Nachádzaš sa tu:
02 júl 2018, 00:00
Ostatná aktualizácia: 13 máj 2019, 18:27
Prečítané: 5385x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

MHK Bytča "A"

Horný rad, zľava: Ďurana Milan - vedúci družstva, Gajdošová Romana, Marušáková Mária, Rezáková Sofia, Marková Petronela, Kostková Alexandra, Tomaščíková Tereza, Pavlíková Marcela, Mgr. Ostrochovský Michal - tréner družstva (vzadu).

Kľaciace, zľava: Ďuranová Michaela, Učníková Adela, Záhonová Lucia.

Na fotografii chýbajú: Michálková Tamara, Bajzová Viktória, Gajdošíková Soňa, Gajdošíková Karolína.

- v Chemkostav Aréne v Michalovciach, dňa 02. februára 2019 -



ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "A"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
53   REZÁKOVÁ Sofia
  spojka   2006
67   MARUŠÁKOVÁ Mária
  spojka   2006
??   MICHÁLKOVÁ Tamara
      2006
66   TOMAŠČÍKOVÁ Tereza
  spojka, krídlo   2007
68   MARKOVÁ Petronela
  spojka   2007
64   GAJDOŠOVÁ Romana   krídlo   2007
48   KOSTKOVÁ Alexandra
  krídlo   2007
72   BAJZOVÁ Viktória   krídlo   2007
52   UČNÍKOVÁ Adela   spojka   2008
49   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008
57   PAVLÍKOVÁ Marcela   spojka, krídlo   2008
19   ZÁHONOVÁ Lucia   brankár   2008
56   GAJDOŠÍKOVÁ Soňa       2009
70   GAJDOŠÍKOVÁ Karolína       2009


TRÉNER DRUŽSTVA: Mgr. OSTROCHOVSKÝ Michal

 



MHK Bytča "B"

Horný rad, zľava:

Spodný rad, zľava:

Na fotografii chýbajú:

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme na začiatku sezóny -



ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "B"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
34   DZÚRIKOVÁ Jasmína   krídlo   2008
12   STRUHALOVÁ Tamara   brankár   2008
69   HUJOVÁ Gabriela   pivot   2008
73   ČIŽMÁROVÁ Paulína
  spojka, pivot   2008
38   REPKOVÁ Matilda
  krídlo   2008
60   GÖRÖGOVÁ Kristína   spojka, pivot   2008
63   KAŠTANOVÁ Riana
  spojka, krídlo   2008
1   AUGUSTÍNOVÁ Ema
  brankár   2009
57   SLÁVIKOVÁ Slávka       2009
43   ŠAMAJOVÁ Alžbeta
      2009
36   VALIENTOVÁ Lucia
  spojka, krídlo   2009
65   BARTKOVÁ Mária
  spojka   2009
46   SEKÁČOVÁ Kristína   krídlo   2009
62   MIKOVÁ Vanessa   krídlo   2009
??   HRTÁNKOVÁ Tereza       2009
58   URÍČKOVÁ Michaela
  krídlo   2010
33   PODHORSKÁ Lucia       2010
52   MRAVCOVÁ Tamara   krídlo   2010
??   ČERNEKOVÁ Simona       2010
??   ČERVENCOVÁ Ema       2010


TRÉNERKA DRUŽSTVA: PASTORKOVÁ Eva

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jesenná časť:

1. + 2. turnaj - 08. - 09.09.2018

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

1. + 2. turnaj
08. 09. 2018
Lehota p. Vt. Trenčín "B" 24:3 (12:1)
Partizánske Trenčín "A" 9:18 (3:8)
Partizánske Trenčín "B" 27:0 (18:0)
Lehota p. Vt. Trenčín "A" 8:16 (4:9)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. + 2. turnaj
08. 09. 2018
MŠK Čadca MHK Bytča "B" 27:1 (9:1)
THA Martin MHK Bytča "A"
16:5 (7:4)
MŠK Čadca MHK Bytča "A"
19:2 (11:0)
THA Martin MHK Bytča "B" 33:1 (15:1)


