Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 20 sep 2023, 20:23
Prečítané: 544x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2023/2024 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2023/2024):

Holešová Mária /1993/, Furgaláková Soňa /1999/ (obe HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2023/2024):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 12. kolo 02. 09. 2023
06. 01. 2024
Handball club Zlín, z.s. DHC Plzeň 26:23 (14:12) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek TJ Sokol Lázně Kynžvart 27:27 (12:14) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 31:28 (14:13) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba DHK Baník Most 23:30 (11:13) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha DHK Zora Olomouc 25:25 (9:12) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HK Hodonín 31:23 (12:16) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 4, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

2. kolo / 13. kolo 09. 09. 2023
13. 01. 2024
DHC Plzeň HK Hodonín 31:19 (12:10) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc HK Slovan Duslo Šaľa 35:27 (16:15) --:-- (--:--)
DHK Baník Most DHC Slavia Praha 30:25 (15:13) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Poruba 29:26 (18:13) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart HC DAC Dunajská Streda 26:31 (14:15) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. TJ Sokol Písek 27:28 (14:13) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 3, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková .

3. kolo / 14. kolo 16. 09. 2023 20. 01. 2024
DHC Plzeň TJ Sokol Písek 29:31 (14:16) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda Handball club Zlín, z.s. 41:26 (18:14) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba TJ Sokol Lázně Kynžvart 25:36 (9:17) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha MŠK IUVENTA Michalovce 21:25 (10:11) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Baník Most 29:30 (18:15) --:-- (--:--)
HK Hodonín DHK Zora Olomouc 26:29 (12:14) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová 10, S. Furgaláková 0 I M. Holešová, S. Furgaláková .

4. kolo / 15. kolo 23. 09. 2023 27. 01. 2024
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most HK Hodonín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. TJ Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda
TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti obidvoch družstiev (MŠK IUVENTA Michalovce a HK Slovan Duslo Šaľa), zápas sa bude dohrávať v stredu 04.10.2023 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

5. kolo / 16. kolo 30. 09. 2023
03. 02. 2024
HC DAC Dunajská Streda DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha Handball club Zlín, z.s. --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Lázně Kynžvart --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

6. kolo / 17. kolo 07. 10. 2023 10. 02. 2024
DHC Plzeň DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce DHK Zora Olomouc --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart HK Hodonín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda TJ Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

7. kolo / 18. kolo 21. 10. 2023
17. 02. 2024
TJ Sokol Poruba DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín Handball club Zlín, z.s. --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Lázně Kynžvart --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

8. kolo / 19. kolo 28. 10. 2023 24. 02. 2024
DHC Plzeň MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. DHK Zora Olomouc --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek HK Hodonín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

9. kolo / 20. kolo 04. 11. 2023
09. 03. 2024
DHC Slavia Praha DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa TJ Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most Handball club Zlín, z.s. --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Lázně Kynžvart --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

10. kolo / 21. kolo 11. 11. 2023
16. 03. 2024
DHC Plzeň TJ Sokol Lázně Kynžvart --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball club Zlín, z.s. MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Písek DHK Baník Most --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda DHK Zora Olomouc --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Poruba HK Hodonín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

11. kolo / 22. kolo 18. 11. 2023 30. 03. 2024 (so)
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Plzeň --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Hodonín DHC Slavia Praha --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Poruba --:-- (--:--) --:-- (--:--)
DHK Baník Most HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Sokol Písek --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Sokol Lázně Kynžvart Handball club Zlín, z.s. --:-- (--:--) --:-- (--:--)

HK Slovan Duslo Šaľa: M. Holešová, S. Furgaláková I M. Holešová, S. Furgaláková .

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková I K. Pastorková .

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.09.2023 o 19:30 hod.)

1. HC DAC Dunajská Streda   3   3 0 0   103:80   + 23   6
2. DHK Baník Most   3   3 0 0   90:77   + 13   6
3. TJ Sokol Písek   3   2 1 0   86:83   + 3   5
4. DHK Zora Olomouc   3   2 1 0   89:78   + 11   5
5. MŠK IUVENTA Michalovce   3   2 0 1   82:78   + 4   4
6. TJ Sokol Lázně Kynžvart   3   1 1 1   89:83   + 5   3
7. DHC Plzeň   3   1 0 2   83:76   + 7   2
8. HK Slovan Duslo Šaľa   3   1 0 2   87:88   - 1   2
9. Handball club Zlín, z.s.   3   1 0 2   79:92   - 13   2
10. DHC Slavia Praha   3   0 1 2   71:80   - 9   1
11. TJ Sokol Poruba   3   0 0 3   74:95   - 21   0
12. HK Hodonín   3   0 0 3   68:91   - 23   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 


I. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V I. LIGE ŽIEN (sezóna 2023/2024):

Nela Kmošenová /1997/, Lucia Leštinová /2002/, Tereza Zubáňová /2002/, Nikola Leštinová /2005 H/, Tamara Čikotová /2006 H/ (všetky ŠA Trenčín).

Barbora Micheľová /1993/ (ŠKP Bratislava).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ŽENY (sezóna 2023/2024):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 14. kolo 09. 09. 2023
03. 02. 2024
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ŠKP Bratislava --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HK AS Trenčín TJ Družstevník Topoľníky 27:20 (11:9) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov 23:25 (12:13) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HKM Šurany 41:26 (17:11) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok voľno ----- -----
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--)** --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava Handball Zlatná na Ostrove 28:14 (11:4) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený.

** - zápas bol odložený.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová 2, L. Leštinová 5, T. Zubáňová 0, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová ,T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

2. kolo / 15. kolo 16. 09. 2023 10. 02. 2024
TJ Družstevník Topoľníky ŠA Trenčín 22:27 (13:9) --:-- (--:--)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HK Junior Močenok 25:18 (13:12) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Sokol Bánovce nad Bebravou 23:32 (11:15) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HC Tatran Stupava 25:29 (14:16) --:-- (--:--)
voľno HC DAC Dunajská Streda "B" ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov HKM Šurany 47:25 (21:6) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HK AS Trenčín 19:29 (9:13) --:-- (--:--)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 9/1, T. Zubáňová 0, N. Leštinová 10/5, T. Čikotová nefigurovala v zápise o stretnutí I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 5 I B. Micheľová .

3. kolo / 16. kolo 23. 09. 2023 17. 02. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava voľno ----- -----
HK Junior Močenok ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HKM Šurany TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová, T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

4. kolo / 17. kolo 30. 09. 2023 24. 02. 2024
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HKM Šurany --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice ŠA Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno HK AS Trenčín ----- -----
HK Junior Močenok HC DAC Dunajská Streda "B" --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

5. kolo / 18. kolo 07. 10. 2023
09. 03. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK Junior Močenok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín voľno ----- -----
HK AS Trenčín ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová, T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

6. kolo / 19. kolo 21. 10. 2023 16. 03. 2024
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ŠA Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno HKM Šurany ----- -----

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

7. kolo / 20. kolo 28. 10. 2023 23. 03. 2024
HK Sokol Bánovce nad Bebravou voľno ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK Junior Močenok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda "B" --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová, T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

8. kolo / 21. kolo 04. 11. 2023 13. 04. 2024
voľno ŠŠK SLŠ Prešov ----- -----
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok HKM Šurany --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠA Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová, T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

9. kolo / 22. kolo 11. 11. 2023 20. 04. 2024
HKM Šurany HC DAC Dunajská Streda "B" --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Junior Močenok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky voľno ----- -----
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

10. kolo / 23. kolo 18. 11. 2023
27. 04. 2024
ŠKP Bratislava ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno Handball Zlatná na Ostrove ----- -----
HK AS Trenčín ŠA Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HKM Šurany --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

11. kolo / 24. kolo 02. 12. 2023 04. 05. 2024
HKM Šurany HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Družstevník Topoľníky HK Junior Močenok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov HC DAC Dunajská Streda "B" --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice voľno ----- -----

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová, T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

12. kolo / 25. kolo 09. 12. 2023 11. 05. 2024
HC DAC Dunajská Streda "B" TJ Družstevník Topoľníky --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava voľno ----- -----
ŠŠK CVČ Nesvady- Imeľ ŠŠK Bernolákova 16 Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Junior Močenok Handball Zlatná na Ostrove --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HKM Šurany --:-- (--:--) --:-- (--:--)

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .

13. kolo / 26. kolo 16. 12. 2023 18. 05. 2024 (so)
TJ Družstevník Topoľníky HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
Handball Zlatná na Ostrove HC DAC Dunajská Streda "B" --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HKM Šurany ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Junior Močenok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ ----- -----

ŠKP Bratislava: B. Micheľová I B. Micheľová .

ŠA Trenčín: N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová I N. Kmošenová , L. Leštinová , T. Zubáňová , N. Leštinová , T. Čikotová .
 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.09.2023 o 16:30 hod.)

1. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   2   2 0 0   73:49   + 24   4
2. ŠŠK SLŠ Prešov   2   2 0 0   72:48   + 24   4
3. HC Tatran Stupava   2   2 0 0   57:39   + 18   4
4. HK AS Trenčín   2   2 0 0   56:39   + 17   4
5. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ   1   1 0 0   25:18   + 7   2
6. ŠA Trenčín   2   1 0 1   50:47   + 3   2
7. HC DAC Dunajská Streda "B"   0   0 0 0   0:0   0   0
8. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   1   0 0 1   25:29   - 4   0
9. HK Junior Močenok   1   0 0 1   18:25   - 7   0
10. ŠKP Bratislava   1   0 0 1   23:32   - 9   0
11. TJ Družstevník Topoľníky   2   0 0 2   42:54   - 12   0
12. Handball Zlatná na Ostrove   2   0 0 2   33:57   - 24   0
13. HKM Šurany   2   0 0 2   51:88   - 37   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

 

II. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V II. LIGE ŽIEN (sezóna 2023/2024):

 

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 2. LIGA ŽENY (sezóna 2023/2024):

 

1. turnaj - SPORT CLUB Senec/ 4. turnaj -
07. 10. 2023
06. 04. 2024
SPORT CLUB Senec HC Pezinok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Pezinok FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice
SPORT CLUB Senec
--:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

2. turnaj - FHT Košice / 5. turnaj -
21. 10. 2023 20. 04. 2024
FHT Košice SPORT CLUB Senec
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
SPORT CLUB Senec HC Pezinok --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Pezinok FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

3. turnaj - HC Pezinok / 6. turnaj -
04. 11. 2023
04. 05. 2024
HC Pezinok SPORT CLUB Senec
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
SPORT CLUB Senec FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice HC Pezinok --:-- (--:--) --:-- (--:--)



TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2023/2024 - priebežná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2023/2024 (ku dňu 01.08.2023 o 00:00 hod.)

1. SPORT CLUB Senec   0   0 0 0   0:0   0   0
2. HC Pezinok   0   0 0 0   0:0   0   0
3. FHT Košice   0   0 0 0   0:0   0   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 3. kolo
piatok 22.09.2023 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Štart Trebišov
- predohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 3. kolo
piatok 22.09.2023 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Štart Trebišov
- predohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 30.09.2023 od 15:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 1. kolo
sobota 23.09.2023 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA "A"
- 4. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 v príprave.