Nachádzaš sa tu:
02 dec 2013, 20:36
Ostatná aktualizácia: 02 dec 2013, 20:38
Prečítané: 2374x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Uplynulým víkendom (30.11. - 1.12) sa skončila jesenná časť sezóny 2013/14 v kategóriách žiačok a dorasteniek. Pre družstvá MHK Bytča bola jesenná časť vcelku úspešná, keď mladšie dorastenky a staršie žiačky prezimujú na prvom mieste, celok starších dorasteniek na treťom a mladšie žiačky na druhom mieste vo svojej tabuľke.


Staršie dorastenky:
po 9. kole 3. miesto v tabuľke z toho 6 víťazstiev (5 doma a 1 vonku) a 3 prehry (2 doma a 1 vonku), darilo sa im proti Nitre (doma), Prešovu (vonku), Dunajskej Strede (doma), Košiciam (doma), Šuranom (doma) a bratislavskému celku ŠKP (vonku), nedarilo sa im v zápase proti Šali (doma), Partizánskemu (vonku) a michalovskej Iuvente (doma).

1. Iuventa Michalovce   9   8 0 1 302:222 + 80 16
2. UDHK Nitra   9   7 0 2 293:247 + 46 14
3. MHK Bytča   9   6 0 3 300:251 + 49 12
4. HK Slovan Duslo Šaľa   9   6 0 3 264:250 + 14 12
5. HKM Chirana Medical Šurany   9   6 0 3 213:205 + 8 12
6. HK Slávia Partizánske   9   4 0 5 254:222 + 32 8
7. ŠŠK Bernolákova Košice   8   3 0 5 212:233 - 21 6
8. ŠK Talent Dunajská Streda   9   3 0 6 220:277 - 57 6
9. BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov   9   2 0 7 211:242 - 31 4
10. ŠKP Bratislava   9   0 0 9 174:288 - 114 0


Mladšie dorastenky:
po 11. kole 1. miesto v tabuľke z toho 11 víťazstiev (6 doma a 5 vonku), darilo sa im v zápase proti Nitre (doma), Prešovu (vonku), Dunajskej Strede (doma), Košiciam (doma), Stupave (vonku), Šali doma), Partizánskemu (vonku), Močenku (doma), Trenčínu (vonku), michalovskej Iuvente (doma) a bratislavskému celku ŠKP (vonku).

1. MHK Bytča   11   11 0 0 278:183 + 95
22
2. Iuventa Michalovce   11   9 0 2 335:266 + 69 18
3. HK Slovan Duslo Šaľa   11   8 0 3 292:236 + 56 16
4. UDHK Nitra   11   8 0 3 319:287 + 32 16
5. HK Štart Trenčín   11   7 0 4 316:266 + 50 14
6. BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov   11   7 0 4 289:248 + 41 14
7. ŠK Talent Dunajská Streda   11   4 0 7 275:311 - 36 8
8. HK Slávia Partizánske   11   4 0 7 264:326 - 62 8
9. ŠKP Bratislava   11   3 0 8 251:296 - 45 6
10. HC Tatran Stupava   11   2 0 9 252:275 - 23 4
11. HK Junior Močenok   11   2 0 9 227:302 - 75 4
12. ŠŠK Bernolákova Košice   11   1 0 10 247:349 - 102 2


Staršie žiačky:
po 6. turnaji krajskej súťaže 1. miesto v tabuľke z 12 zápasov 11 vyhrali a jeden zápas prehrali.

1. MHK Bytča   12   11 0 1   305:194   + 111
  22
2. HK Štart Trenčín   12   9 0 3   260:200   + 60   18
3. UDHK Nitra   12   7 0 5   294:198   + 96   14
4. J.S.G. Bánovce nad Bebravou   12   3 0 9   226:312   - 86   6
5. HK Slávia Partizánske   12   0 0 12   161:331   - 170   0


Mladšie žiačky:
po 6. turnaji krajskej súťaže 2. miesto v tabuľke z 12 zápasov 9 vyhrali a jeden remizovali a 2 prehrali. 

1. J.S.G. Bánovce nad Bebravou   12   11 1 0   244:128   + 116   23
2. MHK Bytča   12   9 1 2   220:139   + 81
  19
3. HK Štart Trenčín   12   6 0 6   152:138   + 14   12
4. MHáK Martin*   12   2 1 9   105:201   - 96   5
5. HK Slávia Partizánske   12   0 1 11   93:208   - 115   1

* - družstvo mladších žiačok MHáK Martin hrá mimo súťaž.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.