Nachádzaš sa tu:
18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 23 máj 2023, 19:37
Prečítané: 8258x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Ženy MHK Bytča - víťazky I. ligy žien v sezóne 2009/2010.

Fotografia z galavečera, na ktorom boli oceňované jednotlivé kategórie klubu MHK Bytča za úspechy v sezóne 2009/2010 (Bytča, 14. jún 2010).

 

MHK BYTČA NEŠTARTUJE ANI V ROČNÍKU 2022/2023 V SÚŤAŽI ŽIEN!!!

 

MOL LIGA


ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V MOL LIGE (sezóna 2022/2023):

Holešová Mária /1993/ (AHT HC Tatran Stupava), Furgaláková Soňa /1999/ (HK Slovan Duslo Šaľa), Pastorková Kristína /1997/ (HC DAC Dunajská Streda), Laura Holíncová /2001/ (Handball club Zlín/ČR).

Minárčiková Eva /1992/ - pokračuje ako organizačný pracovník v klube Handball club Zlín /ČR/.

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - MOL LIGA (sezóna 2022/2023):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 12. kolo 03. 09. 2022
14. 01. 2023
TJ Sokol Písek DHC Plzeň 32:22 (15:12) 34:30 (15:14)
DHK Baník Most Handball club Zlín 36:28 (21:10) 33:27 (15:12)
DHC Slavia Praha MŠK IUVENTA Michalovce 32:27 (14:15) 23:31 (9:17)
Házená Kynžvart HK Slovan Duslo Šaľa 24:26 (8:17) 21:29 (10:15)
AHT HC Tatran Stupava DHC Sokol Poruba 25:26 (14:12) 14:26 (7:11)
HC DAC Dunajská Streda DHK Zora Olomouc 28:26 (13:11) 23:29 (12:14)

Handball club Zlín: L. Holíncová 0 I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 7/2 I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 0.

2. kolo / 13. kolo 10. 09. 2022
21. 01. 2023 (so)
DHC Plzeň DHK Zora Olomouc
27:25 (16:11) 32:34 (11:17)
DHC Sokol Poruba HC DAC Dunajská Streda 24:28 (17:13) 13:30 (9:13)
HK Slovan Duslo Šaľa AHT HC Tatran Stupava 32:24 (16:11) 24:16 (16:11)
MŠK IUVENTA Michalovce Házená Kynžvart 27:30 (11:17) 31:22 (12:11)
Handball club Zlín DHC Slavia Praha 25:36 (10:17) 29:28 (15:15)
TJ Sokol Písek DHK Baník Most
25:29 (11:14) 38:36 (18:21)

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 0.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 8 I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

Handball club Zlín: L. Holíncová 0 I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

3. kolo / 14. kolo 17. 09. 2022 (so) 28. 01. 2023
DHK Baník Most DHC Plzeň 30:21 (16:11) 22:32 (12:15)
DHC Slavia Praha TJ Sokol Písek 33:23 (17:10) 21:33 (11:17)
Házená Kynžvart Handball club Zlín 41:29 (17:16) 20:23 (13:9)
AHT Tatran Stupava MŠK IUVENTA Michalovce 28:37 (15:21) 16:31 (7:16)
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa 25:26 (13:12) 26:21 (14:13)
DHK Zora Olomouc DHC Sokol Poruba
31:28 (15:12) 20:22 (10:12)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 3 I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková 1.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

4. kolo / 15. kolo 24. 09. 2022 04. 02. 2023 (so)
DHC Plzeň DHC Sokol Poruba 30:23 (14:13) 28:24 (15:13)
HK Slovan Duslo Šaľa DHK Zora Olomouc 31:25 (17:11) 30:30 (13:15)
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda 20:19 (10:9) 23:26 (12:12)
Handball club Zlín AHT HC Tatran Stupava 28:28 (17:15) 28:22 (13:10)
TJ Sokol Písek Házená Kynžvart 32:32 (16:20) 29:36 (13:19)
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha 30:21 (17:13) 27:30 (12:18)

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 0.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 5 I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

5. kolo / 16. kolo 08. 10. 2022 (so)
11. 02. 2023
DHC Slavia Praha DHC Plzeň 40:28 (20:13) 29:25 (19:9)
Házená Kynžvart DHK Baník Most 20:21 (11:10) 22:32 (13:13)
AHT HC Tatran Stupava TJ Sokol Písek 23:31 (11:17) 19:34 (8:18)
HC DAC Dunajská Streda Handball club Zlín 38:18 (19:11) 28:18 (16:10)
DHK Zora Olomouc MŠK IUVENTA Michalovce 24:23 (12:14) 21:35 (11:18)*
DHC Sokol Poruba HK Slovan Duslo Šaľa 23:27 (12:11) 20:22 (11:11)

* - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti družstva domácich (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával v stredu 15.02.2023 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 7/1 I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková 2.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

6. kolo / 17. kolo 15. 10. 2022 18. 02. 2023 (so)
DHC Plzeň HK Slovan Duslo Šaľa 33:36 (13:18) 24:39 (13:18)
MŠK IUVENTA Michalovce DHC Sokol Poruba 37:24 (20:9) 26:21 (14:15)**
Handball club Zlín DHK Zora Olomouc
31:28 (15:15) 26:31 (15:18)
TJ Sokol Písek HC DAC Dunajská Streda 31:33 (16:17)* 30:31 (13:16)
DHK Baník Most AHT HC Tatran Stupava 33:17 (15:9) 32:22 (17:11)
DHC Slavia Praha Házená Kynžvart 25:20 (15:10) 30:27 (14:13)

* - zápas nedohraný, rozhodcovia Blanár - Opava ho v 23. minúte predčasne ukončili. Zápas sa dohrával v nedeľu 19.02.2023 o 11:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede (hralo sa od 23. minúty).

** - zápas bol odložený pre pohárové povinnosti družstva hostiek (MŠK IUVENTA Michalovce), zápas sa dohrával v utorok 21.03.2023 o 18:30 hod. v SH Sareza v Ostrave-Přívoze.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková 1.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová figurovala v zápise o stretnutí ako druhý funkcionár I M. Holešová 3.

7. kolo / 18. kolo 22. 10. 2022 (so)
25. 02. 2023 (so)
Házená Kynžvart DHC Plzeň 35:25 (18:9) 25:26 (12:15)
AHT HC Tatran Stupava DHC Slavia Praha 17:32 (15:17) 23:40 (9:21)
HC DAC Dunajská Streda DHK Baník Most 31:24 (16:14) 38:29 (16:14)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Písek 30:31 (20:16) 30:38 (14:20)
DHC Sokol Poruba Handball club Zlín 18:19 (9:9) 22:23 (11:9)
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce 30:29 (17:10) 23:32 (13:14)

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Holešová 1.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1 I K. Pastorková 4.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

8. kolo / 19. kolo 19. 11. 2022 11. 03. 2023
DHC Plzeň MŠK IUVENTA Michalovce 22:24 (9:11) 25:35 (16:17)
Handball club Zlín HK Slovan Duslo Šaľa 28:46 (11:24) 24:32 (12:21)
TJ Sokol Písek DHC Sokol Poruba 29:22 (14:12) 27:24 (12:10)
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
25:25 (14:14) 22:22 (10:9)
DHC Slavia Praha HC DAC Dunajská Streda 28:31 (12:17) 19:31 (10:15)
Házená Kynžvart AHT HC Tatran Stupava 39:22 (18:11) 41:26 (20:12)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 3 I K. Pastorková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Holešová 1.

9. kolo / 20. kolo 26. 11. 2022 (so)
25. 03. 2023
AHT HC Tatran Stupava DHC Plzeň 21:29 (12:15) 22:37 (11:18)
HC DAC Dunajská Streda Házená Kynžvart 32:24 (15:13) 28:23 (12:12)
DHK Zora Olomouc DHC Slavia Praha 23:25 (12:13) 27:25 (17:15)
DHC Sokol Poruba DHK Baník Most 25:30 (13:14) 24:27 (10:15)
HK Slovan Duslo Šaľa
TJ Sokol Písek 42:26 (20:13) 33:33 (16:17)
MŠK IUVENTA Michalovce Handball club Zlín 31:24 (15:12) 34:23 (14:11)

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Holešová 2.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1 I K. Pastorková 0.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

10. kolo / 21. kolo 03. 12. 2022 (so)
15. 04. 2023
DHC Plzeň Handball club Zlín 36:30 (20:15) 31:28 (13:15)
TJ Sokol Písek MŠK IUVENTA Michalovce 28:30 (15:17) 37:40 (18:19)
DHK Baník Most HK Slovan Duslo Šaľa 35:24 (16:12) 26:26 (9:11)
DHC Slavia Praha DHC Sokol Poruba 38:18 (20:7) 32:25 (15:9)
Házená Kynžvart DHK Zora Olomouc
24:26 (9:14) 24:22 (11:11)
AHT HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda 18:34 (9:17) 18:43 (10:19)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Holešová 1.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 2 I K. Pastorková 0.

11. kolo / 22. kolo 10. 12. 2022 22. 04. 2023 (so)
HC DAC Dunajská Streda DHC Plzeň 32:26 (14:15)** 32:19 (17:9)
DHK Zora Olomouc AHT HC Tatran Stupava 34:18 (20:6) 16:26 (15:4)
DHC Sokol Poruba Házená Kynžvart 25:28 (11:14) 23:36 (11:17)
HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Slavia Praha 27:25 (11:16) 24:30 (14:14)
MŠK IUVENTA Michalovce DHK Baník Most 27:30 (12:17)* 25:27 (14:13)
Handball club Zlín TJ Sokol Písek 29:38 (16:17) 28:32 (14:14)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v utorok 20.12.2022 o 17:30 hod. v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (DHC Plzeň), zápas sa dohrával v sobotu 07.01.2023 o 16:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0 I K. Pastorková 4.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Holešová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0 I S. Furgaláková 1.

