Nachádzaš sa tu:
27 aug 2022, 07:52
Ostatná aktualizácia: 28 aug 2022, 18:02
Prečítané: 608x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu sa obidve kategórie žiačok MHK Bytča počas tohto víkendu (26. - 28. 8. 2022) účastnia na 5. ročníku tradičného medzinárodného turnaja Stupava Cup v Stupave. O tom ako sa im darí vás priebežne informujeme.

 

Stupava Cup 2022


Dátum konania: 26. - 28. august 2022 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri ZŠ v Stupave (Školská športová hala), Školská ulica 2, 900 31 Stupava, SR
Viacúčelová športová hala, Hargašova 6, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava.

Kategórie: staršie dorastenky (r. nar. 2003, 2004, 2005 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2006, 2007 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2008, 2009 a mladšie), mladšie žiačky (r. nar. 2010, 2011 a mladšie).

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: staršie dorastenky (U19) - 2 x 25 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 20 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie žiačky (U12) - 2 x 15 min.



G14 - Staršie žiačky (r. nar. 2008, 2009 a mladšie)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A"
HC Tatran Stupava "B"
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda
HK Slavia Sereď
HK AS Trenčín
MHK Bytča
Slovan Malá Fatra - HK Žilina
DHC Slavia Praha Červená (ČR)
DHC Slavia Praha Červená (ČR)
DHC Plzeň (ČR)

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. DHC Slavia Praha "Modrá"   1. HK Slávia Sereď
2. HC Tatran Stupava "A"   2. HK AS Trenčín
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3. DHC Slavia Praha "Červená"
4. SMF - HK Žilina
  4. HC Tatran Stupava "B"
5. MHK Bytča   5. HC DAC Dunajská Streda
6. -   6. DHC Plzeň

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 26. august 2022 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

1.   G14 B
  o 12:00 h.:   HK Slávia Sereď
- HK AS Trenčín 25:13  
2.   G14 B
  o 12:36 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - HC Tatran Stupava "B" 22:3  
12.   G14 A   o 13:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča 4:17   ZB
10.   G14 B
  o 13:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň 11:9  
13.   G14 A   o 13:36 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - SMF - HK Žilina 8:15   ZB
16.   G14 B
  o 15:24 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava "B" 24:6   ZB
17.   G14 B
  o 16:00 h.:   HK Slávia Sereď
- DHC Plzeň 19:19   ZB
7.   G14 A
  o 16:06 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - HC Tatran Stupava "A" 8:17  
18.   G14 B
  o 16:36 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - HK AS Trenčín 20:8   ZB
8.   G14 A
  o 16:42 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF - HK Žilina 7:16  


Priebežné tabuľky - G14 - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina A

1. SMF - HK Žilina   2   2 0 0   31:15   + 16     4
2. MHK Bytča   1   1 0 0   17:4   + 13     2
3. HC Tatran Stupava "A"   1   1 0 0   17:8   + 9     2
4. DHC Slavia Praha "Modrá"   2   0 0 2   16:32   - 16     0
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   0 0 2   11:33   - 22     0

skupina B

1. DHC Slavia Praha "Červená"   2   2 0 0   42:11   + 31     4
2. HC DAC Dunajská Streda   2   2 0 0   35:15   + 20     4
3. HK Slávia Sereď   2   1 1 0   44:32   + 12     3
4. DHC Plzeň   2   0 1 1   28:30   - 2     1
5. HK AS Trenčín   2   0 0 2   21:45   - 24     0
6. HC Tatran Stupava "B"   2   0 0 2   9:46   - 37     0


sobota 27. august 2022 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

23.   G14 A
  o 08:46 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - MHK Bytča 5:10  
24.   G14 A
  o 09:22 h.:   HC Tatran Stupava "A" - SMF - HK Žilina 11:18  
25.   G14 B
  o 09:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín 26:9  
26.   G14 B
  o 10:34 h.:   HK Slávia Sereď - DHC Slavia Praha "Červená"
12:10  
27.   G14 B
  o 11:10 h.:   DHC Plzeň - HC Tatran Stupava "B" 32:11  
28.   G14 A
  o 11:46 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 12:9  
29.   G14 A
  o 12:22 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava "A" 19:8  
30.   G14 B
  o 12:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha "Červená" 19:10  
31.   G14 B
  o 13:34 h.:
  HK Slávia Sereď
- HC Tatran Stupava "B" 29:9  
32.   G14 B
  o 14:10 h.:   DHC Plzeň - HK AS Trenčín
19:9  
33.   G14 A
  o 14:46 h.:   MHK Bytča - SMF - HK Žilina 6:10  
34.   G14 A
  o 15:22 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava "A" 10:15  
35.   G14 B   o 15:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK Slávia Sereď 18:14  
36.   G14 B   o 16:34 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava "B" 11:7  
37.   G14 B   o 17:10 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - DHC Plzeň 10:13  


Konečné tabuľky - G14 - základné skupiny:

skupina A

1. SMF - HK Žilina   4   4 0 0   59:32   + 27     8
2. MHK Bytča   4   3 0 1   52:27   + 25     6
3. HC Tatran Stupava "A"   4   2 0 2   51:55   - 4     4
4. DHC Slavia Praha "Modrá"   4   1 0 3   33:51   - 18     2
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   4   0 0 4   30:60   - 30     0

 skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   98:48   + 50     10
2. DHC Plzeň   5   3 1 1   92:60   + 32     7
3. HK Slávia Sereď   5   3 1 1   99:69   + 30     7
4. DHC Slavia Praha "Červená"   5   2 0 3   77:55   + 22     4
5. HK AS Trenčín   5   1 0 4   50:97   - 47     2
6. HC Tatran Stupava "B"   5   0 0 5   36:118   - 82     0


nedeľa 28. august 2022 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

54.   G14
   o 5. - 8. m. o 08:00 h.:   HC Tatran Stupava "A" - HK Slávia Sereď     ZB
63.   G14
  o 9. - 12. m. o 08:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava "B"    
55.   G14
  o 1. - 4. m. o 08:36 h.:   SMF - HK Žilina - DHC Plzeň     ZB
64.   G14
  o 5. - 8. m. o 08:36 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - DHC Slavia Praha "Červená"    
56.   G14
  o 1. - 4. m. o 09:12 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda     ZB
58.   G14   o 9. miesto o 10:24 h.:   V A5-B6 - V A6-B5     ZB
59.   G14   o 7. miesto o 11:00 h.:   P A3-B4 - P A4-B3     ZB
69.   G14   o 3. miesto o 12:06 h.:   P A1-B2 - P A2-B1    
61.   G14   o 5. miesto o 12:12 h.:   V A3-B4 - V A4-B3     ZB
70.   G14   finále o 12:36 h.:   V A1-B2 - V A2-B1    

o 14:00 hod.: Slávnostné vyhlásenie (Školská športová hala, Stupava). 

 


G12 - Mladšie žiačky (r. nar. 2010, 2011 a mladšie)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda
HK AS Trenčín
MHK Bytča
DHC Plzeň (ČR)


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 26. august 2022 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

14.   G12
  o 14:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda
- HC Tatran Stupava 27:8   ZB
15.   G12
  o 14:48 h.:   DHC Plzeň - HK AS Trenčín 12:13   ZB
19.   G12
  o 17:12 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín 7:16   ZB
20.   G12
  o 17:48 h.:   DHC Plzeň
- HC Tatran Stupava
17:9   ZB


Priebežná tabuľka - G12 - základná skupina - po 1. hracom dni:

1. HK AS Trenčín   2   2 0 0   29:19   + 10     4
2. HC DAC Dunajská Streda   1   1 0 0   27:8   + 19     2
3. DHC Plzeň   2   1 0 1   29:22   + 7     2
4. MHK Bytča   1   0 0 1   7:16   - 9     0
5. HC Tatran Stupava   1   0 0 1   8:27   - 19     0


sobota 27. august 2022 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

41.   G12   o 08:46 h.:   MHK Bytča - DHC Plzeň 1:18   ZB
43.   G12   o 10:08 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň 22:6   ZB
46.   G12
  o 12:16 h.:   HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča 16:0   ZB
47.   G12
  o 12:42 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava 16:6   ZB
51.   G12
  o 15:34 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín 11:7   ZB
52.   G12
  o 16:10 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava 3:9   ZB


Konečná tabuľka - G12 - základná skupina:

1. HC DAC Dunajská Streda   4   4 0 0   76:21   + 55     8
2. HK AS Trenčín   4   3 0 1   52:36   + 16     6
3. DHC Plzeň   4   2 0 2   53:45   + 8     4
4. HC Tatran Stupava   4   1 0 3   32:63   - 31     2
5. MHK Bytča   4   0 0 4   11:59   - 48     0


nedeľa 28. august 2022 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

57.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 09:48 h.:   DHC Plzeň - MHK Bytča     ZB
68.   G12   finále   o 11:30 h.:   HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda    
60.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 11:36 h.:   DHC Plzeň - Stupava     ZB
62.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 12:48 h.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča     ZB

o 14:00 hod.: Slávnostné vyhlásenie (Školská športová hala, Stupava).




Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 8,42 MB)

(.docx, 5,05 MB)

 (.xlsx, 35,9 kB)

(.xlsx, 17,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.