Nachádzaš sa tu:
05 júl 2019, 00:00
Ostatná aktualizácia: 31 mar 2020, 18:55
Prečítané: 1946x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

 

SEZÓNA 2019/2020 K 30.03.2020 UKONČENÁ, VÝSLEDKY ANULOVANÉ !!!

 

15. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 30. - 31. MÁJ 2020 - PARTIZÁNSKE, MŠH PARTIZÁNSKE (3. skupina)

VOĽNO* - MHK BYTČA "B"
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
VOĽNO* - MHK BYTČA "A"
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)

* - ŠPORTOVÁ AKADÉMIA TRENČÍN odstúpila zo súťaže.

 


 

14. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 23. - 24. MÁJ 2020 - ŽILINA, TELOCVIČŇA ZŠ HÁJIK (Námestie mladosti 1) /3. skupina/

SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)

 


 

13. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 16. - 17. MÁJ 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER /2. skupina/

MHK BYTČA "B" - MHáK MARTIN        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - THA MARTIN        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - MHáK MARTIN        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "B" - THA MARTIN        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)

 

22. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 16. - 17. MÁJ 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 22. kolo:

MHK BYTČA - HC SPORTA HLOHOVEC / UDHK NITRA            --:-- (--:--)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 22. kolo:

MHK BYTČA - HC SPORTA HLOHOVEC / UDHK NITRA            --:-- (--:--)

 


 

12. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 09. - 10. MÁJ 2020 - MARTIN, telocvičňa Spojenej školy (Československej armády 24) /1. skupina/

MHáK MARTIN - MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)
THA MARTIN - MHK BYTČA "A"         --:-- (--:--)
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
THA MARTIN - MHK BYTČA "B"         --:-- (--:--)

 

21. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 09. - 10. MÁJ 2020 - BRATISLAVA, ŠH LF UK, STARÉ GRUNTY, MLYNSKÁ DOLINA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 21. kolo:

ŠKP BRATISLAVA - MHK BYTČA           --:-- (--:--)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 21. kolo:

ŠKP BRATISLAVA - MHK BYTČA           --:-- (--:--)


 

5. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (5 + 1):


VÍKEND 02. - 03. MÁJ 2020 - TRENČÍN, MŠH TRENČÍN (2. skupina)

HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA       --:-- (--:--)
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA       --:-- (--:--)
MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "B"        --:-- (--:--)
MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "A"       --:-- (--:--)

Konečné poradie - 5. kolo (2. skupina): 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

23. + 24. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 02. - 03. MÁJ 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER /2. skupina/

MHK BYTČA - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE          --:-- (--:--)
MHK BYTČA - THA MARTIN          --:-- (--:--)
MHK BYTČA – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA         --:-- (--:--)

 

20. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 02. - 03. MÁJ 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 20. kolo:

MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN           --:-- (--:--)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 20. kolo:

MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN           --:-- (--:--)

 


 

11. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 25. - 26. APRÍL 2020 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /3 skupina/

HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "A"         --:-- (--:--)
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "B"         --:-- (--:--)

 

19. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 25. - 26. APRÍL 2020 - MICHALOVCE, CHEMKOSTAV ARÉNA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 19. kolo:

IUVENTA MICHALOVCE - MHK BYTČA           --:-- (--:--)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 19. kolo:

IUVENTA MICHALOVCE - MHK BYTČA           --:-- (--:--)

 


 

4. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (5 + 1):


VÍKEND 18. - 19. APRÍL 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER (2. skupina)

MHK BYTČA – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA       --:-- (--:--)
MHáK MARTIN "B" - MHK BYTČA       --:-- (--:--)

MHK BYTČA MŠK - HÁDZANÁ ČADCA        --:-- (--:--)
MHáK MARTIN "A" - MHK BYTČA       --:-- (--:--)

Konečné poradie - 4. kolo (2. skupina): 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .

 

21. + 22. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 18. - 19. APRÍL 2020 - TRENČÍN, MŠH TRENČÍN /1. skupina/

HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA         --:-- (--:--)
HK AS TRENČÍN "B" - MHK BYTČA         --:-- (--:--)

 

18. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 18. - 19. APRÍL 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 18. kolo:

MHK BYTČA - HC TATRAN STUPAVA           --:-- (--:--)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 18. kolo:

MHK BYTČA - HC TATRAN STUPAVA           --:-- (--:--)

 


 

10. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


VÍKEND 04. - 05. APRÍL 2020 - PARTIZÁNSKE, MŠH PARTIZÁNSKE /3. skupina/

VOĽNO* - MHK BYTČA "B"
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA "A"        --:-- (--:--)
VOĽNO* - MHK BYTČA "A"
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA "B"        --:-- (--:--)

* - ŠPORTOVÁ AKADÉMIA TRENČÍN odstúpila zo súťaže.

 

17. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


VÍKEND 04. - 05. APRÍL 2020 - DUNAJSKÁ STREDA, MŠH DUNAJSKÁ STREDA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 17. kolo:

MŠK/HC DAC DUNAJSKÁ STREDA - MHK BYTČA         --:-- (--:--)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 17. kolo:

MŠK/HC DAC DUNAJSKÁ STREDA - MHK BYTČA         --:-- (--:--)

 


 

3. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (5 + 1):


VÍKEND 28. - 29. MAREC 2020 - ČADCA, MŠH ČADCA (ŠH PRATEX) /1. skupina/*

MHK BYTČA - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE       --:-- (--:--)
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA       --:-- (--:--)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA        --:-- (--:--)
MHK BYTČA - HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU       --:-- (--:--)

Konečné poradie - 3. kolo (1. skupina): 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .


* - zápasy sú odložené (viac informácií tu).

 

19. + 20. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY*:


SOBOTA 28. MAREC 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER /2. skupina/

MHK BYTČA - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE        --:-- (--:--)
MHK BYTČA - THA MARTIN         --:-- (--:--)

* - zápasy sú odložené (viac informácií tu).

 

DOHRÁVKA - 7. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


PIATOK 28 FEBRUÁR 2020 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /3. skupina/*

TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "A"         --:-- (--:--)**
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "B"         --:-- (--:--)**

* - zápasy sa budú dohrávať v sobotu 28. marca 2020 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

** - zápasy sú odložené (viac informácií tu).

 


 

9. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY*:


NEDEĽA 22. MAREC 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER /1. skupina/

MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "B"        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "A"        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "B"        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "A"        --:-- (--:--)
MHK BYTČA "A" - MHK BYTČA "B"       --:-- (--:--)

* - kolo je odložené (viac informácií tu)

 


 

17. + 18. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY*:


SOBOTA 14. MAREC 2020 - ČADCA, MŠH ČADCA (ŠH PRATEX) /3. skupina/

MHK BYTČA - TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM        --:-- (--:--)
MHK BYTČA - HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU         --:-- (--:--)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA         --:-- (--:--)

* - kolo je odložené (viac informácií tu)

 

16. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 14. MAREC 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 16. kolo:

MHK BYTČA - FHT DRÁBOVA KOŠICE           --:-- (--:--)*


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 16. kolo:

MHK BYTČA - FHT DRÁBOVA KOŠICE           --:-- (--:--)*


* - zápas je odložený (viac informácií tu)

 

2. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (5 + 1)*:


NEDEĽA 15. MAREC 2020 - PARTIZÁNSKE, MŠH PARTIZÁNSKE (1. skupina)

MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA        --:-- (--:--)
THA MARTIN - MHK BYTČA       --:-- (--:--)
MHK BYTČA – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA       --:-- (--:--)
MHK BYTČA - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE       --:-- (--:--)

Konečné poradie - 2. kolo (1. skupina): 1. , 2. , 3. , 4. , 5. .


* - kolo je odložené (viac informácií tu)

 


 

8. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 08. MAREC 2020 - MARTIN, telocvičňa Spojenej školy (Československej armády 24) /2 skupina/

MHáK MARTIN - MHK BYTČA "B"        7:16 (3:7)
THA MARTIN - MHK BYTČA "A"         14:23 (2:9)
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"         11:21 (4:8)
THA MARTIN - MHK BYTČA "B"         15:24 (6:10)

 

15. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


NEDEĽA 08. MAREC 2020 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 15. kolo:

HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU / HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA         31:31 (12:13)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 15. kolo:

HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU / HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA         34:30 (14:15)

 


 

PREDOHRÁVKA - 7. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


PIATOK 28. FEBRUÁR 2020 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /3. skupina/

HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "B"        11:16 (7:6)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "A"         --:-- (--:--)*
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "A"        14:17 (7:7)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "B"         --:-- (--:--)*

* - zápasy sú ODLOŽENÉ, zápasy sa budú dohrávať v sobotu 28. marca 2020 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

 

14. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


NEDEĽA 01. MAREC 2020 - PREŠOV, HALA HA (Baštová ul.)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 14. kolo:

ŠŠK SLŠ PREŠOV - MHK BYTČA           32:23 (15:12)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 14. kolo:

ŠŠK SLŠ PREŠOV - MHK BYTČA           36:20 (17:9)

 


 

13. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


NEDEĽA 23. FEBRUÁR 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 13. kolo:

MHK BYTČA - HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA            17:31 (8:12)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 13. kolo:

MHK BYTČA - HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA            24:27 (14:14)

 


 

12. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 15. FEBRUÁR 2020 - VRANOV NAD TOPĽOU, PRETLAKOVÁ HALA ZŠ JUH


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 12. kolo:

MŠK VRANOV NAD TOPĽOU - MHK BYTČA            31:36 (13:21)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 12. kolo:

MŠK VRANOV NAD TOPĽOU - MHK BYTČA            26:26 (14:13)

 

1. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (5 + 1):


NEDEĽA 16. FEBRUÁR 2020 - ŽILINA, TELOCVIČŇA ZŠ HÁJIK (Námestie mladosti 1) /2. skupina)

MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "B"       18:0 (10:0)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA        nehralo sa*
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA       7:16 (4:7)
MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "A"       13:3 (8:2)

* - družstvo prípravky z MŠK - hádzaná Čadca pre veľkú chorobnosť na turnaj nepricestovalo.

Konečné poradie - 1. kolo (2. skupina): 1. MHK Bytča "A", 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 3. HK AS Trenčín "A", 4. HK AS Trenčín "B", 5. MŠK - hádzaná Čadca.

 


 

6. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 09. FEBRUÁR 2020 - BYTČA, ŠH PREDMIER /2. skupina/

MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA         18:10 (6:6)
MHK BYTČA "A" – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA         18:15 (9:7)
MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA         17:6 (8:3)
MHK BYTČA "B" – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA         23:24 (13:13)

 


 

7. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 25. JANUÁR 2020 - MARTIN, HALA TENNIS SPORT, s.r.o. (Kollárova 10296/85A)

MHK BYTČA "A" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A"        3:16
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "C"       8:2
MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B"       12:11
MHK BYTČA "A" - MHáK MARTIN       7:10
MHK BYTČA "B" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B"        10:9
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "A"       7:13
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "A"       10:7
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"        4:8
MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A"       7:17
THA MARTIN - MHK BYTČA "B"        8:3
HK AS TRENČÍN "B" - MHK BYTČA "B"        10:2
nadstavba: MHK BYTČA "A" - THA MARTIN         nehralo sa


Konečné poradie - 7. turnaj:

skupina A: 1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 2. MHáK Martin, 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. HK AS Trenčín "A", 5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 6. MHK Bytča "A".

skupina B: 1. THA Martin, 2. HK AS Trenčín "B", 3. MHK Bytča "B", 4. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 6. MŠK - hádzaná Čadca, 7. HK AS Trenčín "C".

 


 

6. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 11. JANUÁR 2020 - TRENČÍN, MŠH TRENČÍN

MHK BYTČA "A" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A"        8:6
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "C"       7:1
MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B"       6:3
MHK BYTČA "A" - MHáK MARTIN       15:6
MHK BYTČA "B" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B"        1:7
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "A"       12:7
HK AS TRENČÍN "B" - MHK BYTČA "A"        6:9
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"        5:7
MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A"       12:8
THA MARTIN - MHK BYTČA "B"        10:7
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "B"       11:1


Konečné poradie - 6. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK AS Trenčín "A", 3. MHáK Martin, 4. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 6. HK AS Trenčín "B".

skupina B: 1. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 2. THA Martin, 3. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 4. MHK Bytča "B", 5. MŠK - hádzaná Čadca, 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 7. HK AS Trenčín "C".

