Nachádzaš sa tu:
01 aug 2017, 00:00
Ostatná aktualizácia: 05 okt 2017, 20:57
Prečítané: 952x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

ŽENY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO ŽIEN SR (širšia nominácia) - sezóna 2017/2018:

Brankárky: Zuzana Haládiková (HK Slovan Duslo Šaľa), Lucia Gubiková (ŠŠK Prešov), Adriana Medveďová (HC Dunărea Brăila /Rum./), Soňa Furgaláková (MHK Bytča), Barbora Hanzalíková (HK AS Trenčín)

Pivotky: Eva Minárčiková (DHC Sokol Poruba /ČR/) - odchovankyňa MHK Bytča, Vladimíra Kišíková (Iuventa Michalovce), Kristína Pastorková (HK AS Trenčín) - odchovankyňa a kmeňová hráčka MHK Bytča, Martina Tulipánová (DHC Slavia Praha /ČR/), Barbora Königová (HK Slovan Duslo Šaľa)

Krídla: Lýdia Jakubisová (Thüringer HC /Nem./), Réka Bíziková (Mosonmagyaróvári KC SE /Maď./), Diana Tomášechová (DHC Sokol Poruba /ČR/), Katarína Pócsíková (HK Slovan Duslo Šaľa), Natália Szökeová (HK Slávia Partizánske / HK AS Trenčín), Lucia Mikulčík (DHK Baník Most /ČR/), Lívia Klučková (HK Slovan Duslo Šaľa), Alžbeta Rechtorisová (DHC Sokol Poruba /ČR/), Petronela Kováčiková (BVB Dortmund /Nem./), Mária Holešová (Iuventa Michalovce) - odchovankyňa MHK Bytča

Spojky: Jasmínka Vargová (HK Slovan Duslo Šaľa), Tatiana Šutranová (ŠŠK Prešov), Karin Bujnochová (HK Slovan Duslo Šaľa), Andrea Kertészová (ŽRK Split 2010 /Chor./), Klaudia Michnová (HK Slávia Partizánske), Alica Kostelná (DHC Sokol Poruba /ČR/) - odchovankyňa MHK Bytča, Mária Olšovská (SHK Veselí nad Moravou /ČR/), Marianna Rebičová (Iuventa Michalovce), Simona Szarková (DHK Baník Most /ČR/), Martina Školková (Cercle Dijon Bourgogne /Fr./), Nikola Rácková (HK Slovan Duslo Šaľa), Eva Veselková (UHC Eggenburg /Nem./), Monika Rajnohová (Le Havre Athletic Club Handball /Fr./,), Martina Bačíková (ŠŠK Prešov), Veronika Habánková (Iuventa Michalovce), Yuliia Kučerová (Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE /Maď./)


Realizačný tím:

Dušan Poloz (tréner), Peter Olšavský (asistent trénera), Mgr. Ján Lajčák (tréner brankárok, videoanalytik), Renáta Marcinová (vedúca tímu), Martina Halásová (fyzioterapeutka a masérka), Branislav Krištofič (fyzioterapeut a masér), Jakub Buzga (lekár)


Plán prípravy:

24.09 - 02.10.2017 Kvalifikácia na ME 2018 vo Francúzsku (Čierna Hora, Poľsko)
20.11. - 27.11.2017 VT + PZ
18.02. - 21.02.2018 VT
18.03. - 25.03.2018 Kvalifikácia na ME 2018 vo Francúzsku (2 zápasy s Talianskom)
23.05. - 04.06.2018 Kvalifikácia na ME 2018 vo Francúzsku (Čierna Hora, Poľsko)

 


 

JUNIORKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO JUNIORIEK SR /rok nar. 1998, 1999 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2017/2018:

Brankárky: Barbora Hanzalíková (HK AS Trenčín), Soňa Furgaláková (MHK Bytča), Mária Goboňová (ŠŠK Prešov), Jana Mozoľová (HK Slovan Duslo Šala)

Lucia Kovácsová (HC Tatran Stupava), Terézia Takáčová (HK AS Trenčín), Éva Tamási (Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia), Nicol Nejedlíková (HK AS Trenčín), Nikoleta Trúnková (Iuventa Michalovce), Barbora Zemanovičová (HK AS Trenčín), Vladimíra Bajčiová (Iuventa Michalovce), Erika Rajnohová (HK AS Trenčín), Natália Némethová (HK Slovan Duslo Šala) Viktória Vencuriková (ŠŠK Prešov), Petra Škoricová (HK Slovan Duslo Šaľa), Františka Solárová (Iuventa Michalovce), Adriána Holejová (Iuventa Michalovce), Nina Ušiaková (HK AS Trenčín), Bibiana Štefániková (Iuventa Michalovce), Karin Bačíková (ŠŠK Prešov), Katarína Kostelná (HK AS Trenčín), Katarína Muliková (Iuventa Michalovce), Dominika Krajčová (ŠKP Bratislava), Natália Minárechová (HK AS Trenčín), Katarína Bačikovská (MHK Bytča)


Realizačný tím:

