Nachádzaš sa tu:
31 jan 2023, 19:11
Ostatná aktualizácia: 01 feb 2023, 00:36
Prečítané: 1015x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Druhým kolom (turnajom) v sezóne 2022/2023 pokračuje v nedeľu 5. februára 2023 Česko-slovensko-poľská liga v kategórii starších žiačok, hostiteľom turnaja bude TJ Sokol Poruba. Bytčianky nastúpia v ŠH v Ostrave-Polanke nad Odrou postupne proti hráčkam z domácej Poruby (ČR), Świętochłowic (PL), Bohumína (ČR) a Rudy Śląskej (PL).

2. KOLO - ČESKO-SLOVENSKO-POĽSKÁ LIGA - STARŠIE ŽIAČKY:


Dátum konania: 5. február 2023 (sobota).

Miesto konania: Sportovní hala Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 1275, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou, Česká republika.

Usporiadateľ: TJ Sokol Poruba.

Kategória: staršie žiačky (r. 2008-2009 /max. 3 hráčky r. 2010/).

Hrací čas: 2 x 20 minút s 5 minútovou prestávkou.


Účastníci turnaja ČSPL + nasadenie - staršie žiačky:

1   ČR   TJ Sokol Poruba
2   ČR   1. SC Bohumín 98
1   SR   MHK Bytča
2   SR   SMF - HK Žilina
1   PL   MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice
2   PL   SPR Grunwald Ruda Śląska


Časový rozpis turnaja 2. kola ČSPL - staršie žiačky:

1.   09:00 h.:
  ČR1 - PL1
  TJ Sokol Poruba - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice    
2.   09:45 h.:
  ČR2 - PL2
  1. SC Bohumín 98 - SPR Grunwald Ruda Śląska    
3.   10:50 h.:
  SR1 - ČR1
  MHK Bytča - TJ Sokol Poruba    
4.   11:35 h.:   PL2 - SR2
  SPR Grunwald Ruda Śląska - SMF - HK Žilina    
5.   12:20 h.:   PL1 - SR1
  MUKS Skałka-Ślask Świętochłowice - MHK Bytča    
6.   13:05 h.:   ČR2 - SR2
  1. SC Bohumín 98 - SMF - HK Žilina    
7.   13:50 h.:   ČR1 - PL2
  TJ Sokol Poruba - SPR Grunwald Ruda Śląska    
8.   14:35 h.:   SR1 - ČR2
  MHK Bytča - 1. SC Bohumín 98    
9.   15:20 h.:   SR2 - PL1   SMF - HK Žilina - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice    
10.   16:05 h.:   SR1 - PL2
  MHK Bytča - SPR Grunwald Ruda Śląska    
11.   16:50 h.:   ČR2 - PL1   1. SC Bohumín 98 - MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice    
12.   17:35 h.:   ČR1 - SR2   TJ Sokol Poruba - SMF - HK Žilina    

o 10:40 h. - slávnostné zahájenie turnaja.

o 18:30 h. - slávnostné ukončenie turnaja.

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 42,0 kB)

 (.docx, 127 kB)

(.docx, 23,2 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.