Nachádzaš sa tu:
26 aug 2022, 07:35
Ostatná aktualizácia: 26 aug 2022, 20:29
Prečítané: 449x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií mladších žiačok v sezóne 2021/2022. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo mladších žiačok MHK Bytča. Sezóna sa začína 1. kolom cez víkend 17. - 18. septembra 2022.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - MLADŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 17. - 18.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

D1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"
D2 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"
D3 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"
D4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

D5 Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča
D6 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske
D7 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
D8 Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

3. skupina: MŠK - hádzaná Čadca

D9 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"
D10 MHáK Martin - THA Martin "B"
D11 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"
D12 THA Martin "A" - MHáK Martin


D13 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno


2. kolo: 01. - 02.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

D14 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"
D15 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "B"
D16 HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"
D17 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

D18 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča
D19 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D20 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D21 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

3. skupina - MHáK Martin

D22 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D23 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D24 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca


D25 THA Martin "A" - voľno
D26 THA Martin "B" - voľno


3. kolo: 15. - 16.10.2022

1. skupina - MHK Bytča

D27 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
D28 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"
D29 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
D30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - HK Slávia Partizánske

D31 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D32 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D33 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D34 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - THA Martin "A"

D35 THA Martin "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D36 THA Martin "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D37 THA Martin "B" - THA Martin "A"


D38 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
D39 MHáK Martin - voľno


4. kolo: 29. - 30.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

D40 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
D41 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin
D42 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca
D43 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin

2. skupina - THA Martin "B"

D44 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D45 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D46 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D47 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

D48 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Športová akadémia Trenčín
D49 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske
D50 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske


D51 MHK Bytča - voľno
D52 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - voľno


5. kolo: 12 - 13.11.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

D53 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
D54 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"
D55 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"
D56 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

D57 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D58 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D59 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D60 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

D61 ŠKHá Dubnica nad Váhom - MHK Bytča
D62 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
D63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča


D64 HK Slávia Partizánske - voľno
D65 Športová akadémia Trenčín - voľno


6. kolo: 26. - 27.11.2022

1. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

D66 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "A"
D67 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK AS Trenčín "B"
D68 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Slávia Partizánske

D69 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
D70 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin
D71 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca
D72 Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin

3. skupina - THA Martin "A"

D73 THA Martin "A" - MHK Bytča
D74 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
D75 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
D76 THA Martin "B" - MHK Bytča


D77 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
D78 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno


7. kolo: 03. - 04.12.2022

1. skupina: MHK Bytča

D79 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca
D80 MHK Bytča - MHáK Martin
D81 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
D82 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin

2. skupina: THA Martin "B"

D83 THA Martin "A" - HK Slávia Partizánske
D84 THA Martin "B" - HK Slávia Partizánske
D85 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín
D86 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín

3. skupina: HK Sokol Bánovce nad Bebravou

D87 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D88 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D89 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


D90 HK AS Trenčín "A" - voľno
D91 HK AS Trenčín "B" - voľno

 

Jarná časť:

8. kolo: 25. - 26.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

D92 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"
D93 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"
D94 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "A"
D95 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

D96 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín
D97 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín
D98 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
D99 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske

3. skupina - MHáK Martin

D100 THA Martin "A" - MŠK - hádzaná Čadca
D101 THA Martin "B" - MHáK Martin
D102 THA Martin "B" - MŠK - hádzaná Čadca
D103 MHáK Martin - THA Martin "A"


D104 ŠKHá Dubnica nad Váhom - voľno


9. kolo: 11. - 12.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

D105 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
D106 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín
D107 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
D108 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín

2. skupina - MHK Bytča

D109 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D110 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D111 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D112 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

D113 MŠK - hádzaná Čadca - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D114 MHáK Martin - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D115 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca


D116 THA Martin "A" - voľno
D117 THA Martin "B" - voľno


10. kolo: 25. - 26.03.2023

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

D118 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "A"
D119 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
D120 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
D121 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Slávia Partizánske

D122 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D123 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D124 HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
D125 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom

D126 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "A"
D127 ŠKHá Dubnica nad Váhom - THA Martin "B"
D128 THA Martin "A" - THA Martin "B"


D129 MŠK - hádzaná Čadca - voľno
D130 MHáK Martin - voľno


11. kolo: 15. - 16.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

D131 HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
D132 HK AS Trenčín "A" - MHáK Martin
D133 HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca
D134 HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

D135 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "A"
D136 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "B"
D137 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - THA Martin "A"
D138 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin "B"

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

D139 Športová akadémia Trenčín - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D140 HK Slávia Partizánske - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D141 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín


D142 MHK Bytča - voľno
D143 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - voľno


12. kolo: 29. - 30.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

D144 HK AS Trenčín "A" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D145 HK AS Trenčín "B" - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D146 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MHáK Martin

D147 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske
D148 MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske
D149 MŠK - hádzaná Čadca - Športová akadémia Trenčín
D150 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín

3. skupina - THA Martin "A"

D151 THA Martin "A" - MHK Bytča
D152 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
D153 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
D154 THA Martin "B" - MHK Bytča


D155 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
D156 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - voľno


13. kolo: 06. - 07.05.2023

1. skupina - THA Martin "B"

D157 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
D158 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"
D159 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"
D160 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

D161 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca
D162 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D163 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D164 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin

3. kolo - MHK Bytča

D165 MHK Bytča - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D166 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D167 MHK Bytča - Slovan Malá Fatra - HK Žilina


D168 HK Slávia Partizánske - voľno
D169 Športová akadémia Trenčín - voľno


14. kolo: 20. - 21.05.2023

1. skupina: Slovan Malá Fatra - HK Žilina

D170 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
D171 MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
D172 MHáK Martin - MHK Bytča
D173 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin

2. skupina: HK Slávia Partizánske

D174 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"
D175 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
D176 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"
D177 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "B"

3. skupina: TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

D178 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
D179 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKHá Dubnica nad Váhom
D180 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKHá Dubnica nad Váhom

D181 HK AS Trenčín "A" - voľno
D182 HK AS Trenčín "B" - voľno

 

V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.

 

8. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ 09. - 11.06.2023 (organizátor: výberové konanie)

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 54,8 kB)

(.pptx, 104 kB)

(.pdf, 856 kB)

(.xlsx, 22,3 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 18:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
sobota 10.12.2022 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
pondelok 12.12.2022 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 7. kolo
nedeľa 04.12.2022 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. kolo
víkend 17. - 18.12.2022
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.