Mgr. Michal Lukačin (tréner), Mgr. Miroslava Kundrátová (asistentka trénera a vedúca tímu), ? (tréner brankárok), Lukáš Kováčik (masér), ? (fyzioterapeut a masér), ? (fyzioterapeut)

 

Plán prípravy:

25.09. - 01.10.2017 VT
29.10. - 31.10.2017 VT
20.11. - 03.12.2017 VT
27.12. - 30.12.2017 VT
12.01. - 14.01.2018 VT
18.02. - 20.02.2018 VT
17.03. - 25.03.2018 VT + kvalifikácia MS

 



KADETKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR /rok nar. 2002 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2017/2018:

Brankárky: Izabela Kondášová (Iuventa Michalovce), Kristína Opátová (HK AS Trenčín), Natália Chudovská (MHK Bytča), Lucia Polláková (HK AS Trenčín)

Veronika Duranková (Iuventa Michalovce), Lenka Ratvajská (ŠŠK Prešov), Tímea Zlatinská (HKM Šurany), Zuzana Trepáčová (UDHK ŠG Nitra), Barbora Lanczová (Győri AUDI ETO KC /Maď./), Melani Jagodič (HC Zlín /ČR/), Réka Mészáros (Győri AUDI ETO KC /Maď./), Lucia Tomášechová (Respect Inter Bratislava), Edina Pastoreková (FTC Budapest /Maď./), Daniela Marcinčáková (Iuventa Michalovce), Diana Štugnerová (Iuventa Michalovce), Miriam Kakaščiková (ŠŠK Prešov), Dóra Manczal (Budaörs KF KFT /Maď./), Laura Holincová (MHK Bytča), Edina Horváth (ŠKP Bratislava), Martina Hullmanová (HK Slávia Partizánske), Martina Popovcová (ŠŠK Prešov), Nikolett Kóšová (ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady - Imeľ), Miroslava Kocaníková (ŠKP Bratislava), Fanni Brunczvik (MŠK Dunajská Streda), Katarína Belušková (ŠŠK Prešov), Ema Lišková (ŠKP Bratislava), Patrícia Oravcová (Iuventa Michalovce), Diana Michálková (HC Tatran Stupava)


Realizačný tím:

Rasmus Rygaard Poulsen (tréner), Mgr. Silvia Priklerová, PhD. (asistentka trénera), Bibiana Lanczová (vedúca tímu), ? (tréner brankárok), ? (fyzioterapeut).


Plán prípravy:

24.09. - 01.10.2017 VT + PZ s Českom
20.11. - 03.12.2017 VT + PZ s Poľskom
18. - 20.02.2018 VT
18. - 25.03.2018 VT + PZ s Českom
22. - 24.04.2018 VT
27.05. - 03.06.2018 VT + PZ s Poľskom

 



PREDKADETKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO PREDKADETIEK SR /rok nar. 2002 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2017/2018:

Alexandra Eštóková (ŠKP Bratislava), Monika Pénzeš (MŠK Dunajská Streda), Viktória Györiová (MŠK Dunajská Streda), Vanda Wunderlichová (HC Tatran Stupava), Michaela Špavorová (ŠKP Bratislava), Viktória Voržáčková (HC Tatran Stupava), Zuzana Zvarová (ŠKP Bratislava), Nina Frajdtová (ŠKP Bratislava), Dominika Csölleová (ŠKP Bratislava), Nicol Hladíková (HC Tatran Stupava), Magdaléna Bežová (HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou), Hana Galková (HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou), Lucia Belicová (HK AS Trenčín), Lucia Leštinová (MHK Bytča), Andrea Rudincová (UDHK ŠG Nitra), Lea Ďuranová (UDHK ŠG Nitra), Petra Pálová (HK Slovan Duslo Šaľa), Barbora Andódiová (HK Slovan Duslo Šaľa), Lilla Pintová (Handball Zlatná na Ostrove), Nina Papayová (HK Junior Močenok), Diana Mária Vargová (ŠŠK Prešov), Alena Dvorščáková (ŠŠK Prešov), Petra Kakaščíková (ŠŠK Prešov), Tímea Timková (ŠŠK Prešov), Dagmar Holejová (Iuventa Michalovce), Simona Rovňáková (Iuventa Michalovce)


Realizačný tím:

Ing. Zdena Rajnohová (tréner), ? (asistent trénera), Mgr. Marianna Nemčíková (vedúca tímu), ? (tréner brankárok), ? (fyzioterapeut).


Plán prípravy:

10. - 13.09.2017 VT
15. - 18.10.2017 VT
05. - 08.11.2017 VT
08. - 11.04.2018 VT
18. - 24.06.2018 VT
01.07. - 09.07.2018 Partille cup (Švédsko)

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo
sobota 21.10.2017 o 15:00 hod.
ŠKP Bratislava - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 21.10.2017 o 16:45 hod.
ŠKP Bratislava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. turnaj

sobota 21.10.2017 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 5. turnaj
sobota 11.11.2017 od 13:00 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.


MK ZA-TN -
Prípravka
sezóna 2017/2018 je v príprave.