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

 

TABUĽKA MOL LIGY, SEZÓNA 2022/2023 - konečná:

Tabuľka MOL ligy, sezóna 2022/2023 (ku dňu 22.04.2023 o 19:30 hod.)

1. HC DAC Dunajská Streda   22   19 0 3   667:516   + 151   38
2. HK Slovan Duslo Šaľa   22   15 3 4   650:579   + 71   32
3. DHK Baník Most   22   14 3 5   636:570   + 66   31
4. MŠK IUVENTA Michalovce   22   15 0 7   655:555   + 100   30
5. DHC Slavia Praha   22   14 0 8   642:571   + 71   28
6. TJ Sokol Písek   22   11 2 9   691:653   + 38   24
7. DHK Zora Olomouc   22   9 3 10   589:584   + 5   21
8. Házená Kynžvart   22   9 1 12   614:589   + 25   19
9. DHC Plzeň   22   9 0 13   607:652   - 45   18
10. Handball club Zlín   22   6 1 15   566:689   - 123   13
11. DHC Sokol Poruba   22   3 0 19   500:607   - 107   6
12. HC Tatran Stupava   22   0 1 21   455:717   - 256   1

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

HC DAC Dunajská Streda - víťaz MOL ligy v sezóne 2022/2023.

 

PLAY-OFF SR (o 1. - 4. miesto)

1. kolo
30. 04. 2023 / 02. 05. 2023
stav série
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce 24:22 (14:12) 1:0
HC DAC Dunajská Streda
AHT HC Tatran Stupava 45:23 (23:9) 1:0

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 3.

2. kolo
03. 05. 2023 / 03. 05. 2023
stav série
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa
29:26 (13:11) 1:1
AHT HC Tatran Stupava
HC DAC Dunajská Streda
15:43 (8:23) 0:2

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0.

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 0.

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0.

3. kolo
07. 05. 2023
stav série
HK Slovan Duslo Šaľa MŠK IUVENTA Michalovce 18:19 (10:9) 1:2

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 1.


- hralo sa na dva víťazné zápasy.


HC DAC Dunajská Streda a MŠK IUVENTA Michalovce postúpili do finále.

 

PLAY-OFF SR (o 3. miesto)

1. kolo
13. 05. 2023 (so)
stav série
AHT HC Tatran Stupava HK Slovan Duslo Šaľa 16:34 (7:16) 0:1

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 2.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0.

2. kolo
17. 05. 2023 (st)
stav série
HK Slovan Duslo Šaľa
AHT HC Tatran Stupava
36:25 (20:15) 2:0

AHT HC Tatran Stupava: M. Holešová 6.

HK Slovan Duslo Šaľa: S. Furgaláková 0.
 

- hralo sa na dva víťazné zápasy.


HK Slovan Duslo Šaľa obsadila 3. miesto.



PLAY-OFF SR (o 1. miesto - finále)

1. kolo
13. 05. 2023 (so)
stav série
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 31:21 (15:11) 1:0

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0.

2. kolo 17. 05. 2023 (st)
stav série
MŠK IUVENTA Michalovce HC DAC Dunajská Streda
24:24 (13:13) / 7:6 po 7m hodoch 1:1

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 0.

3. kolo
21. 05. 2023 (ne)
stav série
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce 23:22 (13:13) 2:1

HC DAC Dunajská Streda: K. Pastorková 1.


HC DAC Dunajská Streda sa stal majstrom SR v sezóne 2022/2023.


- hralo sa na dva víťazné zápasy.

 


PLAY-OFF ČR (o 1. - 4. miesto)

SEMIFINÁLE - 1. kolo
29. 04. 2023
TJ Sokol Písek DHC Slavia Praha
21:29 (7:15)
DHK Zora Olomouc DHK Baník Most 23:28 (14:17)

 

SEMIFINÁLE - 2. kolo
06. 05. 2023
DHC Slavia Praha
TJ Sokol Písek
23:27 (12:15)
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
31:29 (15:13)


DHC Slavia Praha a DHK Baník Most postúpili do finále.

 

PLAY-OFF ČR (o 3. miesto)

1. kolo
13. 05. 2023 (so)
DHK Zora Olomouc TJ Sokol Písek 34:34 (19:20)

 

2. kolo
20. 05. 2023 (so)
TJ Sokol Písek
DHK Zora Olomouc
27:31 (13:14)


DHK Zora Olomouc obsadil 3. miesto.

 

PLAY-OFF ČR (o 1. miesto - finále)

1. kolo
13. 05. 2023 (so)
DHC Slavia Praha DHK Baník Most 32:26 (19:12)

 

2. kolo 20. 05. 2023 (so)
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha
24:24 (10:8)


DHC Slavia Praha sa stal majstrom ČR v sezóne 2022/2023.



