Nachádzaš sa tu:
07 júl 2023, 18:00
Ostatná aktualizácia: 11 jún 2024, 00:15
Prečítané: 5619x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Stojace, zľava: Jana Leštinová - trénerka družstva, Lucia Valientová, Alžbeta Salvová, Nela Klusová, Michaela Uríčková, Tereza Michálková, Vanessa Miková, Kristína Sekáčová, Petra Rosinová - vedúca družstva.

Kľačiace, zľava: Kristína Cigániková, Lea Vivien Rosinová, Žideková Michaela.

Ležiace, zľava: Tamara Mravcová, Ema Augustínová.

Na fotografii chýbajú: Zuzana Maslovská. Sofia Stráska, Karolína Gajdošíková.

 

- Majsterky Žilinského a Trenčianskeho kraja, fotené v MŠH v Trenčíne dňa 05.05.2024 -

 

TRÉNERKA DRUŽSTVA: LEŠTINOVÁ Jana.

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 16. - 17.09.2023

1. skupina -

1. kolo
16. 09. 2023
THA Martin "A" voľno -----
THA Martin "B" voľno -----

2. skupina - HK AS Trenčín "A"

1. kolo
16. 09. 2023
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca 46:18 (20:6)
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca 16:23 (8:18)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 55:24 (28:10)

3. skupina - SMF HK Žilina

1. kolo
16. 09. 2023
SMF HK Žilina ŠA Trenčín 9:25 (5:14)
MHáK Martin MHK Bytča 16:38 (5:16)
SMF HK Žilina MHK Bytča 11:30 (7:11)
MHáK Martin ŠA Trenčín 19:28 (9:18)

4. skupina - HK Slávia Partizánske

1. kolo
16. 09. 2023
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 34:24 (22:13)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 8:26 (6:13)
ŠKHá Dubnica nad Váhom TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 18:28 (8:15)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou 31:16 (21:10)

 

2. kolo: 30.09. - 01.10.2023

1. skupina -

2. kolo
30. 09. 2023
voľno TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom -----
voľno HK Sokol Bánovce nad Bebravou
-----

2. skupina - MHáK Martin

2. kolo
30. 09. 2023
MHáK Martin HK Slávia Partizánske 30:33 (15:13)
SMF HK Žilina ŠKHá Dubnica nad Váhom 24:16 (12:5)
SMF HK Žilina HK Slávia Partizánske 30:32 (12:16)
MHáK Martin ŠKHá Dubnica nad Váhom 32:19 (15:6)

3. skupina - ŠA Trenčín

2. kolo
30. 09. 2023
ŠA Trenčín MŠK - hádzaná Čadca 32:13 (18:5)
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca 26:11 (20:5)
ŠA Trenčín MHK Bytča 19:30 (8:18)

4. skupina - THA Martin "B"

2. kolo
30. 09. 2023
THA Martin "B" HK AS Trenčín "A" 8:31 (5:17)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "B" 25:19 (13:10)
THA Martin "A" HK AS Trenčín "A" 30:50 (17:22)
THA Martin "B" HK AS Trenčín "B" 10:30 (4:13)

 

3. kolo: 14. - 15.10.2023

1. skupina -

3. kolo
14. 10. 2023
HK AS Trenčín "B" voľno -----
HK AS Trenčín "A" voľno
-----

2. skupina - MHK Bytča

3. kolo
14. 10. 2023
MHK Bytča THA Martin "A" 38:16 (21:9)
ŠA Trenčín THA Martin "B" 36:2 (19:2)
MHK Bytča THA Martin "B" 32:2 (21:1)
ŠA Trenčín THA Martin "A" 31:12 (14:7)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

3. kolo
14. 10. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom MŠK - hádzaná Čadca 13:14 (7:7)
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca 34:13 (15:5)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK Slávia Partizánske 23:31 (3:21)

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom*

3. kolo
14. 10. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom SMF HK Žilina 24:25 (12:13)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHáK Martin 16:31 (5:20)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHáK Martin 22:21 (9:12)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou SMF HK Žilina 21:30 (10:17)

* - zápasy sa hrali v sobotu 14.10.2023 od 09:00 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


4. kolo: 28. - 29.10.2023

1. skupina -

4. kolo
28. 10. 2023
voľno SMF HK Žilina -----
voľno MHáK Martin
-----

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

4. kolo
28. 10. 2023
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 15:33 (9:13)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:29 (12:16)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou 19:29 (7:16)

