Nachádzaš sa tu:
21 máj 2016, 22:21
Ostatná aktualizácia: 21 máj 2016, 22:21
Prečítané: 1226x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Reprezentáciu žien v hádzanej čaká záverečný dvojzápas kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2016 vo Švédsku. Najskôr v Michalovciach nastúpia 1. júna proti Maďarsku, potom 4. júna zase v meste Płock proti domácemu Poľsku.

Slovenky, ktoré figurujú v 5. skupine kvalifikácie ME zatiaľ na 3. mieste so 4 bodmi za úspešné výsledky proti Fínkam, majú zraz naplánovaný na piatok 27. mája v Grandhoteli Bellevue v Hornom Smokovci.

Po kvalifikačnom dvojzápase nasleduje od 5. do 8. júna ďalšie sústredenie s prípravnými stretnutiami proti Brazílčankám. Tie sa budú hrať v Nitre a Bratislave.


Program reprezentačného zrazu

27.05.2016 Zraz do 13:00 hod. v hoteli Bellevue, Starý Smokovec,

27.05. - 05.06.2016 Výcvikový tábor + kvalifikačné zápasy: 01.06.2016 SVK - HUN v Michalovciach, 04.06.2016 POL - SVK v Płocku,

05.06. - 08.06.2016 Výcvikový tábor + prípravné zápasy s Brazíliou: 07.06.2016 SVK - BRA v Nitre, 08.06.2016 SVK - BRA v Bratislave.

08.06.2016 Ukončenie reprezentačnej akcie o cca. 19,00 hodine.


Nominácia reprezentácie žien pre kvalifikáciu 

Iuventa Michalovce: Adriana MEDVEĎOVÁ, Mária HOLEŠOVÁ, Veronika HABÁNKOVÁ, Julia KUCHER

HK Slávia Partizánske: Klaudia MICHNOVÁ

HK Slovan Duslo Šaľa: Zuzana HALÁDIKOVÁ, Lívia KLUČKOVÁ, Karin BUJNOCHOVÁ, Ivana TROCHTOVÁ

DHC Sokol Poruba (ČR): Eva MINÁRČIKOVÁ, Alžbeta RECHTORISOVÁ

DHK Baník Most (ČR): Lucia SÚKENNÍKOVÁ, Simona SZARKOVÁ

SHK Veselí nad Moravou (ČR): Mária OLŠOVSKÁ

Cercle Dijon (Fr.): Martina ŠKOLKOVÁ, Dominika HORŇÁKOVÁ

Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.): Monika RAJNOHOVÁ

ZRK Split 2010 (Chorv.): Andrea KERTÉSZOVÁ

MTK Budapest (Maď.): Martina BAČÍKOVÁ


Náhradníčky:

Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.): Réka Bíziková

HK Slávia Partizánske: Natália Szökeová, Selma Blažeková, Katarína Škvareninová

Bemaco Prešov: Veronika Gajdošová, Tatiana Šutranová

DHC Sokol Poruba: Alica Kostelná

HK AS Trenčín: Patrícia Rehušová

 

Zdroj: SITA, slovakhandball.sk

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.