Nachádzaš sa tu:
04 júl 2021, 06:16
Ostatná aktualizácia: 28 júl 2021, 18:12
Prečítané: 624x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Staršie a mladšie žiačky MHK Bytča sa od piatka 2. do nedele 4. júla 2021 zúčastnili na turnaji Slovak Open Handball v Žiline. Klub MHK Bytča mal na turnaji dvojnásobné zastúpenie a to v podobe starších a mladších žiačok. Staršie žiačky v konečnom hodnotení obsadili 12. a mladšie žiačky 10. miesto. Kompletné výsledky z turnaja vám prinášame v článku.

SLOVAK OPEN HANDBALL U14 - U12 a MINI OPEN HANDBALL U10

 

Záštita: primátor mesta Žilina Mgr. Peter Fiabáne a predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Ing. Erika Jurinová.

Dátum konania: 02. - 04. júl 2021 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri Spojenej škole (SŠ), Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince)
Športová hala ZŠ V. Javorku, Vendelína Javorku 32, 010 01 Žilina (m.č. Hliny V)
Športová hala ZŠ Námestie mladosti 1, Námestie mladosti 3467/1, 010 15 Žilina (m.č. Hájik)
Telocvičňa pri FBI UNIZA, Ulica 1. mája 32, 010 26 Žilina (m.č. Staré mesto)
Športová hala pri ZŠ Slovenského národného povstania, Školská 765/56, 013 24 Strečno (okr. Žilina)
Športová hala pri ZŠ Jozefa Ignáca Bajzu, Bajzova 2, 013 51 Predmier (okr. Bytča)

Usporiadateľ: Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

Kategórie:

A starší žiaci (2006-2007)
B staršie žiačky (2006-2007)
C mladší žiaci (2008-2009)
D mladšie žiačky (2008-2009)
E prípravka chlapci (2010 a mladší)
F prípravka dievčatá (2010 a mladšie)

Pravidlá: Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy alebo osobnú obranu všetkých hráčov.
TMK SZH a KM KZH zakazuje hrať počas turnaja kombinované obranné systémy 1+5, 2+4, 3+3 / t.j. zákaz osobného bránenia 1, 2, ..... 5 hráčov, povolené je len osobné bránenie všetkých hráčov/. Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta-diskvalifikácia.

Lopty:

kategória A - veľkosť lopty 2; kategórie B, C, D - veľkosť lopty - 1; kategórie E, F - veľkosti 0.

Hrací čas:

2 x 15 minút s prestávkou 2 minúty na výmenu strán. Na každý zápas budú delegovaní dvaja rozhodcovia. Na zápas môže nastúpiť maximálne 16 hráčov z jedného družstva, ktorí musia byť uvedení v zápise. Na zápas musí byť prítomný minimálne jeden, avšak maximálne štyria vedúci družstva, ktorí musia byť tiež uvedení v zápise. Počas turnaja sú povolené len priestorové obranné systémy alebo celoplošná osobná obrana

Zápasy v minihádzanej sa budú hrať 1 x 15 minút. Zápas bude rozhodovať jeden rozhodca. Na zápas môže nastúpiť maximálne 12 hráčov z jedného družstva.

Hrací systém:

Hrací systém bude zostavený podľa počtu prihlásených družstiev. Organizátor garantuje odohratie minimálne 6 zápasov na tím v kategórii mladších žiakov a žiačok. V kategórii prípraviek garantujeme minimálne 10 zápasov.

Vyhodnotenie konečného umiestnenia:

1. rozhoduje vyšší počet bodov,
2. v prípade rovnosti bodov - počet strelených gólov,
3. v prípade rovnosti - rozdiel medzi strelenými a inkasovanými gólmi,
4. v prípade rovnosti - vzájomné zápasy.
Každý zápas musí skončiť víťazstvom jedného tímu. Rozstrel 7 m hody - 3 na každej strane, potom rýchla smrť.

V prípade rovnakej farby dresov - prezlieka sa tím, ktorý je napísaný ako hosťujúci.
Kvôli hodnoteniu strelcov nechceme používať rozlišovačky. Nahláste prosím farby dresov pre jednoduchšiu organizáciu.