3. skupina - THA Martin "A"

4. kolo
28. 10. 2023
THA Martin "A" HK Slávia Partizánske 28:51 (13:29)
THA Martin "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 13:25 (7:14)
THA Martin "B" HK Slávia Partizánske 12:37 (4:20)
THA Martin "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 31:27 (14:12)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
28. 10. 2023
HK AS Trenčín "A" ŠA Trenčín 35:23 (16:11)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča 16:33 (7:20)
HK AS Trenčín "B" ŠA Trenčín 16:46 (10:30)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča 30:40 (17:16)

 

5. kolo: 11. - 12.11.2023

1. skupina -

5. kolo
11. 11. 2023
ŠA Trenčín voľno -----
MHK Bytča voľno
-----

2. skupina - HK Slávia Partizánske

5. kolo
11. 11. 2023
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "A" 28:27 (16:14)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "B" 23:20 (11:10)
ŠKHá Dubnica nad Váhom HK AS Trenčín "A" 13:34 (9:18)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" 45:14 (27:9)

3. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

5. kolo
11. 11. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "A" 32:25 (16:16)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "B" 34:13 (17:8)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin "B" 27:10 (13:5)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom THA Martin "A" 38:37 (20:16)

4. skupina - SMF HK Žilina

5. kolo
11. 11. 2023
SMF HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca 29:23 (16:12)
MHáK Martin MŠK - hádzaná Čadca 31:22 (17:11)
SMF HK Žilina MHáK Martin 29:30 (17:15)

 

6. kolo: 25. - 26.11.2023

1. skupina -

6. kolo
25. 11. 2023
MŠK - hádzaná Čadca voľno -----

2. skupina - THA Martin "B"

6. kolo
25. 11. 2023
THA Martin "B" SMF HK Žilina 6:26 (3:11)
THA Martin "A" MHáK Martin 28:41 (11:22)
THA Martin "A" SMF HK Žilina 15:38 (7:21)
THA Martin "B" MHáK Martin 13:33 (8:18)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

6. kolo
25. 11. 2023
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "A" 24:33 (13:17)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" 31:17 (18:6)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK AS Trenčín "B" 44:18 (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" 26:37 (17:19)

4. skupina - MHK Bytča

6. kolo
25. 11. 2023
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 31:24 (15:8)
ŠA Trenčín ŠKHá Dubnica nad Váhom 25:15 (11:6)
ŠA Trenčín HK Slávia Partizánske 22:28 (11:12)
MHK Bytča ŠKHá Dubnica nad Váhom 27:16 (14:7)

 

7. kolo: 09. - 10.12.2023

1. skupina -

7. kolo
09. 12. 2023
ŠKHá Dubnica nad Váhom voľno -----
HK Slávia Partizánske voľno -----

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou*

7. kolo
09. 12. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠA Trenčín 16:21 (8:9)***
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča 21:30 (11:18)**
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠA Trenčín 24:32 (13:19)***
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča 18:33 (10:14)**

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/).

** - zápas sa dohrával v utorok 12.12.2023 o 17:30, resp. 16:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

*** - zápas sa dohrával v utorok 17.12.2023 o 16:30, resp. 17:40 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.

3. skupina - HK AS Trenčín "B"*

7. kolo
09. 12. 2023
HK AS Trenčín "B" SMF HK Žilina 27:21 (15:12)
HK AS Trenčín "A" MHáK Martin 39:26 (21:15)
HK AS Trenčín "A" SMF HK Žilina 39:20 (20:10)
HK AS Trenčín "B" MHáK Martin 28:39 (14:20)

* - zápasy boli odložené z dôvodu konania turnaja RV (Talent program /staršie žiačky/), zápasy sa dohrávali v nedeľu 07.01.2024 od 09:00 hod. v MŠH v Trenčíne.

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

7. kolo
09. 12. 2023
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "A" 33:32 (20:15)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin "B" 26:9 (9:5)
THA Martin "A" THA Martin "B" 37:7 (17:5)

 


Jarná časť:

8. kolo: 20. - 21.01.2024

1. skupina -

8. kolo
20. 01. 2024
voľno THA Martin "A" -----
voľno THA Martin "B" -----

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
20. 01. 2024
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" 9:33 (5:13)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" 13:29 (7:15)
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" 27:16 (17:5)

3. skupina - ŠA Trenčín

8. kolo
20. 01. 2024
ŠA Trenčín SMF HK Žilina 33:17 (17:7)
MHK Bytča MHáK Martin 40:10 (19:3)*
MHK Bytča SMF HK Žilina 38:8 (17:3)
ŠA Trenčín MHáK Martin 37:14 (16:9)**

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin, zápas sa dohrával v stredu 03.04.2024 o 16:30 hod. v ŠH v Bytči.

** - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme MHáK Martin, zápas sa dohrával v nedeľu 07.04.2024 o 13:15 hod. v MŠH v Trenčíne.

4. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

8. kolo
20. 01. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske 18:28 (11:14)*
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠKHá Dubnica nad Váhom 25:19 (10:7)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom ŠKHá Dubnica nad Váhom 47:19 (18:9)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 22:28 (10:15)**

* - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske, zápas sa dohrával vo štvrtok 15.02.2024 o 16:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

** - zápas bol odložený vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme HK Slávia Partizánske, zápas sa dohrával v pondelok 08.04.2024 o 17:30 hod. v MŠH v Bánovciach nad Bebravou.


9. kolo: 03. - 04.02.2024

1. skupina -

9. kolo
03. 02. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom voľno -----
HK Sokol Bánovce nad Bebravou voľno -----

2. skupina - HK Slávia Partizánske*

9. kolo
03. 02. 2024
HK Slávia Partizánske SMF HK Žilina 26:15 (14:5)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHáK Martin 21:25 (4:12)
ŠKHá Dubnica nad Váhom SMF HK Žilina 11:26 (6:13)
HK Slávia Partizánske MHáK Martin 34:16 (20:8)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v sobotu 23.03.2024 od 09:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo
03. 02. 2024
MŠK - hádzaná Čadca ŠA Trenčín 19:35 (9:20)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča 18:43 (10:23)
ŠA Trenčín
MHK Bytča 20:28 (10:13)

4. skupina - HK AS Trenčín "A"

9. kolo
03. 02. 2024
HK AS Trenčín "A" THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" THA Martin "B" --:-- (--:--)

 

10. kolo: 17. - 18.02.2024

1. skupina -

10. kolo
17. 02. 2024
voľno HK AS Trenčín "B" -----
voľno HK AS Trenčín "A" -----

2. skupina - THA Martin "A"

10. kolo
17. 02. 2024
THA Martin "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "B" ŠA Trenčín --:-- (--:--)
THA Martin "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin "A" ŠA Trenčín --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

10. kolo
17. 02. 2024
MŠK - hádzaná Čadca ŠKHá Dubnica nad Váhom 19:25 (11:11)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske 7:27 (4:13)
HK Slávia Partizánske ŠKHá Dubnica nad Váhom 30:15 (13:5)

4. skupina - MHáK Martin

10. kolo
17. 02. 2024
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 21:35 (11:20)
SMF HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou 18:10 (10:6)
SMF HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 27:25 (16:14)
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou 26:25 (13:13)

 

11. kolo: 02. - 03.03.2024

1. skupina -

11. kolo
02. 03. 2024
SMF HK Žilina voľno -----
MHáK Martin voľno -----

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

11. kolo
02. 03. 2024
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca 37:13 (20:5)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Sokol Bánovce nad Bebravou 24:21 (13:10)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca 29:8 (12:6)

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

11. kolo
02. 03. 2024
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "A" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "B" --:-- (--:--)
ŠKHá Dubnica nad Váhom THA Martin "B" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin "A" --:-- (--:--)

4. skupina - MHK Bytča*

11. kolo
02. 03. 2024
MHK Bytča HK AS Trenčín "A" 36:32 (16:18)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "B" 35:23 (17:10)
ŠA Trenčín HK AS Trenčín "A" 30:28 (16:12)
MHK Bytča HK AS Trenčín "B" 34:14 (20:10)

* - zápasy boli odložené, zápasy sa dohrávali v nedeľu 14.04.2023 od 10:00 hod. v ŠH v Bytči. 


12. kolo: 16. - 17.03.2024

1. skupina -

12. kolo
16. 03. 2024
voľno ŠA Trenčín -----
voľno MHK Bytča -----

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

12. kolo
16. 03. 2024
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske 26:38 (12:18)
HK AS Trenčín "A" ŠKHá Dubnica nad Váhom 30:10 (12:5)
HK AS Trenčín "B" ŠKHá Dubnica nad Váhom 35:19 (11:11)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske 22:26 (9:15)

3. skupina - THA Martin "A"

12. kolo
16. 03. 2024
THA Martin "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

4. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

12. kolo
16. 03. 2024
MŠK - hádzaná Čadca SMF HK Žilina 29:22 (17:13)
SMF HK Žilina MHáK Martin 28:34 (14:16)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin 29:36 (14:15)

 

13. kolo: 20. - 21.04.2024

1. skupina -

13. kolo
20. 04. 2024
voľno MŠK - hádzaná Čadca -----

2. skupina - MHáK Martin

13. kolo
20. 04. 2024
SMF HK Žilina THA Martin "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "A" --:-- (--:--)
SMF HK Žilina THA Martin "A" --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin "B" --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

13. kolo
20. 04. 2024
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 30:23 (14:12)
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 25:16 (12:7)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 24:26 (14:14)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 44:11 (22:4)

4. skupina - HK Slávia Partizánske

13. kolo
20. 04. 2024
HK Slávia Partizánske MHK Bytča 19:21 (10:12)
ŠKHá Dubnica nad Váhom ŠA Trenčín 16:34 (9:20)
HK Slávia Partizánske ŠA Trenčín 22:20 (10:12)
ŠKHá Dubnica nad Váhom MHK Bytča 15:34 (8:18)

 

14. kolo: 04. - 05.05.2024

1. skupina -

14. kolo
04. 05. 2024
voľno ŠKHá Dubnica nad Váhom -----
voľno HK Slávia Partizánske -----

2. skupina - ŠA Trenčín

14. kolo
04. 05. 2024
ŠA Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou 28:7 (15:5)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 29:11 (14:5)
ŠA Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 26:19 (12:12)
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:7 (14:4)

3. skupina - SMF HK Žilina

14. kolo
04. 05. 2024
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "B" 28:19 (13:10)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" 21:43 (9:18)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" 19:20 (13:13)
SMF HK Žilina HK AS Trenčín "A" 22:29 (8:15)

4. skupina - THA Martin "A"

14. kolo
04. 05. 2024
THA Martin "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
THA Martin "B" THA Martin "A" --:-- (--:--)

 

Hrací čas: 2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 7. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige. 

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1


V kategórii starších žiačok je ZÁKAZ používať akékoľvek „LEPIDLO"!!!!


Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

1. turnaj: 18. - 19.05.2024
2. turnaj: 01. - 02.06.2024

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 15. - 16.06.2024


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY - konečná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 05.05.2024 o 15:00 hod.)

1. MHK Bytča   20   20 0 0   642:336   + 306   40
2. HK Slávia Partizánske   20   18 0 2   598:401   + 197   36
3. HK AS Trenčín "A"   20   15 0 5   693:449   + 244   30
4. ŠA Trenčín   20   15 0 5   571:399   + 172   30
5. MHáK Martin   20   10 0 10   498:567   - 69   20
6. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   20   10 0 10   537:505   + 32   20
7. SMF HK Žilina   20   7 0 13   443:546   - 103   14
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   20   5 0 15   399:479   - 80   10
9. HK AS Trenčín "B"   20   5 0 15   427:615   - 188   8
10. MŠK - hádzaná Čadca   20   3 0 17   355:605   - 250   6
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   20   2 0 18   323:566   - 243   4

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

THA Martin "A", THA Martin "B" - vystúpili (dňa 25.1.2024) zo súťaže a ich výsledky boli anulované.

MHK Bytča - víťaz krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v sezóne 2023/2024.

MHK Bytča, HK Slávia Partizánske, HK AS Trenčín - postup na M-SR.

 

TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (určená pre postup na ČSPL) - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2023/2024 (ku dňu 07.01.2024 o 14:00 hod.)

1. MHK Bytča   12   12 0 0   388:200   + 188   24
2. HK Slávia Partizánske   12   11 0 1   408:259   + 149   22
3. HK AS Trenčín "A"   12   10 0 2   456:280   + 176   20
4. ŠA Trenčín   12   9 0 3   340:219   + 121   18
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   12   7 0 5   345:297   + 48   14
6. MHáK Martin   12   7 0 5   339:315   + 24   14
7. SMF HK Žilina   12   6 0 6   292:288   + 4   12
8. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   12   5 0 7   279:291   - 12   10
9. MŠK - hádzaná Čadca   12   4 0 8   230:330   - 100   8
10. THA Martin "A"   12   3 0 9   316:405   - 89   6
11. ŠKHá Dubnica nad Váhom   12   2 0 10   216:305   - 89   4
12. HK AS Trenčín "B"   12   2 0 10   245:395   - 150   4
13. THA Martin "B"   12   0 0 12   105:374   - 269   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

MHK Bytča a HK Slávia Partizánske - postup na ČSPL 2023/2024.

