Nachádzaš sa tu:
25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 19 máj 2022, 21:09
Prečítané: 22898x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Horný rad, zľava: .

Stredný rad, zľava: .

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2021/2022 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH DORASTENIEK (dievčatá r. nar. 2002, 2003, 2004 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:    
??   CHUDOVSKÁ Natália   brankárka   2002    
??   ZUBÁŇOVÁ Tereza   spojka   2002    
??   LEŠTINOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2002    
??   JÁNOŠÍKOVÁ Kristína   spojka, krídlo   2003    
??   HARANTOVÁ Adriána   spojka, krídlo   2004    
??   RANTÚCHOVÁ Veronika   krídlo   2004    
??   HUJÍKOVÁ Zuzana   pivot   2004    
??   MARGUŠOVÁ Tamara   krídlo   2004    
??   SAKALOVÁ Radka   spojka   2004    
??   ČANIGOVÁ Valéria   krídlo   2004    

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA:
LEŠTINOVÁ Jana.

 


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ST. DORASTENKY (sezóna 2021/2022):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 11. 09. 2021 (so)
05. 02. 2022 (so)
HK AS Trenčín HC Tatran Stupava
32:30 (15:14) --:-- (--:--)
voľno HK Slovan Duslo Šaľa ----- -----
HC Sporta Hlohovec ŠKP Bratislava 26:23 (10:14) 26:15 (17:9)
MŠK IUVENTA Michalovce FHT Košice 62:28 (37:16) --:-- (--:--)
THA Martin/MŠK Čadca HK Slávia Partizánske 20:29 (11:15) 18:35 (8:18)
MHK Bytča
Prešov/Vranov n. T.
23:30 (9:15) --:-- (--:--)
Malacky/Rohožník HC DAC Dunajská Streda 24:38 (12:21) 18:46 (5:25)

 

2. kolo / 15. kolo 18. 09. 2021 12. 02. 2022
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda 29:24 (15:12) --:-- (--:--)
MHK Bytča
Malacky/Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske Prešov/Vranov n. T.
18:38 (10:18) --:-- (--:--)
FHT Košice THA Martin/MŠK Čadca 48:20 (24:7) 30:31 (12:17)
ŠKP Bratislava MŠK IUVENTA Michalovce 23:41 (13:22) 22:37 (8:19)
HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec 41:12 (19:8) 42:21 (22:12)
HK AS Trenčín voľno ----- -----

 

3. kolo / 16. kolo 25. 09. 2021 19. 02. 2022
voľno HC Tatran Stupava
----- -----
HC Sporta Hlohovec HK AS Trenčín 21:32 (7:17) 23:38 (12:19)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 35:29 (18:17) 27:34 (11:16)
THA Martin/MŠK Čadca ŠKP Bratislava 18:25 (9:14) 14:31 (6:16)
Prešov/Vranov n. T. FHT Košice 49:22 (22:9) 52:30 (24:11)
Malacky/Rohožník HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda MHK Bytča 37:24 (16:12) 23:31 (10:17)

 

4. kolo / 17. kolo 02. 10. 2021 (so)
26. 02. 2022
HC Tatran Stupava MHK Bytča
36:23 (21:10) 26:29 (9:16)
HK Slávia Partizánske HC DAC Dunajská Streda 27:32 (14:14) --:-- (--:--)
FHT Košice Malacky/Rohožník 26:34 (14:13) 26:34 (11:16)
ŠKP Bratislava Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--) 19:24 (10:14)
HK Slovan Duslo Šaľa THA Martin/MŠK Čadca 60:14 (30:7) 44:16 (23:10)
HK AS Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce 28:34 (15:21) 31:36 (16:19)
voľno HC Sporta Hlohovec ----- -----

 

5. kolo / 18. kolo 16. 10. 2021
12. 03. 2022
HC Sporta Hlohovec HC Tatran Stupava
16:33 (8:15) 17:26 (12:11)
MŠK IUVENTA Michalovce voľno ----- -----
THA Martin/MŠK Čadca HK AS Trenčín 13:48 (8:25) 18:44 (11:23)
Prešov/Vranov n. T. HK Slovan Duslo Šaľa 28:41 (12:17) 21:39 (9:14)
Malacky/Rohožník ŠKP Bratislava 29:26 (14:11) 31:22 (13:10)
HC DAC Dunajská Streda FHT Košice 44:30 (19:14) 51:34 (22:15)
MHK Bytča HK Slávia Partizánske 30:22 (17:9) 28:24 (15:16)

 

6. kolo / 19. kolo 23. 10. 2021 19. 03. 2022
HC Tatran Stupava
HK Slávia Partizánske 43:21 (22:12) --:-- (--:--)
FHT Košice MHK Bytča
27:48 (12:28) 28:37 (13:17)
ŠKP Bratislava HC DAC Dunajská Streda 26:27 (14:13) 27:41 (9:19)
HK Slovan Duslo Šaľa Malacky/Rohožník 49:12 (21:5) 38:20 (17:11)
HK AS Trenčín Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--) 44:26 (22:11)
voľno THA Martin/MŠK Čadca ----- -----
HC Sporta Hlohovec MŠK IUVENTA Michalovce 19:42 (7:18) 15:37 (6:23)

 

7. kolo / 20. kolo 30. 10. 2021 26. 03. 2022 (so)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) 38:22 (22:5)
THA Martin/MŠK Čadca
HC Sporta Hlohovec 21:21 (8:12) 18:29 (10:16)
Prešov/Vranov n. T.
voľno
----- -----
Malacky/Rohožník HK AS Trenčín 21:33 (7:16) 20:40 (8:20)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 26:34 (12:19) 25:37 (12:19)
MHK Bytča ŠKP Bratislava 29:23 (14:11) 21:18 (11:8)
HK Slávia Partizánske FHT Košice 27:29 (11:14) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 06. 11. 2021 02. 04. 2022
HC Tatran Stupava
FHT Košice
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) 33:23 (15:13)
HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča 37:18 (16:10) 23:23 (15:15)
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda 47:33 (22:17) 40:31 (20:19)
voľno Malacky/Rohožník ----- -----
HC Sporta Hlohovec Prešov/Vranov n. T.
20:39 (10:21) 20:37 (11:20)
MŠK IUVENTA Michalovce THA Martin/MŠK Čadca 49:18 (29:8) 48:17 (20:10)

 

9. kolo / 22. kolo 13. 11. 2021 09. 04. 2022
THA Martin/MŠK Čadca
HC Tatran Stupava
22:42 (9:19) 23:47 (13:25)
Prešov/Vranov n. T.
MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) 26:43 (11:22)
Malacky/Rohožník HC Sporta Hlohovec 35:24 (16:10) 31:31 (20:15)
HC DAC Dunajská Streda voľno ----- -----
MHK Bytča HK AS Trenčín 32:34 (16:17) 27:35 (13:18)
HK Slávia Partizánske HK Slovan Duslo Šaľa 28:45 (14:18) 18:47 (8:19)
FHT Košice ŠKP Bratislava 27:35 (13:16) 38:30 (16:19)

 

10. kolo* / 23. kolo 20. 11. 2021 (so)*
30. 04. 2022
HC Tatran Stupava
ŠKP Bratislava --:-- (--:--) 27:25 (16:11)
HK Slovan Duslo Šaľa FHT Košice --:-- (--:--) 62:23 (27:16)
HK AS Trenčín HK Slávia Partizánske 33:20 (16:7) 42:22 (22:16)
voľno
MHK Bytča ----- -----
HC Sporta Hlohovec HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) 23:39 (14:19)
MŠK IUVENTA Michalovce Malacky/Rohožník --:-- (--:--) 43:16 (28:9)
THA Martin/MŠK Čadca Prešov/Vranov n. T. --:-- (--:--) 19:21 (9:8)

* - zápasy 10. kola boli presunuté na 29. - 30.01.2022.

11. kolo / 24. kolo 04. 12. 2021
07. 05. 2022
Prešov/Vranov n. T.
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) 27:33 (11:18)
Malacky/Rohožník THA Martin/MŠK Čadca
--:-- (--:--) 35:22 (16:12)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) 33:37 (18:19)
MHK Bytča HC Sporta Hlohovec 28:19 (14:7) 29:24 (14:14)
HK Slávia Partizánske voľno
----- -----
FHT Košice
HK AS Trenčín
30:43 (21:20) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa 21:25 (11:14) 20:33 (9:18)

 

12. kolo / 25. kolo 11. 12. 2021
14. 05. 2022
HK Slovan Duslo Šaľa
HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) 32:24 (21:11)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava 29:19 (15:8) 26:25 (12:11)
voľno FHT Košice ----- -----
HC Sporta Hlohovec HK Slávia Partizánske --:-- (--:--) 26:29 (15:18)
MHK Bytča MŠK IUVENTA Michalovce
26:38 (10:21) 23:32 (11:16)
THA Martin/MŠK Čadca HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) 22:55 (13:27)
Prešov/Vranov n. T. Malacky/Rohožník --:-- (--:--) 33:26 (13:13)

 

13. kolo* / 26. kolo 18. 12. 2021* 21. 05. 2022
Malacky/Rohožník HC Tatran Stupava
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda Prešov/Vranov n. T.
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin/MŠK Čadca 35:20 (18:10) --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava voľno
----- -----
HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín 29:28 (13:16) --:-- (--:--)

* - zápasy 13. kola boli presunuté na 22. - 23.01.2022.


TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2021/2022:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2021/2022 (ku dňu 19.05.2022 o 20:00 hod.)

1. HK Slovan Duslo Šaľa   21   19 1 1   821:460   + 361   39
2. HK AS Trenčín   20   17 0 3   727:511   + 216   34
3. MŠK IUVENTA Michalovce   17   16 0 1   679:410   + 269   32
4. MHK Bytča   20   11 1 8   564:556   + 8
  23
5. HC DAC Dunajská Streda   17   10 0 7   605:510   + 95   20
6. HC Tatran Stupava   13   9 0 4   418:329   + 89   18
7. ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou   14   9 0 5   451:397   + 54   18
8. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   15   6 1 8   386:497   - 111   13
9. HC Sporta Hlohovec   20   3 2 15   443:635   - 192   8
10. ŠKP Bratislava   21   4 0 17   506:596   - 90   8
11. HK Slávia Partizánske   14   3 0 11   343:464   - 121   6
12. FHT Košice   16   3 0 13   454:610   - 156   6
13. THA Martin/MŠK - hádzaná Čadca   20   1 1 18   361:729   - 368   3

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 26. kolo
nedeľa 22.05.2022 o 14:15 hod.
THA Martin/MŠK Čadca - MHK Bytča
- hrá sa v MŠH v Čadci.


1. liga Mladšie dorastenky - 26. kolo

nedeľa 22.05.2022 o 12:30 hod.
THA Martin/MŠK Čadca - MHK Bytča
- hrá sa v MŠH v Čadci.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2021/2022 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo

sobota 21.05.2022 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
súťaž sa neuskutoční.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 sa skončila.