Súpiska:

Každé družstvo vypíše elektronicky súpisku tímu najneskôr do 23.6.2021 v súlade s prihláškou na turnaj a zaplatenou platbou. Súpiska družstva obsahuje mená a priezviská a dátumy narodenia hráčov/hráčok, ktorí môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu. Na súpiske sú uvedení aj členovia realizačného tímu.

Zdravotné zabezpečenie:

Organizátor upozorňuje, že každý účastník štartuje na vlastné nebezpečenstvo. V halách bude prítomná zdravotná služba pre prípad prvej pomoci a ošetrenie drobných zranení. V prípade zranenia, ktoré si vyžiada ošetrenie v nemocnici, si náklady na ošetrenie alebo pobyt v nemocnici hradia účastníci sami. K ošetreniu v nemocnici je nutné mať u seba stále preukaz zdravotnej poisťovne alebo doklad o poistení v zahraničí. V čase turnaja sa budeme riadiť platnými pandemickými opatreniami.

Ceny:

Ocenenie najlepších družstiev:
Organizátor odmeňuje cenami najúspešnejšie družstvá turnaja, družstvá umiestnenie na prvých troch miestach v každej kategórii. Družstvá na prvom, druhom a treťom mieste medaile a pohár.

Ocenenie najlepších hráčov:
V každej kategórii:
najlepší strelec - počet strelených gólov;
najlepší brankár - hlasovanie trénerov - vždy 2 nominácie na kategóriu;
najlepší hráč (najtechnickejší, resp. najužitočnejší) - hlasovanie trénerov - vždy 2 nominácie na kategóriu. Hlasovanie prebehne v nedeľu dopoludnia - do 12:00 hod. pozbierame lístky - odovzdať vedúcemu haly.

V každej kategórii oceníme 3 individuálne ceny a 3 tímové.



B - staršie žiačky - U14 (2006-2007)

účastníci turnaja:

HC DAC Dunajská Streda "A"   HK Slovan Duslo Šaľa
HC DAC Dunajská Streda "B"
  THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina
HK AS Trenčín   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HK Slávia Partizánske   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
MHK Bytča   MŠK - hádzaná Čadca
ŠK Zemplín Trebišov   ŠKP Bratislava
ŠŠK pri SLŠ Prešov   -


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. HK Slovan Duslo Šaľa   1. HC DAC Dunajská Streda "A"
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   2. HK AS Trenčín
3. HK Slávia Partizánske   3. ŠKP Bratislava
4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   4. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina
5. MHK Bytča   5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
6. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   6. MŠK - hádzaná Čadca
7. -   7. ŠŠK pri SLŠ Prešov


Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

15:05 h.:
  A   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "B"   15:18 (5:8)
15:42 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - MŠK - hádzaná Čadca   21:12 (13:3)
16:19 h.:   A   HK Slávia Partizánske - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   20:9 (9:3)
16:56 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa   10:15 (5:7)
17:33 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK AS Trenčín
  11:16 (4:9)
18:10 h.:   B   ŠKP Bratislava - THA Martin/SMF - HK Žilina   21:12 (11:2)
18:47 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   15:16 (6:7)
19:24 h.:
  B   ŠŠK pri SLŠ Prešov - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   17:8 (9:4)


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U14 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HK Slávia Partizánske   1   1 0 0   20:9   + 11     2
2. HK Slovan Duslo Šaľa   1   1 0 0   15:10   + 5     2
3. HC DAC Dunajská Streda "B"   1   1 0 0   18:15   + 3     2
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2   1 0 1   26:30   - 4     2
5. MHK Bytča   1   0 0 1   15:18   - 3     0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   1   0 0 1   9:20   - 11     0

skupina B

1. HK DAC Dunajská Streda "A"   1   1 0 0   21:12   + 9     2
2. ŠKP Bratislava   1   1 0 0   21:12   + 9     2
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   1   1 0 0   17:8   + 9     2
4. HK AS Trenčín   1   1 0 0   16:11   + 5     2
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   2   0 0 2   19:28   - 9     0
6. MŠK - hádzaná Čadca   1   0 0 1   12:21   - 9     0
7. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina   1   0 0 1   12:21   - 9     0

 

sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1, ŠH ZŠ Predmier)

