Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 17 feb 2024, 19:48
Prečítané: 3202x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2023/2024 -

 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 16. - 17.09.2023

1. skupina -

1. kolo
16. 09. 2023
THA Martin "A" voľno -----
THA Martin "B" voľno -----

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

1. kolo
16. 09. 2023
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 46:18 (20:6)
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 16:23 (8:18)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 55:24 (28:10)

3. skupina - SMF HK Žilina

1. kolo
16. 09. 2023
SMF HK Žilina ŠA Trenčín 9:25 (5:14)
MHáK Martin MHK Bytča 16:38 (5:16)
SMF HK Žilina MHK Bytča 11:30 (7:11)
MHáK Martin ŠA Trenčín 19:28 (9:18)

4. skupina - HK Slávia Partizánske

1. kolo
16. 09. 2023
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 34:24 (22:13)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 8:26 (6:13)
ŠKHá Dubnica nad Váhom TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 18:28 (8:15)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou 31:16 (21:10)

 

2. kolo: 30.09. - 01.10.2023

1. skupina -

2. kolo
30. 09. 2023
voľno TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom -----
voľno HK Sokol Bánovce nad Bebravou
-----

2. skupina - MHáK Martin

2. kolo
30. 09. 2023
MHáK Martin HK Slávia Partizánske 30:33 (15:13)
SMF HK Žilina ŠKHá Dubnica nad Váhom 24:16 (12:5)
SMF HK Žilina HK Slávia Partizánske 30:32 (12:16)
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom 32:19 (15:6)

3. skupina - ŠA Trenčín

2. kolo
30. 09. 2023
ŠA Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 32:13 (18:5)
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca 26:11 (20:5)
ŠA Trenčín MHK Bytča 19:30 (8:18)

4. skupina - THA Martin "B"

2. kolo
30. 09. 2023
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" 8:31 (5:17)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" 25:19 (13:10)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" 30:50 (17:22)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" 10:30 (4:13)

 

3. kolo: 14. - 15.10.2023

1. skupina -

3. kolo
14. 10. 2023
HK AS Trenčín "B" voľno -----
HK AS Trenčín "A" voľno
-----

2. skupina - MHK Bytča

3. kolo
14. 10. 2023
MHK Bytča THA Martin "A" 38:16 (21:9)
ŠA Trenčín THA Martin "B" 36:2 (19:2)
MHK Bytča THA Martin "B" 32:2 (21:1)
ŠA Trenčín THA Martin "A" 31:12 (14:7)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. kolo
14. 10. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom MŠK - hádzaná Čadca 13:14 (7:7)
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 34:13 (15:5)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Slávia Partizánske 23:31 (3:21)

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

3. kolo
14. 10. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom SMF HK Žilina 24:25 (12:13)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 16:31 (5:20)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin 22:21 (9:12)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF HK Žilina 21:30 (10:17)

* - zápasy sa hrali v sobotu 14.10.2023 od 09:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


4. kolo: 28. - 29.10.2023

1. skupina -

4. kolo
28. 10. 2023
voľno SMF HK Žilina -----
voľno MHáK Martin
-----

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

4. kolo
28. 10. 2023
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 15:33 (9:13)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:29 (12:16)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 19:29 (7:16)

3. skupina - THA Martin "A"

4. kolo
28. 10. 2023
THA Martin "A" HK Slávia Partizánske 28:51 (13:29)
THA Martin "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 13:25 (7:14)
THA Martin "B" HK Slávia Partizánske 12:37 (4:20)
THA Martin "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 31:27 (14:12)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
28. 10. 2023
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín 35:23 (16:11)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 16:33 (7:20)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín 16:46 (10:30)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 30:40 (17:16)

 

5. kolo: 11. - 12.11.2023

1. skupina -

5. kolo
11. 11. 2023
ŠA Trenčín voľno -----
MHK Bytča voľno
-----

2. skupina - HK Slávia Partizánske

5. kolo
11. 11. 2023
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "A" 28:27 (16:14)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "B" 23:20 (11:10)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "A" 13:34 (9:18)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" 45:14 (27:9)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

5. kolo
11. 11. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "A" 32:25 (16:16)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "B" 34:13 (17:8)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "B" 27:10 (13:5)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "A" 38:37 (20:16)

4. skupina - SMF HK Žilina

5. kolo
11. 11. 2023
SMF HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 29:23 (16:12)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca 31:22 (17:11)
SMF HK Žilina MHáK Martin 29:30 (17:15)

 

6. kolo: 25. - 26.11.2023

1. skupina -

6. kolo
25. 11. 2023
MŠK - hádzaná Čadca voľno -----

2. skupina - THA Martin "B"

6. kolo
25. 11. 2023
THA Martin "B" SMF HK Žilina 6:26 (3:11)
THA Martin "A" MHáK Martin 28:41 (11:22)
THA Martin "A" SMF HK Žilina 15:38 (7:21)
THA Martin "B" MHáK Martin 13:33 (8:18)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

6. kolo
25. 11. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" 24:33 (13:17)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 31:17 (18:6)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 44:18 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 26:37 (17:19)

4. skupina - MHK Bytča

6. kolo
25. 11. 2023
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 31:24 (15:8)
ŠA Trenčín ŠKHá Dubnica nad Váhom 25:15 (11:6)
ŠA Trenčín HK Slávia Partizánske 22:28 (11:12)
MHK Bytča ŠKHá Dubnica nad Váhom 27:16 (14:7)

 

7. kolo: 09. - 10.12.2023

1. skupina -

7. kolo
09. 12. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom voľno -----
HK Slávia Partizánske voľno -----

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou*

7. kolo
09. 12. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín 16:21 (8:9)***
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča 21:30 (11:18)**
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠA Trenčín 24:32 (13:19)***
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 18:33 (10:14)**

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/).

** - zápas sa dohrával v utorok 12.12.2023 o 17:30, resp. 16:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

*** - zápas sa dohrával v utorok 17.12.2023 o 16:30, resp. 17:40 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. skupina - HK AS Trenčín "B"*

7. kolo
09. 12. 2023
HK AS Trenčín "B" SMF HK Žilina 27:21 (15:12)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin 39:26 (21:15)
HK AS Trenčín "A" SMF HK Žilina 39:20 (20:10)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin 28:39 (14:20)

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/), zápasy sa dohrávali v nedeľu 07.01.2024 od 09:00 hod. v MŠH v Trenčíne.

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

7. kolo
09. 12. 2023
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 33:32 (20:15)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" 26:9 (9:5)
THA Martin "A" THA Martin "B" 37:7 (17:5)

 


Jarná časť:

8. kolo: 20. - 21.01.2024

1. skupina -

8. kolo
20. 01. 2024
voľno THA Martin "A" -----
voľno THA Martin "B" -----

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
20. 01. 2024
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 9:33 (5:13)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 13:29 (7:15)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 27:16 (17:5)

3. skupina - ŠA Trenčín

8. kolo
20. 01. 2024
ŠA Trenčín SMF HK Žilina 33:17 (17:7)
MHK Bytča MHáK Martin --:-- (--:--)*
MHK Bytča SMF HK Žilina 38:8 (17:3)
ŠA Trenčín MHáK Martin --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin.

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

8. kolo
20. 01. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)*
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom 25:19 (10:7)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom 47:19 (18:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)*

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske. 


9. kolo: 03. - 04.02.2024

1. skupina -

9. kolo
03. 02. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom voľno -----
HK Sokol Bánovce nad Bebravou voľno -----

2. skupina - HK Slávia Partizánske*

9. kolo
03. 02. 2024
HK Slávia Partizánske SMF HK Žilina --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHáK Martin --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom SMF HK Žilina --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin --:-- (--:--)

* - zápasy boli odložené.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo
03. 02. 2024
MŠK - hádzaná Čadca ŠA Trenčín 19:35 (9:20)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča 18:43 (10:23)
ŠA Trenčín
MHK Bytča 20:28 (10:13)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

9. kolo
03. 02. 2024
HK AS Trenčín "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)

 

10. kolo: 17. - 18.02.2024

1. skupina -

10. kolo
17. 02. 2024
voľno HK AS Trenčín "B" -----
voľno HK AS Trenčín "A" -----

2. skupina - THA Martin "A"

10. kolo
17. 02. 2024
THA Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "B" ŠA Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "A" ŠA Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

10. kolo
17. 02. 2024
MŠK - hádzaná Čadca ŠKHá Dubnica nad Váhom 19:25 (11:11)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske 7:27 (4:13)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom 30:15 (13:5)

4. skupina - MHáK Martin

10. kolo
17. 02. 2024
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:35 (11:20)
SMF HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou 18:10 (10:6)
SMF HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:25 (16:14)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 26:25 (13:13)

 

11. kolo: 02. - 03.03.2024

1. skupina -

11. kolo
02. 03. 2024
SMF HK Žilina voľno -----
MHáK Martin voľno -----

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

11. kolo
02. 03. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

11. kolo
02. 03. 2024
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "B" --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "A" --:-- (--:--)

4. skupina - MHK Bytča*

11. kolo
02. 03. 2024
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa budú dohrávať v nedeľu 14.04.2023. 


