Nachádzaš sa tu:
04 júl 2017, 00:00
Ostatná aktualizácia: 23 apr 2018, 13:57
Prečítané: 3750x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: Mgr. Ostrochovský Michal - tréner družstva, Čanigová Valéria, Harantová Adriána, Sakalová Radka, Hujíková Zuzana, Furgaláková Lucia, Kostánová Daniela, Hôrecká Magdaléna, Weberová Nina.

Spodný rad, zľava: Čech-Špirková Karolína - brankárka družstva, Rantúchová Veronika, Učníková Vanessa, Weberová Ema, Tabačíková Ivana - brankárka družstva.

Na fotografii chýbajú: Jánošíková Kristína, Gaňová Kristína, Kadáčková Monika.

- v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča), dňa 24. októbra 2017 -

 


ZOSTAVA DRUŽSTVA:

číslo dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
zelený: červený:            
?? ??   GAŇOVÁ Kristína   spojka, pivot   2003
?? ??   JÁNOŠÍKOVÁ Kristína   spojka, krídlo   2003
?? ??   WEBEROVÁ Ema   spojka, krídlo   2003
?? ??   KADÁČKOVÁ Monika   spojka, pivot   2003
?? ??   ČECH-ŠPIRKOVÁ Karolína   brankár (GK)   2003
?? ??   FURGALÁKOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2003
?? ??   TABAČÍKOVÁ Ivana   brankár (GK)   2004
?? ??   WEBEROVÁ Nina   spojka, krídlo   2004
?? ??   RANTÚCHOVÁ Veronika   spojka, krídlo   2004
?? ??   SAKALOVÁ Radka   spojka   2004
?? ??   HÔRECKÁ Magdaléna   spojka   2004
?? ??   UČNÍKOVÁ Vanessa   krídlo   2004
?? ??   HARANTOVÁ Adriána   spojka, krídlo   2004
?? ??   HUJÍKOVÁ Zuzana   spojka, krídlo   2004
?? ??   KOSTÁNOVÁ Daniela
  krídlo   2004
?? ??   ČANIGOVÁ Valéria
  krídlo   2004


TRÉNER DRUŽSTVA:
Mgr. OSTROCHOVSKÝ Michal

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

1. turnaj - 09. - 10.09.2017 / 7. turnaj - 17. - 18.03.2018

1. skupina - HK Slávia Partizánske

1. turnaj / 7. turnaj
09. 09. 2017 17. 03. 2018
Partizánske "A" Partizánske "B" 32:10 (15:5) 29:12 (16:6)
MŠK Čadca
MHK Bytča
10:33 (4:17) 9:25 (5:12)
Partizánske "A" MŠK Čadca 26:13 (14:4) 29:13 (17:8)
Partizánske "B" MHK Bytča 11:18 (7:7) 18:24 (9:12)
Partizánske "A"
MHK Bytča 38:25 (21:15) 28:21 (10:11)
Partizánske "B" MŠK Čadca 20:7 (12:3) 24:15 (13:4)

2. skupina - MHáK Martin

1. turnaj / 7. turnaj
09. 09. 2017 17. 03. 2018
Trenčín "A" Trenčín "B" 11:4 (4:1)* 22:18 (13:10)
MHáK Martin
THA Martin
31:12 (16:14) 28:4 (12:2)
Trenčín "A" THA Martin
26:9 (14:3) 24:1 (12:0)
MHáK Martin Trenčín "B" 24:20 (7:8) 21:24 (8:15)
MHáK Martin Trenčín "A" 16:30 (9:14) 15:33 (8:18)
Trenčín "B" THA Martin 33:14 (17:10) 27:8 (15:4)

* - zápas sa dohrával v sobotu 16.09.2017 o 17:30 hod. v MŠH v Trenčíne.


