Nachádzaš sa tu:
26 aug 2022, 07:34
Ostatná aktualizácia: 29 aug 2022, 20:22
Prečítané: 474x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií starších žiačok v sezóne 2022/2023. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo starších žiačok MHK Bytča. Sezóna sa začína 1. kolom cez víkend 24. - 25. septembra 2022.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 24. - 25.09.2022

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

C1 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"
C2 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"
C3 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C4 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"
C5 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
C6 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - HK Slávia Partizánske

C7 HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín
C8 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča
C9 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín
C10 HK Slávia Partizánske - MHK Bytča
C11 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín
C12 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

3. skupina: THA Martin "A"

C13 THA Martin "B" - THA Martin "A"
C14 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca
C15 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"
C16 MHáK Martin - THA Martin "B"
C17 THA Martin "A" - MHáK Martin
C18 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"


2. kolo: 08. - 09.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

C19 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "B"
C20 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
C21 Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"
C22 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

C23 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK - hádzaná Čadca
C24 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin
C25 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca
C26 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

C27 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "B"
C28 MHK Bytča - THA Martin "A"
C29 MHK Bytča - THA Martin "B"
C30 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin "A"


3. kolo: 22. - 23.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

C31 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
C32 HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C33 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
C34 HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. skupina - MHáK Martin

C35 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín
C36 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
C37 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca
C38 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske

3. skupina - THA Martin "B"

C39 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C40 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
C41 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
C42 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom


4. kolo: 05. - 06.11.2022

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

C43 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"
C44 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
C45 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"
C46 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MHK Bytča

C47 MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C48 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
C49 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C50 MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - HK Slávia Partizánske

C51 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
C52 THA Martin "A" - Športová akadémia Trenčín
C53 THA Martin "B" - Športová akadémia Trenčín
C54 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"


5. kolo: 19. - 20.11.2022

1. skupina - THA Martin "A"

C55 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "A"
C56 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "B"
C57 THA Martin "A" - HK AS Trenčín "B"
C58 THA Martin "B" - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

C59 Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C60 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske
C61 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske
C62 Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

C63 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin
C64 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca
C65 MHK Bytča - MHáK Martin
C66 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca

 

Jarná časť:

6. kolo: 18. - 19.02.2023

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

C67 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"
C68 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín "B"
C69 HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C70 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"
C71 HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"
C72 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

C73 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča
C74 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske
C75 MHK Bytča - HK Slávia Partizánske
C76 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - Športová akadémia Trenčín
C77 MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín

C78 HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

C79 MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca
C80 THA Martin "B" - THA Martin "A"
C81 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "A"
C82 MHáK Martin - THA Martin "B"
C83 THA Martin "A" - MHáK Martin
C84 MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin "B"


7. kolo: 04. - 05.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

C85 HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
C86 HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín
C87 HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
C88 HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín

2. skupina - MHáK Martin

C89 MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C90 MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
C91 MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C92 MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - THA Martin "A"

C93 THA Martin "A" - MHK Bytča
C94 THA Martin "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C95 THA Martin "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C96 THA Martin "B" - MHK Bytča


8. kolo: 18. - 19.03.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

C97 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
C98 HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C99 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
C100 HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. skupina - HK Slávia Partizánske

C101 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
C102 Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin
C103 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca
C104 HK Slávia Partizánske - MHáK Martin

3. skupina - THA Martin "B"

C105 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C106 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
C107 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
C108 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


9. kolo: 01. - 02.04.2023

1. skupina - MHáK Martin

C109 MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
C110 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "B"
C111 MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín "A"
C112 MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

C113 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C114 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča
C115 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
C116 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

C117 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "A"
C118 HK Slávia Partizánske - THA Martin "B"
C119 HK Slávia Partizánske - THA Martin "A"
C120 Športová akadémia Trenčín - THA Martin "B"


10. kolo: 22. - 23.04.2023

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

C121 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "A"
C122 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "B"
C123 HK AS Trenčín "A" - THA Martin "A"
C124 HK AS Trenčín "B" - THA Martin "B"

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

C125 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Športová akadémia Trenčín
C126 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske
C127 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín
C128 TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Slávia Partizánske

3. skupina - MHK Bytča

C129 MHK Bytča - MŠK - hádzaná Čadca
C130 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin
C131 Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca
C132 MHK Bytča - MHáK Martin

 

Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

1. turnaj: 20. - 21.05.2023
2. turnaj: 27. - 28.05.2023

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár): 17. - 18.06.2023

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 

(.docx, 26,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.