08:37 h.:
  A   HC DAC Dunajská Streda "B"
- HK Slávia Partizánske     12:11 (5:6)
09:14 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - HK AS Trenčín     19:13 (11:6)
09:51 h.:   B   THA Martin/SMF - HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda "A"     5:18 (1:9)
11:05 h.:   B   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda "A"     7:15 (3:7)
11:42 h.:   A   HK Slávia Partizánske
- MHK Bytča     16:9 (8:4)
12:56 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda "B"     9:18 (2:10)
13:33 h.:   B   HK AS Trenčín
- ŠKP Bratislava     18:7 (7:2)
14:10 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske     12:10 (6:2)
14:27 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin/SMF - HK Žilina     14:12 (0:0)
14:47 h.:   B   ŠKP Bratislava - ŠŠK pri SLŠ Prešov     14:15 (7:6)
15:04 h.:   A   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:16 (6:9)
15:04 h.:   B   THA Martin/SMF - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom     6:17 (0:0)
15:24 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa     14:28 (8:15)
15:41 h.:   B   HK AS Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca     17:12 (0:0)
16:01 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     19:12 (12:2)
16:38 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - ŠKP Bratislava     15:12 (7:6)
17:15 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - ŠKP Bratislava     15:12 (9:8)
17:52 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča     19:12 (10:4)
18:29 h.:   B   MŠK - hádzaná Čadca - ŠŠK pri SLŠ Prešov     11:17 (5:10)


Konečné tabuľky - základné skupiny - U14 - po 2. hracom dni:

skupina A

1. HK Slovan Duslo Šaľa   4   4 0 0   74:46   + 28     8
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   4   4 0 0   67:47   + 20     8
3. HK Slávia Partizánske   4   2 0 2   57:49   + 8     4
4. TJ Strojár Malacky/ŚKH Rohožník   4   2 0 2   51:60   - 9     4
5. MHK Bytča   4   0 0 4   48:69   - 21
    0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   3   0 0 3   35:67   - 32     0

skupina B

1. HK DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   73:37   + 36     8
2. HK AS Trenčín   4   3 0 1   64:49   + 15     6
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   4   3 0 1   56:48   + 8     6
4. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   4   2 0 2   51:46   + 5     4
5. MŠK - hádzaná Čadca   4   2 0 2   52:62   - 10     4
6. ŠKP Bratislava   5   1 0 4   66:75   - 9     2
7. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina   3   0 0 3   29:53   - 24     0

 

nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku)

08:00 h.:
  B   THA Martin/SMF - HK Žilina
- HK AS Trenčín     5:22 (3:10)
08:37 h.:   B   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom     21:9 (11:5)
09:14 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa     9:12 (8:5)
09:51 h.:   A   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske     11:16 (0:0)
10:28 h.:   B   ŠKP Bratislava
- HC DAC Dunajská Streda "A"
    10:16 (7:9)
11:05 h.:   A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHK Bytča     19:13 (9:6)
11:42 h.:   B   ŠŠK pri SLŠ Prešov
- THA Martin/SMF - HK Žilina     19:1 (0:0)
12:19 h.:   B   TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MŠK - hádzaná Čadca     8:9 (0:0)
12:56 h.:   B   HK AS Trenčín - ŠŠK pri SLŠ Prešov     21:10 (0:0)
13:33 h.:   A1-B1   HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda "A"     15:16 (0:0)
14:10 h.:   A2-B2   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK AS Trenčín     13:11 (0:0)
14:47 h.:   A3-B3   HK Slávia Partizánske - ŠŠK pri SLŠ Prešov     10:11 (0:0)


Konečné tabuľky - základné skupiny - U14:

skupina A

1. HK Slovan Duslo Šaľa   5   5 0 0   86:55   + 31     10
2. HC DAC Dunajská Streda "B"   5   4 0 1   76:59   + 17     8
3. HK Slávia Partizánske   5   3 0 2   73:60   + 13     6
4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   1 0 4   62:77   - 15     2
5. MHK Bytča   5   0 0 5   61:88   - 27
    0
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   5   0 0 5   48:86   - 38     0

skupina B

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   6   6 0 0   110:56   + 54     12
2. HK AS Trenčín   6   5 0 1   90:52   + 38     10
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   6   3 0 3   85:70   + 15     6
4. MŠK - hádzaná Čadca   6   3 0 3   73:87   - 14     6
5. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   6   2 0 4   68:76   - 8     4
6. ŠKP Bratislava   6   1 0 5   76:91   - 15     2
7. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina   6   0 0 6   41:111   - 70     0


Konečné poradie - staršie žiačky - U14:

1. HC DAC Dunajská Streda "A", 2. HK Slovan Duslo Šaľa, 3. HC DAC Dunajská Streda "B", 4. HK AS Trenčín, 5. ŠSK pri SLŠ Prešov, 6. HK Slávia Partizánske, 7. MŠK - hádzaná Čadca, 8. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 9. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 10. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 11. ŠKP Bratislava, 12. MHK Bytča, 13. THA Martin/Slovan Malá Fatra - HK Žilina.


Individuálne ocenenia:

Najlepšia hráčka: Beke Laura Kitti (HC DAC Dunajská Streda "A")
Najlepšia brankárka: Valéria Jančeková (HK Slávia Partizánske)
Najlepšia strelkyňa: Regina Šejirmanová (ŠKP Bratislava)

 

Staršie žiačky MHK Bytča

 

D - mladšie žiačky - U12 (2008-2009)

účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa "A"
  ŠKP Bratislava
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   HC DAC Dunajská Streda
HK AS Trenčín "A"   MHK Bytča
HK AS Trenčín "B"
  ŠK ZEMPLÍN Trebišov
Športová akadémia Trenčín
  HK Slávia Sereď
Slovan Malá Fatra - HK Žilina   HŠK - 74 Kolárovo
HK Slávia Partizánske   MHáK Martin
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   ŠKH Agrokarpaty Pezinok
HC Tatran Stupava   ŠŠK pri SLŠ Prešov


zaradenie do skupín
:

  skupina A:     skupina B:     skupina C:
1. HC DAC Dunajská Streda   1. HK Slávia Partizánske   1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2. ŠKP Bratislava   2. HK AS Trenčín "A"
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   3. Športová akadémia Trenčín   3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
4. HK Slávia Sereď   4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov
  4. HŠK - 74 Kolárovo
5. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   5. HC Tatran Stupava   5. MHK Bytča
6. HK AS Trenčín "B"   6. MHáK Martin   6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Predmier, ŠH ZŠ Nám. mladosti 1)

12:00 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - HC DAC Dunajská Streda   1:30 (0:14)
12:37 h.:   A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   16:6 (9:4)
13:14 h.:   A   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HK Slávia Sereď   10:22 (3:11)
13:14 h.:
  B   MHáK Martin
- HK Slávia Partizánske   6:11 (2:7)
13:14 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča   17:8 (8:4)
13:51 h.:   B   HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava   35:6 (0:0)
13:51 h.:   C   HŠK - 74 Kolárovo - ŠKH Agrokarpaty Pezinok   22:4 (9:2)
14:28 h.:   B   Športová akadémia Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov   14:2 (0:0)
15:05 h.:   A   HK Slávia Sereď - HC DAC Dunajská Streda   13:21 (7:11)
15:05 h.:   B   HK Slávia Partizánske - HC Tatran Stupava
  1:17 (0:9)
15:42 h.:   A   ŠŠK pri SLŠ Prešov - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   9:19 (4:13)
15:42 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - MHáK Martin
  10:16 (3:8)
15:42 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   8:14 (6:9)
16:19 h:   B   ŠKP Bratislava - Športová akadémia Trenčín   12:15 (0:0)
16:56 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slávia Partizánske   6:9 (4:4)
16:56 h.:   C   HŠK - 74 Kolárovo - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:18 (4:9)
17:33 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2:17 (0:9)
17:33 h.:
  B   Športová akadémia Trenčín - HC Tatran Stupava   12:24 (7:11)
17:33 h.:   C   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MHK Bytča   9:9 (5:6)*
18:10 h.:   B   MHáK Martin - ŠKP Bratislava   11:13 (0:0)*
18:10 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HK AS Trenčín "A"   2:13 (2:7)
18:47 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda   5:25 (3:11)
18:47 h.:   B   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HC Tatran Stupava   2:32 (0:0)
18:47 h.:   C   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   22:10 (11:4)
19:24 h.:   B   MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín   8:13 (0:0)
19:24 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - HŠK - 74 Kolárovo   13:18 (9:9)

