Nachádzaš sa tu:
16 júl 2022, 14:13
Ostatná aktualizácia: 03 sep 2022, 20:49
Prečítané: 440x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame vyžrebovanie súťaže 1. ligy starších dorasteniek v sezóne 2022/2023. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 10. - 11. septembra 2022. Medzi účastníčkami súťaže sa nachádza aj družstvo dorasteniek, ktoré budú v tejto sezóne štartovať pod spoločnou hlavičkou MHK Bytča/SMF HK Žilina.


1. liga STARŠIE DORASTENKY:


Jesenná časť

1. kolo: 10. - 11.09.2022

7A-01 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Sporta Hlohovec
7A-02 Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín
7A-03 THA Martin - FHT Košice
7A-04 MHK Bytča/SMF HK Žilina - HC Tatran Stupava
7A-05 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-07 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava


2. kolo: 17. - 18.09.2022

7A-08 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-09 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-10 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
7A-11 FHT Košice - HC Sporta Hlohovec
7A-12 HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
7A-13 THA Martin - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-14 HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník


3. kolo: 24. - 25.09.2022

7A-15 MHK Bytča/SMF HK Žilina - THA Martin
7A-16 Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava
7A-17 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava
7A-18 HC DAC Dunajská Streda - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-19 HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín
7A-20 HC Sporta Hlohovec - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-21 ŠŠK SLŠ Prešov - FHT Košice


4. kolo: 08. - 09.10.2022

7A-22 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-23 THA Martin - HC DAC Dunajská Streda
7A-24 ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-25 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - Handball Zlatná na Ostrove
7A-26 ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-27 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-28 HK AS Trenčín - HC Sporta Hlohovec


5. kolo: 15. - 16.10.2022

7A-29 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-30 Handball Zlatná na Ostrove - THA Martin
7A-31 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava
7A-32 MŠK IUVENTA Michalovce - HK AS Trenčín
7A-33 MHK Bytča/SMF HK Žilina - FHT Košice
7A-34 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-35 HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava


6. kolo: 22. - 23.10.2022

7A-36 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec
7A-37 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-38 THA Martin - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-39 MHK Bytča/SMF HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda
7A-40 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-41 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostrove
7A-42 FHT Košice - HK AS Trenčín


7. kolo: 29. - 30.10.2022

7A-43 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-44 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Tatran Stupava
7A-45 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice
7A-46 Handball Zlatná na Ostrove - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-47 HC Sporta Hlohovec - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-48 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
7A-49 HK Slovan Duslo Šaľa - THA Martin


8. kolo: 12. - 13.11.2022

7A-50 FHT Košice - ŠKP Bratislava
7A-51 HC Tatran Stupava - HK AS Trenčín
7A-52 MHK Bytča/SMF HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-53 HC DAC Dunajská Streda - Handball Zlatná na Ostrove
7A-54 THA Martin - HC Sporta Hlohovec
7A-55 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-56 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa


9. kolo: 19. - 20.11.2022

7A-57 Handball Zlatná na Ostrove - FHT Košice
7A-58 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda
7A-59 MŠK IUVENTA Michalovce - THA Martin
7A-60 HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-61 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-62 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-63 ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava


10. kolo: 26. - 27.11.2022

7A-64 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-65 MHK Bytča/SMF HK Žilina - HC Sporta Hlohovec
7A-66 FHT Košice - HC Tatran Stupava
7A-67 Handball Zlatná na Ostrove - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-68 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠKP Bratislava
7A-69 THA Martin - HK AS Trenčín
7A-70 ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK IUVENTA Michalovce


11. kolo: 03. - 04.12.2022

7A-71 HK AS Trenčín - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-72 MŠK IUVENTA Michalovce - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-73 ŠKP Bratislava - THA Martin
7A-74 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - FHT Košice
7A-75 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball Zlatná na Ostrove
7A-76 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda
7A-77 HC Tatran Stupava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov


12. kolo: 10. - 11.12.2022

7A-78 THA Martin - HC Tatran Stupava
7A-79 MHK Bytča/SMF HK Žilina - HK AS Trenčín
7A-80 HC DAC Dunajská Streda - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-81 Handball Zlatná na Ostrove - HC Sporta Hlohovec
7A-82 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava
7A-83 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-84 FHT Košice - ŠK ZEMPLÍN Trebišov


13. kolo: 17. - 18.12.2022

7A-85 HK Slovan Duslo Šaľa - FHT Košice
7A-86 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - THA Martin
7A-87 HC Sporta Hlohovec - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-88 MŠK IUVENTA Michalovce - Handball Zlatná na Ostrove
7A-89 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
7A-90 ŠKP Bratislava - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-91 HC Tatran Stupava - ŠŠK SLŠ Prešov