12. kolo: 16. - 17.03.2024

1. skupina -

12. kolo
16. 03. 2024
voľno ŠA Trenčín -----
voľno MHK Bytča -----

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
16. 03. 2024
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin "A"

12. kolo
16. 03. 2024
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

12. kolo
16. 03. 2024
MŠK - hádzaná Čadca SMF HK Žilina --:-- (--:--)
SMF HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin --:-- (--:--)

 

13. kolo: 20. - 21.04.2024

1. skupina -

13. kolo
20. 04. 2024
voľno ŠKHá Dubnica nad Váhom -----

2. skupina - MHáK Martin

13. kolo
20. 04. 2024
SMF HK Žilina THA Martin "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "A" --:-- (--:--)
SMF HK Žilina THA Martin "A" --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

13. kolo
20. 04. 2024
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

4. skupina - HK Slávia Partizánske

13. kolo
20. 04. 2024
HK Slávia Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom ŠA Trenčín --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske ŠA Trenčín --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča --:-- (--:--)

 

14. kolo: 04. - 05.05.2024

1. skupina -

14. kolo
04. 05. 2024
voľno ŠKHá Dubnica nad Váhom -----
voľno HK Slávia Partizánske -----

2. skupina - ŠA Trenčín

14. kolo
04. 05. 2024
ŠA Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
ŠA Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - SMF HK Žilina

14. kolo
04. 05. 2024
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

4. skupina - THA Martin "A"

14. kolo
04. 05. 2024
THA Martin "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)

 

Hrací čas: 2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige. 

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1


V kategórii starších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

1. turnaj: 18. - 19.05.2024
2. turnaj: 01. - 02.06.2024

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 15. - 16.06.2024


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 17.02.2024 o 16:00 hod.)

1. MHK Bytča   13   13 0 0   427:228   + 199   26
2. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   377:241   + 136   22
3. HK AS Trenčín "A"   12   10 0 2   435:267   + 168   20
4. ŠA Trenčín   13   9 0 4   361:268   + 93   18
5. MHáK Martin   12   7 0 5   320:309   + 11   14
6. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   13   7 0 6   379:314   + 65   14
7. SMF HK Žilina   14   5 0 9   302:398   - 96   10
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   13   4 0 9   280:319   - 39   8
9. ŠKHá Dubnica nad Váhom   14   2 0 12   231:382   - 151   4
10. HK AS Trenčín "B"   12   2 0 10   231:400   - 159   4
11. MŠK - hádzaná Čadca   15   2 0 13   243:452   - 209   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 07.01.2024 o 14:00 hod.)

1. MHK Bytča   12   12 0 0   388:200   + 188   24
2. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   408:259   + 149   22
3. HK AS Trenčín "A"   12   10 0 2   456:280   + 176   20
4. ŠA Trenčín   12   9 0 3   340:219   + 121   18
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   7 0 5   345:297   + 48   14
6. MHáK Martin   12   7 0 5   339:315   + 24   14
7. SMF HK Žilina   12   6 0 6   292:288   + 4   12
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   5 0 7   279:291   - 12   10
9. MŠK - hádzaná Čadca   12   4 0 8   230:330   - 100   8
10. THA Martin "A"   12   3 0 9   316:405   - 89   6
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   12   2 0 10   216:305   - 89   4
12. HK AS Trenčín "B"   12   2 0 10   245:395   - 150   4
13. THA Martin "B"   12   0 0 12   105:374   - 269   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

MHK Bytča a HK Slávia Partizánske - postup na ČSPL 2023/2024.

 

Postupujúci na ČSPL 2023/2024:

SK: MHK Bytča, HK Slávia Partizánske.
CZ: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Hrabůvka.
PL: SPR Sośnica Gliwice (náhrada za MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice), SPR Grunwald Ruda Śląska.


Termíny ČSPL 2023/2024:

20. - 21.01.2024 - organizátor SK - MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 21.01.2024 v ŠH v Bytči).
03. - 04.02.2024 - organizátor PL - SPR Grunwald Ruda Śląska (hralo sa v nedeľu 04.02.2024 v ŠH „Sośnica” v Gliwiciach).
24. - 25.02.2024 - organizátor CZ - TJ Sokol Hrabůvka (hrá sa v sobotu 24.02.2024 v SH Moravská v Ostrave-Vítkoviciach).


Konečné poradie ČSPL 2023/2024:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2023/2024 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. , 2. , 3. .
Košický + Prešovský kraj: 1. , 2. , 3. .

skupina B:

Trnavský kraj: 1. , 2. .
Bratislavský kraj:
1. , 2. .
Nitriansky kraj: 1. , 2. .

 

SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE


SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

 


Konečné poradie M-SR 2023/2024:

1.  – Majster SR v sezóne 2023/2024
2.
3.
4.
5.  – Prezidentský pohár v sezóne 2023/2024
6.
7.
8.

 


Dokumenty na stiahnutie:

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.