3. + 4. turnaj - 22. - 23.09.2018

1. skupina - MHK Bytča

3. + 4. turnaj
22. 09. 2018
MHK Bytča "B" Trenčín "B" 14:14 (7:6)
MHK Bytča "A"
Trenčín "A"
4:19 (3:8)
MHK Bytča "A" Trenčín "B" 17:3 (9:1)
MHK Bytča "B" Trenčín "A" 5:20 (1:10)

2. skupina - THA Martin

3. + 4. turnaj
22. 09. 2018
THA Martin
Lehota p. Vt.
13:10 (8:4)
MHáK Martin Partizánske 2:29 (2:16)
THA Martin Partizánske 7:9 (4:3)
MHáK Martin
Lehota p. Vt.
9:24 (7:14)
THA Martin MHáK Martin 22:2 (9:1)


vložené zápasy - 3. + 4. turnaj - 29. - 30.09.2018

2. skupina - THA Martin

3. + 4. turnaj
29. 09. 2018
THA Martin MŠK Čadca 11:9 (5:6)
MHáK Martin MŠK Čadca 2:21 (1:8)


5. + 6. turnaj - 06. - 07.10.2018

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

5. + 6. turnaj
06. 10. 2018
Lehota p. Vt. MHK Bytča "B" 22:6 (13:2)
Partizánske MHK Bytča "A" 18:5 (8:2)
Lehota p. Vt. MHK Bytča "A" 8:5 (3:3)
Partizánske MHK Bytča "B" 27:1 (13:1)

2. skupina - MHáK Martin

5. + 6. turnaj
06. 10. 2018
MHáK Martin Trenčín "B"
15:7 (10:3)
THA Martin Trenčín "A" 12:16 (6:9)
MHáK Martin Trenčín "A" 7:27 (3:14)
THA Martin Trenčín "B" 26:1 (11:0)


7. + 8. turnaj - 20. - 21.10.2018

1. skupina - MHK Bytča

7. + 8. turnaj
20. 10. 2018
MHK Bytča "A" MHáK Martin 18:4 (9:3)
MHK Bytča "B" MHáK Martin
8:8 (6:5)
MHK Bytča "A" MHK Bytča "B" 24:3 (10:2)

2. skupina - HK AS Trenčín

7. + 8. turnaj
20. 10. 2018
Trenčín "A" MŠK Čadca 13:7 (7:5)
Trenčín "B" MŠK Čadca 4:28 (1:13)
Trenčín "A" Trenčín "B" 28:7 (13:2)


vložené zápasy - 7. + 8. turnaj - 03. - 04.11.2018

3. skupina - HK Slávia Partizánske

7. + 8. turnaj
03. 11. 2018
Partizánske
MŠK Čadca
15:6 (9:2)
Lehota p. Vt. MŠK Čadca 18:14 (10:4)
Partizánske Lehota p. Vt. 19:9 (9:5)


9. + 10. turnaj - 17. - 18.11.2018

1. skupina - HK AS Trenčín

9. + 10. turnaj
17. 11. 2018
Trenčín "B" Lehota p. Vt. 2:29 (2:12)
Trenčín "A"
Partizánske 8:14 (3:9)
Trenčín "A" Lehota p. Vt. 10:10 (5:6)
Trenčín "B" Partizánske 5:26 (3:13)

2. skupina - MHK Bytča

9. + 10. turnaj
17. 11. 2018
MHK Bytča "B" MŠK Čadca 1:24 (0:14)
MHK Bytča "A" MHáK Martin 17:4 (7:2)
MHK Bytča "A" MŠK Čadca 10:18 (7:9)
MHK Bytča "B" MHáK Martin 12:8 (8:4)


11. + 12. turnaj - 01. - 02.12.2018

1. skupina - HK AS Trenčín

11. + 12. turnaj
01. 12. 2018
Trenčín "B" MHK Bytča "B" 8:7 (5:4)
Trenčín "A" MHK Bytča "A" 20:5 (10:2)
Trenčín "B" MHK Bytča "A" 3:20 (0:9)
Trenčín "A" MHK Bytča "B" 29:3 (13:1)

2. skupina - MHáK Martin

11. + 12. turnaj
01. 12. 2018
MHáK Martin
Lehota p. Vt. 3:39 (0:16)
THA Martin Partizánske 10:13 (4:7)
MHáK Martin
Partizánske 9:25 (4:14)
THA Martin Lehota p. Vt. 10:15 (2:7)

 

Jarná časť:

13. + 14. turnaj - 09. - 10.02.2019

1. skupina - HK Slávia Partizánske

13. + 14. turnaj
09. 02. 2019
Lehota p. Vt. MHK Bytča "B" 27:3 (14:1)
Partizánske MHK Bytča "A" 26:5 (10:2)
Lehota p. Vt. MHK Bytča "A" 29:12 (14:5)
Partizánske MHK Bytča "B" 26:9 (16:7)

2. skupina - THA Martin

13. + 14. turnaj
09. 02. 2019
THA Martin Trenčín "B"
14:3 (7:2)
MŠK Čadca Trenčín "A" 16:21 (9:12)
THA Martin Trenčín "A" 8:11 (4:4)
MŠK Čadca Trenčín "B" 23:8 (13:4)


15. + 16. turnaj - 09. - 10.03.2019

1. skupina - MHK Bytča

15. + 16. turnaj
09. 03. 2019
MHK Bytča "A" THA Martin 7:19 (4:8)
MHK Bytča "B" THA Martin 2:22 (1:10)
MHK Bytča "A" MHK Bytča "B" 20:9 (10:3)

2. skupina - HK AS Trenčín

15. + 16. turnaj
09. 03. 2019
Trenčín "A" MHáK Martin 32:11 (14:7)
Trenčín "B" MHáK Martin 21:9 (10:3)
Trenčín "B" Trenčín "A" 7:16 (5:7)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

15. + 16. turnaj
09. 03. 2019
MŠK Čadca Partizánske 18:16 (9:7)
Lehota p. Vt. Partizánske 18:15 (10:4)
MŠK Čadca Lehota p. Vt. 11:11 (5:5)

 

vložené zápasy - 15. + 16. turnaj - 23. - 24.03.2019

4. skupina - MHáK Martin

15. + 16. turnaj
23. 03. 2019
MHáK Martin MŠK Čadca 3:35 (1:17)
THA Martin MŠK Čadca 15:12 (7:4)
MHáK Martin THA Martin 2:25 (1:10)


17. + 18. turnaj - 06. - 07.04.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

17. + 18. turnaj
06. 04. 2019
Trenčín "B" Lehota p. Vt. 8:26 (5:18)
Trenčín "A" Partizánske 24:13 (12:7)
Trenčín "A" Lehota p. Vt. 14:8 (5:6)
Trenčín "B" Partizánske 14:12 (4:5)

2. skupina - THA Martin

17. + 18. turnaj
06. 04. 2019
THA Martin MHK Bytča "B" 19:2 (10:2)
MHáK Martin MHK Bytča "A" 5:18 (1:11)
THA Martin MHK Bytča "A" 20:7 (11:3)
MHáK Martin MHK Bytča "B" 4:14 (2:8)


vložené zápasy - 17. + 18. turnaj - 01.05.2019

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (MHáK Martin)*

17. + 18. turnaj
01. 05. 2019
MŠK Čadca MHáK Martin 23:5 (11:4)
MŠK Čadca THA Martin 15:20 (7:10)
MHáK Martin THA Martin 6:30 (3:11)

* - zápasy sa po vzájomnej dohode hrali v telocvični SOUs /Československej armády 24/ v Martine.


19. + 20. turnaj - 04. - 05.05.2019

1. skupina - MHK Bytča

19. + 20. turnaj
04. 05. 2019
MHK Bytča "B" Trenčín "B" 7:8 (3:4)
MHK Bytča "A" Trenčín "A" 12:24 (7:12)
MHK Bytča "A" Trenčín "B" 14:14 (7:5)
MHK Bytča "B" Trenčín "A" 10:28 (6:15)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

19. + 20. turnaj
04. 05. 2019
Lehota p. Vt. MHáK Martin 13:2 (8:0)
Partizánske THA Martin 11:10 (7:4)
Partizánske
MHáK Martin 20:3 (12:2)
Lehota p. Vt. THA Martin 15:9 (5:4)


21. + 22. turnaj - 11. - 12.05.2019

1. skupina - MHK Bytča

21. + 22. turnaj
11. 05. 2019
MHK Bytča "B"
Lehota p. Vt. 6:16 (2:8)
MHK Bytča "A" Partizánske 5:23 (4:11)
MHK Bytča "A" Lehota p. Vt. 9:22 (4:10)
MHK Bytča "B"
Partizánske 6:25 (4:10)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