Jarná časť:

14. kolo: 04. - 05.02.2023

7A-92 HC Sporta Hlohovec - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-93 FHT Košice - THA Martin - FHT Košice
7A-94 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-95 HC Tatran Stupava - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-96 HK AS Trenčín - Handball Zlatná na Ostrove
7A-97 MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-98 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda


15. kolo: 11. - 12.02.2023

7A-99 HC Sporta Hlohovec - FHT Košice
7A-100 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-101 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK AS Trenčín
7A-102 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
7A-103 ŠŠK SLŠ Prešov - THA Martin
7A-104 MHK Bytča/SMF HK Žilina - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-105 HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava


16. kolo: 18. - 19.02.2023

7A-106 THA Martin - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-107 ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-108 MŠK IUVENTA Michalovce - HC Sporta Hlohovec
7A-109 FHT Košice - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-110 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC DAC Dunajská Streda
7A-111 HC Tatran Stupava - Handball Zlatná na Ostrove
7A-112 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa


17. kolo: 25. - 26.02.2023

7A-113 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava
7A-114 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
7A-115 Handball Zlatná na Ostrove - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-116 HC DAC Dunajská Streda - THA Martin
7A-117 MŠK IUVENTA Michalovce - FHT Košice
7A-118 HC Sporta Hlohovec - HK AS Trenčín
7A-119 MHK Bytča/SMF HK Žilina - ŠŠK SLŠ Prešov


18. kolo: 11. - 12.03.2023

7A-120 THA Martin - Handball Zlatná na Ostrove
7A-121 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda
7A-122 HK AS Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-123 FHT Košice - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-124 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-125 HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-126 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec


19. kolo: 18. - 19.03.2023

7A-127 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-128 HK AS Trenčín - FHT Košice
7A-129 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠKP Bratislava
7A-130 HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava
7A-131 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - THA Martin
7A-132 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-133 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠK ZEMPLÍN Trebišov


20. kolo: 25. - 26.03.2023

7A-134 ŠŠK SLŠ Prešov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-135 MHK Bytča/SMF HK Žilina - Handball Zlatná na Ostrove
7A-136 THA Martin - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-137 HC Tatran Stupava - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-138 FHT Košice - HC DAC Dunajská Streda
7A-139 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Sporta Hlohovec
7A-140 ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín


21. kolo: 01. - 02.04.2023

7A-141 ŠKP Bratislava - FHT Košice
7A-142 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-143 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
7A-144 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
7A-145 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-146 HC Sporta Hlohovec - THA Martin
7A-147 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča/SMF HK Žilina


22. kolo: 15. - 16.04.2023

7A-148 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín
7A-149 HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-150 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec
7A-151 FHT Košice - Handball Zlatná na Ostrove
7A-152 MHK Bytča/SMF HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-153 THA Martin - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-154 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava


23. kolo: 22. - 23.04.2023

7A-155 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - Handball Zlatná na Ostrove
7A-156 HC Tatran Stupava - FHT Košice
7A-157 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-158 HC Sporta Hlohovec - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-159 ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov
7A-160 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
7A-161 HK AS Trenčín - THA Martin


24. kolo: 29. - 30.04.2023

7A-162 FHT Košice - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-163 Handball Zlatná na Ostrove - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-164 HC DAC Dunajská Streda - HC Sporta Hlohovec
7A-165 ŠŠK SLŠ Prešov - HK AS Trenčín
7A-166 MHK Bytča/SMF HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-167 THA Martin - ŠKP Bratislava
7A-168 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava


25. kolo: 06. - 07.05.2023

7A-169 HC Sporta Hlohovec - Handball Zlatná na Ostrove
7A-170 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
7A-171 HK AS Trenčín - MHK Bytča/SMF HK Žilina
7A-172 HC Tatran Stupava - THA Martin
7A-173 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov
7A-174 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
7A-175 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - FHT Košice


26. kolo: 13. - 14.05.2023

7A-176 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Tatran Stupava
7A-177 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Sporta Hlohovec
7A-178 MHK Bytča/SMF HK Žilina - ŠKP Bratislava
7A-179 HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín
7A-180 FHT Košice - HK Slovan Duslo Šaľa
7A-181 Handball Zlatná na Ostrove - MŠK IUVENTA Michalovce
7A-182 THA Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov

 


Dokument na stiahnutie:

(.docx, 37,9 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 4. kolo
sobota 08.10.2022 o 12:00 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 4. kolo

sobota 08.10.2022 o 13:45 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 2. kolo
sobota 08.10.2022 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA
3. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 2. kolo
nedeľa 02.10.2022 od 13:30 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2022/2023 v príprave.