* - 12:11 po 7 m hodoch


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U12 - po 1. hracom dni:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda   3   3 0 0   76:19   + 57     6
2. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   2   2 0 0   35:15   + 20     4
3. HK Slávia Sereď   2   1 0 1   35:31   + 4     2
4. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   3   1 0 2   28:43   - 15     2
5. ŠŠK pri SLŠ Prešov   2   0 0 2   19:41   - 22     0
6. HK AS Trenčín "B"   2   0 0 2   3:47   - 44     0

skupina B

1. HC Tatran Stupava   4   4 0 0   108:21   + 87     8
2. Športová akadémia Trenčín   4   3 0 1   54:46   + 8     6
3. HK Slávia Partizánske   3   2 0 1   21:29   - 8     4
4. ŠKP Bratislava   3   1 0 2   31:61   - 30     2
5. MHáK Martin   4   1 0 3   41:21   + 1     2
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   4   0 0 4   20:71   - 51     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa   3   3 0 0   57:29   + 28     6
2. HŠK - 74 Kolárovo   3   2 0 1   51:35   + 16     4
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3   2 0 1   37:42   - 5     4
4. HK AS Trenčín "A"   3   1 0 2   34:34   0     2
5. MHK Bytča   2   0 0 2   19:29   - 10
    0
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   2   0 0 2   6:35   - 29     0

 

sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1, ŠH ZŠ Predmier)

08:00 h.:   A   HK AS Trenčín "B" - ŠŠK pri SLŠ Prešov     3:18 (2:10)
08:00 h.:
  B   ŠKP Bratislava
- ŠK ZEMPLÍN Trebišov     13:7 (6:2)
08:00 h.:   C   MHK Bytča - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     21:3 (12:0)
08:37 h.:   A   HK Slávia Sereď - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     17:11 (9:5)
08:37 h.:   B   HC Tatran Stupava - MHáK Martin     25:3 (14:2)
08:37 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     1:20 (1:9)
09:14 h.:   B   ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske     5:10 (1:5)
09:51 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK pri SLŠ Prešov     17:4 (10:1)
10:45 h.:   C   MHK Bytča
- HK AS Trenčín "A"
    8:12 (5:6)
11:22 h.:   A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín "B"     22:1 (9:1)
11:22 h.:   C   HŠK - 71 Kolárovo - MHK Bytča     14:15 (10:6)*
11:22 h.:   C   ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HK Slovan Duslo Šaľa "A"
    3:24 (1:14)
11:59 h.:   A   HK Slávia Sereď - HK AS Trenčín "B"     25:5 (14:3)
11:59 h.:   B   HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín     6:14 (3:9)
12:36 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠŠK pri SLŠ Prešov     13:8 (8:5)
12:36 h.:   C   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HŠK - 74 Kolárovo     12:15 (4:7)
13:50 h.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Sereď     8:14 (3:5)
13:50 h.:   C   HK AS Trenčín "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     6:21 (4:10)
14:27 h.:   A   HC DAC Dunajská Streda - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     21:6 (0:0)
15:41 h.:   B5-C5   MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"     7:15 (2:8)
16:18 h.:   A5-C6   ŠŠK pri SLŠ Prešov - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     21:3 (11:2)
16:18 h.:   B3-C3   HK Slávia Partizánske - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     8:14 (2:10)
16:18 h.:   A1-C2   HC DAC Dunajská Streda - HŠK - 74 Kolárovo     28:9 (12:8)
16:55 h.:   A2-B1   HK Slávia Sereď - HC Tatran Stupava     14:20 (0:0)
16:55 h.:   A3-C4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča     13:4 (4:2)
17:32 h.:   A4-B3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Partizánske     14:8 (8:3)
18:09 h.:   B4-C4   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     6:14 (3:7)
18:09 h.:   A5-B5   ŠŠK pri SLŠ Prešov - MHáK Martin     9:3 (6:1)
18:46 h.:   B2-C1   Športová akadémia Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     5:22 (3:11)
18:46 h.:   A4-C4   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MHK Bytča     12:9 (5:6)
18:46 h.:   A6-C6   HK AS Trenčín "B" - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     7:5 (4:1)

* - po 7 m hodoch.