 


 

5. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


NEDEĽA 15. DECEMBER 2019 - PARTIZÁNSKE, MŠH PARTIZÁNSKE

MHK BYTČA "A" - THA MARTIN        12:8
MHK BYTČA "B" – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA       9:6
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "B"        1:9
MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A"       9:14
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "A"       6:6
HK AS TRENČÍN "C" - MHK BYTČA "B"       2:8
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"       5:5
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "B"       10:6

HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A" - MHK BYTČA "A"        7:13
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B" - MHK BYTČA "B"        10:5
MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B"       9:2


Konečné poradie - 5. turnaj:

skupina A: 1. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 2. MHáK Martin, 3. MHK Bytča "A", 4. HK Slávia Partizánske "A", 5. HK AS Trenčín "A", 6. THA Martin.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia Partizánske "B", 3. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 4. MHK Bytča "B", 5. HK AS Trenčín "C", 6. MŠK - hádzaná Čadca, 7. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B".

 


 

15. + 16. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 08. DECEMBER 2019 - TRENČÍN, MŠH TRENČÍN /1. skupina/

HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA         27:27 (16:13)
HK AS TRENČÍN "B" - MHK BYTČA         22:29 (9:12)

 

11. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


NEDEĽA 08. DECEMBER 2019 - HLOHOVEC, ŠH NA ZÁBRANÍ


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 11. kolo:

HC SPORTA HLOHOVEC / UDHK NITRA - MHK BYTČA            24:46 (15:21)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 11. kolo:

HC SPORTA HLOHOVEC / UDHK NITRA - MHK BYTČA            26:32 (9:15)

 


 

4. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 30. NOVEMBER 2019 - MARTIN, telocvičňa Spojenej školy (Československej armády 24)

MHK BYTČA "A" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A"        6:5
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "B"        5:3
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B" - MHK BYTČA "B"        12:4
MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A"       11:10
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B" – MHK BYTČA "B"         6:8
HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA "A"         7:12
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "C"      7:2
THA MARTIN - MHK BYTČA "A"         5:15
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"      6:7
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"       6:13


Konečné poradie - 4. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. HK AS Trenčín "A", 5. THA Martin, 6. MHáK Martin.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHK Bytča "B", 4. MŠK - hádzaná Čadca, 5. HK AS Trenčín "C", 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B".

 

13. + 14. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 30. NOVEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER /2. skupina/

MHK BYTČA - THA MARTIN          23:14 (14:9)
MHK BYTČA - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE          18:10 (10:4)

 

DOHRÁVKA - 1. + 2. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 30. NOVEMBER 2019 - MARTIN, ŠPORTOVÉ CENTRUM DIAKOVÁ /2. skupina/*

HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE - MHK BYTČA      11:22 (6:11)

* - zápas sa po vzájomnej dohode dohrával v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

 

10. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 30. NOVEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 10. kolo:

MHK BYTČA - ŠKP BRATISLAVA            31:25 (16:12)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 10. kolo:

MHK BYTČA - ŠKP BRATISLAVA            28:10 (15:6)



 

3. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 23. NOVEMBER 2019 - ČADCA, MŠH ČADCA (ŠH PRATEX)

MHK BYTČA "A" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A"        9:5
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"         1:6
MHK BYTČA "B" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B"       3:7
HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA "A"         8:11
HK AS TRENČÍN "C" - MHK BYTČA "B"       3:1
MHK BYTČA "A" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A"        11:6
MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B"        4:4
THA MARTIN - MHK BYTČA "A"        3:5
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "B"       8:7
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"      7:11


Konečné poradie - 3. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 3. MHáK Martin, 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A".

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHK Bytča "B", 4. MŠK - hádzaná Čadca, 5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 6. HK AS Trenčín "C".

 

11. + 12. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 24. NOVEMBER 2019 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /2. skupina/

TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA          10:24 (4:15)
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA          22:30 (10:14)

 


 

9. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 16. NOVEMBER 2019 - TRENČÍN, MŠH TRENČÍN


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 9. kolo:

HK AS TRENČÍN - MHK BYTČA            39:20 (19:12)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 9. kolo:

HK AS TRENČÍN - MHK BYTČA            25:29 (16:17)

 

5. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 17. NOVEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER /3. skupina/

MHK BYTČA "B" - VOĽNO*
MHK BYTČA "A" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE      7:12 (4:7)
MHK BYTČA "A" - VOĽNO*
MHK BYTČA "B" - HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE      15:5 (5:12)
MHK BYTČA "A" - MHK BYTČA "B"        12:8 (6:5)

* - ŠPORTOVÁ AKADÉMIA TRENČÍN odstúpila zo súťaže.

 


 

PREDOHRÁVKA - 8. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


PIATOK 08. NOVEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - predohrávka - 8. kolo:

MHK BYTČA - IUVENTA MICHALOVCE            21:18 (11:11)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - predohrávka - 8. kolo:

MHK BYTČA - IUVENTA MICHALOVCE            26:21 (10:9)

 

2. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 09. NOVEMBER 2019 - ŽILINA, TELOCVIČŇA ZŠ HÁJIK (Námestie mladosti 1)

HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A" - MHK BYTČA "A"        9:16
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "B"        8:7
HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "B" - MHK BYTČA "B"         13:2
HK AS TRENČÍN "B" - MHK BYTČA "A"       2:15
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "C"       14:12
HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA "A"       6:14
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A" – MHK BYTČA "A"       7:11
MHK BYTČA "B" – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA         10:6
MHK BYTČA "A" - THA MARTIN          18:4
MHK BYTČA "B" – SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "B"         5:8


Konečné poradie - 2. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča "A", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. HK AS Trenčín "B".

skupina B: 1. MHáK Martin, 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 4. MHK Bytča "B", 5. HK AS Trenčín "C", 6. MŠK - hádzaná Čadca.

 

9. + 10. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 09. NOVEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER /1. skupina/

MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "A"          20:25 (7:10)
MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "B"          34:20 (17:11)
MHK BYTČA – MŠK - HÁDZANÁ ČADCA        24:9 (10:5)

 


 

PREDOHRÁVKA - 7. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


STREDA 30. OKTÓBER 2019 - STUPAVA, ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ HALA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - predohrávka - 7. kolo:

HC TATRAN STUPAVA - MHK BYTČA            25:18 (9:8)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - predohrávka - 7. kolo:

HC TATRAN STUPAVA - MHK BYTČA            24:32 (12:15)

 


 

4. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 26. OKTÓBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER /1. skupina/

MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "B"          21:1 (13:0)
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "A"          9:25 (3:12)
MHK BYTČA "A" - HK AS TRENČÍN "A"          5:20 (1:10)
MHK BYTČA "B" - HK AS TRENČÍN "B"          22:7 (11:3)

 

6. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 26. OKTÓBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 6. kolo:

MHK BYTČA - MŠK/HC DAC DUNAJSKÁ STREDA            30:29 (14:12)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 6. kolo:

MHK BYTČA - MŠK/HC DAC DUNAJSKÁ STREDA           25:36 (12:20)

 


 

1. TURNAJ - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - PRÍPRAVKA (4 + 1):


SOBOTA 19. OKTÓBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER

HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE "A" - MHK BYTČA      4:16
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA       0:13
HK AS TRENČÍN "A" - MHK BYTČA       3:8
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA "A" – MHK BYTČA      7:12
MHK BYTČA - THA MARTIN        9:4


Konečné poradie - 1. turnaj:

skupina A: 1. MHK Bytča, 2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A", 3. HK Slávia ZDA Partizánske "A", 4. THA Martin, 5. HK AS Trenčín "A", 6. MŠK - hádzaná Čadca.

skupina B: 1. HK AS Trenčín "B", 2. HK Slávia ZDA Partizánske "B", 3. MHáK Martin, 4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina "B", 5. HK AS Trenčín "C".

