Nachádzaš sa tu:
23 aug 2022, 19:14
Ostatná aktualizácia: 27 aug 2022, 11:04
Prečítané: 719x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu sa obidve kategórie žiačok MHK Bytča zúčastnia počas tohto víkendu (26. - 28. 8. 2022) na 5. ročníku tradičného medzinárodného turnaja Stupava Cup v Stupave. O tom ako sa im darí vás budeme priebežne informovať.

 

Stupava Cup 2022


Dátum konania: 26. - 28. august 2022 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri ZŠ v Stupave (Školská športová hala), Školská ulica 2, 900 31 Stupava, SR
Viacúčelová športová hala, Hargašova 6, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava.

Kategórie: staršie dorastenky (r. nar. 2003, 2004, 2005 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2006, 2007 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2008, 2009 a mladšie), mladšie žiačky (r. nar. 2010, 2011 a mladšie).

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: staršie dorastenky (U19) - 2 x 25 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 20 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie žiačky (U12) - 2 x 15 min.



G 14 - Staršie žiačky (r. nar. 2008, 2009 a mladšie)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A"
HC Tatran Stupava "B"
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda
HK Slavia Sereď
HK AS Trenčín
MHK Bytča
Slovan Malá Fatra - HK Žiina
DHC Slavia Praha Červená (ČR)
DHC Slavia Praha Červená (ČR)
DHC Plzeň (ČR)

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. DHC Slavia Praha "Modrá"   1. HK Slávia Sereď
2. HC Tatran Stupava "A"   2. HK AS Trenčín
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3. DHC Slavia Praha "Červená"
4. SMF - HK Žilina
  4. HC Tatran Stupava "B"
5. MHK Bytča   5. HC DAC Dunajská Streda
6. -   6. DHC Plzeň

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 26. august 2022 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

1.   G14 B
  o 12:00 h.:   HK Slávia Sereď
- HK AS Trenčín    
2.   G14 B
  o 12:36 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - HC Tatran Stupava "B"    
12.   G14 A   o 13:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča     ZB
10.   G14 B
  o 13:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň    
13.   G14 A   o 13:36 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - SMF - HK Žilina     ZB
16.   G14 B
  o 15:24 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava "B"     ZB
17.   G14 B
  o 16:00 h.:   HK Slávia Sereď
- DHC Plzeň     ZB
7.   G14 A
  o 16:06 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - HC Tatran Stupava "A"    
18.   G14 B
  o 16:36 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - HK AS Trenčín     ZB
8.   G14 A
  o 16:42 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - SMF - HK Žilina    

sobota 27. august 2022 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

23.   G14 A
  o 08:46 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - MHK Bytča    
24.   G14 A
  o 09:22 h.:   HC Tatran Stupava "A" - SMF - HK Žilina    
25.   G14 B
  o 09:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín    
26.   G14 B
  o 10:34 h.:   HK Slávia Sereď - DHC Slavia Praha "Červená"
   
27.   G14 B
  o 11:10 h.:   DHC Plzeň - HC Tatran Stupava "B"    
28.   G14 A
  o 11:46 h.:   DHC Slavia Praha "Modrá" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník    
29.   G14 A
  o 12:22 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava "A"    
30.   G14 B
  o 12:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha "Červená"    
31.   G14 B
  o 13:34 h.:
  HK Slávia Sereď
- HC Tatran Stupava "B"    
32.   G14 B
  o 14:10 h.:   DHC Plzeň - HK AS Trenčín
   
33.   G14 A
  o 14:46 h.:   MHK Bytča - SMF - HK Žilina    
34.   G14 A
  o 15:22 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava "A"    
35.   G14 B   o 15:58 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK Slávia Sereď    
36.   G14 B   o 16:34 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava "B"    
37.   G14 B   o 17:10 h.:   DHC Slavia Praha "Červená" - DHC Plzeň    

nedeľa 28. august 2022 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

54.   G14
    o 08:00 h.:   A3 - B4     ZB
63.   G14
    o 08:00 h.:   A5 - B6    
55.   G14
    o 08:36 h.:   A1 - B2     ZB
64.   G14
    o 08:36 h.:   A4 - B3    
56.   G14
    o 09:12 h.:   A2 - B1     ZB
58.   G14   o 9. miesto o 10:24 h.:   V A5-B6 - V A6-B5     ZB
59.   G14   o 7. miesto o 11:00 h.:   P A3-B4 - P A4-B3     ZB
69.   G14   o 3. miesto o 12:06 h.:   P A1-B2 - P A2-B1    
61.   G14   o 5. miesto o 12:12 h.:   V A3-B4 - V A4-B3     ZB
70.   G14   finále o 12:36 h.:   V A1-B2 - V A2-B1    

o 14:00 hod.: Slávnostné vyhlásenie (Školská športová hala, Stupava). 

 


G12 - Mladšie žiačky (r. nar. 2010, 2011 a mladšie)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda
HK AS Trenčín
MHK Bytča
DHC Plzeň (ČR)


Časový rozpis turnaja:

piatok 26. august 2022 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

14.   G12
  o 14:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda
- HC Tatran Stupava     ZB
15.   G12
  o 14:48 h.:   DHC Plzeň - HK AS Trenčín     ZB
19.   G12
  o 17:12 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     ZB
20.   G12
  o 17:48 h.:   DHC Plzeň
- HC Tatran Stupava
    ZB

sobota 27. august 2022 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

41.   G12   o 08:46 h.:   MHK Bytča - DHC Plzeň     ZB
43.   G12   o 10:08 h.:   HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň     ZB
46.   G12
  o 12:16 h.:   HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča     ZB
47.   G12
  o 12:42 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava     ZB
51.   G12
  o 15:34 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín     ZB
52.   G12
  o 16:10 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava     ZB

nedeľa 28. august 2022 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZŠ/; Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

57.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 09:48 h.:   3 - 5     ZB
68.   G12   finále   o 11:30 h.:   2 - 1    
60.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 11:36 h.:   3 - 4     ZB
62.   G12
  o 3. - 5. miesto   o 12:48 h.:   4 - 5     ZB

o 14:00 hod.: Slávnostné vyhlásenie (Školská športová hala, Stupava).




Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 8,42 MB)

(.docx, 5,05 MB)

 (.xlsx, 35,9 kB)

(.xlsx, 17,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.