2. turnaj - 16. - 17.09.2017 / 8. turnaj - 07. - 08.04.2018

1. skupina - HK AS Trenčín

2. turnaj / 8. turnaj
16. 09. 2017 07. 04. 2018
Trenčín "A" Partizánske "A" 25:22 (12:10) 18:25 (7:14)
Trenčín "B"
Partizánske "B" 18:17 (10:11) 23:14 (13:8)
Trenčín "B" Partizánske "A" 15:31 (9:14) 24:31 (15:15)
Trenčín "A" Partizánske "B" 19:12 (7:4) 34:11 (16:5)

2. skupina - MHK Bytča

2. turnaj / 8. turnaj
16. 09. 2017 07. 04. 2018
MŠK Čadca THA Martin 20:20 (9:15) 17:22 (12:13)
MHK Bytča MHáK Martin 29:12 (13:6) 23:15 (9:6)
MŠK Čadca
MHáK Martin 16:28 (9:16) 20:29 (8:15)
MHK Bytča THA Martin 31:6 (15:1) 23:10 (15:6)


3. turnaj - 30.09. - 01.10.2017 / 9. turnaj - 21. - 22.04.2018

1. skupina - THA Martin

3. turnaj / 9. turnaj
30. 09. 2017 21. 04. 2018
THA Martin
Partizánske "A" 3:35 (2:17) 10:21 (5:11)
MHáK Martin Partizánske "B"
20:18 (12:8) 18:21 (11:7)
MHáK Martin Partizánske "A" 21:23 (12:12) 18:40 (7:19)
THA Martin
Partizánske "B"
6:16 (1:8) 10:12 (8:3)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

3. turnaj / 9. turnaj
30. 09. 2017 21. 04. 2018
MŠK Čadca Trenčín "A"
12:30 (3:11) 7:33 (6:17)
MHK Bytča Trenčín "B" 28:29 (12:11) 39:23 (15:12)
MŠK Čadca Trenčín "B" 23:27 (6:15) 24:38 (12:15)
MHK Bytča Trenčín "A" 22:28 (15:14) 23:32 (11:17)


4. turnaj - 14. - 15.10.2017 / 10. turnaj - 01.05.2018

1. skupina - MHK Bytča

4. turnaj / 10. turnaj
14. 10. 2017 01. 05. 2018
Partizánske "A" Partizánske "B" 29:8 (15:6)  
MHK Bytča
MŠK Čadca
31:10 (15:2)  
Partizánske "A" MŠK Čadca 36:9 (13:7)  
MHK Bytča Partizánske "B" 21:12 (8:9)  
MHK Bytča
Partizánske "A"
24:31 (13:12)  
Partizánske "B" MŠK Čadca 19:6 (10:3)  

2. skupina - THA Martin

4. turnaj / 10. turnaj
14. 10. 2017 01. 05. 2018
Trenčín "A" Trenčín "B" 0:10 kont.*  
THA Martin
MHáK Martin 8:35 (3:17)  
THA Martin
Trenčín "B" 9:23 (3:12)  
Trenčín "B" MHáK Martin 14:14 (6:6)  
Trenčín "A" MHáK Martin 23:18 (11:9)  
THA Martin Trenčín "A" 8:21 (5:12)  

* - zápas sa neodohral, HK KZHá skontumovala tento zápas výsledkom 10:0 v prospech hosťujúceho družstva (HK AS Trenčín "B")

5. turnaj - 11. - 12.11.2017 / 11. turnaj - 12. - 13.05.2018

1. skupina - HK Slávia Partizánske*

5. turnaj / 11. turnaj
11. 11. 2017 12. 05. 2018
Partizánske "A" Trenčín "A" 27:32 (13:14)  
Partizánske "B"
Trenčín "B" 23:22 (15:11)  
Partizánske "A" Trenčín "B" 60:9 (29:3)  
Partizánske "B" Trenčín "A" 10:35 (3:18)  

* - zápasy 1. skupiny sú preložené na 26. - 27. máj 2018.

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. turnaj / 11. turnaj
11. 11. 2017 12. 05. 2018
MŠK Čadca THA Martin 17:21 (8:11)  
MHáK Martin MHK Bytča 31:36 (12:18)  
MŠK Čadca
MHáK Martin 15:31 (6:12)  
MHK Bytča THA Martin 24:18 (12:5)  


6. turnaj - 18. - 19.11.2017 / 12. turnaj - 19. - 20.05.2018

1. skupina - MHáK Martin

6. turnaj / 12. turnaj
18. 11. 2017 19. 05. 2018
Partizánske "A"
THA Martin
38:16 (17:7)  
MHáK Martin Partizánske "B" 21:15 (5:6)  
MHáK Martin Partizánske "A" 27:26 (15:13)  
Partizánske "B"
THA Martin
21:4 (8:4)  

2. skupina - HK AS Trenčín

6. turnaj / 12. turnaj
18. 11. 2017 19. 05. 2018
Trenčín "A" MŠK Čadca
28:1 (19:0)  
Trenčín "B" MHK Bytča 22:25 (11:14)  
Trenčín "B" MŠK Čadca 25:21 (10:14)  
Trenčín "A" MHK Bytča 26:18 (14:11)  


Hrací čas:
2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

Gól dosiahnutý spoza hranice 9m sa počíta za 2 góly. Rozhodca (rozhodcovia) sú povinní takýto gól signalizovať stolíku (zapisovateľovi) vztýčenou rukou s dvomi prstami (ukazovák + palec). V zápise o stretnutí sa to zapíše v jednej kolónke gól ...napr. 16,17. Toto pravidlo sa okrem krajskej súťaže vzťahuje aj na júnový záverečný turnaj o Majstra SR v tejto žiackej kategórii.


Majstrovstvá SR 01. - 03. jún 2018 (organizátor: výberové konanie)



TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (celková):

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2017/2018 (ku dňu 22.04.2018 o 18:30 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"   21   19 0 2   501:300   + 201   38
2. HK Slávia Partizánske "A"   21   18 0 3   657:343   + 314   36
3. MHK Bytča   21   14 0 7   543:419   + 124
  28
4. HK AS Trenčín "B"   21   11 1 9   477:460   + 17   23
5. MHáK Martin   21   10 1 10   473:460   + 13   21
6. HK Slávia Partizánske "B"   21   8 0 13   324:411   - 87   16
7. THA Martin "Turčianske Čučoriedky"   21   2 1 18   219:523   - 304   5
8. MŠK - hádzaná Čadca   21   0 1 20   285:575   - 290   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (po 6. turnaji, určená pre ČSPL):

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2017/2018 (ku dňu 19.11.2017 o 18:00 hod.)

1. HK AS Trenčín "A"*   14   13 0 1   305:200   + 105   26
2. HK Slávia Partizánske "A"*   14   11 0 3   454:237   + 217   22
3. MHK Bytča   14   9 0 5   365:284   + 81   18
4. MHáK Martin   14   8 1 5   329:285   + 44   17
5. HK AS Trenčín "B"   14   7 1 6   300:301   - 1   15
6. HK Slávia Partizánske "B"   14   5 0 9   212:258   - 46   10
7. THA Martin "Turčianske Čučoriedky"   14   1 1 12   154:371   - 217   3
8. MŠK - hádzaná Čadca   14   0 1 13   180:375   - 195   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

* - postup na ČSPL 2017/2018

 

Postupujúci na ČSPL 2017/2018:

SR: HK AS Trenčín, HK Slávia Partizánske
ČR: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Karviná
Poľsko: TS Stal Śrubiarnia Żywiec, MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice


Termíny ČSPL 2017/2018:

16. - 17.12. 2017 - organizuje Poľsko (TS Stal Śrubiarnia Żywiec), hralo sa v Łodygowiciach
27. - 28.01. 2018 - organizuje SR (HK Slávia Partizánske), hrá sa v Partizánskom
03. - 04.03. 2018 - organizuje ČR (TJ Sokol Poruba), hrá sa v Ostrave-Porube

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 137 kB)

(.doc, 298 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.doc, 33,0 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.xls, 61,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 19. kolo
sobota 28.04.2018 o 14:30 hod.
Iuventa Michalovce - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 19. kolo

sobota 28.04.2018 o 12:30 hod.
Iuventa Michalovce - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. turnaj

sobota 28.04.2018 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 10. turnaj
utorok 01.05.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 3. turnaj
víkend 26. - 27.05.2018
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM