Nachádzaš sa tu:
09 okt 2021, 07:27
Ostatná aktualizácia: 18 okt 2021, 19:55
Prečítané: 206x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z víkendových zápasov, ktoré boli na programe cez víkend 9. - 10. októbra 2021.

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


6. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021.

 


 

I. LIGA ŽIEN:


5. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021.

 


 

II. LIGA ŽIEN:


Dohrávka - 1. kolo: sobota 09.10.2021

4A-03 FHT Košice - Lokomotíva Vrútky                                      24:26 (13:13)


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 10.10.2021

4A-05 ŠKH Pezinok - FHT Košice                                               34:25 (20:9)



3. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021.

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 10.10.2021

7A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                    23:41 (13:22)

 

5. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021.

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:


Dohrávka - 2. kolo: nedeľa 10.10.2021

8A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                  16:33 (7:15)

 

5. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021.

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Predohrávka - 3. kolo - 16. - 17.10.2021

3. skupina - HK AS Trenčín "B" (predohrávalo sa v piatok 08.10.2021 v MŠH v Trenčíne)

42C HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"             16:45 (9:19)


Predohrávka - 7. kolo - 26. - 27.02.2022

2. skupina - MHK Bytča (predohrávalo sa v sobotu 09.10.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

90C MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce              26:14 (15:3)


Dohrávka - 2. kolo - 02. - 03.10.2021

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (dohrávalo sa v sobotu 09.10.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/)

21C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce             33:13 (15:6)

 

3. kolo je na programe cez víkend 16. - 17.10.2021, hostiteľmi zápasov sú HK Slávia Partizánske, HK Sokol Bánovce nad Bebravou a HK AS Trenčín "B" (hrá sa v nedeľu 17.10.2021 v MŠH v Dubnici nad Váhom).

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

3. kolo: 09. - 10.10.2021

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 09.10.2021 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

24D MHáK Martin - MHK Bytča                             10:20 (6:9)
25D HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča*
26D MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"                     21:30 (9:16)
27D HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča*
28D MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"                     23:11 (15:5)

* - zápas sa predohrával v nedeľu 26.09.2021 v ŠH v obci Predmier (okr. Bytča).

2. skupina - THA Martin (hrá sa v sobotu 09.10.2021 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

29D THA Martin - HK Slávia Partizánske                                                13:13 (7:11)
30D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                 (o 14:20 hod.)*
31D THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                 (o 15:20 hod.)*

* - zápas bol odložený pre COVID-19 v tíme HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

3. skupina - Športová akadémia Trenčín (hralo sa v nedeľu 10.10.2021 v MŠH)

32D Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                         9:18 (3:7)
33D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                  11:21 (6:14)
34D Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                     23:13 (11:7)

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 8. kolo
nedeľa 30.01.2022 o 11:45 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
- dohrávka.


1. liga Mladšie dorastenky - 8. kolo
nedeľa 30.01.2022 o 10:00 hod.
HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
- dohrávka.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
???
organizátor:


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
???
organizátor:


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

???
organizátor: