V článku vám prinášame aktuálny zoznam prihlásených družstiev do prvej ženskej ligy a najvyšších súťaží dorasteniek SZH v sezóne 2020/2021. V stredu 24. júna 2020 zverejníme vyžrebovanie spomínaných súťaží.
PRIHLÁSENÉ DRUŽSTVÁ DO SÚŤAŽÍ SZH - SEZÓNA 2020/2021
1. liga žien, 1. liga starších dorasteniek, 1. liga mladších dorasteniek
1. liga Ženy: | 1. liga Staršie a mladšie dorastenky: | |||||
1. | HK Slávia Sereď | 1. | IUVENTA Michalovce | |||
2. | ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady - Imeľ | 2. | HK AS Trenčín |
|||
3. | HK Sokol Bánovce nad Bebravou | 3. | ŠŠK SLŠ Prešov / MŠK Vranov nad Topľou |
|||
4. | HK Slávia Partizánske | 4. | FHT Drábova Košice | |||
5. | ŠKP Topoľčany | 5. | HK Slovan Duslo Šaľa | |||
6. | HC Tatran Stupava | 6. | HK Slávia Partizánske / HK Sokol Bánovce nad Bebravou |
|||
7. | HK Junior Močenok | 7. | TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník | |||
8. | HKM Šurany | 8. | HC Tatran Stupava | |||
9. | HC DAC Dunajská Streda "B" | 9. | Handball Zlatná na Ostrove | |||
10. | HC Sporta Hlohovec | 10. | MŠK/HC DAC Dunajská Streda | |||
11. | Handball Zlatná na Ostrove | 11. | HC Sporta Hlohovec | |||
12. | ŠKP Bratislava | 12. | MHK Bytča | |||
13. | ŠŠK Bernolákova Košice | 13. | ŠKP Bratislava |
Dokumenty na stiahnutie:
1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo N
víkend 20. - 21.04.2024
FHT Košice - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo N
víkend 20. - 21.04.2024
FHT Košice - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 8. kolo
streda 03.04.2024 o 16:30 hod.
MHK Bytča - MHáK Martin
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 3. skupina.
- dohrávka.
- hrá sa v ŠH v Bytči.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 10. kolo
nedeľa 14.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHáK MARTIN
- 3. skupina.
- dohrávka.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
sobota 20.04.2024 od 08:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.
víkend 20. - 21.04.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.