, 2. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA SLOVENSKÉHO ZVÄZU HÁDZANEJ (SZH)" / Šaľa, SR" (tréner: Ing. Jozef Kozák)
                • STARŠIE DORASTENKY - 5. MIESTO V RÁMCI SR (tréner: Ing. Jozef Kozák)
                • PRAGUE HANDBALL REMIX CUP 2014 (Praha, ČR) - ÚČASŤ STARŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA (Alica Kostelná a Tatiana Gajdošíková) NA KVALIFIKÁCII NA MS 2014 DO CHORVÁTSKA V POĽSKU - tréner RD: Ľuboš Hudák
                • ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA V PRESTÍŽNEJ ŽENSKEJ LIGE - WHIL (Iuventa Michalovce - Alica Kostelná a Tatiana Gajdošíková)
                • VANGL CUP 2014 (Ivančice, ČR) - 2. MIESTO PRE STARŠIE ŽIAČKY MHK BYTČA
                • PORUBA CUP 2013 (Ostrava, ČR) -  4. MIESTO PRE STARŠIE ŽIAČKY MHK BYTČA
                • ÚČASŤ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽIAČOK V SPOLOČNEJ ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE TROJICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (hráčky: Kristína Pastorková, Tatiana Gajdošíková a Renáta Zahumenská) - tréner RD: Ing. Slavomír Varga
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE ŠTVORICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (hráčky: Radoslava Zahumenská, Alica Kostelná, Darina Šichmanová a Tatiana Gajdošíková) - tréner RD: Ľuboš Hudák

 

ROČNÍK 2012/2013:

                • MLADŠIE ŽIAČKY - 7. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR MLADŠIEHO ŽIACTVA, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA, 2. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Eva Pastorková)
                • STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA, VICEMAJSTERKY SR, VICEMAJSTERKY ZA - TN KRAJA, 2. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • MLADŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO V RÁMCI SR, MAJSTERKY SR, 3. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA ČESKÉHO SVAZU HÁZENÉ (ČSH)" / Hodonín, ČR - tréner (ka): Zuzana Minárčiková / Ing. Jozef Hanták st.
                • STARŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO V RÁMCI SR, 4. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA ČESKÉHO SVAZU HÁZENÉ (ČSH)" / Olomouc, ČR - tréner (ka): Zuzana Minárčiková / Ing. Jozef Hanták st.
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - ÚČASŤ DVOJICE HRÁČOK MHK BYTČA NA ME 2013 V POĽSKU (hráčky: Tatiana Gajdošíková a Kristína Pastorková) - tréner RD: Ing. Slavomír Varga
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA NA ME 2012 V DÁNSKU (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Darina Šichmanová a Alica Kostelná) - tréneri RD: Darina Sveráková a Peter Olšavský
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA NA KVALIFIKÁCII NA ME 2013 DO DÁNSKA V MICHALOVCIACH (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Darina Šichmanová a Alica Kostelná) - tréneri RD: Darina Sveráková a Peter Olšavský
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - ÚČASŤ HRÁČKY MHK BYTČA KRISTÍNY PASTORKOVEJ NA KVALIFIKÁCII NA MS 2012 DO POĽSKA V NITRE - tréner RD: Ing. Slavomír Varga
                • ÚČASŤ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽIAČOK V SPOLOČNEJ ČESKO - SLOVENSKEJ LIGE
                • ÚČASŤ ŠTVORICE HRÁČOK MHK BYTČA V PRESTÍŽNEJ ŽENSKEJ LIGE - WHIL (Iuventa Michalovce - Mária Holešová, Iuventa Michalovce/DHC Sokol Poruba - Iveta Mičiníková, HK Danlog Partizánske - Eva Minárčiková a Zuzana Holešová)
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE ŠTVORICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (hráčky: Tatiana Gajdošíková, Silvia Holincová, Kristína Pastorková a Renáta Zahumenská) - tréner RD: Ing. Slavomír Varga
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE ŠTVORICA HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Alica Kostelná, Nikola Ďuriníková a Darina Šichmanová) - tréneri RD: Darina Sveráková a Peter Olšavský

 

ROČNÍK 2011/2012:

                • MLADŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR MLADŠIEHO ŽIACTVA, VICEMAJSTERKY SR, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA, VÍŤAZ ČESKO-SLOVENSKEJ LIGY (trénerka: Eva Pastorková)
                • STARŠIE ŽIAČKY - 3. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR STARŠIEHO ŽIACTVA, VICEMAJSTERKY ZA - TN KRAJA, VICEMAJSTERKY ČESKO-SLOVENSKEJ LIGY (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • MLADŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO V RÁMCI SR, MAJSTERKY SR, VÍŤAZ ZÁKLADNEJ A NADSTAVBOVEJ ČASTI PRVEJ LIGY (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
                • STARŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO V RÁMCI SR, VÍŤAZ ZÁKLADNEJ ČASTI PRVEJ LIGY (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
                • ŽENY - 6. MIESTO V PRVEJ LIGE ŽIEN (trénerka: Zuzana Minárčiková)
                • WHIL - ÚČASŤ DVOCH HRÁČOK MHK BYTČA (Mária Holešová - HK Danlog Partizánske/Iuventa Michalovce, Eva Minárčiková - HK Danlog Partizánske a Iveta Mičiníková - Iuventa Michalovce/DHC Sokol Poruba)
                • REPREZENTÁCIA SR - KADETKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE PÄTICA HRÁČOK MHK BYTČA (hráčky: Tatiana Gajdošíková, Silvia Holincová, Kristína Pastorková, Nikola Španihelová a Renáta Zahumenská) - tréner RD: Ing. Slavomír Varga
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - ÚČASŤ PIATICH HRÁČOK MHK BYTČA NA KVALIFIKÁCII NA MS 2012 DO ČR VO ŠVÉDSKU (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Darina Šichmanová, Mária Holešová, Eva Minárčiková a Barbora Micheľová) - tréner RD: Ing. Jozef Hanták st.
                • REPREZENTÁCIA SR - JUNIORKY - V ŠIRŠEJ NOMINÁCII REPREZENTÁCIE SEDEM HRÁČOK KLUBU MHK BYTČA (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Alica Kostelná, Nikola Ďuriníková, Darina Šichmanová, Mária Holešová, Barbora Micheľová a Eva Minárčiková)
                • REPREZENTÁCIU JUNIORIEK SR TRÉNERSKY PREVZAL TRÉNER DORASTENIEK MHK BYTČA ING. JOZEF HANTÁK ST., ASISTOVAL MU MIROSLAV MIŇO. VEDÚCIM DRUŽSTVA BOL PETER MIČINÍK

 

ROČNÍK 2010/2011:

                • ÚČASŤ ŠTVORICE HRÁČOK MHK BYTČA (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Darina Šichmanová, Alica Kostelná a Nikola Ďuriníková) NA ME 2011 HRÁČOK DO 17 ROKOV V ČESKEJ REPUBLIKE
                • 5. MIESTO V RÁMCI SLOVENSKA V KATEGÓRII STARŠIE ŽIAČKY (trénerka: Ľudmila Danišová)
                • 8. MIESTO V RÁMCI SLOVENSKA V KATEGÓRII MLADŠIE ŽIAČKY (trénerka: Eva Pastorková)
                • 4. MIESTO V SÚŤAŽI STARŠÍCH DORASTENIEK (záverečný turnaj - Michalovce, účastníci a poradie: HK Štart Trenčín, Iuventa Michalovce, UDHK ŠG Nitra, MHK Bytča) - trénerka: Zuzana Minárčiková
                • 2. MIESTO V SÚŤAŽI A VICEMAJSTER SLOVENSKA V KATEGÓRII MLADŠIE DORASTENKY (záverečný turnaj Nitra, účastníci a poradie: UDHK ŠG Nitra, MHK Bytča, HKM Chirana Medical Šurany, HK Štart Trenčín) - tréner: Mgr. František Garabík
                • 1. MIESTO V PRVEJ ŽENSKEJ LIGE (trénerka: Zuzana Minárčiková)
                • ÚČASŤ STARŠÍCH ŽIAČOK A STARŠÍCH DORASTENIEK NA PHC 2011 V PRAHE
                • ÚČASŤ ŠTYROCH HRÁČOK MHK BYTČA V REPREZENTÁCIÍ KADETIEK SR (brankárka: Lenka Janešíková, hráčky: Nikola Ďuriníková, Darina Šichmanová a Alica Kostelná) A ÚČASŤ V KVALIFIKÁCIÍ O POSTUP NA ME KADETIEK 2011 V BIELORUSKU (25.03. - 27.03.2011) - tréneri RD: Darina Sveráková a Ivan Sverák
                • ÚČASŤ ŠTYROCH HRÁČOK MHK BYTČA V REPREZENTÁCIÍ JUNIORIEK SR (brankárka: Andrea Baginová, hráčky: Mária Holešová, Eva Minárčiková a Alica Kostelná) - tréner RD: Peter Sabadka
                • ÚČASŤ MLADŠÍCH ŽIAČOK V SPOLOČNEJ ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE
                • ÚČASŤ ODCHOVANKYNE MHK BYTČA IVETY MIČINÍKOVEJ V ŽENSKEJ REPREZENTÁCIÍ SR
                • ÚČASŤ HRÁČOK MHK BYTČA V PRESTÍŽNEJ ŽENSKEJ LIGE - WHIL (Iuventa Michalovce - Iveta Mičiníková, HK Danlog Partizánske: brankárka: Andrea Baginová, Eva Minárčiková, Mária Holešová a Barbora Micheľová)
                • VEDÚCI DRUŽSTVA STARŠÍCH ŽIAČOK A SÚČASNE AJ TRÉNER MLADŠÍCH DORASTENIEK MHK BYTČA MGR. FRANTIŠEK GARABÍK TRÉNEROM REGIONÁLNEHO VÝBERU ŽIAČOK - sk. STRED (narodené 1997 a mladšie), KTORÝ V KONKURENCII ZÁPADU A VÝCHODU VYHRAL TURNAJ REGIÓNOV SR V POVAŽSKEJ BYSTRICI
                • MLADŠIE DORASTENKY - 3. MIESTO NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI KARVINÁ CUP 2010

 

ROČNÍK 2009/2010:

            • 1. MIESTO V SÚŤAŽI A MAJSTER SLOVENSKA V KATEGÓRIÍ STARŠÍCH DORASTENIEK (tréner: Ing. Peter Bikár)
            • 3. MIESTO V SÚŤAŽI V KATEGÓRIÍ MLADŠÍCH DORASTENIEK V RÁMCI SR (tréner: Ing. Peter Bikár)
            • 1. MIESTO V KRAJI A MAJSTER SLOVENSKA V KATEGÓRIÍ STARŠÍCH ŽIAČOK (tréneri: Mgr. František Garabík a Ľudmila Danišová)
            • 1. MIESTO V KRAJI A 3. MIESTO Z MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA V KATEGÓRIÍ MLADŠIE ŽIAČKY (trénerka: Eva Pastorková)
            • POSTUP ŽENSKÉHO DRUŽSTVA MHK BYTČA DO PRVEJ SLOVENSKEJ LIGY (trénerka: Zuzana Minárčiková)
            • 1. MIESTO MLADŠÍCH DORASTENIEK NA MEDZINÁRODNOM KARVINÁ CUP 2009
            • ÚČASŤ MLADŠÍCH ŽIAČOK V SPOLOČNEJ ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE
            • ÚČASŤ ŠTVORICE STARŠÍCH ŽIAČOK MHK BYTČA V DRESOCH STREDU NA FINÁLOVOM TURNAJI REGIONÁLNEHO VÝBERU DRUŽSTIEV V POVAŽSKEJ BYSTRICI A ZISK CENNEJ BRONZOVEJ MEDAILY ZA 3. MIESTO
            • POZVÁNKY DO REPREZENTÁCIE SLOVENSKA VO SVOJICH VEKOVÝCH KATEGÓRIÁCH
            • ÚČASŤ TROJICE HRÁČOK MHK BYTČA V TÍME HK DANLOG PARTIZÁNSKE (brankárka: Andrea Baginová, hráčky: Eva Minárčíková, Iveta Mičiníková) A ICH ÚČASŤ V NAJPRESTÍŽNEJŠEJ MEDZINÁRODNEJ ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE WHIL
            • MLADŠIE ŽIAČKY - 7. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR, MAJSTERKY ZA - TN KRAJA, 2. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Eva Pastorková)
            • STARŠIE ŽIAČKY - 2. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR, VICEMAJSTERKY SR, VICEMAJSTERKY ZA - TN KRAJA, 2. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Ľudmila Danišová)
            • MLADŠIE DORASTENKY - 1. MIESTO V RÁMCI SR, MAJSTERKY SR, 3. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA ČESKÉHO SVAZU HÁZENÉ (ČSH)" (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
            • STARŠIE DORASTENKY - 4. MIESTO V RÁMCI SR, 4. MIESTO NA TURNAJI "O POHÁR PREZIDENTA ČESKÉHO SVAZU HÁZENÉ (ČSH)" (tréner: Ing. Jozef Hanták st.)
            • MLADŠIE ŽIAČKY - 6. MIESTO NA MAJSTROVSTVÁCH SR, 2. MIESTO V SÚŤAŽI A VICEMAJSTER ZA - TN KRAJA, 1. MIESTO V ČESKO-SLOVENSKEJ LIGE (trénerka: Eva Pastorková)
            • STARŠIE ŽIAČKY - ÚČASŤ NA MEDZINÁRODNOM JANUÁROVOM TURNAJI V ZLÍNE (ZLÍN, ČR 08.01.2017), 5. MIESTO - MHK BYTČA - trénerka: Eva Pastorková

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo
sobota 21.10.2017 o 15:00 hod.
ŠKP Bratislava - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 21.10.2017 o 16:45 hod.
ŠKP Bratislava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. turnaj

sobota 21.10.2017 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 5. turnaj
sobota 11.11.2017 od 13:00 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.


MK ZA-TN -
Prípravka
sezóna 2017/2018 je v príprave.