Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 25 sep 2020, 19:47
Prečítané: 1378x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2020/2021 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2020/2021):

Furgaláková Soňa /1999/ (HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda), Minárčiková Eva /1992/, Laura Holíncová /2001/ (obe Handball PSG Zlín/ČR), Gajdošíková Tatiana /1996/ (DHK Zora Olomouc/ČR), Kostelná Alica /1995/ (DHK Baník Most/ČR) - prerušený kontrakt.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 29. 08. 2020
16. 01. 2021
Handball PSG Zlín DHK Baník Most
25:40 (11:21)  
DHC Slavia Praha voľno
-----  
HK Hodonín
TJ Sokol Písek
22:32 (12:17)  
DHC Plzeň
voľno ----- -----
ŠŠK Prešov
IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)*  
HC DAC Dunajská Streda
HK Slovan Duslo Šaľa 24:24 (12:11)  
DHC Sokol Poruba DHK Zora Olomouc 22:21 (11:8)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 4.

Handball PSG Zlín: L. Holíncová 4/1, E. Minárčiková 4/2.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 0.

* - zápas bol odložený, dôvodom je účasť obidvoch družstiev na SP.

2. kolo / 15. kolo 05. 09. 2020 23. 01. 2021
Handball PSG Zlín
DHK Zora Olomouc
22:26 (11:13)  
HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Sokol Poruba
31:27 (18:11)  
IUVENTA Michalovce
HC DAC Dunajská Streda
29:26 (15:7)  
voľno
ŠŠK Prešov
----- -----
TJ Sokol Písek
DHC Plzeň
24:15 (11:5)  
voľno HK Hodonín
----- -----
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 34:24 (18:12)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 3.

Handball PSG Zlín: L. Holíncová 4/1, E. Minárčiková 2/1.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 4.

3. kolo / 16. kolo 12. 09. 2020 30. 01. 2021 (so)
DHC Slavia Praha Handball PSG Zlín
38:30 (16:16)  
HK Hodonín DHK Baník Most 19:38 (12:21)  
DHC Plzeň
voľno ----- -----
ŠŠK Prešov
TJ Sokol Písek
31:27 (13:12)  
HC DAC Dunajská Streda
voľno ----- -----
DHC Sokol Poruba IUVENTA Michalovce
18:23 (11:9)*  
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 31:23 (19:11)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 4.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková 1, L. Holíncová 0.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková 3.

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával vo štvrtok dňa 17.09.2020 o 18:30 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.

4. kolo / 17. kolo 19. 09. 2020 06. 02. 2021
Handball PSG Zlín
HK Slovan Duslo Šaľa
--:-- (--:--)*  
IUVENTA Michalovce
DHK Zora Olomouc --:-- (--:--)*  
voľno
DHC Sokol Poruba ----- -----
TJ Sokol Písek
HC DAC Dunajská Streda
--:-- (--:--)*  
voľno
ŠŠK Prešov ----- -----
DHK Baník Most
DHC Plzeň 36:20 (19:12)  
DHC Slavia Praha HK Hodonín 35:20 (16:10)  

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

* - zápasy boli odložené.

5. kolo / 18. kolo 26. 09. 2020 (so)
13. 02. 2021
HK Hodonín Handball PSG Zlín
20:25 (11:11)  
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
--:-- (--:--)  
DHK Baník Most
ŠŠK Prešov
--:-- (--:--)*  
HC DAC Dunajská Streda
voľno
----- -----
DHC Sokol Poruba TJ Sokol Písek
--:-- (--:--)**  
DHK Zora Olomouc voľno ----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)  

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková 5/1, L. Holíncová 0.

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený pre karanténu v tíme hostí (TJ Sokol Písek). 

6. kolo / 19. kolo 10. 10. 2020 20. 02. 2021
Handball PSG Zlín
IUVENTA Michalovce    
voľno HK Slovan Duslo Šaľa
----- -----
TJ Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
   
voľno
DHC Sokol Poruba
----- -----
DHK Baník Most
HC DAC Dunajská Streda
   
DHC Slavia Praha ŠŠK Prešov
   
HK Hodonín DHC Plzeň    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

7. kolo / 20. kolo 17. 10. 2020 03. 03. 2021 (st)
DHC Plzeň
Handball PSG Zlín
   
ŠŠK Prešov
HK Hodonín    
HC DAC Dunajská Streda
DHC Slavia Praha    
DHC Sokol Poruba
DHK Baník Most
   
DHK Zora Olomouc
voľno
----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Písek
   
IUVENTA Michalovce voľno ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

8. kolo / 21. kolo 24. 10. 2020 (so) 06. 03. 2021
Handball PSG Zlín
voľno
----- -----
TJ Sokol Písek
IUVENTA Michalovce
   
voľno HK Slovan Duslo Šaľa
----- -----
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
   
DHC Slavia Praha
DHC Sokol Poruba
   
HK Hodonín
HC DAC Dunajská Streda    
DHC Plzeň ŠŠK Prešov    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

9. kolo / 22. kolo 31. 10. 2020 13. 03. 2021 (so)
ŠŠK Prešov
Handball PSG Zlín    
HC DAC Dunajská Streda
DHC Plzeň
   
DHC Sokol Poruba HK Hodonín    
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha    
HK Slovan Duslo Šaľa
DHK Baník Most
   
IUVENTA Michalovce
voľno ----- -----
voľno TJ Sokol Písek ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

10. kolo / 23. kolo 07. 11. 2020 24. 03. 2021 (st)
Handball PSG Zlín
TJ Sokol Písek
   
voľno
voľno
----- -----
DHK Baník Most IUVENTA Michalovce    
DHC Slavia Praha
HK Slovan Duslo Šaľa    
HK Hodonín
DHK Zora Olomouc
   
DHC Plzeň
DHC Sokol Poruba    
ŠŠK Prešov HC DAC Dunajská Streda    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

11. kolo / 24. kolo 14. 11. 2020 27. 03. 2021
HC DAC Dunajská Streda
Handball PSG Zlín
   
DHC Sokol Poruba
ŠŠK Prešov
   
DHK Zora Olomouc DHC Plzeň    
HK Slovan Duslo Šaľa
HK Hodonín    
IUVENTA Michalovce
DHC Slavia Praha    
voľno DHK Baník Most ----- -----
TJ Sokol Písek voľno ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

12. kolo / 25. kolo 21. 11. 2020 (so)
01. 04. 2021 (št)
Handball PSG Zlín voľno
----- -----
DHK Baník Most
TJ Sokol Písek
   
DHC Slavia Praha voľno ----- -----
HK Hodonín
IUVENTA Michalovce    
Močenok
Zlatná na Ost.
   
DHC Plzeň
HK Slovan Duslo Šaľa
   
ŠŠK Prešov DHK Zora Olomouc    

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.

13. kolo / 26. kolo 09. 01. 2021 10. 04. 2021 (so)
DHC Sokol Poruba
Handball PSG Zlín    
DHK Zora Olomouc
HC DAC Dunajská Streda
   
HK Slovan Duslo Šaľa ŠŠK Prešov    
IUVENTA Michalovce
DHC Plzeň    
voľno HK Hodonín
----- -----
TJ Sokol Písek DHC Slavia Praha    
voľno DHK Baník Most ----- -----

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková.

Handball PSG Zlín: E. Minárčiková, L. Holíncová.

DHK Zora Olomouc: T. Gajdošíková.


SHK Veselí nad Moravou sa zo súťaže pred sezónou 2020/2021 odhlásilo.
 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2020/2021 (ku dňu 25.09.2020 o 19:00 hod.)

1. DHK Baník Most   4   4 0 0   148:88   + 60   8
2. TJ Sokol Písek   3   2 0 1   83:68   + 15   4
3. DHC Slavia Praha   3   2 0 1   97:84   + 13   4
4. DHK Zora Olomouc   3   2 0 1   78:67   + 11   4
5. IUVENTA Michalovce   2   2 0 0   52:44   + 8   4
6. HK Slovan Duslo Šaľa   3   1 1 1   78:82   - 4   3
7. ŠŠK Prešov   1   1 0 0   31:27   + 4   2
8. DHC Sokol Poruba   3   1 0 2   67:75   - 8   2
9. Handball PSG Zlín   4   1 0 3   102:124   - 22   2
10. HC DAC Dunajská Streda   2   0 1 1   50:53   - 3   1
11. DHC Plzeň   2   0 0 2   35:60   - 25   0
12. HK Hodonín   4   0 0 4   81:130   - 49   0


 

II. LIGA ŽIEN

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 2 LIGY ŽIEN (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 6. kolo 26. 09. 2020
13. 03. 2021
HKŽ Nové Zámky voľno
----- -----
ŠKH Agrokarpaty Pezinok TJ Záhoran Senica
   
Športová akadémia Trenčín
TJ Družstevník Topoľníky
   

 

2. kolo / 7. kolo 10. 10. 2020 27. 03. 2021
voľno
TJ Družstevník Topoľníky
----- -----
TJ Záhoran Senica
Športová akadémia Trenčín
   
HKŽ Nové Zámky ŠKH Agrokarpaty Pezinok
   

 

3. kolo / 8. kolo 24. 10. 2020
10. 04. 2021
ŠKH Agrokarpaty Pezinok voľno
----- -----
Športová akadémia Trenčín HKŽ Nové Zámky    
TJ Družstevník Topoľníky TJ Záhoran Senica    

 

4. kolo / 9. kolo 07. 11. 2020 24. 04. 2021
voľno
TJ Záhoran Senica
----- -----
HKŽ Nové Zámky TJ Družstevník Topoľníky    
ŠKH Agrokarpaty Pezinok
Športová akadémia Trenčín    

 

5. kolo / 10. kolo 21. 11. 2020 08. 05. 2021
Športová akadémia Trenčín voľno
----- -----
TJ Družstevník Topoľníky ŠKH Agrokarpaty Pezinok    
TJ Záhoran Senica
HKŽ Nové Zámky    

 

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2020/2021 (ku dňu 01.08.2020 o 00:00 hod.)

1. HKŽ Nové Zámky   0   0 0 0   0:0   0   0
2. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   0   0 0 0   0:0   0   0
3. TJ Záhoran Senica   0   0 0 0   0:0   0   0
4. Športová akadémia Trenčín   0   0 0 0   0:0   0   0
5. TJ Družstevník Topoľníky   0   0 0 0   0:0   0   0

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.