Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 18 feb 2024, 14:38
Prečítané: 3893x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2023/2024 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2023/2024):

Holešová Mária /1993/, Furgaláková Soňa /1999/ (obe HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2023/2024):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 12. kolo 02. 09. 2023
06. 01. 2024
Handball club Zlín, z.s. DHC Plzeň 26:23 (14:12) 31:31 (15:19)
TJ Sokol Písek TJ Sokol Lázně Kynžvart 27:27 (12:14) 21:37 (8:16)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 31:28 (14:13) 27:31 (12:13)
TJ Sokol Poruba DHK Baník Most 23:30 (11:13) 25:31 (12:17)
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 25:25 (9:12) 34:27 (19:12)
HK Slovan Duslo Šaľa HK Hodonín 31:23 (12:16) 39:34 (20:17)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 0.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 4, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 0, S. Furgaláková 0.

2. kolo / 13. kolo 09. 09. 2023
13. 01. 2024
DHC Plzeň HK Hodonín 31:19 (12:10) 39:30 (15:14)
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 35:27 (16:15) 29:34 (19:15)
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 30:25 (15:13) 35:21 (20:9)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Poruba 29:26 (18:13) 27:21 (15:10)*
TJ Sokol Lázně Kynžvart HC DAC Dunajská Streda 26:31 (14:15) 33:29 (12:17)
Handball club Zlín, z.s. TJ Sokol Písek 27:28 (14:13) 26:33 (11:19)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti družstva hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával v stredu 31.01.2024 o 18:00 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 3, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 8, S. Furgaláková 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 3.

3. kolo / 14. kolo 16. 09. 2023 20. 01. 2024
DHC Plzeň TJ Sokol Písek 29:31 (14:16) 27:33 (12:14)
HC DAC Dunajská Streda Handball club Zlín, z.s. 41:26 (18:14) 43:25 (23:13)
TJ Sokol Poruba TJ Sokol Lázně Kynžvart 25:36 (9:17) 24:32 (12:16)
DHC Slavia Praha MŠK IUVENTA Michalovce 21:25 (10:11) 20:30 (11:16)
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most 29:30 (18:15) 28:35 (9:18)
HK Hodonín DHK Zora Olomouc 26:29 (12:14) 24:40 (12:20)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková 0.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 10, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 1, S. Furgaláková 0.

4. kolo / 15. kolo 23. 09. 2023 27. 01. 2024
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc 41:37 (16:22) 27:33 (13:17)
DHK Baník Most HK Hodonín 37:19 (19:9) 36:23 (21:12)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 32:17 (15:4)* 27:25 (14:17)
TJ Sokol Lázně Kynžvart DHC Slavia Praha 28:31 (15:17) 20:20 (12:12)
Handball club Zlín, z.s. TJ Sokol Poruba 24:28 (10:13) 27:25 (14:15)
HC DAC Dunajská Streda
TJ Sokol Písek 43:24 (22:9) 30:22 (17:13)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti obidvoch družstiev (MŠK IUVENTA Michalovce a HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa dohrával v stredu 04.10.2023 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 0, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 1, S. Furgaláková 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 3 I K. Pastorková nefigurovala v zápise o stretnutí.

5. kolo / 16. kolo 30. 09. 2023
03. 02. 2024
HC DAC Dunajská Streda DHC Plzeň 33:26 (14:8) 31:27 (14:13)
TJ Sokol Poruba TJ Sokol Písek 24:27 (9:14) 26:33 (12:18)
DHC Slavia Praha Handball club Zlín, z.s. 41:25 (22:16) 33:25 (16:12)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Lázně Kynžvart 28:33 (16:13) 18:26 (10:14)
HK Hodonín MŠK IUVENTA Michalovce 20:40 (8:19) 28:44 (13:21)
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 26:37 (13:23) 30:31 (15:19)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1 I K. Pastorková nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 0, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 7, S. Furgaláková 0.

6. kolo / 17. kolo 07. 10. 2023 10. 02. 2024
DHC Plzeň DHK Baník Most 28:36 (13:18) 31:38 (17:21)
MŠK IUVENTA Michalovce DHK Zora Olomouc 33:26 (15:12) 27:27 (15:12)
TJ Sokol Lázně Kynžvart HK Hodonín 43:26 (20:13) 37:18 (23:11)
Handball club Zlín, z.s. HK Slovan Duslo Šaľa 27:27 (16:18) 27:33 (14:18)
TJ Sokol Písek DHC Slavia Praha 33:35 (16:18) 32:29 (16:15)
HC DAC Dunajská Streda TJ Sokol Poruba 35:24 (17:14) 34:24 (17:11)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 0, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 0, S. Furgaláková 8.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková nefigurovala v zápise o stretnutí.

7. kolo / 18. kolo 21. 10. 2023
17. 02. 2024
TJ Sokol Poruba DHC Plzeň 21:23 (7:11) 27:33 (14:16)
DHC Slavia Praha HC DAC Dunajská Streda 34:27 (18:16) 27:30 (9:12)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Písek 33:32 (18:15) 27:24 (13:12)
HK Hodonín Handball club Zlín, z.s. 21:16 (9:9) 25:24 (14:13)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Lázně Kynžvart 28:43 (13:19) 24:24 (11:13)
DHK Baník Most MŠK IUVENTA Michalovce 23:24 (10:13) 19:30 (8:11)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková 0 I M. Holešová 6, S. Furgaláková 0.

8. kolo / 19. kolo 28. 10. 2023 24. 02. 2024
DHC Plzeň MŠK IUVENTA Michalovce 25:35 (12:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart DHK Baník Most 28:27 (14:14) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. DHK Zora Olomouc 26:23 (11:10) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek HK Hodonín 41:28 (22:15) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 34:28 (22:13) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba DHC Slavia Praha 27:32 (13:16) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1 I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 0, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

9. kolo / 20. kolo 04. 11. 2023
09. 03. 2024
DHC Slavia Praha DHC Plzeň 39:29 (20:16) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Poruba 29:27 (14:13) --:-- (--:--)
HK Hodonín HC DAC Dunajská Streda 22:36 (10:19) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Písek 29:28 (12:17) --:-- (--:--)
DHK Baník Most Handball club Zlín, z.s. 42:25 (19:13) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Lázně Kynžvart 41:26 (16:13) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 0, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 3 I K. Pastorková .

10. kolo / 21. kolo 11. 11. 2023
16. 03. 2024
DHC Plzeň TJ Sokol Lázně Kynžvart 24:39 (10:18) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. MŠK IUVENTA Michalovce 21:34 (6:19) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek DHK Baník Most 35:31 (15:15) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda DHK Zora Olomouc 39:29 (18:16) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba HK Hodonín 31:28 (15:13) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa 29:27 (16:9) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 4 I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

11. kolo / 22. kolo 18. 11. 2023 30. 03. 2024 (so)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Plzeň 28:27 (13:14) --:-- (--:--)
HK Hodonín DHC Slavia Praha 25:34 (12:15) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Poruba 30:28 (15:17) --:-- (--:--)
DHK Baník Most HC DAC Dunajská Streda 30:30 (14:14) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Písek 35:24 (17:12) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart Handball club Zlín, z.s. 26:23 (13:12) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1 I K. Pastorková .

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.02.2024 o 21:30 hod.)

1. MŠK IUVENTA Michalovce   18   16 1 1   572:427   + 145   33
2. HC DAC Dunajská Streda   18   14 1 3   604:486   + 118   29
3. DHK Baník Most   18   13 1 4   578:477   + 101   27
4. TJ Sokol Lázně Kynžvart   18   12 3 3   564:465   + 99   27
5. DHC Slavia Praha   18   10 2 6   530:500   + 30   22
6. TJ Sokol Písek   18   10 1 4   531:540   - 9   19
7. HK Slovan Duslo Šaľa   18   7 1 10   505:534   - 29   15
8. DHK Zora Olomouc   18   6 3 9   527:554   - 27   15
9. DHC Plzeň   18   5 1 12   521:567   - 46   11
10. Handball club Zlín, z.s.   18   3 2 13   451:557   - 106   8
11. TJ Sokol Poruba   18   2 0 16   456:540   - 84   4
12. HK Hodonín   18   2 0 16   442:632   - 190   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


I. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V I. LIGE ŽIEN (sezóna 2023/2024):

Nela Kmošenová /1997/, Lucia Leštinová /2002/, Tereza Zubáňová /2002/, Nikola Leštinová /2005 H/, Tamara Čikotová /2006 H/ (všetky ŠA Trenčín).

Barbora Micheľová /1993/ (ŠKP Bratislava).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ŽENY (sezóna 2023/2024):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 14. kolo 09. 09. 2023
03. 02. 2024
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ŠKP Bratislava 39:32 (18:14)* --:-- (--:--)***
HK AS Trenčín TJ Družstevník Topoľníky 27:20 (11:9) 27:25 (14:13)
ŠA Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov 23:25 (12:13) 25:24 (14:11)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HKM Šurany 41:26 (17:11) 31:31 (17:17)
HK Junior Močenok voľno ----- -----
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK Bernolákova 16 Košice 10:0 kont.** 29:19 (15:6)
HC Tatran Stupava Handball Zlatná na Ostrove 28:14 (11:4) 25:17 (11:11)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 15.10.2023 o 16:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v obci Nesvady (okr. Komárno).

** - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (HC DAC Dunajská Streda).

*** - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať cez víkend 06. - 07.04.2024.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová 2, L. Leštinová 5, T. Zubáňová 0, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 6,T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová 2, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí.

2. kolo / 15. kolo 16. 09. 2023 10. 02. 2024
TJ Družstevník Topoľníky ŠA Trenčín 22:27 (13:9) 23:28 (9:15)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HK Junior Močenok 25:18 (13:12) 18:36 (9:17)
ŠKP Bratislava HK Sokol Bánovce nad Bebravou 23:32 (11:15) 23:31 (10:14)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HC Tatran Stupava 25:29 (14:16) 17:30 (9:15)
voľno HC DAC Dunajská Streda "B" ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov HKM Šurany 47:25 (21:6) 24:29 (12:12)
Handball Zlatná na Ostrove HK AS Trenčín 19:29 (9:13) 21:22 (11:12)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 9/1, T. Zubáňová 0, N. Leštinová 10/5, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 6, T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová 4, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 5 I B. Micheľová 1.

3. kolo / 16. kolo 23. 09. 2023 17. 02. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠŠK SLŠ Prešov 32:33 (16:17) 25:21 (15:14)
HC Tatran Stupava voľno ----- -----
HK Junior Močenok ŠKP Bratislava 23:29 (13:16) 26:30 (15:17)
ŠA Trenčín Handball Zlatná na Ostrove 26:32 (13:13) 32:37 (12:14)
HK AS Trenčín ŠŠK Bernolákova 16 Košice 31:29 (15:17)* 29:24 (14:14)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 37:21 (17:12) 34:17 (22:8)
HKM Šurany TJ Družstevník Topoľníky 34:28 (15:11) 28:27 (14:11)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice) nepricestovalo, zápas sa dohrával v nedeľu 12.11.2023 o 14:30 hod. v MŠH v Trenčíne.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 3 I B. Micheľová 7.

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 8/1, T. Zubáňová 3, N. Leštinová 11, T. Čikotová 2 I N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 5, T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí.

4. kolo / 17. kolo 30. 09. 2023 24. 02. 2024
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HC Tatran Stupava 18:36 (7:17) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov 29:33 (14:14) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HKM Šurany 37:28 (14:12) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky HK Sokol Bánovce nad Bebravou 16:20 (6:7) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice ŠA Trenčín 41:22 (23:12) --:-- (--:--)
voľno HK AS Trenčín ----- -----
HK Junior Močenok HC DAC Dunajská Streda "B" 23:25 (15:15) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

5. kolo / 18. kolo 07. 10. 2023
09. 03. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Handball Zlatná na Ostrove 34:32 (21:16) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov TJ Družstevník Topoľníky 10:0 kont.* --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK Junior Močenok 37:19 (19:9) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín voľno ----- -----
HK AS Trenčín ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 30:26 (12:11)** --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠŠK Bernolákova 16 Košice 32:22 (11:11) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda "B" 29:41 (14:19) --:-- (--:--)

* - zápas bol zrušený, družstvo hostiek (TJ Družstevník Topoľníky) zo zdravotných dôvodov nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK SLŠ Prešov).

** - zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva hostiek (ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ).

ŠA Trenčín: voľno.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 0 I B. Micheľová .

6. kolo / 19. kolo 21. 10. 2023 16. 03. 2024
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK SLŠ Prešov 25:29 (11:15) --:-- (--:--)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ŠA Trenčín 34:25 (16:14) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava TJ Družstevník Topoľníky 34:29 (18:14) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Sokol Bánovce nad Bebravou 35:36 (13:16) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" HC Tatran Stupava 28:22 (18:11) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok HK AS Trenčín 28:38 (11:19) --:-- (--:--)
voľno HKM Šurany ----- -----

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

7. kolo / 20. kolo 28. 10. 2023 23. 03. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou voľno ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK Bernolákova 16 Košice 43:24 (21:13) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK Junior Močenok 34:23 (16:11) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda "B" 24:20 (13:12) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava 40:24 (18:12) --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 29:27 (19:13) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove TJ Družstevník Topoľníky 33:19 (16:9) --:-- (--:--)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 10, T. Zubáňová 0, N. Leštinová 4, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 1 I B. Micheľová .

8. kolo / 21. kolo 04. 11. 2023 13. 04. 2024
voľno ŠŠK SLŠ Prešov ----- -----
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:34 (11:18)* --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove 40:28 (20:15) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK AS Trenčín 31:17 (10:14)** --:-- (--:--)
HK Junior Močenok HKM Šurany 32:35 (17:19) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠA Trenčín 47:26 (26:14) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice TJ Družstevník Topoľníky 30:22 (18:10) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 26.11.2023 o 16:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v Nesvadoch (okr. Komárno).

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 28.01.2024 o 18:00 hod. v Školskej športovej hale v Stupave.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 11, T. Zubáňová 1, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

9. kolo / 22. kolo 11. 11. 2023 20. 04. 2024
HKM Šurany HC DAC Dunajská Streda "B" 31:28 (20:12) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 10:0 kont.* --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK Bernolákova 16 Košice 33:22 (17:13) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Junior Močenok 36:26 (20:11) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HC Tatran Stupava 21:37 (9:20) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky voľno ----- -----
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín 33:30 (17:15) --:-- (--:--)

* - zápas sa neuskutočnil, družstvo hostiek (ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ) nepricestovalo. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK SLŠ Prešov).

ŠA Trenčín: N. Kmošenová 3, L. Leštinová 7/1, T. Zubáňová 0, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová .

10. kolo / 23. kolo 18. 11. 2023
27. 04. 2024
ŠKP Bratislava ŠŠK Bernolákova 16 Košice 40:30 (19:17) --:-- (--:--)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ TJ Družstevník Topoľníky 27:26 (12:15) --:-- (--:--)
voľno Handball Zlatná na Ostrove ----- -----
HK AS Trenčín ŠA Trenčín 27:31 (14:15) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok ŠŠK SLŠ Prešov 22:34 (16:16) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:24 (19:12) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HKM Šurany 39:25 (21:13) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 7, T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová 6, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

11. kolo / 24. kolo 02. 12. 2023 04. 05. 2024
HKM Šurany HK AS Trenčín 36:33 (20:15) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky HK Junior Močenok 25:18 (12:9) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 41:15 (20:5) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín ŠKP Bratislava 25:33 (12:15) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HC Tatran Stupava 24:27 (12:13) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov HC DAC Dunajská Streda "B" 25:42 (11:24) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice voľno ----- -----

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 3, T. Zubáňová 0, N. Leštinová 7, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová .

12. kolo / 25. kolo 09. 12. 2023 11. 05. 2024
HC DAC Dunajská Streda "B" TJ Družstevník Topoľníky 36:20 (16:9) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava voľno ----- -----
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HK Junior Močenok Handball Zlatná na Ostrove 24:29 (12:16) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠŠK SLŠ Prešov 35:25 (22:13) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:39 (19:20) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HKM Šurany 32:29 (14:17) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).

ŠKP Bratislava: voľno.

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Zubáňová 0, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

13. kolo / 26. kolo 16. 12. 2023 18. 05. 2024 (so)
TJ Družstevník Topoľníky HC Tatran Stupava 16:23 (11:12) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HC DAC Dunajská Streda "B" 25:36 (11:19) --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠKP Bratislava 28:22 (13:12) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín 39:32 (17:16) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Junior Močenok --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov 24:31 (16:16) --:-- (--:--)
voľno ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ----- -----

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať cez víkend 06. - 07.04.2024.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 0 I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 2, T. Zubáňová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová 12/3, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .
 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 18.02.2024 o 15:30 hod.)

1. HC Tatran Stupava   14   13 0 1   439:290   + 149   26
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   14   12 0 2   446:306   + 140   24
3. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   15   11 1 3   478:412   + 66   23
4. ŠŠK SLŠ Prešov   15   10 0 5   414:360   + 54   20
5. HKM Šurany   15   9 1 5   446:470   - 24   19
6. HK AS Trenčín   14   8 0 6   391:397   - 6   16
7. Handball Zlatná na Ostrove   15   7 0 8   423:409   + 14   14
8. ŠKP Bratislava   14   7 0 7   421:435   - 14   14
9. ŠA Trenčín   15   6 0 9   409:473   - 64   12
10. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   14   6 0 8   272:358   - 86   12
11. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   13   2 0 11   318:386   - 68   4
12. HK Junior Močenok   13   1 0 12   318:395   - 77   2
13. TJ Družstevník Topoľníky   14   1 0 13   293:375   - 82   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

II. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V II. LIGE ŽIEN (sezóna 2023/2024):

 

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 2. LIGA ŽENY (sezóna 2023/2024):

 

1. turnaj - SPORT CLUB Senec/ 4. turnaj -
07. 10. 2023
06. 04. 2024
SPORT CLUB Senec HC Pezinok 20:38 (11:18) --:-- (--:--)
HC Pezinok FHT Košice 34:15 (15:7) --:-- (--:--)
FHT Košice
SPORT CLUB Senec
24:28 (13:14) --:-- (--:--)

 

2. turnaj - FHT Košice / 5. turnaj -
21. 10. 2023 20. 04. 2024
FHT Košice SPORT CLUB Senec
28:26 (18:10) --:-- (--:--)
SPORT CLUB Senec HC Pezinok 11:31 (5:14) --:-- (--:--)
HC Pezinok FHT Košice 29:14 (13:9) --:-- (--:--)

 

3. turnaj - HC Pezinok / 6. turnaj -
04. 11. 2023
04. 05. 2024
HC Pezinok SPORT CLUB Senec
48:9 (19:8) --:-- (--:--)
SPORT CLUB Senec FHT Košice 31:23 (14:11) --:-- (--:--)
FHT Košice HC Pezinok 16:23 (8:11) --:-- (--:--)



TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.11.2023 o 18:00 hod.)

1. HC Pezinok   6   6 0 0   203:85   + 118   12
2. SPORT CLUB Senec   6   2 0 4   125:192   - 67   4
3. FHT Košice   6   1 0 5   120:171   - 51   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.