Nachádzaš sa tu:
02 júl 2018, 00:00
Ostatná aktualizácia: 26 feb 2019, 23:13
Prečítané: 1393x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

ŽENY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO ŽIEN SR (širšia nominácia) - sezóna 2018/2019:

Brankárky: Zuzana Haládiková (DHK Zora Olomouc/ČR), Lucia Gubiková (Eu-Fire Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Adriana Medveďová (HC Minaur Baia Mare/Rum.), Oguntoye Viktória (DVSC Debrecen/Maď.)

Pivotky: Vladimíra Kišíková (Iuventa Michalovce), Kristína Pastorková (SHK Veselí nad Moravou/ČR) - odchovankyňa a kmeňová hráčka MHK Bytča, Barbora Königová (HK Slovan Duslo Šaľa), Nikoleta Trúnková (Iuventa Michalovce)

Krídla: Réka Bíziková (Eu-Fire Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Katarína Pócsíková (HK Slovan Duslo Šaľa), Lívia Klučková (ŠŠK SLŠ Prešov), Petronela Kováčiková (BVB Dortmund/Nem.), Mária Holešová (RK Podravka Koprivnica/Chorv.) - odchovankyňa MHK Bytča, Veronika Habánková (Iuventa Michalovce)

Spojky: Jasmína Vargová (HK Slovan Duslo Šala), Tatiana Šutranová (ŠŠK SLŠ Prešov), Karin Bujnochová (Achenheim Truchtersheim Handball/Fr.), Alica Kostelná (DHK Baník Most/ČR) - odchovankyňa MHK Bytča, Mária Olšovská (LC Brühl Handball/Švaj.), Marianna Rebičová (KKC Kisvárda/Maď.), Simona Szarková (Eu-Fire Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Martina Školková (OGC Nice/Fr.), Nikola Rácková (HK Slovan Duslo Šaľa), Monika Rajnohová (ESBF Besançon/Fr.), Juliia Kučerová (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Tatiana Gajdošíková (DHK Zora Olomouc/ČR) - odchovankyňa a kmeňová hráčka MHK Bytča, Monika Vančová (WAT Atzgersdorf/Rak.), Petra Varjassiová (HC Tatran Stupava), Tetyana Fiľková-Trehubová (Iuventa Michalovce), Patrícia Wollingerová (Iuventa Michalovce), Natália Némethová (HK Slovan Duslo Šaľa)

 

Realizačný tím:

Ján Packa (hlavný tréner), František Urban (asistent trénera), Martina Halásová (vedúca družstva)


Plán prípravy:

23.09. - 29.09. 2018 - VT Púchov + 2 PZ s Českom
18.11. - 02.12. 2018 - VT, turnaj v Chebe (ČR), turnaj kvalifikácie na MS 2019 v Šali
17.03. - 24.03. 2019 - VT
27.05. - 09.06. 2019 - VT + play off zápasy na MS 2019

 


 

JUNIORKY

REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO JUNIORIEK SR /rok nar. 2000, 2001 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2018/2019:

Brankárky: Bella Oláh (Mosonmagyaróvári KC SE/Maď.), Viera Sásiková (HC Sporta Hlohovec), Lucia Polláková (HK AS Trenčín), Kristína Opátová (DHK Baník Most/ČR), Poláková Veronika (ŠŠK SLŠ Prešov), Izabela Kondášová (KKC Kisvárdai/Maď.)

Krídla: Martina Popovcová (ŠŠK SLŠ Prešov), Janka Greštiaková (HK Slovan Duslo Šaľa), Gizela Kollerová (HK Slovan Duslo Šaľa), Martina Pustá (Iuventa Michalovce), Lenka Ratvajská (ŠŠK SLŠ Prešov), Zuzana Galková (HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou), Tímea Zlatinská (HKM Šurany), Sidónia Chovanová (ŠŠK SLŠ Prešov)

Spojky: Edina Pastoreková (Pénzügyőr SE/Maď.), Miriam Kakaščíková (Iuventa Michalovce), Alexandra Ráciková (HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou), Dóra Manczal (Budaörs KF KFT/Maď.), Edina Horváth (ŠKP Bratislava), Laura Holíncová (MHK Bytča), Réka Mészáros (MŠK Dunajská Streda), Lucia Tomášechová (HK Hodonín/ČR), Hana Žitňanová (HK AS Trenčín), Duranková Veronika (KKC Kisvárdai/Maď.), Zuzana Trepáčová (HK Slovan Duslo Šaľa), Melani Jagodič (HC Zlín/ČR)

Pivotky: Diana Michálková (HC Tatran Stupava), Fanni Brunczvik (MŠK Dunajská Streda), Kristína Gregorcová (ŠŠK SLŠ Prešov), Sára Adamčíková (MHK Bytča)


Realizačný tím:

Zdena Rajnohová (hlavná trénerka), Renáta Hadas - Jančárová (asistentka trénerky), Mária Straková (vedúca družstva)

 

Plán prípravy:

14.01. - 17.01. 2019 - VT Púchov
11.02. - 13.02. 2019 - VT Púchov + zápas s kadetkami SVK
18.03. - 24.03. 2019 - VT + prípravné zápasy
22.04. - 24.04. 2019 - VT Púchov + prípravné zápasy
27.05. - 02.06. 2019 - kondičný VT
24.06. - 30.06. 2019 - VT + prípravné zápasy
08.07. - 21.07. 2019 - VT + EURO 2019 (11.07. - 21.07.2019)

 



KADETKY


REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR /rok nar. 2002, 2003 a mladšie/ (širšia nominácia) - sezóna 2018/2019:

Jana Kušnírová (ŠKP Bratislava), Zuzana Zvarová (ŠKP Bratislava), Dominika Csölleová (ŠKP Bratislava), Mónika Pénzeš (MŠK Dunajská Streda), Sára Erika Zsákovics (MŠK Dunajská Streda), Zsóka Simonics (MŠK Dunajská Streda), Valéria Dulinová (HK AS Trenčín), Natália Petríková (HK AS Trenčín), Petra Pálová (HK Slovan Duslo Šaľa), Olívia Ščípová (HK Slovan Duslo Šaľa), Nina Pápayová (HK Slovan Duslo Šaľa), Lenka Miťková (HK Slovan Duslo Šaľa), Rebecca Bírová (HK Slovan Duslo Šaľa), Viktória Voržáčková (HC Tatran Stupava), Nicol Hladíková (HC Tatran Stupava), Sára Švajdlenková (HC Tatran Stupava), Nina Frajdtová (HC Tatran Stupava), Simona Rovňáková (Iuventa Michalovce), Barbora Polievková (Iuventa Michalovce), Viktória Gajdošová (Iuventa Michalovce), Erika Michalcová (Iuventa Michalovce), Sofia Hámorská (Iuventa Michalovce), Diana Mária Vargová (ŠŠK SLŠ Prešov), Tímea Timková (ŠŠK SLŠ Prešov), Henrieta Lupkovičová (ŠŠK SLŠ Prešov), Andrea Rudincová (DHK Baník Most/ČR), Lujza Fotulová (FHT Drábova Košice), Emese Garai (Handball Zlatná na Ostrove), Tatiana Pavlovská (HK AS Trenčín), Nicol Katarína Sedláčková (HK AS Trenčín), Karolína Dovičínová (HK AS Trenčín), Klára Paulínyová (HK AS Trenčín), Lucia Leštinová (MHK Bytča), Viktória Györiová (Győri Audi ETO KC/Maď.)


Realizačný tím:

Rastislav Jedinák (hlavný tréner), Iveta Mičiníková (asistentka trénera), Rudolf Draškovič ml. (vedúci družstva), Kristína Ujhélyi (fyzioterapeutka).


Plán prípravy:

14. - 16.01. 2019 - VT Púchov
11. - 13.02. 2019 - VT Púchov + zápas s juniorkami SVK
18. - 24.03. 2019 - VT Zlatná + turnaj s DEN, HUN, AUT
29.04. - 01.05. 2019 - VT Púchov
20. - 22.05. 2019 - VT Púchov
03. - 09.06. 2019 - VT + prípravné zápasy
01. - 10.07. 2019 - VT + prípravné zápasy
22. - 26.07. 2019 - VT Púchov
31.07. - 11.08. 2019 - VT + EURO W17 v Celje, Slovinsko (01. - 11.08. 2019)

 


Zdroj: Slovenský zväz hádzanej (SZH).

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 17. kolo
víkend 06. - 07.04.2019
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


1. liga Staršie dorastenky - 17. kolo

víkend 06. - 07.04.2019
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 17.+18. turnaj

sobota 06.04.2019 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 17. + 18. turnaj
nedeľa 31.03.2019 od 09:00 hod.
organizuje: HK AS TRENČÍN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 1. turnaj
víkend 27. - 28.04.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE