Nachádzaš sa tu:
15 apr 2020, 20:00
Ostatná aktualizácia: 01 aug 2020, 19:17
Prečítané: 1624x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Stredný rad, zľava: .

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme na začiatku sezóny 2020/2021 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH DORASTENIEK (dievčatá r. nar. 2001, 2002, 2003 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   VALÚCHOVÁ Terézia   krídlo   2001    
??   CHUDOVSKÁ Natália   brankárka   2002    
??   ZUBÁŇOVÁ Tereza   spojka   2002    
??   LEŠTINOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2002    
??   CHUDEJOVÁ Ľudmila   brankárka   2002    
??   NEPELOVÁ Tamara   spojka   2003   (H)
??   JÁNOŠÍKOVÁ Kristína   spojka, krídlo   2003    
??   WEBEROVÁ Ema   spojka, krídlo   2003    
??   KADÁČKOVÁ Monika   spojka, pivot   2003    
??   FURGALÁKOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2003    
??   HARANTOVÁ Adriána   spojka, krídlo   2004    
??   JAKUBÍKOVÁ Barbora   brankárka   2004   (H)
??   RANTÚCHOVÁ Veronika   krídlo   2004    
??   WEBEROVÁ Nina   spojka, krídlo   2004    
??   HÔRECKÁ Magdaléna   spojka   2004    
??                

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA: MINÁRČIKOVÁ Zuzana


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ST. DORASTENKY (sezóna 2020/2021):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 06. 09. 2020 (ne)
12. 12. 2020 (so)
MŠK Dunajská Streda HC Tatran Stupava
   
IUVENTA Michalovce voľno
----- -----
HK AS Trenčín Malacky/Rohožník
   
HK Slovan Duslo Šaľa
Partizánske/Bánovce    
MHK Bytča
HC Sporta Hlohovec    
Prešov/Vranov Handball Zlatná na Ostrove    
ŠKP Bratislava FHT Drábova Košice    

 

2. kolo / 15. kolo 12. 09. 2020 13. 02. 2021
HC Tatran Stupava
FHT Drábova Košice
   
Handball Zlatná na Ostrove
ŠKP Bratislava
   
HC Sporta Hlohovec
Prešov/Vranov
   
Partizánske/Bánovce
MHK Bytča    
Malacky/Rohožník
HK Slovan Duslo Šaľa
   
voľno HK AS Trenčín
----- -----
MŠK Dunajská Streda IUVENTA Michalovce    

 

3. kolo / 16. kolo 15. 09. 2020 (ne) 20. 02. 2021
IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava
   
HK AS Trenčín MŠK Dunajská Streda    
HK Slovan Duslo Šaľa
voľno ----- -----
MHK Bytča
Malacky/Rohožník
   
Prešov/Vranov
Partizánske/Bánovce    
ŠKP Bratislava HC Sporta Hlohovec    
FHT Drábova Košice Handball Zlatná na Ostrove    

 

4. kolo / 17. kolo 19. 09. 2020 27. 02. 2021
HC Tatran Stupava
Handball Zlatná na Ostrove
   
HC Sporta Hlohovec FHT Drábova Košice    
Partizánske/Bánovce
ŠKP Bratislava    
Malacky/Rohožník
Prešov/Vranov
   
voľno MHK Bytča ----- -----
MŠK Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa    
IUVENTA Michalovce HK AS Trenčín    

 

5. kolo / 18. kolo 26. 09. 2020 (so) / 06. 02. 2021 (so)
06. 03. 2021
HK AS Trenčín HC Tatran Stupava
   
HK Slovan Duslo Šaľa
IUVENTA Michalovce    
MHK Bytča
MŠK Dunajská Streda    
Prešov/Vranov
voľno
----- -----
ŠKP Bratislava Malacky/Rohožník
   
FHT Drábova Košice Partizánske/Bánovce    
Handball Zlatná na Ostrove HC Sporta Hlohovec    

 

6. kolo / 19. kolo 10. 10. 2020 13. 03. 2021
HC Tatran Stupava
HC Sporta Hlohovec    
Partizánske/Bánovce Handball Zlatná na Ostrove
   
Malacky/Rohožník
FHT Drábova Košice
   
voľno
ŠKP Bratislava
----- -----
MŠK Dunajská Streda
Prešov/Vranov
   
IUVENTA Michalovce MHK Bytča    
HK AS Trenčín HK Slovan Duslo Šaľa    

 

7. kolo / 20. kolo 17. 10. 2020 27. 03. 2021
HK Slovan Duslo Šaľa
HC Tatran Stupava
   
MHK Bytča
HK AS Trenčín
   
Prešov/Vranov
IUVENTA Michalovce
   
ŠKP Bratislava
MŠK Dunajská Streda
   
FHT Drábova Košice
voľno
----- -----
Handball Zlatná na Ostrove Malacky/Rohožník    
HC Sporta Hlohovec Partizánske/Bánovce    

 

8. kolo / 21. kolo 24. 10. 2020 (so) 10. 04. 2021
HC Tatran Stupava
Partizánske/Bánovce
   
Malacky/Rohožník
HC Sporta Hlohovec
   
voľno Handball Zlatná na Ostrove
----- -----
MŠK Dunajská Streda
FHT Drábova Košice
   
IUVENTA Michalovce
ŠKP Bratislava
   
HK AS Trenčín
Prešov/Vranov    
HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča    

 

9. kolo / 22. kolo 07. 11. 2020 24. 04. 2021
MHK Bytča
HC Tatran Stupava
   
Prešov/Vranov
HK Slovan Duslo Šaľa
   
ŠKP Bratislava HK AS Trenčín    
FHT Drábova Košice
IUVENTA Michalovce    
Handball Zlatná na Ostrove
MŠK Dunajská Streda
   
HC Sporta Hlohovec voľno ----- -----
Partizánske/Bánovce Malacky/Rohožník    

 

10. kolo / 23. kolo 14. 11. 2020 01. 05. 2021
HC Tatran Stupava
Malacky/Rohožník
   
voľno
Partizánske/Bánovce
----- -----
MŠK Dunajská Streda HC Sporta Hlohovec    
IUVENTA Michalovce
Handball Zlatná na Ostrove    
HK AS Trenčín
FHT Drábova Košice
   
HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Bratislava
   
MHK Bytča Prešov/Vranov    

 

11. kolo / 24. kolo 17. 11. 2020 (ut)
08. 05. 2021
Prešov/Vranov
HC Tatran Stupava
   
ŠKP Bratislava
MHK Bytča
   
FHT Drábova Košice HK Slovan Duslo Šaľa    
Handball Zlatná na Ostrove
HK AS Trenčín    
HC Sporta Hlohovec
IUVENTA Michalovce
   
Partizánske/Bánovce MŠK Dunajská Streda
   
Malacky/Rohožník voľno ----- -----

 

12. kolo / 25. kolo 21. 11. 2020 (so)
15. 05. 2021
HC Tatran Stupava
voľno
----- -----
MŠK Dunajská Streda
Malacky/Rohožník
   
IUVENTA Michalovce Partizánske/Bánovce    
HK AS Trenčín
HC Sporta Hlohovec    
HK Slovan Duslo Šaľa
Handball Zlatná na Ostrove
   
MHK Bytča
FHT Drábova Košice
   
Prešov/Vranov ŠKP Bratislava    

 

13. kolo / 26. kolo 05. 12. 2020 22. 05. 2021
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava
   
FHT Drábova Košice
Prešov/Vranov
   
Handball Zlatná na Ostrove MHK Bytča    
HC Sporta Hlohovec
HK Slovan Duslo Šaľa    
Partizánske/Bánovce
HK AS Trenčín
   
Malacky/Rohožník IUVENTA Michalovce
   
voľno MŠK Dunajská Streda ----- -----


Česko-slovenský pohár 29. - 30.05.2021.

 

TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2020/2021:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2020/2021 (ku dňu 01.08.2020 o 00:00 hod.)

1. MŠK Dunajská Streda   0   0 0 0   0:0   0   0
2. HC Tatran Stupava   0   0 0 0   0:0   0   0
3. IUVENTA Michalovce   0   0 0 0   0:0   0   0
4. HK AS Trenčín   0   0 0 0   0:0   0   0
5. TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník   0   0 0 0   0:0   0   0
6. HK Slovan Duslo Šaľa   0   0 0 0   0:0   0   0
7. HK Slávia Partizánske / HK Sokol Bánovce nad Bebravou   0   0 0 0   0:0   0   0
8. MHK Bytča   0   0 0 0   0:0   0   0
9. HC Sporta Hlohovec   0   0 0 0   0:0   0   0
10. ŠŠK SLŠ Prešov / MŠK Vranov nad Topľou   0   0 0 0   0:0   0   0
11. Handball Zlatná na Ostrove   0   0 0 0   0:0   0   0
12. ŠKP Bratislava   0   0 0 0   0:0   0   0
13. FHT Drábova Košice   0   0 0 0   0:0   0   0

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo

nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
víkend 05. - 06.09.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 1. kolo

víkend 12. - 13.09.2020
organizátor: SMF - HK ŽILINA
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.