Konečné tabuľky - základné skupiny - U12:

skupina A

1. HC DAC Dunajská Streda   5   5 0 0   104:29   + 75     10
2. HK Slávia Sereď   5   4 0 1   91:55   + 36     8
3. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   5   3 0 2   74:54   + 20     6
4. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5   2 0 3   49:65   - 16     4
5. ŠŠK pri SLŠ Prešov   5   1 0 4   49:89   - 40     2
6. HK AS Trenčín "B"   5   0 0 5   12:112   - 100     0

skupina B

1. HC Tatran Stupava   5   5 0 0   133:24   + 109     10
2. Športová akadémia Trenčín   5   3 0 2   68:52   + 16     6
3. HK Slávia Partizánske   5   3 0 2   37:48   - 11     6
4. ŠKP Bratislava   5   2 0 3   49:78   - 29     4
5. MHáK Martin   5   1 0 4   44:72   - 28     2
6. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   5   0 0 5   27:84   - 57     0

skupina C

1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5   5 0 0   102:38   + 64     10
2. HŠK - 74 Kolárovo   5   3 0 2   80:62   + 18     6
3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5   3 0 2   59:58   + 1     8
4. MHK Bytča   5   2 0 3   64:59   + 5
    4
5. HK AS Trenčín "A"   5   2 0 3   52:63   - 11     4
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   5   0 0 5   13:100   - 87     0

 

nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (ŠH ZŠ Nám. mladosti 1, ŠH SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Predmier)

08:00 h.:
  B4-C3   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     3:15 (2:7)
08:00 h.:   B6-C5   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK AS Trenčín "A"     2:13 (6:16)
08:37 h.:   A2-C2   HK Slávia Sereď - HŠK - 74 Kolárovo     18:9 (9:4)
08:37 h.:   A3-C3   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     12:8 (7:4)
08:37 h.:   A5-C5   ŠŠK pri SLŠ Prešov - HK AS Trenčín "A"     11:7 (8:4)
09:14 h.:   A1-C1   HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     22:14 (13:7)
09:14 h.:   A4-B4   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠKP Bratislava     16:4 (10:3)
09:14 h.:   A6-B6   HK AS Trenčín "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     1:7 (0:6)
09:51 h.:   A2-B2   HK Slávia Sereď - Športová akadémia Trenčín     23:10 (12:8)
09:51 h.:   B3-C4   HK Slávia Partizánske - MHK Bytča     5:9 (2:7)
09:51 h.:   B5-C6   MHáK Martin - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     16:4 (8:1)
10:28 h.:   A3-B4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠKP Bratislava     24:3 (11:2)
10:28 h.:   A5-B6   ŠŠK pri SLŠ Prešov - ŠK ZEMPLÍN Trebišov     11:3 (6:1)
11:05 h.:   A4-C3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     9:14 (0:0)
11:05 h.:   A6-C5   HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"     8:17 (3:9)
11:42 h.:   B1-C2   HC Tatran Stupava - HŠK - 74 Kolárovo     23:15 (9:8)
11:42 h.:   A3-B3   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Slávia Partizánske     16:8 (0:0)
11:42 h.:   A6-B5   HK AS Trenčín "B" - MHáK Martin     4:10 (1:5)
12:19 h.:   A1-B2   HC DAC Dunajská Streda - Športová akadémia Trenčín     33:6 (15:2)
12:19 h.:   B6-C6   ŠK ZEMPLÍN Trebišov - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     6:4 (2:1)
13:30 h.:   B1-C1   HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     13:11 (9:6)
14:07 h.:   B2-C2   Športová akadémia Trenčín - HŠK - 74 Kolárovo     10:22 (2:12)
14:44 h.:   A1-B1   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     22:9 (12:2)
15:21 h.:   A2-C1   HK Slávia Sereď - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     11:16 (8:8)


Konečná tabuľka - o 13. - 18. miesto - U12:

1. ŠŠK pri SLŠ Prešov   5   5 0 0   70:19   + 51     10
2. HK AS Trenčín "A"   5   4 0 1   65:30   + 35     8
3. MHáK Martin   5   3 0 2   36:38   - 2     6
4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   5   2 0 3   28:45   - 17     4
5. HK AS Trenčín "B"   5   1 0 4   23:57   - 34     2
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   5   0 0 5   18:63   - 45     0