PLAY-OUT ČR (o 5. - 8. miesto)

1. kolo / 4. kolo
29. 04. 2023 (so)
06. 05. 2023 (so)
Házená Kynžvart
DHC Sokol Poruba 34:24 (13:10) 18:16 (8:6)
DHC Plzeň
Handball club Zlín 32:31 (18:16) 28:31 (14:18)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

2. kolo / 5. kolo
30. 04. 2023 (ne)
07. 05. 2023 (ne)
DHC Plzeň DHC Sokol Poruba 33:32 (17:15) 22:23 (7:10)
Házená Kynžvart
Handball club Zlín
34:26 (17:13) 27:26 (14:13)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I. L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.

3. kolo / 6. kolo
03. 05. 2023 (st)
13. 05. 2023 (so)
DHC Plzeň
Házená Kynžvart
26:26 (13:11) 18:35 (6:18)
DHC Sokol Poruba
Handball club Zlín
24:25 (12:12) 21:25 (14:15)

Handball club Zlín: L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí I L. Holíncová nefigurovala v zápise o stretnutí.


TABUĽKA PLAY-OUT ČR (o 5. - 8. miesto), SEZÓNA 2022/2023:

Tabuľka PLAY-OUT ČR (o 5. - 8. miesto), sezóna 2022/2023 (ku dňu 13.05.2023 o 19:30 hod.)

1. Házená Kynžvart   6   4 1 1   172:138   + 34   28
2. DHC Plzeň   6   3 1 2   162:175   - 13   25
3. Handball club Zlín   6   2 0 4   161:169   - 8   17
4. DHC Sokol Poruba   6   2 0 4   142:155   - 13   10

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

DHC Sokol Poruba - postup do baráže.

 


I. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V I. LIGE ŽIEN (sezóna 2022/2023):

Tatiana Hanulíková /1997/, Michaela Bajzová /1998/, Katarína Bačikovská /1999/, Andrea Zahumenská /2000/, Terézia Valúchová /2001/, Kristína Jánošíková /2003/ (všetky HK AS Trenčín).

Iveta Šemrincová (Mičiníková) /1992/, Nela Kmošenová /1997/, Lucia Leštinová /2002/, Nikola Leštinová /2005 H/ (všetky Športová akadémia Trenčín).

Barbora Micheľová /1993/, Martina Vaninová /1994/ (obe ŠKP Bratislava).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ŽENY (sezóna 2022/2023):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 14. kolo 10. 09. 2022
04. 02. 2023
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske 29:29 (15:18) 33:34 (17:20)
DHK - 71 Ferplast Nesvady ŠŠK Bernolákova 16 Košice 28:24 (15:16) 20:35 (6:19)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠKP Bratislava 34:33 (15:14) 37:29 (24:15)*
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Topoľčany 30:16 (14:7) 25:25 (12:13)
Handball Zlatná na Ostrove HK AS Trenčín 34:28 (18:16) 28:34 (10:18)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou voľno ----- -----
HKM Šurany HK Junior Močenok 26:21 (14:12) 23:27 (16:17)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v stredu 08.03.2023 o 18:15 hod. v ŠH Dom Športu (stará hala) v Bratislave.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) 4, N. Kmošenová figurovala v zápise o stretnutí ako ZVD, L. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 10, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 1, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK AS Trenčín: M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 3, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 1, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 0, K. Bačikovská 2, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

2. kolo / 15. kolo 17. 09. 2022 11. 02. 2023
HK AS Trenčín HKM Šurany 35:38 (16:17) 33:34 (17:15)
ŠKP Bratislava Handball Zlatná na Ostrove 24:29 (12:15) 12:38 (4:21)
HK Slávia Partizánske HC DAC Dunajská Streda "B" 24:37 (9:18) 26:35 (12:20)
HK Junior Močenok HK Sokol Bánovce nad Bebravou 21:27 (11:17) 22:27 (13:15)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice voľno ----- -----
ŠKP Topoľčany Športová akadémia Trenčín 31:23 (15:10) 20:25 (10:12)
DHK - 71 Ferplast Nesvady ŠŠK SLŠ Prešov 29:25 (12:10) 19:31 (10:15)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec). Nakoľko medzi oboma klubmi nedošlo k dohode o odohraní zápasu v inom termíne zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).

HK AS Trenčín: M. Bajzová 0, T. Hanulíková 3, K. Bačikovská 6, A. Zahumenská 3, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 3, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová figurovala v zápise o stretnutí ako ZVD, L. Leštinová 7, N. Leštinová 4/1.

3. kolo / 16. kolo 24. 09. 2022 18. 02. 2023
HK Junior Močenok voľno ----- -----
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín 25:22 (10:14) 37:35 (18:16)
Športová akadémia Trenčín DHK - 71 Ferplast Nesvady 29:20 (12:11) 21:17 (10:11)
Handball Zlatná na Ostrove HK Slávia Partizánske 25:17 (12:5) 22:25 (10:9)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠKP Topoľčany 44:35 (22:14) 23:15 (14:8)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠŠK Bernolákova 16 Košice 30:23 (15:10) 33:20 (17:14)
HKM Šurany ŠKP Bratislava 27:24 (16:15) 28:30 (15:11)

HK AS Trenčín: M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 2, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 0, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 1, K. Bačikovská 2, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková), N. Kmošenová figurovala v zápise o stretnutí ako ZVD, L. Leštinová 3 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

4. kolo / 17. kolo 08. 10. 2022 25. 02. 2023
DHK - 71 Ferplast Nesvady HC DAC Dunajská Streda "B" 10:0 (0:0) kont.* 24:39 (12:22)**
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Junior Močenok 25:27 (11:11) 18:25 (8:13)
ŠKP Topoľčany Handball Zlatná na Ostrove 21:23 (7:13) 10:22 (4:14)
HK AS Trenčín voľno ----- -----
ŠKP Bratislava HK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:34 (20:16) 25:30 (15:17)
HK Slávia Partizánske HKM Šurany 27:34 (15:18) 27:29 (10:15)
ŠŠK SLŠ Prešov Športová akadémia Trenčín 27:22 (15:13) 22:23 (12:14)

* - na základe oznámenia klubu HC DAC Dunajská Streda "B" o nenastúpení na stretnutie ŠTK SZH oznamuje všetkým zainteresovaným, že stretnutie DHK-71 Ferplast Nesvady - HC DAC Dunajská Streda "B", ktoré sa malo odohrať dňa 08.10.2022 o 18:00 hod. sa neuskutoční. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (DHK-71 Ferplast Nesvady).

** - zápas bol odložený, zápas sa mal pôvodne dohrávať v stredu 29.03.2023 o 18:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede. Zápas bol opäť odložený. Zápas sa nakoniec dohrával v stredu 19.04.2023 o 18:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede.

HK AS Trenčín: voľno.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 3, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 7 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 8, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí.

5. kolo / 18. kolo 15. 10. 2022
11. 03. 2023
Športová akadémia Trenčín ŠŠK Bernolákova 16 Košice 35:23 (14:12) 34:24 (16:8)
voľno ŠKP Bratislava ----- -----
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske 26:22 (12:12) 32:23 (16:11)
Handball Zlatná na Ostrove DHK - 71 Ferplast Nesvady 33:25 (13:10) 19:15 (9:7)
HK Junior Močenok HK AS Trenčín 28:36 (11:19) 28:29 (10:15)
HKM Šurany ŠKP Topoľčany 31:30 (13:16) 23:33 (11:16)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK SLŠ Prešov 36:28 (22:10) 32:33 (17:19)

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová figurovala v zápise o stretnutí ako ZVD, L. Leštinová 4 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 11, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: voľno.

HK AS Trenčín: M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 3, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 3, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková 0 I M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 5, K. Bačikovská 6, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

6. kolo / 19. kolo 22. 10. 2022 18. 03. 2023
ŠŠK SLŠ Prešov Handball Zlatná na Ostrove 24:27 (14:10) 23:23 (9:11)
HK Slávia Partizánske voľno ----- -----
DHK - 71 Ferplast Nesvady HKM Šurany 24:27 (16:14) 20:35 (8:15)
ŠKP Topoľčany HK Sokol Bánovce nad Bebravou 25:29 (12:16) 25:25 (16:13)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK AS Trenčín 32:22 (19:12) 28:37 (13:16)
Športová akadémia Trenčín HC DAC Dunajská Streda "B" 27:35 (13:17) 23:32 (9:16)
ŠKP Bratislava HK Junior Močenok 25:21 (12:12) 31:17 (17:8)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 29.10.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

HK AS Trenčín: M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 0, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 3, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová 4, T. Hanulíková 2, K. Bačikovská 4, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 7 I I. Šemrincová (Mičiníková), N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 7, N. Leštinová 5/2.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí., M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí

7. kolo / 20. kolo 05. 11. 2022 25. 03. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou DHK - 71 Ferplast Nesvady 40:22 (21:11) 25:26 (14:14)
voľno ŠKP Topoľčany ----- -----
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava 41:31 (22:15) 29:33 (17:18)
HK Junior Močenok HK Slávia Partizánske 25:23 (13:11) 30:31 (16:20)
Handball Zlatná na Ostrove Športová akadémia Trenčín 28:19 (13:9) 34:28 (15:11)
HC DAC Dunajská Streda "B" ŠŠK Bernolákova 16 Košice 31:19 (18:10) 42:22 (23:13)
HKM Šurany ŠŠK SLŠ Prešov 36:31 (19:18) 27:35 (14:17)

HK AS Trenčín: M. Bajzová 2, T. Hanulíková 2, K. Bačikovská 3, A. Zahumenská 2, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková 2/1 I M. Bajzová 1, T. Hanulíková 4, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí .

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 0, M. Vaninová 0.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 5 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 4, N. Leštinová 11/3.

8. kolo / 21. kolo 12. 11. 2022 01. 04. 2023
ŠŠK Bernolákova 16 Košice ŠKP Bratislava 30:27 (16:12)* 27:31 (12:19)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín 32:34 (14:19) 36:45 (15:24)
ŠŠK SLŠ Prešov HK Sokol Bánovce nad Bebravou 26:26 (16:15) 30:27 (16:12)
DHK - 71 Ferplast Nesvady voľno ----- -----
HC DAC Dunajská Streda "B" Handball Zlatná na Ostrove 35:26 (16:15)*** 29:29 (13:15)
ŠKP Topoľčany HK Junior Močenok 36:29 (21:14) 29:22 (16:11)
Športová akadémia Trenčín HKM Šurany 37:29 (20:13) 21:32 (9:18)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával vo štvrtok 17.11.2022 o 12:00 hod. v novej hale ZŠ Bernolákova 16 v Košiciach.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával vo štvrtok 17.11.2022 o 15:00 hod. v Jenő Vlahy sportcsarnok v Nesvadoch.

*** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (Handball Zlatná na Ostrove), zápas sa dohrával v stredu 14.12.2022 o 18:00 hod. v MŠH v Dunajskej Strede.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 3, M. Vaninová 1.

HK AS Trenčín: M. Bajzová 2, T. Hanulíková 2, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 2, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová 0, T. Hanulíková 6, K. Bačikovská 2, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 7 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 2, N. Leštinová nefigurovala v zápise o stretnutí.

9. kolo / 22. kolo 19. 11. 2022 15. 04. 2023
HK Junior Močenok DHK - 71 Ferplast Nesvady 24:26 (11:12) 22:34 (11:15)
HKM Šurany HC DAC Dunajská Streda "B" 18:32 (10:17) 22:38 (11:20)*
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín 27:19 (11:12) 29:29 (14:16)
ŠKP Bratislava HK Slávia Partizánske 30:29 (17:15) 23:28 (14:15)
Handball Zlatná na Ostrove ŠŠK Bernolákova 16 Košice 34:14 (13:6) 29:22 (15:12)
ŠŠK SLŠ Prešov voľno ----- -----
HK AS Trenčín ŠKP Topoľčany 36:30 (21:14) 22:23 (9:14)

* - výmena hracieho prostredia, zápas sa hralo v sobotu 15.04.2023 o 18:30 hod. v MŠH v Šuranoch.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 4 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 3, N. Leštinová 12/6.

ŠKP Bratislava: B. Michaľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 2, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK AS Trenčín: M. Bajzová 1, T. Hanulíková nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Bačikovská 2, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková 3 I M. Bajzová 1, T. Hanulíková 0, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

10. kolo / 23. kolo 26. 11. 2022
22. 04. 2023
ŠKP Topoľčany ŠKP Bratislava 30:22 (15:11) 28:22 (12:10)
HC DAC Dunajská Streda "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou 40:29 (20:14) 31:25 (19:12)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice HK Slávia Partizánske 35:29 (18:12) 22:39 (6:17)
Športová akadémia Trenčín voľno ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov HK Junior Močenok 27:22 (13:11) 24:27 (13:14)
Handball Zlatná na Ostrove HKM Šurany 31:24 (15:9) 41:31 (21:13)*
DHK - 71 Ferplast Nesvady HK AS Trenčín 33:29 (18:13) 0:10 (0:0) kont.**

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával vo štvrtok 27.04.2023 o 19:00 hod. v MŠH v Šuranoch.

** - zápas sa neuskutoční, družstvo hostiek (DHK - 71 Ferplast Nesvady) nepricestuje. Nakoľko medzi oboma klubmi nedošlo k dohode o odohraní zápasu v inom termíne zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (HK AS Trenčín).

ŠKP Bratislava: B. Michaľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 1, M. Vaninová 0.

Športová akadémia Trenčín: voľno.

HK AS Trenčín: M. Bajzová 1, T. Hanulíková nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Bačikovská 4, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová, T. Hanulíková, K. Bačikovská, A. Zahumenská, T. Valúchová, K. Jánošíková .

11. kolo* / 24. kolo 03. 12. 2022* 29. 04. 2023
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Handball Zlatná na Ostrove 19:30 (11:17) 22:33 (12:15)
HKM Šurany ŠŠK Bernolákova 16 Košice 34:26 (20:14) 28:26 (12:16)**
ŠKP Bratislava DHK - 71 Ferplast Nesvady 22:35 (14:18) 27:23 (15:9)
voľno HC DAC Dunajská Streda "B" ----- -----
HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov 31:30 (14:13) 26:40 (10:19)
HK Junior Močenok Športová akadémia Trenčín 22:30 (10:16) 24:34 (11:19)
HK Slávia Partizánske ŠKP Topoľčany 23:28 (11:16) 20:31 (7:16)

* - 11. kolo je presunuté z 03. - 04.12.2022 na 17.11.2022 (štvrtok).

