Nachádzaš sa tu:
26 máj 2015, 06:48
Ostatná aktualizácia: 26 máj 2015, 07:14
Prečítané: 1916x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Aj keď pre obidve kategórie dorasteniek sa sezóna 2014/2015 uplynulým víkendom skončila si staršie dorastenky MHK Bytča ako tohtosezónne majsterky SR vybojovali účasť na Česko-slovenskom pohári, ktorý sa bude konať už tento víkend, presnejšie od piatka 29. mája do nedele 31. mája 2015 v Olomouci, ich súperkami budú okrem michalovskej Iuventy, ktorá si vybojovala postup z druhého miesta, dva celky spoza rieky Moravy a to prvá domáca ZORA Olomouc a druhý HC Zlín. Prvými súperkami Bytčaniek budú hráčky Zlína, v sobotu si zmerajú sily so svojimi rovesníčkami z Iuventy Michalovce a turnaj završia nedelňajším súbojom s domácimi hráčkami Olomouca.    

ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR 2015 - STARŠIE DORASTENKY:


Dátum konania:
29. máj - 31. máj 2015 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Sportovní hala DHK ZORA Olomouc, U stadiónu 1166/6, 779 00 Olomouc, Česká republika.

Usporiadateľ: DHK ZORA Olomouc

Kategória: staršie dorastenky

Hrací čas: 2x po 30 minút,  prestávka 10 minút.


Účastníci turnaja:

ČR1   DHK ZORA Olomouc (ČR)
ČR2   HC Zlín (ČR)
SR1   MHK Bytča (SR)
SR2   Iuventa Michalovce (SR)

 

Program turnaja

Piatok 29. máj 2015:

17:00   č. 1   ČR2-SR1   HC Zlín - MHK Bytča    
19:00   č. 2   ČR1-SR2   DHK ZORA Olomouc - Iuventa Michalovce    


Sobota 30. máj 2015:

15:00   č. 3   SR2-SR1   Iuventa Michalovce - MHK Bytča    
17:00   č. 4   ČR1-ČR2   DHK ZORA Olomouc - HC Zlín    


Nedeľa 31. máj 2015:

09:00   č. 5   ČR2-SR2   HC Zlín - Iuventa Michalovce    
11:00   č. 6   SR1-ČR1   MHK Bytča - DHK ZORA Olomouc    

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 300 kB)

(.pdf, 167 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.