 

5. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 19. OKTÓBER 2019 - KOŠICE, HÁDZANÁRSKA HALA (Alejova 2, Košice - Juh)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 5. kolo:

FHT DRÁBOVA KOŠICE - MHK BYTČA            25:35 (13:15)


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 5. kolo:

FHT DRÁBOVA KOŠICE - MHK BYTČA            27:36 (12:21)

 

7. + 8. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 20. OKTÓBER 2019 - ČADCA, MŠH ČADCA (ŠH PRATEX) /2. skupina/

MHK BYTČA - HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU          30:21 (15:8)
MHK BYTČA - TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM           16:13 (8:7)

 


 

3. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 12. OKTÓBER 2019 - MARTIN, ŠPORTOVÉ CENTRUM DIAKOVÁ /2. skupina/

THA MARTIN - MHK BYTČA "B"          16:20 (8:11)
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "A"          7:21 (1:12)
THA MARTIN - MHK BYTČA "A"          10:21 (5:11)
MHáK MARTIN - MHK BYTČA "B"          9:18 (5:6)

 

4. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


NEDEĽA 13. OKTÓBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 4. kolo:

MHK BYTČA - HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU / HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE          19:21 (7:13)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 4. kolo:

MHK BYTČA - HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU / HK SLÁVIA ZDA PARTIZÁNSKE          35:30 (14:17)

 


 

5. + 6. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 05. OKTÓBER 2019 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /2. skupina/

TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA          11:19 (7:10)
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA          14:24 (8:13)

 

3. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 05. OKTÓBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 3. kolo:

MHK BYTČA - ŠŠK SLŠ PREŠOV          24:24 (17:13)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 3. kolo:

MHK BYTČA - ŠŠK SLŠ PREŠOV          29:26 (15:17)

 


 

2. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 28. SEPTEMBER 2019 - BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, MŠH BÁNOVCE NAD BEBRAVOU /3. skupina/

HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "B"        8:8 (3:4)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTČA "A"         18:9 (7:6)
HK SOKOL RMK BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - MHK BYTČA "A"         13:13 (7:8)
TJ BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM - MHK BYTĆA "B"         23:12 (11:3)

 


 

2. KOLO - 1. LIGA MLADŠIE A STARŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 21. SEPTEMBER 2019 - ŠAĽA, MŠH ŠAĽA


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 2. kolo:

HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - MHK BYTČA            10:0 kont.*

* - zápas sa neodohral, hostky zo zdravotných dôvodov na zápas nepricestovali.


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 2. kolo:

HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA - MHK BYTČA            30:24 (16:10)

 

3. + 4. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 22. SEPTEMBER 2019 - ČADCA, MŠH ČADCA (ŠH PRATEX) /1. skupina/

MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "A"          30:18 (13:55)
MHK BYTČA - HK AS TRENČÍN "B"          36:24 (19:14)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA        12:26 (6:15)

 


 

1. KOLO - 1. LIGA STARŠIE A MLADŠIE DORASTENKY:


SOBOTA 14. SEPTEMBER 2019 - BYTČA, ŠH PREDMIER


1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - 1. kolo:

MHK BYTČA - MŠK VRANOV NAD TOPĽOU            28:26 (12:16)


1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - 1. kolo:

MHK BYTČA - MŠK VRANOV NAD TOPĽOU            26:23 (14:12)

 

1. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


NEDEĽA 15. SEPTEMBER 2019 - ŽILINA, TELOCVIČŇA ZŠ HÁJIK (Námestie mladosti 1) /2. skupina/

SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA "B"        2:19 (0:10)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "A"        9:15 (6:7)
SLOVAN MALÁ FATRA - HK ŽILINA – MHK BYTČA "A"        3:19 (2:11)
MŠK - HÁDZANÁ ČADCA – MHK BYTČA "B"        9:18 (7:10)

 


 

1. + 2. KOLO - MAJSTROVSTVÁ ZA A TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


SOBOTA 07. SEPTEMBER 2019 - MARTIN, ŠPORTOVÉ CENTRUM DIAKOVÁ /2. skupina/

MHáK MARTIN - MHK BYTČA      --:-- (--:--)*
THA MARTIN - MHK BYTČA     12:24 (8:13)

* - zápas sa neodohral, družstvo starších žiačok MHáK Martin nepricestovalo.

 

 

OVA KOŠICE           --:-- (--:--)


VA KOŠICE           --:-- (--:--)

5. KOLO - MAJS

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.