Nachádzaš sa tu:
04 júl 2017, 00:00
Ostatná aktualizácia: 12 dec 2017, 20:52
Prečítané: 2181x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

MHK Bytča "A"

Horný rad, zľava: Čikotová Veronika - vedúca družstva, Hrabovská Nela - brankárka družstva, Valientová Petra, Mináriková Eliška, Hundáková Ema, Honzová Jasmína, Dorčiaková Miroslava, Hujíková Lucia, Karasová Veronika - brankárka družstva, Leštinová Jana - trénerka družstva.

Spodný rad, zľava: Kytková Rebeka, Leštinová Nikola, Čikotová Tamara, Škulipaiová Ema.

Na fotografii chýbajú: - .

- v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča), dňa 24. októbra 2017 -



ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "A"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
44/4   LEŠTINOVÁ Nikola   krídlo   2005
69/5   VALIENTOVÁ Petra   spojka   2005
1/1   KARASOVÁ Veronika   brankár (GK)   2005
2/12   HRABOVSKÁ Nela   brankár (GK)   2005
2   HUNDÁKOVÁ Ema
  spojka   2005
36/11   ŠKULIPAIOVÁ Ema   krídlo   2005
31/3   MINÁRIKOVÁ Eliška   krídlo, spojka   2005
43/8   HONZOVÁ Jasmína   spojka   2005
40/7   KYTKOVÁ Rebeka   krídlo   2006
30/6   ČIKOTOVÁ Tamara   krídlo, spojka   2006
45/14   HUJÍKOVÁ Lucia   spojka   2006
49   DORČIAKOVÁ Miroslava   spojka   2006


TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana

 



MHK Bytča "B"

Zadný rad, zľava: Rezáková Sofia, Marušáková Mária, Krajčiová Natália - brankárka družstva, Bryndziarová Kristína.

Predný rad, zľava: Leštinová Jana - trénerka družstva, Učníková Adela, Pavlíková Marcela, Valientová Lucia, Obuchová Martina, Ďuranová Michaela, Marková Petronela, Záhonová Lucia, Čikotová Veronika - vedúca družstva.

Na fotografii chýbajú: Papšová Terézia - brankárka družstva, Hvorečná Ema, Masaryková Laura.

- v telocvični ZŠ Ul. Mieru v Bytči, dňa 25. októbra 2017 -



ZOSTAVA DRUŽSTVA - MHK BYTČA "B"

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
12   PAPŠOVÁ Terézia   brankár (GK)   2005
5/5   BRYNDZIAROVÁ Kristína   krídlo, spojka   2006
1/22   KRAJČIOVÁ Natália   spojka, brankár (GK)   2006
39/10   OBUCHOVÁ Martina   krídlo   2006
35/11   HVOREČNÁ Ema   krídlo   2006
45/14   HUJÍKOVÁ Lucia   spojka   2006
52/9   MARUŠÁKOVÁ Mária       2006
6   REZÁKOVÁ Sofia       2006
46/17   MARKOVÁ Petronela       2007
13   PAVLÍKOVÁ Marcela       2008
53/4   UČNÍKOVÁ Adela   krídlo   2008
47   ZÁHONOVÁ Lucia   krídlo   2008
7   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008
36/2   VALIENTOVÁ Lucia   krídlo   2009


TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - MLADŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

Jarná časť:

1. turnaj - 15.09.2017

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

1. turnaj
15. 09. 2017
Partizánske MŠK Čadca 11:26 (9:11)
Lehota p. Vt. Partizánske 27:8 (14:7)
Lehota p. Vt. MŠK Čadca 19:7 (9:4)

2. skupina - THA Martin

1. turnaj
15. 09. 2017
Trenčín "A" MHáK Martin 44:4 (18:0)
THA Martin Trenčín "B"
27:2 (14:2)
Trenčín "B" MHáK Martin
15:25 (7:9)
THA Martin Trenčín "A" 7:22 (5:8)

MHK Bytča "A" a MHK Bytča "B" mali voľno.


2. turnaj - 23. - 24.09.2017

1. skupina - HK AS Trenčín (MŠK - hádzaná Čadca)

2. turnaj
23. 09. 2017
Trenčín "B" MŠK Čadca 13:8 (9:2)
Trenčín "A"
MŠK Čadca 19:11 (10:8)
Trenčín "B" Trenčín "A" 4:35 (2:18)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v Partizánskom)

2. turnaj
23. 09. 2017
MHK Bytča "A" Partizánske 21:8 (15:3)
Lehota p. Vt.
MHK Bytča "B" 23:8 (12:6)
MHK Bytča "B"
Partizánske 7:15 (5:7)
Lehota p. Vt.
MHK Bytča "A" 8:19 (3:10)

THA Martin a MHáK Martin mali voľno.


3. turnaj - 07. - 08.10.2017

1. skupina - MHK Bytča

3. turnaj
07. 10. 2017
MHK Bytča "B"
Trenčín "A" 2:27 (2:14)
MHK Bytča "A" Trenčín "B" 26:5 (16:3)
MHK Bytča "B" Trenčín "B" 3:12 (0:4)
MHK Bytča "A"
Trenčín "A" 10:13 (5:8)

2. skupina - MHáK Martin

3. turnaj
07. 10. 2017
MHáK Martin THA Martin
10:23 (5:10)
MHáK Martin MŠK Čadca 13:34 (7:19)
MŠK Čadca THA Martin 12:5 (3:1)

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom a HK Slávia Partizánske mali voľno.


4. turnaj - 21. - 22.10.2017

1. skupina - THA Martin

4. turnaj
21. 10. 2017
MHK Bytča "A"
MHáK Martin
17:3 (11:3)
THA Martin
MHK Bytča "B" 14:5 (8:0)
MHK Bytča "B"
MHáK Martin
18:17 (10:9)
THA Martin
MHK Bytča "A" 4:16 (2:10)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

4. turnaj
21. 10. 2017
Lehota p. Vt. Trenčín "B" 16:13 (8:7)
Partizánske Trenčín "A" 8:26 (3:12)
Partizánske Trenčín "B" 11:18 (5:10)
Lehota p. Vt. Trenčín "A" 11:23 (7:11)

MŠK - hádzaná Čadca mal voľno.


5. turnaj - 04. - 05.11.2017

1. skupina - HK Slávia Partizánske

5. turnaj
04. 11. 2017
Partizánske THA Martin 10:23 (5:10)
MHáK Martin
Lehota p. Vt. 5:20 (3:11)
Partizánske MHáK Martin 16:8 (10:6)
Lehota p. Vt. THA Martin 17:13 (7:6)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (HK AS Trenčín)

5. turnaj
04. 11. 2017
MŠK Čadca MHK Bytča "B" 21:4 (14:2)
MŠK Čadca MHK Bytča "A"
9:25 (6:11)
MHK Bytča "B"
MHK Bytča "A" 4:15 (2:8)

HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" - mali voľno.


6. turnaj - 17.11.2017

1. skupina - HK Slávia Partizánske

6. turnaj
17. 11. 2017
Partizánske Lehota p. Vt. 16:22 (6:13)
Partizánske MŠK Čadca 11:20 (9:12)
MŠK Čadca Lehota p. Vt. 12:19 (7:9)

2. skupina - MHáK Martin

6. turnaj
17. 11. 2017
MHáK Martin
Trenčín "A" 2:30 (0:16)
Trenčín "B" THA Martin 5:12 (5:8)
MHáK Martin
Trenčín "B" 8:24 (5:17)
Trenčín "A" THA Martin 19:11 (11:3)

MHK Bytča "A" a MHK Bytča "B" - mali voľno.


7. turnaj - 25. - 26.11.2017

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

7. turnaj
25. 11. 2017
MŠK Čadca Trenčín "B" 15:10 (7:7)
MŠK Čadca Trenčín "A" 9:16 (7:5)
Trenčín "B" Trenčín "A" 5:23 (3:13)

2. skupina - MHK Bytča

7. turnaj
25. 11. 2017
MHK Bytča "A" Partizánske 24:4 (13:2)
MHK Bytča "B" Lehota p. Vt.
3:28 (1:16)
MHK Bytča "B" Partizánske 14:13 (7:6)
MHK Bytča "A" Lehota p. Vt. 24:11 (12:7)

THA Martin a MHáK Martin - majú voľno.


8. turnaj - 02. - 03.12.2017

1. skupina - HK AS Trenčín

8. turnaj
02. 12. 2017
Trenčín "A" MHK Bytča "B" 31:2 (14:0)
Trenčín "B" MHK Bytča "A" 10:20 (2:14)
Trenčín "B" MHK Bytča "B" 26:10 (18:4)
Trenčín "A" MHK Bytča "A" 19:7 (13:5)

2. skupina - MHáK Martin

8. turnaj
02. 12. 2017
MHáK Martin THA Martin 6:21 (5:16)
MHáK Martin MŠK Čadca 13:17 (7:7)
THA Martin MŠK Čadca 14:8 (4:6)

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom a HK Slávia Partizánske - majú voľno.

 

Jarná časť:

9. turnaj - 10. - 11.03.2018

1. skupina - MHK Bytča

9. turnaj
10. 03. 2018
MHK Bytča "A" MHáK Martin  
MHK Bytča "B" THA Martin  
MHK Bytča "B" MHáK Martin  
MHK Bytča "A" THA Martin  

2. skupina - HK AS Trenčín

9. turnaj
10. 03. 2018
Trenčín "B" Lehota p. Vt.
 
Trenčín "A" Partizánske  
Trenčín "B" Partizánske  
Trenčín "A" Lehota p. Vt.  

MŠK - hádzaná Čadca má voľno.


10. turnaj - 24. - 25.03.2018

1. skupina - THA Martin

10. turnaj
24. 03. 2018
THA Martin Partizánske  
MHáK Martin Lehota p. Vt.  
Partizánske MHáK Martin  
THA Martin Lehota p. Vt.  

2. skupina - MHK Bytča

10. turnaj
24. 03. 2018
MHK Bytča "B" MŠK Čadca  
MHK Bytča "A" MŠK Čadca  
MHK Bytča "B" MHK Bytča "A"  

HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" - majú voľno.


11. turnaj - 14. - 15.04.2018

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

11. turnaj
14. 04. 2018
Lehota p. Vt. Partizánske  
MŠK Čadca Partizánske  
MŠK Čadca Lehota p. Vt.  

2. skupina - HK AS Trenčín

11. turnaj
14. 04. 2018
Trenčín "A" MHáK Martin  
Trenčín "B" THA Martin  
Trenčín "B" MHáK Martin  
Trenčín "A" THA Martin  

MHK Bytča "A" a MHK Bytča "B" - majú voľno.


12. turnaj - 28. - 29.04.2018

1. skupina - HK AS Trenčín

12. turnaj
28. 04. 2018
Trenčín "B" MŠK Čadca  
Trenčín "A" MŠK Čadca  
Trenčín "A" Trenčín "B"  

2. skupina - HK Slávia Partizánske

12. turnaj
17. 11. 2017
Partizánske MHK Bytča "A"
 
Lehota p. Vt. MHK Bytča "B"  
Partizánske
MHK Bytča "B"  
Lehota p. Vt. MHK Bytča "A"  

THA Martin a MHáK Martin - majú voľno.


13. turnaj - 05. - 06.05.2018

1. skupina - MHK Bytča

13. turnaj
05. 05. 2018
MHK Bytča "B"
Trenčín "A"  
MHK Bytča "A" Trenčín "B"  
MHK Bytča "B" Trenčín "B"  
MHK Bytča "A"
Trenčín "A"  

2. skupina - THA Martin

13. turnaj
05. 05. 2018
THA Martin MHáK Martin
 
MHáK Martin MŠK Čadca  
THA Martin MŠK Čadca  

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom a HK Slávia Partizánske - majú voľno.


14. turnaj - 08.05.2018

1. skupina - MHáK Martin

14. turnaj
08. 05. 2018
MHáK Martin MHK Bytča "A"  
MHK Bytča "B" THA Martin  
MHáK Martin
MHK Bytča "B"  
MHK Bytča "A" THA Martin  

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

14. turnaj
08. 05. 2018
Lehota p. Vt. Trenčín "B"  
Partizánske Trenčín "A"  
Partizánske Trenčín "B"  
Lehota p. Vt. Trenčín "A"  

MŠK - hádzaná Čadca má voľno.


15. turnaj - 26. - 27.05.2018

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

15. turnaj
26. 05. 2018
Partizánske THA Martin  
Lehota p. Vt. MHáK Martin  
Partizánske MHáK Martin  
Lehota p. Vt. THA Martin  

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

15. turnaj
26. 05. 2018
MŠK Čadca MHK Bytča "B"  
MŠK Čadca MHK Bytča "A"  
MHK Bytča "B" MHK Bytča "A"  

HK AS Trenčín "A" a HK AS Trenčín "B" - majú voľno.

 

Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 min. prestávkou.


Gól dosiahnutý spoza hranice 9m sa počíta za 2 góly. Rozhodca (rozhodcovia) sú povinní takýto gól signalizovať stolíku (zapisovateľovi) vztýčenou rukou s dvomi prstami (ukazovák + palec). V zápise o stretnutí sa to zapíše v jednej kolónke gól ...napr. 16,17. Toto pravidlo sa okrem krajskej súťaže vzťahuje aj na júnové Otvorené Majstrovstvá SR v tejto žiackej kategórii.


4. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOHu12/ 08. - 10. jún 2018 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (celková):

Tabuľka MK mladších žiačok sezóna 2017/2018 (ku dňu 03.12.2017 o 16:00 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   14   14 0 0   347:93   + 254   28
2. MHK Bytča "A"   12   10 0 2   224:98   + 126   20
3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   9 0 3   221:151   + 70   18
4. THA Martin   12   7 0 5   174:132   + 42   14
5. MŠK - hádzaná Čadca   14   7 0 7   209:192   + 17   14
6. HK AS Trenčín "B"   14   5 0 9   162:239   - 77   10
7. HK Slávia Partizánske   10   2 0 8   131:236   - 105   4
8. MHK Bytča "B"   12   2 0 10   80:242   - 162   4
9. MHáK Martin   12   1 0 11   114:279   - 165   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY (po 5. turnaji, určená pre ČSPL):

Tabuľka MK mladších žiačok po 5. turnaji sezóny 2017/2018 (ku dňu 04.11.2017 o 17:00 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"*   8   8 0 0   209:57   + 152   16
2. MHK Bytča "A"*   8   7 0 1   149:54   + 95   14
3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   8   6 0 2   141:96   + 45   12
4. THA Martin   8   4 0 4   116:94   + 22   8
5. MŠK - hádzaná Čadca   8   4 0 4   128:109   + 19   8
6. HK AS Trenčín "B"   8   3 0 5   82:151   - 69   6
7. HK Slávia Partizánske   8   2 0 6   87:156   - 69   4
8. MHK Bytča "B"   8   1 0 7   51:144   - 93   2
9. MHáK Martin   8   1 0 7   85:187   - 102   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

* - postup na ČSPL 2017/2018


Postupujúci na ČSPL 2017/2018:

SR: HK AS Trenčín, MHK Bytča
ČR: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Karviná
Poľsko: UKS Start Pietrowice Wielkie, MTS Źory


Termíny ČSPL 2017/2018:

09. - 10.12. 2017 - organizuje ČR (TJ Sokol Karviná) - hrá sa v Karvinej
20. - 21.01. 2018 - organizuje SR ( ? )
17. - 18.02. 2018 - organizuje Poľsko ( ? )

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 137 kB)

(.doc, 298 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.doc, 33,0 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.xls, 61,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo
víkend 03. - 04.02.2018
UDHK ŠG Nitra - MHK Bytča
- preložené kolo zo 16. - 17.12.2017.


1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo
víkend 03. - 04.02.2018
UDHK ŠG Nitra - MHK Bytča
- preložené kolo zo 16. - 17.12.2017.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 9. turnaj

víkend 10. - 11.03.2018
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 7. turnaj
víkend 17. - 18.03.2018
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN -
Prípravka - 2. turnaj
víkend 13. - 14.01.2018
organizuje: THA MARTIN