21. + 22. turnaj
11. 05. 2019
MŠK Čadca Trenčín "B" 8:7 (6:4)
MHáK Martin Trenčín "A" 2:28 (1:11)
MŠK Čadca Trenčín "A" 11:17 (4:7)
MHáK Martin Trenčín "B" 13:19 (5:8)


23. + 24. turnaj - 25. - 26.05.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

23. + 24. turnaj
25. 05. 2019
Trenčín "A" THA Martin  
Trenčín "B" THA Martin  
Trenčín "A" Trenčín "B"  

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

23. + 24. turnaj
25. 05. 2019
MŠK Čadca MHK Bytča "A"  
MŠK Čadca MHK Bytča "B"  
MHK Bytča "B" MHK Bytča "A"  

 

vložené zápasy - 23. + 24. turnaj - 01. - 02.06.2019

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

23. + 24. turnaj
01. 06. 2019
Lehota p. Vt. MŠK Čadca  
Partizánske MŠK Čadca  
Lehota p. Vt. Partizánske  

 

Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.


V kategórií MLŽKY môžu hrať zložené družstvá dievčat a chlapcov.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. + 8. turnaji majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.


5. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOHu12/ 14. - 16. jún 2019 (organizátori: Iuventa Michalovce a Mesto Michalovce)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková):

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2018/2019 (ku dňu 12.05.2019 o 13:00 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   22   20 1 1   439:189   + 250   41
2. HK Slávia Partizánske   22   17 0 5   418:182   + 236   34
3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   22   16 2 4   401:199   + 202   34
4. THA Martin   22   15 0 7   371:174   + 197   30
5. MŠK - hádzaná Čadca   20   11 1 8   345:200   + 145   23
6. MHK Bytča "A"   22   7 1 14   241:326   - 85
  15
7. HK AS Trenčín "B"   22   5 2 15   166:403   - 242   12
8. MHK Bytča "B"   22   2 2 18   134:457   - 323   6
9. MHáK Martin   24   1 1 22   138:527   - 389   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

HK AS Trenčín "A" - víťaz krajskej súťaže a majster kraja pre sezónu 2018/2019.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (po 7. + 8. turnaji, určená pre ČSPL):

Tabuľka MK mladších žiačok po 7. + 8. turnaji sezóny 2018/2019 (ku dňu 04.11.2018 o 19:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"*   8   8 0 0   157:59   + 98   16
2. HK Slávia Partizánske*   8   7 0 1   153:48   + 105   14
3. THA Martin   8   6 0 2   140:53   + 87   12
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   8   5 0 3   123:85   + 38   10
5. MŠK - hádzaná Čadca   8   4 0 4   131:66   + 65   8
6. MHK Bytča "A"   8   3 1 4   80:90   - 10
  6
7. MHáK Martin   8   1 1 6   49:156   - 107   3
8. MHK Bytča "B"   8   0 2 6   43:193   - 150   2
9. HK AS Trenčín "B"   8   0 1 7   39:179   - 140   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

* - postup na ČSPL 2018/2019.

 

Postupujúci na ČSPL 2018/2019:

SR: HK AS Trenčín, HK Slávia Partizánske
ČR: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Karviná
PL: MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice, UKS Start Pietrowice Wielkie


Termíny ČSPL 2018/2019:

08. - 09.12. 2018 - organizuje ČR (TJ Sokol Karviná), hralo sa v nedeľu 09.12.2018 v Karvinej
19. - 20.01. 2019 - organizuje SR (HK AS Trenčín), hrá sa v nedeľu 20.01.2019 v Trenčíne
16. - 17.02. 2019 - organizuje PL (UKS Start Pietrowice Wielkie), hrá sa v sobotu 16.02.2019 v Pietrowiciach

- turnaje sú jednodňové.

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

 (.doc, 137 kB)

(.doc, 18,5 kB)

(.docx, 33,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2018/2019 sa skončila.


1. liga Staršie dorastenky

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 23.+24. turnaj

nedeľa 26.05.2019 od 09:00 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.
- záverečný turnaj.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 2. turnaj
nedeľa 02.06.2019 od 09:00 hod.
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM