Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 15 okt 2020, 19:46
Prečítané: 2744x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

PROGRAM - SEPTEMBER / OKTÓBER / NOVEMBER / DECEMBER 2020


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 06.09.2020 (nedeľa)

8-001 MŠK Dunajská Streda - Stupava                       (ne 06.09.2020/13:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8-002 Michalovce - voľno                                                                   -----
8-003 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                   (ne 06.09.2020/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8-004 Šaľa - Partizánske/Bánovce                              (so 05.09.2020/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8-005 MHK Bytča - Hlohovec                                   (ne 06.09.2020/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8-006 Prešov/Vranov - Zlatná na Ostrove                     (ne 06.09.2020/12:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov
8-007 ŠKP Bratislava - FHT Košice                            (so 05.09.2020/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA


2. kolo: 12. - 13.09.2020

8-008 FHT Košice - Stupava                                       (po 14.09.2020/13:00 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
8-009 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                    (so 12.09.2020/15:45 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
8-010 Hlohovec - Prešov/Vranov                                  (so 12.09.2020/12:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                 (ne 13.09.2020/13:45 hod.) - MŠH, Bánovce n. Bebravou**
8-012 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 12.09.2020/15:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8-013 voľno - HK AS Trenčín                                                             -----
8-014 MŠK Dunajská Streda - Michalovce                   (so 12.09.2020/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske), zápas sa bude dohrávať v nedeľu dňa 04.10.2020 o 15:45 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 14.09.2020

8-008 FHT Košice - Stupava                                       (po 14.09.2020/13:00 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE


3. kolo: 15.09.2020 (utorok)

8-015 Michalovce - Stupava                                        (ut 15.09.2020/10:00 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
8-016 HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda              (ut 15.09.2020/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín**
8-017 Šaľa - voľno                                                                           -----
8-018 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                      (ut 15.09.2020/11:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8-019 Partizánske/Bánovce - Prešov/Vranov                 (ut 15.09.2020/13:45 hod.) - MŠH, Partizánske*
8-020 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                 (ut 15.09.2020/10:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
8-021 FHT Košice - Zlatná na Ostrove                          (ut 15.09.2020/13:00 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK AS Trenčín), zápas sa dohrával v utorok dňa 22.09.2020 o 14:30 hod. v MŠH v Trenčíne.


4. kolo: 19. - 20.09.2020

8-022 Zlatná na Ostrove - Stupava                               (so 19.09.2020/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
8-023 Hlohovec - FHT Košice                                      (so 19.09.2020/14:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8-024 Partizánske/Bánovce - ŠKP Bratislava                (ne 20.09.2020/13:45 hod.) - MŠH, Partizánske
8-025 Malacky/Rohožník - Prešov/Vranov                     (so 19.09.2020/16:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8-026 voľno - MHK Bytča                                                               -----
8-027 MŠK Dunajská Streda - Šaľa                             (ne 20.09.2020/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8-028 Michalovce - HK AS Trenčín                              (so 19.09.2020/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (HK AS Trenčín), zápas sa bude dohrávať v piatok dňa 25.09.2020 o 13:30 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.


Dohrávka - 3. kolo: utorok 22.09.2020

8-016 HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda              (ut 22.09.2020/14:30 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 4. kolo: piatok 25.09.2020

8-028 Michalovce - HK AS Trenčín                              (pi 25.09.2020/13:30 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce


5. kolo: 26.09.2020 (sobota)

8-029 HK AS Trenčín - Stupava                                   (ne 27.09.2020/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8-030 Šaľa - Michalovce                                             (so 26.09.2020/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa**
8-031 MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda                (so 26.09.2020/16:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8-032 Prešov/Vranov - voľno                                                             -----
8-033 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                   (so 26.09.2020/10:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
8-034 FHT Košice - Partizánske/Bánovce                    (ne 27.09.2020/13:00 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická 261/13)
8-035 Zlatná na Ostrove - Hlohovec                             (so 26.09.2020/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná*

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (Handball Zlatná na Ostrove).

** - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (HK Slovan Duslo Šaľa).


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 04.10.2020

8-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                 (ne 04.10.2020/15:45 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


6. kolo: 10. - 11.10.2020

8-036 Stupava - Hlohovec                                           (ne 11.10.2020/14:00 hod.) - Školská športová hala, Stupava
8-037 Partizánske/Bánovce - Zlatná na Ostrove            (ne 11.10.2020/13:30 hod.) - MŠH, Partizánske
8-038 Malacky/Rohožník - FHT Košice                        (ne 11.10.2020/12:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8-039 voľno - ŠKP Bratislava                                                            -----
8-040 MŠK Dunajská Streda - Prešov/Vranov               (ne 11.10.2020/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8-041 Michalovce - MHK Bytča                                 (so 10.10.2020/13:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI**
8-042 HK AS Trenčín - Šaľa                                        (so 10.10.2020/11:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať vo štvrtok dňa 29.10.2020 o 14:00 hod. v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/ (výmena domáceho prostredia).


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!


7. kolo: 17. - 18.10.2020

8-043 Šaľa - Stupava                                                 (so 17.10.2020/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8-044 MHK Bytča - HK AS Trenčín                            (so 17.10.2020/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8-045 Prešov/Vranov - Michalovce
8-046 ŠKP Bratislava - MŠK Dunajská Streda              (so 17.10.2020/15:15 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
8-047 FHT Košice - voľno                                                                 -----
8-048 Zlatná na Ostrove - Malacky/Rohožník                (ne 18.10.2020/10:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
8-049 Hlohovec - Partizánske/Bánovce


8. kolo: 24.10.2020 (sobota)

8-050 Stupava - Partizánske/Bánovce                          (so 24.10.2020/--:-- hod.) - Školská športová hala, Stupava
8-051 Malacky/Rohožník - Hlohovec                            (so 24.10.2020/15:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8-052 voľno - Zlatná na Ostrove                                                         -----
8-053 MŠK Dunajská Streda - FHT Košice                   (ne 25.10.2020/13:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8-054 Michalovce - ŠKP Bratislava                              (so 24.10.2020/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
8-055 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov                          (so 24.10.2020/15:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8-056 Šaľa - MHK Bytča                                            (so 24.10.2020/13:00 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 6. kolo: štvrtok 29.10.2020

8-041 MHK Bytča - Michalovce                                 (št 29.10.2020/14:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


9. kolo: 07. - 08.11.2020

8-057 MHK Bytča - Stupava
8-058 Prešov/Vranov - Šaľa
8-059 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
8-060 FHT Košice - Michalovce
8-061 Zlatná na Ostrove - MŠK Dunajská Streda
8-062 Hlohovec - voľno                                                                    -----
8-063 Partizánske/Bánovce - Malacky/Rohožník


10. kolo: 14. - 15.11.2020

8-064 Stupava - Malacky/Rohožník
8-065 voľno - Partizánske/Bánovce                                                   -----
8-066 MŠK Dunajská Streda - Hlohovec
8-067 Michalovce - Zlatná na Ostrove
8-068 HK AS Trenčín - FHT Košice
8-069 Šaľa - ŠKP Bratislava
8-070 MHK Bytča - Prešov/Vranov


11. kolo: 17.11.2020 (utorok)

8-071 Prešov/Vranov - Stupava                                    (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov
8-072 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                            (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
8-073 FHT Košice - Šaľa                                             (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
8-074 Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín                      (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
8-075 Hlohovec - Michalovce                                        (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8-076 Partizánske/Bánovce - MŠK Dunajská Streda      (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Partizánske ? / Bánovce ?
8-077 Malacky/Rohožník - voľno                                                      -----


12. kolo: 21.11.2020 (sobota)

8-078 Stupava - voľno                                                                      -----
8-079 MŠK Dunajská Streda - Malacky/Rohožník          (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Dunajská Streda
8-080 Michalovce - Partizánske/Bánovce                      (so 21.11.2020/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
8-081 HK AS Trenčín - Hlohovec                                  (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Trenčín
8-082 Šaľa - Zlatná na Ostrove                                     (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Šaľa
8-083 MHK Bytča - FHT Košice                                  (so 21.11.2020/--:-- hod.) - ŠH Predmier, Bytča
8-084 Prešov/Vranov - ŠKP Bratislava                           (so 21.11.2020/--:-- hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov


13. kolo: 05. - 06.12.2020

8-085 ŠKP Bratislava - Stupava
8-086 FHT Košice - Prešov/Vranov
8-087 Zlatná na Ostrove - MHK Bytča
8-088 Hlohovec - Šaľa
8-089 Partizánske/Bánovce - HK AS Trenčín
8-090 Malacky/Rohožník - Michalovce                         (so 06.12.2020/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
8-091 voľno - MŠK Dunajská Streda                                                 -----


14. kolo: 12.12.2020 (sobota)

8-092 Stupava - MŠK Dunajská Streda                        (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Školská športová hala, Stupava
8-093 voľno - Michalovce                                                                  -----
8-094 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                    (so 12.12.2020/16:45 hod.) - Sološnica ???
8-095 Partizánske/Bánovce - Šaľa                               (so 12.12.2020/--:-- hod.) - MŠH, Partizánske ?, Bánovce ?
8-096 Hlohovec - MHK Bytča                                    (so 12.12.2020/--:-- hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8-097 Zlatná na Ostrove - Prešov/Vranov                      (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
8-098 FHT Košice - ŠKP Bratislava                             (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 06.09.2020 (nedeľa)

7-001 MŠK Dunajská Streda - Stupava                       (ne 06.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7-002 Michalovce - voľno                                                                   -----
7-003 HK AS Trenčín - Malacky/Rohožník                   (ne 06.09.2020/13:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7-004 Šaľa - Partizánske/Bánovce                              (so 05.09.2020/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7-005 MHK Bytča - Hlohovec                                   (ne 06.09.2020/14:45 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7-006 Prešov/Vranov - Zlatná na Ostrove                     (ne 06.09.2020/13:45 hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov
7-007 ŠKP Bratislava - FHT Košice                            (so 05.09.2020/15:15 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA


2. kolo: 12. - 13.09.2020

7-008 FHT Košice - Stupava                                       (po 14.09.2020/14:45 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
7-009 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                    (so 12.09.2020/17:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
7-010 Hlohovec - Prešov/Vranov                                  (so 12.09.2020/14:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                 (ne 13.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Bánovce n. Bebravou**
7-012 Malacky/Rohožník - Šaľa                                  (so 12.09.2020/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7-013 voľno - HK AS Trenčín                                                             -----
7-014 MŠK Dunajská Streda - Michalovce                   (so 12.09.2020/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske), zápas sa bude dohrávať v nedeľu dňa 04.10.2020 o 14:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 14.09.2020

7-008 FHT Košice - Stupava                                       (po 14.09.2020/14:45 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE


3. kolo: 15.09.2020 (utorok)

7-015 Michalovce - Stupava                                        (ut 15.09.2020/12:00 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
7-016 HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda              (ut 15.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín**
7-017 Šaľa - voľno                                                                           -----
7-018 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                      (ut 15.09.2020/13:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7-019 Partizánske/Bánovce - Prešov/Vranov                 (ut 15.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
7-020 ŠKP Bratislava - Hlohovec                                 (ut 15.09.2020/11:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
7-021 FHT Košice - Zlatná na Ostrove                          (ut 15.09.2020/14:45 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK AS Trenčín), zápas sa bude dohrávať v utorok dňa 22.09.2020 o 16:15 hod. v MŠH v Trenčíne.


4. kolo: 19. - 20.09.2020

7-022 Zlatná na Ostrove - Stupava                               (so 19.09.2020/15:45 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
7-023 Hlohovec - FHT Košice                                      (so 19.09.2020/12:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7-024 Partizánske/Bánovce - ŠKP Bratislava                (ne 20.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Partizánske
7-025 Malacky/Rohožník - Prešov/Vranov                     (so 19.09.2020/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7-026 voľno - MHK Bytča                                                               -----
7-027 MŠK Dunajská Streda - Šaľa                             (ne 20.09.2020/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7-028 Michalovce - HK AS Trenčín                               (so 19.09.2020/15:15 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (HK AS Trenčín), zápas sa bude dohrávať v piatok dňa 25.09.2020 o 15:15 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.


Dohrávka - 3. kolo: utorok 22.09.2020

7-016 HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda              (ut 22.09.2020/16:15 hod.) - MŠH, Trenčín


Dohrávka - 4. kolo: piatok 25.09.2020

7-028 Michalovce - HK AS Trenčín                              (pi 25.09.2020/15:15 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce


5. kolo: 26.09.2020 (sobota)

7-029 HK AS Trenčín - Stupava                                    (ne 27.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7-030 Šaľa - Michalovce                                              (so 26.09.2020/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa**
7-031 MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda                 (so 26.09.2020/17:45 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7-032 Prešov/Vranov - voľno                                                             -----
7-033 ŠKP Bratislava - Malacky/Rohožník                    (so 26.09.2020/11:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
7-034 FHT Košice - Partizánske/Bánovce                     (ne 27.09.2020/14:45 hod.) - ŠH, Rožňava (Štítnická 261/13)
7-035 Zlatná na Ostrove - Hlohovec                              (so 26.09.2020/15:45 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná*

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (Handball Zlatná na Ostrove).

** - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (HK Slovan Duslo Šaľa).


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 04.10.2020

7-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                  (ne 04.10.2020/14:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


6. kolo: 10. - 11.10.2020

7-036 Stupava - Hlohovec                                           (ne 11.10.2020/15:45 hod.) - Školská športová hala, Stupava*
7-037 Partizánske/Bánovce - Zlatná na Ostrove            (ne 11.10.2020/11:15 hod.) - MŠH, Partizánske
7-038 Malacky/Rohožník - FHT Košice                        (ne 11.10.2020/14:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7-039 voľno - ŠKP Bratislava                                                            -----
7-040 MŠK Dunajská Streda - Prešov/Vranov               (ne 11.10.2020/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7-041 Michalovce - MHK Bytča                                 (so 10.10.2020/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI**
7-042 HK AS Trenčín - Šaľa                                        (so 10.10.2020/09:00 hod.) - MŠH, Trenčín

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (IUVENTA Michalovce), zápas sa bude dohrávať vo štvrtok dňa 29.10.2020 o 16:00 hod. v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/ (výmena domáceho prostredia).


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!


7. kolo: 17. - 18.10.2020

7-043 Šaľa - Stupava                                                 (so 17.10.2020/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7-044 MHK Bytča - HK AS Trenčín                            (so 17.10.2020/16:45 hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7-045 Prešov/Vranov - Michalovce
7-046 ŠKP Bratislava - MŠK Dunajská Streda              (so 17.10.2020/13:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
7-047 FHT Košice - voľno                                                                 -----
7-048 Zlatná na Ostrove - Malacky/Rohožník                (ne 18.10.2020/12:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
7-049 Hlohovec - Partizánske/Bánovce


8. kolo: 24.10.2020 (sobota)

7-050 Stupava - Partizánske/Bánovce                          (so 24.10.2020/--:-- hod.) - Školská športová hala, Stupava
7-051 Malacky/Rohožník - Hlohovec                            (so 24.10.2020/13:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7-052 voľno - Zlatná na Ostrove                                                         -----
7-053 MŠK Dunajská Streda - FHT Košice                   (ne 25.10.2020/14:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7-054 Michalovce - ŠKP Bratislava                              (so 24.10.2020/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
7-055 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov                          (so 24.10.2020/16:45 hod.) - MŠH, Trenčín
7-056 Šaľa - MHK Bytča                                            (so 24.10.2020/14:45 hod.) - MŠH, Šaľa


Dohrávka - 6. kolo: štvrtok 29.10.2020

7-041 MHK Bytča - Michalovce                                 (št 29.10.2020/16:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča


9. kolo: 07. - 08.11.2020

7-057 MHK Bytča - Stupava
7-058 Prešov/Vranov - Šaľa
7-059 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín
7-060 FHT Košice - Michalovce
7-061 Zlatná na Ostrove - MŠK Dunajská Streda
7-062 Hlohovec - voľno                                                                    -----
7-063 Partizánske/Bánovce - Malacky/Rohožník


10. kolo: 14. - 15.11.2020

7-064 Stupava - Malacky/Rohožník
7-065 voľno - Partizánske/Bánovce                                                   -----
7-066 MŠK Dunajská Streda - Hlohovec
7-067 Michalovce - Zlatná na Ostrove
7-068 HK AS Trenčín - FHT Košice
7-069 Šaľa - ŠKP Bratislava
7-070 MHK Bytča - Prešov/Vranov


11. kolo: 17.11.2020 (utorok)

7-071 Prešov/Vranov - Stupava                                    (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov
7-072 ŠKP Bratislava - MHK Bytča                            (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
7-073 FHT Košice - Šaľa                                             (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
7-074 Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín                      (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
7-075 Hlohovec - Michalovce                                        (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7-076 Partizánske/Bánovce - MŠK Dunajská Streda      (ut 17.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Partizánske ? / Bánovce ?
7-077 Malacky/Rohožník - voľno                                                      -----


12. kolo: 21.11.2020 (sobota)

7-078 Stupava - voľno                                                                      -----
7-079 MŠK Dunajská Streda - Malacky/Rohožník          (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Dunajská Streda
7-080 Michalovce - Partizánske/Bánovce                      (so 21.11.2020/--:-- hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
7-081 HK AS Trenčín - Hlohovec                                  (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Trenčín
7-082 Šaľa - Zlatná na Ostrove                                     (so 21.11.2020/--:-- hod.) - MŠH, Šaľa
7-083 MHK Bytča - FHT Košice                                  (so 21.11.2020/--:-- hod.) - ŠH Predmier, Bytča
7-084 Prešov/Vranov - ŠKP Bratislava                           (so 21.11.2020/--:-- hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov


13. kolo: 05. - 06.12.2020

7-085 ŠKP Bratislava - Stupava
7-086 FHT Košice - Prešov/Vranov
7-087 Zlatná na Ostrove - MHK Bytča
7-088 Hlohovec - Šaľa
7-089 Partizánske/Bánovce - HK AS Trenčín
7-090 Malacky/Rohožník - Michalovce                          (so 06.12.2020/14:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky
7-091 voľno - MŠK Dunajská Streda                                                 -----


14. kolo: 12.12.2020 (sobota)

7-092 Stupava - MŠK Dunajská Streda                         (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Školská športová hala, Stupava
7-093 voľno - Michalovce                                                                  -----
7-094 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín                     (so 12.12.2020/15:00 hod.) - Sološnica ???
7-095 Partizánske/Bánovce - Šaľa                                (so 12.12.2020/--:-- hod.) - MŠH, Partizánske ?, Bánovce ?
7-096 Hlohovec - MHK Bytča                                     (so 12.12.2020/--:-- hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7-097 Zlatná na Ostrove - Prešov/Vranov                       (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
7-098 FHT Košice - ŠKP Bratislava                              (so 12.12.2020/--:-- hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE

 



MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 1. kolo: štvrtok 27.08.2020

W-06 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa    (št 27.08.2020/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


1. kolo: 29. - 30.08.2020

W-01 Handball PSG Zlín - DHK Baník Most                     (so 29.08.2020/17:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-02 DHC Slavia Praha - voľno                                                      -----
W-03 HK Hodonín - TJ Sokol Písek                                 (so 29.08.2020/18:00 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
W-04 DHC Plzeň - voľno                                                                -----
W-05 ŠŠK Prešov - IUVENTA Michalovce                                   odložené*
W-06 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa   (št 27.08.2020/17:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-07 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc                 (so 29.08.2020/19:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz

* - zápas je odložený, dôvodom je účasť obidvoch družstiev na SP.


2. kolo: 05. - 06.09.2020

W-08 Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc                  (ne 06.09.2020/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba              (so 05.09.2020/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-10 IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda     (so 05.09.2020/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-11 voľno - ŠŠK Prešov                                                               -----
W-12 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň                                   (so 05.09.2020/15:00 hod.) - SH, Písek
W-13 voľno - HK Hodonín                                                               -----
W-14 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha                       (so 05.09.2020/18:00 hod.) - SH, Most


3. kolo: 12. - 13.09.2020

W-15 DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín                    (so 12.09.2020/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-16 HK Hodonín - DHK Baník Most                               (so 12.09.2020/17:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
W-17 DHC Plzeň - voľno                                                                -----
W-18 ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek                                 (so 12.09.2020/18:00 hod.) - ŠH HA, Baštová ul. Prešov
W-19 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                           -----
W-20 DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce               (so 12.09.2020/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz*
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa             (so 12.09.2020/17:30 hod.) - SH DHK Zora Olomouc

* - zápas bol odložený pre podozrenie na koronavírus v tíme hostí (IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával vo štvrtok dňa 17.09.2020 o 18:30 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.


Dohrávka - 3. kolo: štvrtok 17.09.2020

W-20 DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce               (št 17.09.2020/18:30 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz


4. kolo: 19. - 20.09.2020

W-22 Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa               (ne 20.09.2020/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-23 IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc               (so 19.09.2020/19:00 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-24 voľno - DHC Sokol Poruba                                                     -----
W-25 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda               (so 19.09.2020/15:00 hod.) - SH, Písek
W-26 voľno - ŠŠK Prešov                                                               -----
W-27 DHK Baník Most - DHC Plzeň                                 (so 19.09.2020/18:00 hod.) - SH, Most
W-28 DHC Slavia Praha - HK Hodonín                              (ne 20.09.2020/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha


5. kolo: 26.09.2020 (sobota)

W-29 HK Hodonín - Handball PSG Zlín                              (pi 25.09.2020/17:30 hod.) - VSH TEZA, Hodonín
W-30 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha                                (so 26.09.2020/18:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-31 DHK Baník Most - ŠŠK Prešov                                (so 26.09.2020/18:00 hod.) - SH, Most*
W-32 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                           -----
W-33 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                         (so 26.09.2020/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz**
W-34 DHK Zora Olomouc - voľno                                                    -----
W-35 HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce            (so 26.09.2020/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa

* - zápas bol odložený.

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (TJ Sokol Písek).


6. kolo: 10. - 11.10.2020

W-36 Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha                     (ne 11.10.2020/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-37 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                                    -----
W-38 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc                       (so 10.10.2020/15:00 hod.) - SH, Písek
W-39 voľno- DHC Sokol Poruba                                                         -----
W-40 DHK Baník Most - voľno                                                           -----
W-42 HK Hodonín - DHC Plzeň                                       (ne 11.10.2020/16:00 hod.) - VSH TEZA, Hodonín*
W-96 IUVENTA Michalovce - ŠŠK Prešov                        (ne 11.10.2020/18:00 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce

* - zápas bol odložený pre COVID-19.


7. kolo: 17. - 18.10.2020*

W-43 DHC Plzeň - Handball PSG Zlín
W-44 ŠŠK Prešov - HK Hodonín
W-45 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha
W-46 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
W-47 DHK Zora Olomouc - voľno                                                  -----
W-48 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek
W-49 IUVENTA Michalovce - voľno                                                -----

* - zápasy boli odložené vzhľadom na nové sprísnené opatrenia v boji proti šíreniu COVID-19.


8. kolo: 24.10.2020 (sobota)

W-50 Handball PSG Zlín - voľno                                                    -----
W-51 TJ Sokol Písek - IUVENTA Michalovce
W-52 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa                                               -----
W-53 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
W-54 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
W-55 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda
W-56 DHC Plzeň - ŠŠK Prešov


9. kolo: 31.10. - 01.11.2020

W-57 ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín
W-58 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň
W-59 DHC Sokol Poruba - HK Hodonín
W-60 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
W-61 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
W-62 IUVENTA Michalovce - voľno                                                -----
W-63 voľno - TJ Sokol Písek                                                         -----


10. kolo: 07. - 08.11.2020

W-64 Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek
W-65 voľno - voľno                                                                        -----
W-66 DHK Baník Most - IUVENTA Michalovce
W-67 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa
W-68 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc
W-69 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
W-70 ŠŠK Prešov - HC DAC Dunajská Streda


11. kolo: 14. - 15.11.2020

W-71 HC DAC Dunajská Streda - Handball PSG Zlín
W-72 DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov
W-73 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
W-74 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín
W-75 IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha
W-76 voľno - DHK Baník Most                                                     -----
W-77 TJ Sokol Písek - voľno                                                        -----


12. kolo: 21.11.2020 (sobota)

W-78 Handball PSG Zlín - voľno                                                  -----
W-79 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek
W-80 DHC Slavia Praha - voľno                                                   -----
W-81 HK Hodonín - IUVENTA Michalovce
W-82 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
W-83 ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc
W-84 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba


SHK Veselí nad Moravou sa zo súťaže pred sezónou 2020/2021 odhlásilo.

 



I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 06.09.2020 (nedeľa)

2-001 MŠK Dun. Streda "B" - Stupava        (ne 06.09.2020/15:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-002 Sereď - voľno                                                          -----
2-003 Nesvady - Šurany                            (ne 06.09.2020/17:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady (okr. KN)
2-004 Močenok - Partizánske                    (so 05.09.2020/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-005 Topoľčany - Hlohovec                       (ne 06.09.2020/11:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-006 Bánovce n. Bebr. - Zlatná na Ost.      (so 05.09.2020/15:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-007 ŠKP Bratislava - Bern. Košice          (so 05.09.2020/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, Bratislava


2. kolo: 12. - 13.09.2020

2-008 Bern. Košice - Stupava                    (so 12.09.2020/16:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, Košice
2-009 Zlatná na Ost. - ŠKP Bratislava        (so 12.09.2020/14:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná na Ost.
2-010 Hlohovec - Bánovce n. Bebr.            (ne 13.09.2020/17:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2-011 Partizánske - Topoľčany                  (ne 13.09.2020/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
2-012 Šurany - Močenok                          (ne 13.09.2020/18:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-013 voľno - Nesvady                                                     -----
2-014 MŠK Dun. Streda "B" - Sereď          (so 12.09.2020/17:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).


3. kolo: 15.09.2020 (utorok)

2-015 Sereď - Stupava                             (ut 15.09.2020/17:00 hod.) - ŠH OA, Sereď
2-016 Nesvady - MŠK Dun. Streda "B"      (ut 15.09.2020/17:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady (okr. KN)
2-017 Močenok - voľno                                                    -----
2-018 Šurany - Topoľčany                         (ut 15.09.2020/13:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-019 Bánovce n. Bebr. - Partizánske        (ut 15.09.2020/15:30 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou*
2-020 ŠKP Bratislava - Hlohovec               (ut 15.09.2020/13:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, Bratislava
2-021 Bern. Košice - Zlatná na Ost.           (ut 15.09.2020/12:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, Košice

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).


4. kolo: 19. - 20.09.2020

2-022 Zlatná na Ost. - Stupava                   (so 19.09.2020/17:30 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná na Ost.
2-023 Hlohovec - Bern. Košice                   (so 19.09.2020/17:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2-024 Partizánske - ŠKP Bratislava            (ne 20.09.2020/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2-025 Šurany - Bánovce n. Bebr.                (so 19.09.2020/17:00 hod.) - MŠH, Šurany
2-026 voľno - Topoľčany                                                  -----
2-027 MŠK Dun. Streda "B" - Močenok       (ne 20.09.2020/16:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-028 Sereď - Nesvady                              (ne 20.09.2020/17:00 hod.) - ŠH OA, Sereď


5. kolo: 26.09.2020 (sobota)

2-029 Nesvady - Stupava                            (so 26.09.2020/17:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady (okr. KN)
2-030 Močenok - Sereď                              (ne 27.09.2020/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-031 MŠK Dun. Streda "B" - Topoľčany      (so 26.09.2020/10:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-032 Bánovce n. Bebr. - voľno                                         -----
2-033 ŠKP Bratislava - Šurany                     (so 26.09.2020/13:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, Bratislava
2-034 Bern. Košice - Partizánske                 (so 26.09.2020/16:00 hod.) - nová hala ZŠ Bernolákova 16, Košice
2-035 Zlatná na Ost. - Hlohovec                    (so 26.09.2019/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná na Ost.*

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme domácich (Handball Zlatná na Ostrove).


Dohrávka - 3. kolo: piatok 02.10.2020

2-019 Bánovce n. Bebr. - Partizánske            (pi 02.10.2020/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou


6. kolo: 10. - 11.10.2020

2-036 Stupava - Hlohovec                              (ne 11.10.2020/18:00 hod.) - Školská športová hala, Stupava*
2-037 Partizánske - Zlatná na Ost.                 (ne 11.10.2020/16:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2-038 Šurany - Bern. Košice                          (so 10.10.2020/14:00 hod.) - MŠH, Šurany**
2-039 voľno - ŠKP Bratislava                                            ------
2-040 MŠK Dun. Streda "B" - Bánovce n. B.   (ne 11.10.2020/16:30 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
2-041 Sereď - Topoľčany                               (ne 11.10.2020/18:00 hod.) - ŠH OA, Sereď
2-042 Nesvady - Močenok                             (so 10.10.2020/15:00 hod.) - Jenő Vlahy sportcsarnok, Nesvady (okr. KN)

* - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (HC Sporta Hlohovec).

** - zápas bol odložený pre pozitívny test na COVID-19 v tíme hostí (ŠŠK Bernolákova Košice).


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!


7. kolo: 17. - 18.10.2020

2-043 Močenok - Stupava                              (so 17.10.2020/18:00 hod.) - ŠH, Močenok (okr. Šaľa)
2-044 Topoľčany - Nesvady
2-045 Bánovce n. Bebr. - Sereď                     (ne 18.10.2020/16:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2-046 ŠKP Bratislava - MŠK Dun. Streda "B"  (so 17.10.2020/17:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
2-047 Bern. Košice - voľno                                              ------
2-048 Zlatná na Ost. - Šurany                        (ne 18.10.2020/--:-- hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2-049 Hlohovec - Partizánske


8. kolo: 24.10.2020 (sobota)

2-050 Stupava - Partizánske
2-051 Šurany - Hlohovec
2-052 voľno - Zlatná na Ost.                                             ------
2-053 MŠK Dun. Streda "B" - Bern. Košice
2-054 Sereď - ŠKP Bratislava
2-055 Nesvady - Bánovce n. Bebr.
2-056 Močenok - Topoľčany


9. kolo: 07. - 08.11.2020

2-057 Topoľčany - Stupava
2-058 Bánovce n. Bebr. - Močenok
2-059 ŠKP Bratislava - Nesvady
2-060 Bern. Košice - Sereď
2-061 Zlatná na Ost. - MŠK Dun. Streda "B"
2-062 Hlohovec - voľno                                                     ------
2-063 Partizánske - Šurany


10. kolo: 14. - 15.11.2020

2-064 Stupava - Šurany
2-065 voľno - Partizánske                                                 ------
2-066 MŠK Dun. Streda "B" - Hlohovec
2-067 Sereď - Zlatná na Ost.
2-068 Nesvady - Bern. Košice
2-069 Močenok - ŠKP Bratislava
2-070 Topoľčany - Bánovce n. Bebr.


11. kolo: 17.11.2020 (utorok)

2-071 Bánovce n. Bebr. - Stupava
2-072 ŠKP Bratislava - Topoľčany
2-073 Bern. Košice - Močenok
2-074 Zlatná na Ost. - Nesvady
2-075 Hlohovec - Sereď
2-076 Partizánske - MŠK Dun. Streda "B"
2-077 Šurany - voľno                                                       ------


12. kolo: 21.11.2020 (sobota)

2-078 Stupava - voľno                                                     ------
2-079 MŠK Dun. Streda "B" - Šurany
2-080 Sereď - Partizánske
2-081 Nesvady - Hlohovec
2-082 Močenok - Zlatná na Ost.
2-083 Topoľčany - Bern. Košice
2-084 Bánovce n. Bebr. - ŠKP Bratislava


13. kolo: 05. - 06.12.2020

2-085 ŠKP Bratislava - Stupava
2-086 Bern. Košice - Bánovce n. Bebr.
2-087 Zlatná na Ost. - Topoľčany
2-088 Hlohovec - Močenok
2-089 Partizánske - Nesvady
2-090 Šurany - Sereď
2-091 voľno - MŠK Dun. Streda "B"                                ------


14. kolo: 12.12.2020 (sobota)

2-092 Stupava - MŠK Dun. Streda "B"
2-093 voľno - Sereď                                                       ------
2-094 Šurany - Nesvady
2-095 Partizánske - Močenok
2-096 Hlohovec - Topoľčany
2-097 Zlatná na Ost. - Bánovce n. Bebr.
2-098 Bern. Košice - ŠKP Bratislava

 



II. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 26. - 27.09.2020

4-001 HKŽ Nové Zámky - voľno                                                     -----
4-002 ŠKH Pezinok - Senica                             (ne 27.09.2020/18:00 hod.) - ŠH SOŠ, Pezinok
4-003 ŠA Trenčín - Topoľníky                             (ne 27.09.2020/17:30 hod.) - MŠH, Trenčín


2. kolo: 10. - 11.10.2020

4-004 voľno - Topoľníky                                                                -----
4-005 Senica - ŠA Trenčín                                 (ne 11.10.2020/18:00 hod.) - ŠH RSMS, Senica
4-006 HKŽ Nové Zámky - ŠKH Pezinok              (ne 11.10.2020/10:00 hod.) - ŠH Milénium, Nové Zámky


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA PRERUŠENÁ!


3. kolo: 24. - 25.10.2020

4-007 ŠKH Pezinok - voľno                                                          -----
4-008 ŠA Trenčín - HKŽ Nové Zámky                  (ne 25.10.2020/18:00 hod.) - MŠH, Trenčín
4-009 Topoľníky - Senica


4. kolo: 07. - 08.11.2020

4-010 voľno - Senica                                                                    -----
4-011 HKŽ Nové Zámky - Topoľníky
4-012 ŠKH Pezinok - ŠA Trenčín


5. kolo: 21. - 22.11.2020

4-013 ŠA Trenčín - voľno                                                              -----
4-014 Topoľníky - ŠKH Pezinok
4-015 Senica - HKŽ Nové Zámky

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 12. - 13.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH)

1 HK AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.                            (o 09:00 hod.)
2 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.                                  (o 10:00 hod.)
3 HK AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.                            (o 11:00 hod.)
4 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.                                  (o 12:00 hod.)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH)

5 Partizánske - THA Martin                                               (o 08:00 hod.)
6 ŠA Trenčín - MHáK Martin                                             (o 09:10 hod.)
7 ŠA Trenčín - THA Martin                                                (o 10:20 hod.)
8 Partizánske - MHáK Martin                                            (o 11:30 hod.)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 13.09.2020 v ŠH pri SŠ, Rosinská cesta 4)

9 SMF Žilina - MHK Bytča                                              (o 09:00 hod.)
10 MŠK Čadca - MHK Bytča                                           (o 10:10 hod.)
11 SMF Žilina - MŠK Čadca                                              (o 11:20 hod.)


2. kolo: 03. - 04.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 03.10.2020 v MŠH)

12 HK AS Trenčín "A" - Partizánske                                 (o 09:00 hod.)
13 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín                                  (o 09:55 hod.)
14 HK AS Trenčín "B" - Partizánske                                 (o 10:55 hod.)
15 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín                                  (o 11:45 hod.)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v nedeľu 04.10.2020 v MŠH /býv. hala Pratex-u/)

16 MŠK Čadca - THA Martin                                            (o 08:30 hod.)
17 SMF Žilina - MHáK Martin                                           (o 09:30 hod.)
18 SMF Žilina - THA Martin                                              (o 11:00 hod.)
19 MŠK Čadca - MHáK Martin                                         (o 12:00 hod.)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v sobotu 03.10.2020 na asfaltovom ihrisku pri ZŠ)*

20 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.                                 (o 09:00 hod.)
21 Lehota p. Vt. - MHK Bytča                                       (o 10:00 hod.)
22 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča                                (o 11:00 hod.)

* - zápasy sa odohrali v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!


3. kolo: 17. - 18.10.2020

1. skupina - MHáK Martin

23 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"
24 THA Martin - HK AS Trenčín "A"
25 THA Martin - HK AS Trenčín "B"
26 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

27 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
28 Lehota p. Vt. - SMF Žilina
29 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
30 Bánovce n. Bebr. - SMF Žilina

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hrá sa v sobotu 17.10.2020 v MŠH)

31 ŠA Trenčín - MHK Bytča                                         (o 09:00 hod.)
32 Partizánske - MHK Bytča                                        (o 10:10 hod.)
33 ŠA Trenčín - Partizánske                                           (o 11:20 hod.)


4. kolo: 21. - 22.11.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

34 HK AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
35 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina
36 HK AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
37 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

38 ŠA Trenčín - Lehota p. Vt.
39 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
40 Partizánske - Lehota p. Vt.
41 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.

3. skupina - THA Martin (hrá sa v sobotu 21.11.2020 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

42 THA Martin - MHK Bytča                                            (o 09:00 hod.)
43 MHáK Martin - MHK Bytča                                         (o 10:00 hod.)
44 THA Martin - MHáK Martin                                            (o 11:00 hod.)


5. kolo: 19. - 20.12.2020

1. skupina - MHK Bytča

45 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
46 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
47 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

48 Bánovce n. Bebr. - THA Martin
49 Lehota p. Vt. - MHáK Martin
50 Lehota p. Vt. - THA Martin
51 Bánovce n. Bebr. - MHáK Martin

3. skupina - MHK Bytča

52 Partizánske - MŠK Čadca
53 ŠA Trenčín - SMF Žilina
54 ŠA Trenčín - MŠK Čadca
55 Partizánske - SMF Žilina

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 05. - 06.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v MŠH)

1 HK AS Trenčín "B" - Partizánske                                     (o 09:00 hod.)
2 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín                                      (o 10:00 hod.)
3 HK AS Trenčín "A" - Partizánske                                     (o 11:15 hod.)
4 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín                                      (o 12:15 hod.)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v MŠH /býv. hala Pratex-u/)

5 MŠK Čadca - MHK Bytča                                              (o 09:00 hod.)
6 THA Martin - MHK Bytča                                               (o 10:00 hod.)
7 MŠK Čadca - THA Martin                                                (o 11:00 hod.)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v sobotu 05.09.2020 v ŠH pri SŠ, Rosinská cesta 4)

109 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.                                      (o 09:00 hod.)
110 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.                             (o 10:00 hod.)
111 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.                       (o 11:00 hod.)
112 SMF Žilina - Lehota p. Vt.                                            (o 12:00 hod.)


2. kolo: 19. - 20.09.2020

1. skupina - MHK Bytča (hralo sa v sobotu 19.09.2020 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

8 MHK Bytča - ŠA Trenčín                                                (o 09:00 hod.)
9 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca                                        (o 10:00 hod.)
10 MŠK Čadca - ŠA Trenčín                                               (o 11:20 hod.)
11 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.                                     (o 12:20 hod.)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v nedeľu 20.09.2020 na asfaltovom ihrisku pri ZŠ)

12 Lehota p. Vt. - Partizánske                                             (o 09:00 hod.)
13 Partizánske - THA Martin                                               (o 10:20 hod.)
14 Lehota p. Vt. - THA Martin                                              (o 11:40 hod.)

3. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 19.09.2020 v MŠH)

113 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina                                     (o 12:15 hod.)
114 HK AS Trenčín "A" - IUVENTA Michalovce                      (o 13:15 hod.)
115 HK AS Trenčín "B" - IUVENTA Michalovce                      (o 14:30 hod.)
116 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina                                     (o 15:30 hod.)


3. kolo: 26. - 27.09.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v nedeľu 27.09.2020 na asfaltovom ihrisku pri ZŠ)*

15 Lehota p. Vt. - Partizánske                                           (o 09:00 hod.)
16 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča                                   (o 10:10 hod.)
17 Lehota p. Vt. - MHK Bytča                                          (o 11:35 hod.)
18 Bánovce n. Bebr. - Partizánske                                      (o 13:00 hod.)

* - zápasy 1. skupiny sú odložené.

2. skupina - THA Martin (hralo sa v sobotu 26.09.2020 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

19 THA Martin - HK AS Trenčín "A"                                    (o 09:00 hod.)
20 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "B"                                   (o 10:20 hod.)
21 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "A"                                   (o 12:00 hod.)
22 THA Martin - HK AS Trenčín "A"                                    (o 13:20 hod.)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 27.09.2020 v MŠH)

117 ŠA Trenčín - SMF Žilina                                              (o 12:45 hod.)
118 SMF Žilina - IUVENTA Michalovce                               (o 14:05 hod.)
119 ŠA Trenčín - IUVENTA Michalovce                               (o 15:25 hod.)


4. kolo: 10. - 11.10.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 10.10.2020 v MŠH)

23 Partizánske - MŠK Čadca                                            (o 09:00 hod.)
24 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín                                            (o 10:10 hod.)
25 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca                                          (o 11:30 hod.)
26 Partizánske - ŠA Trenčín                                             (o 12:40 hod.)

2. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v nedeľu 11.10.2020 v MŠH)

27 HK AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.                          (o 09:00 hod.)
28 HK AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.                          (o 10:15 hod.)
29 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"                        (o 11:30 hod.)

3. skupina - THA Martin (hralo sa v sobotu 10.10.2020 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

120 THA Martin - SMF Žilina                                             (o 11:30 hod.)
121 MHK Bytča - IUVENTA Michalovce                          (o 14:10 hod.)
122 THA Martin - IUVENTA Michalovce                              (o 12:50 hod.)
123 MHK Bytča - SMF Žilina                                          (o 15:30 hod.)


SÚŤAŽ JE OD 15.10. 2020 DO ODVOLANIA POZASTAVENÁ!


5. kolo: 24. - 25.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hrá sa v sobotu 25.10.2020 v MŠH)

30 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.                                 (o 09:00 hod.)
31 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                                (o 10:00 hod.)
32 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.                                 (o 11:15 hod.)
33 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                                (o 12:15 hod.)

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

34 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.
35 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
36 ŠA Trenčín - THA Martin

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

124 MŠK Čadca - SMF Žilina
125 Partizánske - IUVENTA Michalovce
126 MŠK Čadca - IUVENTA Michalovce
127 Partizánske - SMF Žilina


6. kolo: 07. - 08.11.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske

37 Partizánske - HK AS Trenčín "B"
38 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"
39 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
40 Partizánske - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MHK Bytča

41 MHK Bytča - MŠK Čadca
43 MŠK Čadca- THA Martin
43 MHK Bytča - THA Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

128 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
129 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.
130 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.
131 SMF Žilina - Lehota p. Vt.


7. kolo: 14. - 15.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

44 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
45 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
46 MHK Bytča - ŠA Trenčín
47 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca

2. skupina - THA Martin (hrá sa v sobotu 14.11.2020 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

48 THA Martin - Partizánske                                             (o 09:00 hod.)
49 Partizánske - Lehota p. Vt.                                          (o 10:40 hod.)
50 THA Martin - Lehota p. Vt.                                           (o 12:20 hod.)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

132 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina
133 HK AS Trenčín "B" - IUVENTA Michalovce
134 HK AS Trenčín "A" - IUVENTA Michalovce
135 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina


8. kolo: 28. - 29.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

51 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
52 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
53 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
54 Lehota p. Vt. - Partizánske

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

55 HK AS Trenčín "B" - THA Martin
56 HK AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
57 HK AS Trenčín "A" - THA Martin
58 HK AS Trenčín "B" - MŠK Čadca

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

136 ŠA Trenčín - SMF Žilina
137 SMF Žilina - IUVENTA Michalovce
138 ŠA Trenčín - IUVENTA Michalovce


9. kolo: 05. - 06.12.2020

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

59 ŠA Trenčín - Partizánske
60 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
61 MŠK Čadca - Partizánske
62 ŠA Trenčín - Lehota p. Vt.

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

63 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "B"
64 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
65 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "A"

3. skupina - MHK Bytča

139 MHK Bytča - SMF Žilina
140 THA Martin - IUVENTA Michalovce
141 THA Martin - SMF Žilina
142 MHK Bytča - IUVENTA Michalovce


10. kolo: 12. - 13.12.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

66 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "B"
67 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
68 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
69 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - THA Martin (hrá sa v sobotu 12.12.2020 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

70 THA Martin - Bánovce n. Bebr.                                      (o 14:00 hod.)
71 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.                                       (o 15:40 hod.)
72 THA Martin - ŠA Trenčín                                               (o 17:20 hod.)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

143 MŠK Čadca - SMF Žilina
144 Partizánske - IUVENTA Michalovce
145 MŠK Čadca - IUVENTA Michalovce
146 Partizánske - SMF Žilina

 


 

V súťažiach skončila jesenná časť sezóny 2020-21.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


1. liga Mladšie dorastenky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.