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v pondelok 01.05.2023 o 13:00 hod. v novej hale ZŠ Bernolákova 16 v Košiciach.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová nefigurovala v zápise o stretnutí, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 2, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

HK AS Trenčín: M. Bajzová 3, T. Hanulíková nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Bačikovská 6, A. Zahumenská 3, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková 1 I M. Bajzová 4, T. Hanulíková nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 3, N. Leštinová 4/2 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová 0, L. Leštinová 5, N. Leštinová 5/2.

12. kolo / 25. kolo 10. 12. 2022 06. 05. 2023
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava 43:24 (22:10)* 30:26 (13:11)
ŠŠK Bernolákova 16 Košice ŠKP Topoľčany 10:0 (0:0) kont.** 17:31 (10:13)
HKM Šurany HK Sokol Bánovce nad Bebravou 29:33 (15:17) 22:35 (8:17)
HC DAC Dunajská Streda "B" HK Junior Močenok 44:27 (21:11) 33:29 (18:20)
DHK - 71 Ferplast Nesvady HK Slávia Partizánske 10:0 (0:0) kont.*** 17:36 (7:20)
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín 21:30 (12:15) 39:30 (22:16)
Handball Zlatná na Ostrove voľno ----- -----

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Bratislava), zápas sa dohrával v utorok 21.02.2023 o 17:30 hod. v ŠH HA na Baštovej ul. v Prešove.

** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (ŠKP Topoľčany). Nakoľko medzi oboma klubmi nedošlo k dohode o odohraní zápasu v inom termíne zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK Bernolákova 16 Košice).

*** - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HK Slávia Partizánske). Nakoľko medzi oboma klubmi nedošlo k dohode o odohraní zápasu v inom termíne zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (DHK - 71 Ferplast Nesvady).

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 2, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 1, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová figurovala v zápise o stretnutí ako ZVD, L. Leštinová 3, N. Leštinová 3 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 11, N. Leštinová 7.

HK AS Trenčín: M. Bajzová 2, T. Hanulíková 4, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská 2, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková I M. Bajzová 1, T. Hanulíková 0, K. Bačikovská 5, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

13. kolo* / 26. kolo 17. 12. 2022* 13. 05. 2023
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda "B" 40:36 (20:21) 31:42 (15:22)
ŠKP Topoľčany DHK - 71 Ferplast Nesvady 30:25 (14:11) 22:24 (14:12)
ŠKP Bratislava Športová akadémia Trenčín 38:23 (15:8)** 21:27 (13:13)
HK Junior Močenok Handball Zlatná na Ostrove 18:28 (11:17) 23:26 (10:13)
voľno HKM Šurany ----- -----
HK Sokol Bánovce nad Bebravou ŠŠK Bernolákova 16 Košice 37:33 (18:18) 29:24 (14:14)
HK Slávia Partizánske ŠŠK SLŠ Prešov 23:27 (10:12) 0:10 (0:0) kont.***

* - 13. kolo je presunuté z víkendu 17. - 18.12.2022 na víkend 28. - 29.01.2023.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 05.03.2023 o 16:00 hod. v ŠH LF UK v Bratislave.

*** - zápas sa neuskutoční, družstvo hostiek (HK Slávia Partizánske) nepricestuje. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (ŠŠK SLŠ Prešov).

HK AS Trenčín: M. Bajzová nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Hanulíková 0, K. Bačikovská 6, A. Zahumenská 0, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí I M. Bajzová 0, T. Hanulíková 4, K. Bačikovská nefigurovala v zápise o stretnutí, A. Zahumenská nefigurovala v zápise o stretnutí, T. Valúchová nefigurovala v zápise o stretnutí, K. Jánošíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

ŠKP Bratislava: B. Micheľová 1, M. Vaninová nefigurovala v zápise o stretnutí I B. Micheľová 0, M. Vaninová 0.

Športová akadémia Trenčín: I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 6, N. Leštinová 6 I I. Šemrincová (Mičiníková) nefigurovala v zápise o stretnutí, N. Kmošenová nefigurovala v zápise o stretnutí, L. Leštinová 5, N. Leštinová 6.

 

TABUĽKA 1. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2022/2023 - konečná:

Tabuľka 1. ligy žien sezóna 2022/2023 (ku dňu 14.05.2023 o 20:00 hod.)

1. HC DAC Dunajská Streda "B"   24   20 1 3   817:624   + 193   41
2. Handball Zlatná na Ostrove   24   19 2 3   690:542   + 148   40
3. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   24   15 3 6   695:647   + 48   33
4. ŠŠK SLŠ Prešov   24   14 3 7   684:590   + 94   31
5. HKM Šurany   24   13 0 11   687:717   - 30   26
6. HK AS Trenčín   24   12 0 12   745:736   + 9   24
7. ŠKP Topoľčany   24   11 2 11   604:595   + 9   24
8. Športová akadémia Trenčín   24   11 2 11   651:658   - 7   24
9. DHK - 71 Ferplast Nesvady   24   10 0 14   526:605   - 79   20
10. ŠKP Bratislava   24   8 0 16   643:718   - 75   16
11. HK Slávia Partizánske   24   6 1 17   603:669   - 66   13
12. HK Junior Močenok   24   5 0 19   581:692   - 111   10
13. ŠŠK Bernolákova 16 Košice   24   5 0 19   579:712   - 133   10

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

HC Sporta Hlohovec dňa 27.1.2023 vystúpila zo súťaže.