Konečné poradie - mladšie žiačky - U12:

1. HC DAC Dunajská Streda "A", 2. HC Tatran Stupava, 3. HK Slovan Duslo Šaľa "A", 4. HK Slávia Sereď, 5. HŠK - 74 Kolárovo, 6. Športová akadémia Trenčín, 7. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 8. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 9. HK Slovan Duslo Šaľa "B", 10. MHK Bytča, 11. HK Slávia Partizánske, 12. ŠKP Bratislava, 13. ŠSK pri SLŠ Prešov, 14. HK AS Trenčín "A", 15. MHáK Martin, 16. ŠK ZEMPLÍN Trebišov, 17. HK AS Trenčín "B", 18. ŠKH Agrokarpaty Pezinok.


Individuálne ocenenia:

Najlepšia hráčka: Nagy Bianka (HC DAC Dunajská Streda "A")
Najlepšia strelkyňa: Mária Bartková (Slovan Malá Fatra - HK Žilina)
Najlepšia brankárka: Saša Polášová (HK Slávia Sereď)

 

Mladšie žiačky MHK Bytča

 

F - prípravka dievčatá - U10 (2010-2011)

účastníci turnaja:

HK Slovan Duslo Šaľa "A"   HK AS Trenčín
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   MHáK Martin
HK Slovan Duslo Šaľa "C"   THA Martin
HC DAC Dunajská Streda "A"   Slovan Malá Fatra - HK Žilina
HC DAC Dunajská Streda "B"   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   HK Slávia Partizánske
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   HK Slávia Sereď
ŠKP Bratislava   -


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:     skupina C:
1. HC DAC Dunajská Streda "A"   1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   1. HK Slávia Partizánske
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   2. HK AS Trenčín   2. ŠKP Bratislava
3. MHáK Martin   3. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3. HC DAC Dunajská Streda "B"
4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   4. THA Martin
  4. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
5. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   5. HK Slávia Sereď   5. HK Slovan Duslo Šaľa "C"

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

piatok 2. júla 2021 - 1. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

12:00 h.:   1A-4A   HC DAC Dunajská Streda "A" - MHáK Martin   13:3
12:20 h.:   1B-4A   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK AS Trenčín   10:5
12:40 h.:   1C-4C   HK Slávia Partizánske - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   16:2
13:00 h.:
  3A-2A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
- HK Slovan Duslo Šaľa "B"   11:14
13:20 h.:   3B-2B   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Sereď
  12:9
13:40 h.:   3C-2C   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Bratislava   8:3
14:00 h.:   5A-3A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   2:10
14:20 h.:   5B-3B   THA Martin - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2:26
14:40 h.:   5C-3C   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HC DAC Dunajská Streda "B"   16:4
15:00 h.:   2A-1A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  4:12
15:20 h.:   2B-1B   HK Slávia Sereď - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   17:14
15:40 h.:   2C-1C   ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske   3:14
16:00 h.:   4A-2A   MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   9:11
16:20 h.:   4B-2B   HK AS Trenčín - HK Slávia Sereď   4:9
16:40 h.:   4C-2C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - ŠKP Bratislava   6:11
17:00 h.:   1A-5A   HC DAC Dunajská Streda "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   18:1
17:20 h.:   1B-5B   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - THA Martin   15:1
17:40 h.:
  1C-5C   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   2:10
18:00 h.:   3A-1A   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  6:13
18:20 h.:   3B-1B   TJ Strojár Malacky/ŚKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   17:16
18:40 h.:   3C-1C   HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slávia Partizánske   6:9
19:00 h.:   5A-4A   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin   5:11
19:20 h.:   5B-4B   THA Martin - HK AS Trenčín   1:12


sobota 3. júla 2021 - 2. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

08:00 h.:   5C-4C   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   15:0
08:20 h.:   2A-5A   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   18:1
08:40 h.:   2B-5B   HK Slávia Sereď - THA Martin   13:5
09:00 h.:
  2C-2C   ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   5:21
09:20 h.:   4A-3A   MHáK Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
  1:10
09:40 h.:   4B-3B   HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   2:12
10:00 h.:   4C-3C   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - HC DAC Dunajská Streda "B"   3:8
11:20 h.:   A1-C2   HC DAC Dunajská Streda "A" - HK Slávia Partizánske   8:3
11:40 h.:   C5-A4   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - MHáK Martin   3:8
12:00 h.:   C1-A2   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   13:14
12:20 h.:   A3-B3   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
- HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5:16
12:40 h.:   B3-A1   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  10:9
13:00 h.:   C4-A5   ŠKP Bratislava - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   13:8
13:20 h.:   B1-A3   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   18:7
13:40 h.:   C2-B3   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   3:13
14:00 h.:   B2-C3   HK Slávia Sereď - HC DAC Dunajská Streda "B"   14:9
14:20 h.:   A4-C4   MHáK Martin - ŠKP Bratislava   8:5
14:40 h.:
  C1-B2   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HK Slávia Sereď   10:3
15:00 h.:   B1-C2   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slávia Partizánske   12:1
15:20 h.:   B5-C5   MHáK Martin - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"   8:5
15:40 h.:   A3-C1   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   7:15
16:00 h.:   C2-A2   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5:12
16:20 h.:   A5-B4   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK AS Trenčín   5:16
16:40 h.:   B2-A3   HK Slávia Sereď - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   14:8
17:00 h.:   A2-B3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:13
17:20 h.:   B5-A4   THA Martin - MHáK Martin   5:3
17:40 h.:   B1-A2   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   15:8
18:00 h.:   A1-B2   HC DAC Dunajská Streda "A"
- HK Slávia Sereď   17:6
18:20 h.:   B3-C3   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HC DAC Dunajská Streda "B"   15:6
18:40 h.:   B4-C4   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava   9:6
19:00 h.:   B2-C2   HK Slávia Sereď - HK Slávia Partizánske   11:6


nedeľa 4. júla 2021 - 3. hrací deň (Telocvičňa pri FBI UNIZA)

08:00 h.:   A2-B2   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Sereď   11:9
08:20 h.:   C5-A5   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina   11:12
08:40 h.:   A2-C3   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HC DAC Dunajská Streda "B"   12:8
09:00 h.:   A4-B4   MHáK Martin - HK AS Trenčín   7:1
09:20 h.:   A1-B1   HC DAC Dunajská Streda "A"
- TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   9:12
09:40 h.:   A5-B5   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin   6:10
10:00 h.:   C3-A3   HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   8:6
10:20 h.:   C5-B4   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A" - HK AS Trenčín   5:6
10:40 h.:   C1-B3   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   11:12
11:00 h.:   A1-C3   HC DAC Dunajská Streda "A"
- HC DAC Dunajská Streda "B"
  13:6
11:20 h.:   B5-C4   THA Martin - ŠKP Bratislava   6:5
12:00 h.:   C1-A1   HK Slovan Duslo Šaľa "C" - HC DAC Dunajská Streda "A"
  8:10
12:40 h.:   C2-A3   HK Slávia Partizánske - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"   5:1
13:20 h.:   C3-B1   HC DAC Dunajská Streda "B" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5:17
14:00 h.:   B1-C1   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HK Slovan Duslo Šaľa "C"   17:9

 

Konečné poradie - prípravka dievčatá - U10:

1. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník, 2. HK Slovan Duslo Šaľa "A", 3. HC DAC Dunajská Streda "A", 4. HK Slovan Duslo Šaľa "B", 5. HK Slovan Duslo Šaľa "C", 6. HK Slávia Sereď, 7. HK Slávia Partizánske, 8. HC DAC Dunajská Streda "B", 9. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B", 10. HK AS Trenčín, 11. MHáK Martin, 12. THA Martin, 13. ŠKP Bratislava, 14. Slovan Malá Fatra - HK Žilina, 15. ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A".


Individuálne ocenenia:

Najlepšia hráčka: Adela Cormanová (TJ Strojár Malacky/ŠHK Rohožník)
Najlepšia strelkyňa: Lea Fogelová (HK Slávia Sereď)
Najlepšia brankárka: Sofia Mária Gazdagová (ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B")

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 2,59 MB)

(.docx, 50,6 kB)

(.xlsx, 30,7 kB)

(.pdf, 427 kB)

(.pdf, 336 kB)

(.xlsx, 18,9 kB)

(.xlsx, 77,9 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
nedeľa 19.09.2021 od 13:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.