 

Postupujúci na ČSPL 2023/2024:

SK: MHK Bytča, HK Slávia Partizánske.
CZ: TJ Sokol Poruba, TJ Sokol Hrabůvka.
PL: SPR Sośnica Gliwice (náhrada za MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice), SPR Grunwald Ruda Śląska.


Termíny ČSPL 2023/2024:

20. - 21.01.2024 - organizátor SK - MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 21.01.2024 v ŠH v Bytči).
03. - 04.02.2024 - organizátor PL - SPR Grunwald Ruda Śląska (hralo sa v nedeľu 04.02.2024 v ŠH „Sośnica” v Gliwiciach).
24. - 25.02.2024 - organizátor CZ - TJ Sokol Hrabůvka (hrá sa v sobotu 24.02.2024 v SH Moravská v Ostrave-Vítkoviciach).

 


Konečné poradie ČSPL 2023/2024:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2023/2024 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. MHK Bytča (usporiadateľ 1. turnaja), 2. HK Slávia Partizánske, 3. HK AS Trenčín.
Košický + Prešovský kraj: 1. MŠK IUVENTA Michalovce (usporiadateľ 2. turnaja), 2. ŠŠK SLŠ Prešov, 3. Štart Trebišov.

skupina B:

Trnavský kraj: 1. HC DAC Dunajská Streda, 2. HK Slávia Sereď.
Bratislavský kraj:
1. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník (usporiadateľ 2. turnaja), 2. HC Tatran Stupava.
Nitriansky kraj: 1.  HK Slovan Duslo Šaľa (usporiadateľ 1. turnaja), 2. HK Junior Močenok.

 

SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE


SKUPINA A: Trenčiansky kraj + Žilinský kraj + Košický kraj + Prešovský kraj

1. turnaj: 18. - 19.05.2024 – MHK Bytča (hralo sa v sobotu 18.05.2024 v ŠH v Bytči)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín   23:28 (12:14)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske   13:25 (5:14)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   Štart Trebišov - MHK Bytča   14:25 (9:13)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín   19:19 (7:10)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   HK Slávia Partizánske - Štart Trebišov   27:18 (10:8)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča   20:28 (11:12)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   Štart Trebišov - HK AS Trenčín   29:23 (16:8)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov   22:14 (12:4)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce   23:20 (13:12)


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

1. MHK Bytča   3   3 0 0   75:48   + 27   9
2. HK Slávia Partizánske   3   3 0 0   65:51   + 14   8
3. HK AS Trenčín   3   1 1 1   70:71   - 1   4
4. Štart Trebišov   3   1 0 2   61:75   - 14   3
5. MŠK IUVENTA Michalovce   3   0 0 3   63:79   - 16   3
6. ŠŠK SLŠ Prešov   3   0 1 2   46:66   - 20   3

 

2. turnaj: 01. - 02.06.2024 – MŠK IUVENTA Michalovce (hralo sa v sobotu 01.06.2024 v Chemkostav Aréne v Michalovciach)

1.   1. KE/PO - 3. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín   21:24 (4:12)
2.   2. KE/PO - 2. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske   14:14 (7:10)
3.   3. KE/PO - 1. TN/ZA   Štart Trebišov - MHK Bytča   17:34 (6:16)
5.   2. KE/PO - 3. TN/ZA   ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín   17:28 (8:14)
4.   2. TN/ZA - 3. KE/PO   HK Slávia Partizánske - Štart Trebišov   17:13 (11:9)
6.   1. KE/PO - 1. TN/ZA   MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča   24:29 (13:17)
7.   3. KE/PO - 3. TN/ZA   Štart Trebišov - HK AS Trenčín   24:24 (8:9)
8.   1. TN/ZA - 2. KE/PO   MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov   34:21 (12:12)
9.   2. TN/ZA - 1. KE/PO   HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce   24:24 (12:15)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

1. MHK Bytča   6   6 0 0   172:110   + 62   15
2. HK Slávia Partizánske   6   4 2 0   120:102   + 18   12
3. HK AS Trenčín   6   3 2 1   146:133   + 13   9
4. MŠK IUVENTA Michalovce   6   0 1 5   132:156   - 24   4
5. Štart Trebišov   6   1 1 4   115:150   - 35   4
6. ŠŠK SLŠ Prešov   6   0 2 4   98:142   - 44   4

Final 4 „A“ o majstra SR: 1. MHK Bytča, 2. HK Slávia Partizánske.

Final 4 „B“ o prezidentský pohár: 3. HK AS Trenčín, 4. MŠK IUVENTA Michalovce.

 

SKUPINA B: Bratislavský kraj + Trnavský kraj + Nitriansky kraj

1. turnaj: 18. - 19.05.2024 – HK Slovan Duslo Šaľa (hralo sa v MŠH v Šali)

1.   1. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Junior Močenok   25:17 (10:10)
    2. BA - 1. NR
  HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa   8:24 (4:16)
2.   2. NR - 1. TT
  HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda   19:26 (9:12)
    1. NR - 2. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Sereď   21:21 (16:13)
3.   1. TT - 2. BA
  HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava   26:15 (14:8)
    2. TT - 1. BA
  HK Slávia Sereď - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:23 (12:16)
4.   1. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   18:17 (11:12)
    2. BA - 2. NR
  HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok   16:21 (9:14)
5.   1. NR - 1. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   19:23 (9:13)
    2. NR - 2. TT   HK Junior Močenok - HK Slávia Sereď   25:29 (13:17)
6.   1. TT - 1. BA   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:22 (13:12)
    2. TT - 2. BA   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava   20:21 (12:12)


Priebežná tabuľka - po 1. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

1. HC DAC Dunajská Streda   4   3 1 0   97:75   + 22   9
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   3 1 0   88:78   + 10   9
3. HK Slovan Duslo Šaľa   4   1 1 2   81:70   + 11   5
4. HK Slávia Sereď   4   1 1 1   92:90   + 2   4
5. HK Junior Močenok   4   1 0 3   82:96   - 14   3
6. HC Tatran Stupava   4   0 0 3   60:91   - 31   1

 

2. turnaj: 01. - 02.06.2024 – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník (hralo sa v ŠH Malina v Malackách)

1.   1. BA - 2. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Junior Močenok   25:14 (12:6)
    2. BA - 1. NR
  HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa   17:19 (8:12)
2.   2. NR - 1. TT
  HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda   16:19 (8:11)
    1. NR - 2. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Sereď   18:27 (9:11)
3.   1. TT - 2. BA
  HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava   19:16 (13:8)
    2. TT - 1. BA
  HK Slávia Sereď - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   26:32 (15:18)
4.   1. BA - 1. NR
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   25:16 (12:7)
    2. BA - 2. NR
  HC Tatran Stupava - HK Junior Močenok   18:19 (14:13)
5.   1. NR - 1. TT
  HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda   15:18 (10:10)
    2. NR - 2. TT   HK Junior Močenok - HK Slávia Sereď   21:27 (10:13)
6.   1. TT - 1. BA   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:21 (14:10)
    2. TT - 2. BA   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava   24:18 (17:8)


Konečná tabuľka - po 2. semifinálovom turnaji (vrátane bonifikácie):

1. HC DAC Dunajská Streda   8   7 1 0   175:143   + 32   17
2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8   6 1 1   191:156   + 35   15
3. HK Slávia Sereď   8   4 1 3   196:179   + 17   10
4. HK Slovan Duslo Šaľa   8   2 1 5   149:157   - 8   7
5. HK Junior Močenok   8   2 0 6   152:185   - 33   4
6. HC Tatran Stupava   8   1 0 7   129:172   - 43   3

Final 4 „A“ o majstra SR: 1. HC DAC Dunajská Streda, 2. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník.

Final 4 „B“ o prezidentský pohár: 3. HK Slávia Sereď, 4. HK Slovan Duslo Šaľa.

 


Konečné poradie M-SR 2023/2024:

1.  – Majster SR v sezóne 2023/2024
2.
3.
4.
5.  – Prezidentský pohár v sezóne 2023/2024
6.
7.
8.

 


Dokumenty na stiahnutie:

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - Final 4 „A“
sobota 15.06.2024 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- finálový turnaj o majstra SR.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.