HC DAC Dunajská Streda - víťaz 1. ligy žien v sezóne 2022/2023.

 

 

II. LIGA ŽIEN

 

ODCHOVANKYNE MHK BYTČA V II. LIGE ŽIEN (sezóna 2022/2023):

Sára Adamčíková /2001/ (MŠK Vranov nad Topľou)

 

PROGRAM A VÝSLEDKY - 2. LIGA ŽENY (sezóna 2022/2023):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí.

 

1. kolo / 6. kolo 01. 10. 2022
01. 04. 2023
voľno ŠKH Agrokarpaty Pezinok ----- -----
TJ Družstevník Topoľníky MŠK Vranov nad Topľou 33:23 (18:10)* 20:20 (8:10)
THA Martin FHT Košice
31:21 (15:8) 0:10 (0:0) kont.**

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 12.11.2022 o 12:30 hod. v ŠH v obci Topoľníky (okr. Dun. Streda).

** - zápas sa nehral, družstvo hostiek (THA Martin) nemalo dostatok hráčok na zápas. Zápas bol kontumovaný výsledkom 10:0 v prospech družstva domácich (FHT Košice).

MŠK Vranov nad Topľou: S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí I S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

2. kolo / 7. kolo 08. 10. 2022 08. 04. 2023
MŠK Vranov nad Topľou voľno ----- -----
FHT Košice ŠKH Agrokarpaty Pezinok 24:28 (11:14) 19:27 (8:14)*
THA Martin TJ Družstevník Topoľníky 23:19 (14:11) 18:30 (9:16)**

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 07.05.2023 o 14:15 hod. v ŠH SOŠ v Pezinku.

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 07.05.2023 o 10:00 hod. v ŠH v obci Topoľníky (okr. Dun. Streda).

MŠK Vranov nad Topľou: voľno.

3. kolo / 8. kolo 15. 10. 2022
15. 04. 2023
TJ Družstevník Topoľníky FHT Košice 29:22 (15:11)* 28:22 (12:13)
ŠKH Agrokarpaty Pezinok MŠK Vranov nad Topľou 26:24 (14:11)** 18:14 (9:8)***
voľno THA Martin ----- -----

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 05.11.2022 o 13:00 hod. v ŠH v obci Topoľníky (okr. Dun. Streda).

** - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 15.04.2023 o 12:30 hod. v MŠH vo Vranove nad Topľou.

*** - výmena domáceho prostredia, hralo sa vo Vranove nad Topľou.

MŠK Vranov nad Topľou: S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí I S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

4. kolo / 9. kolo 22. 10. 2022 22. 04. 2023
THA Martin ŠKH Agrokarpaty Pezinok 22:23 (12:9) 25:20 (14:12)
FHT Košice MŠK Vranov nad Topľou 22:32 (10:15) 32:33 (14:14)*
TJ Družstevník Topoľníky voľno ----- -----

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v nedeľu 21.05.2023 o 10:00 hod. v MŠH vo Vranove nad Topľou.

MŠK Vranov nad Topľou: S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí I S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí.

5. kolo / 10. kolo 29. 10. 2022 29. 04. 2023
ŠKH Agrokarpaty Pezinok TJ Družstevník Topoľníky 27:18 (17:9) 23:25 (15:13)
voľno FHT Košice ----- -----
MŠK Vranov nad Topľou THA Martin 28:19 (16:9)* 25:25 (14:10)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v sobotu 05.11.2022 o 14:00 hod. v MŠH vo Vranove nad Topľou.

MŠK Vranov nad Topľou: S. Adamčíková nefigurovala v zápise o stretnutí I S. Adamčíková 2.

 

TABUĽKA 2. LIGY ŽIEN, SEZÓNA 2022/2023 - konečná:

Tabuľka 2. ligy žien, sezóna 2022/2023 (ku dňu 21.05.2023 o 11:30 hod.)

1. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   8   6 0 2   192:171   + 21   12
2. TJ Družstevník Topoľníky   8   5 1 2   202:178   + 24   11
3. MŠK Vranov nad Topľou   8   3 2 3   199:195   + 4   8
4. THA Martin   8   3 1 4   163:176   - 13   6
5. FHT Košice   8   1 0 7   172:208   - 36   2

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov a pri rovnosti vzájomných duelov rozhoduje o poradí skóre.

HKŽ Nové Zámky pred začiatkom sezóny vystúpili zo súťaže.

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - víťaz 2. ligy žien v sezóne 2022/2023.

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 1. turnaj
sobota 18.05.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 1. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.