Nachádzaš sa tu:
23 dec 2014, 17:42
Ostatná aktualizácia: 14 mar 2017, 23:02
Prečítané: 4468x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Pre staršie dorastenky a staršie žiačky posledným tréningom jesenná časť sezóny ešte neskončila, rok 2014 završia družstvá MHK Bytča turnajom v Dánsku, kde sa zúčastnia na 42. ročníku Midtjysk Julecup-u. Turnaj, ktorého organizátorom je mesto Bording a miestny klub Bording KFUM sa uskutoční od nedele 29. decembra 2014 do utorka 30. decembra 2014, zápasy sa budú okrem usporiadateľského Bordingu hrať aj v troch ďalších mestách v okolí, ako Engesvang, Herning a Ikast a práve v posledne menovanom meste sa uskutočnia súboje o celkové umiestnenie na turnaji, ako aj finále. Bytčianky odohrajú zápasy základnej skupiny v Engesvangu (staršie dorastenky - U18P) a v Ikaste (staršie žiačky - U14P). Súperkami v základnej skupine v prípade starších dorasteniek budú družstvá ako Bording, SG Wift Neumünster (Nem.), Brabrand IF a Sæby HK, u starších žiačok je to ATSV Stockelsdorf (Nem.), Rødovre HK 1 a HV Hamburg (Nem.). Staršie dorastenky a staršie žiačky MHK Bytča odohrali v nedeľu 28. decembra 2014 svoje prvé zápasy, kde staršie dorastenky vysoko porazili v Engelvangu rovesníčky dánskeho Bordingu 21:4 a taktiež hráčky nemeckého SG Wift Neumünster 18:12, nedeľa bohužiaľ nepriala starším žiačkam, ktoré podľahli Nemkám z ATSV Stockelsdorf v pomere 9:17, neskôr dánskemu Rødovre HK 1 5:10 a nakoniec aj žiačkam nemeckého HV Hamburg 12:14. V pondelok odohrali dorastenky Bytče zápas s dánskym Brabrand IF, s ktorým remizovali 13:13, ďalším súperom dorasteniek bolo ďalšie dánske družstvoa to Sæby HK, nad ktorým vyhrali 13:6, v utorok 30. decembra dorastenky čakalo finále, v ktorom sa v Ikaste stretli s hráčkami Brabrandu IF, s ktorými tesne prehrali (9:10) a obsadili tak skvelé strieborné druhé miesto, pre žiačky sa turnaj skončil už v utorok, keď v skupine o 9. - 13, miesto obsadili 10. miesto. Mimochodom najlepšou hráčkou finálového zápasu medzi Brabrandom IF a MHK Bytča bola vyhlásená hráčka, resp. brankárka MHK Bytča Soňa Furgaláková. Hrací čas na turnaji bol v prípade zápasov dorasteniek 1x po 31 minút (finálový súboj sa hral 2x po 15 minút), u žiačok to bolo 2x po 15 minút.  

Poďakovanie za účasť na turnaji patrí hlavnému sponzorovi turnaju firme TURČAN DELTA, s.r.o. z Koštian nad Turcom (okr. Martin), ktorá zasponzorovala dopravu autobusom, ako aj obom vodičom cestovnej a dopravnej agentúry Cesta - Ladislava Nosáková (Martin), ktorý nás bezpečne dopravili do Dánska a naspäť, okrem hlavného sponzora ďalšie finančné prostriedky poskytla firma SKYmodel, s.r.o. Žilina, svojim finančným príspevkom prispeli rodičia hráčky - dorastenky MHK Bytča Alžbetky Hornákovej, podobne svojim finančným príspevkom prispela aj manažérka klubu a organizačná pracovníčka klubu MHK Bytča p. Alenka Zahumenská, vďaka patrí aj p. primátorovi Mesta Bytča Bc. Miroslavovi Minárčikovi, ktorý prispel na tričká a Mestu Bytča, ktoré poskytlo reklamné predmety na propagáciu mesta a v neposlednej miere sa treba poďakovať aj všetkým rodičom hráčok, ktorí zaplatili hráčkam príspevok na turnaj. Všetkým patrí srdečná vďaka.

 

Program a výsledky - zápasy MHK Bytča:


Nedeľa 28. december 2014


dorastenky - U18P (Engesvang)

11:30 hod.: MHK Bytča - Bording   21:4
16:45 hod.: SG Wift Neumünster - MHK Bytča   12:18


Zápasy MHK Bytča:

MHK Bytča - Bording  21:4

MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - M. Čillíková, M. Bajzová 3, Kmošenová 3, N. Červenková, K. Bačikovská 2, S. Hrtánková 1, Hornáková, E. Čillíková, A. Weberová, K. Mičienková 1, K. Pastorková 4, Re. Zahumenská 2, Hanulíková, Ra. Zahumenská 3, M. Pistovčáková.


SG Wift Neumünster - MHK Bytča  12:18 

MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - M. Čillíková, M. Bajzová 2, Kmošenová, N. Červenková, K. Bačikovská 3/2, S. Hrtánková 2, Hornáková 2, E. Čillíková, A. Weberová, K. Mičienková, K. Pastorková 2, Re. Zahumenská 4, Hanulíková 1/1, Ra. Zahumenská 2, M. Pistovčáková.


Ostatné výsledky po 1. hracom dni:
Sæby HK - SG Wift Neumünster 18:15, Bording - Brabrand IF 2:18, Brabrand IF - Sæby HK 18:10, Bording - SG Wift Neumünster 6:15, SG Wift Neumünster - Brabrand IF 14:23, Sæby HK - Bording 13:2.


Priebežná tabuľka po 1. hracom dni:

1.   Brabrand IF   2   2 0 0   36:12   + 24   4
2.   MHK Bytča   2   2 0 0   39:16   + 23   4
3.   Sæby HK   2   1 0 1   28:33   - 5   2
4.   SG Wift Neumünster   2   0 0 2   27:36   - 9   0
5.   Bording   2   0 0 2   6:39   - 33   0



žiačky - U14P (Ikast)

12:05 hod.: ATSV Stockelsdorf - MHK Bytča   17:9
15:35 hod.: Rødovre HK 1 - MHK Bytča   10:5
19:05 hod.: MHK Bytča - HV Hamburg   12:14

Ostatné výsledky - sk. A1: Rødovre HK 1 - HV Hamburg 9:10, HV Hamburg - ATSV Stockelsdorf 18:11, ATSV Stockelsdorf - Rødovre HK 1 14:19.


Konečná tabuľka - sk. A1:

1.   HV Hamburg   3   3 0 0   42:32   + 10   9
2.   Rødovre HK 1   3   2 0 1   38:29   + 9   4
3.   ATSV Stockelsdorf   3   1 0 2   42:46   - 4   2
4.   MHK Bytča   3   0 0 3   26:41   - 15   0



Pondelok 29. december 2014


dorastenky - U18P (Engesvang)

10:55 hod.: Brabrand IF - MHK Bytča   13:13
14:25 hod.: MHK Bytča   Sæby HK   13:6


Zápasy MHK Bytča:

MHK Bytča - Brabrand IF  13:13

MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - M. Čillíková, M. Bajzová, Kmošenová 2, N. Červenková, K. Bačikovská 7/4, S. Hrtánková 1, Hornáková, E. Čillíková, A. Weberová, K. Mičienková, K. Pastorková 2, Re. Zahumenská, Hanulíková, Ra. Zahumenská 1, M. Pistovčáková.


MHK Bytča - Sæby HK  13:6

MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - M. Čillíková, M. Bajzová, Kmošenová 2, N. Červenková, K. Bačikovská 2, S. Hrtánková 3, Hornáková, E. Čillíková, A. Weberová, K. Mičienková, K. Pastorková 3/3, Re. Zahumenská 2, Hanulíková, Ra. Zahumenská 1, M. Pistovčáková.


Ostatné výsledky po 2. hracom dni:
Bording - SG Wift Neumünster 6:15, SG Wift Neumünster - Brabrand IF 14:23, Sæby HK - Bording 13:2.


Konečná tabuľka po 2. hracom dni a zároveň konečná tabuľka:

1.   Brabrand IF   4   3 1 0   72:39   + 33   7
2.   MHK Bytča   4   3 1 0   65:35   + 30   7
3.   Sæby HK   4   2 0 2   47:48   - 1   4
4.   SG Wift Neumünster   4   1 0 3   56:65   - 9   2
5.   Bording   4   0 0 4   12:54   - 42   0

 

žiačky - U14P (Hyldgård)

Skupina o 9. - 13. miesto:

09:45 hod.: MHK Bytča - Rødovre HK 2   8:11
11:30 hod.: HØJ 1 - MHK Bytča   12:11
14:25 hod.: MHK Bytča   ATSV Stockelsdorf   16:7
17:55 hod.: Næstved/Herlufsholm Håndbold 1   MHK Bytča   6:12

Ostatné výsledky (Hyldgård): Rødovre HK 2 - Næstved/Herlufsholm Håndbold 1 10:5, ATSV Stockelsdorf - HØJ 1 8:9, Næstved/Herlufsholm Håndbold 1 - ATSV Stockelsdorf  8:12, ATSV Stockelsdorf - Rødovre HK 2 15:8, HØJ 1 - Næstved/Herlufsholm Håndbold 1 19:8, Rødovre HK 2 - HØJ 1 9:17.


Konečná tabuľka - sk. o 9. - 13. miesto:

1.   HØJ 1   4   3 0 0   57:36   + 21   6
2.   MHK Bytča   4   2 0 2   47:36   + 11   4
3.   ATSV Stockelsdorf   4   2 0 2   42:41   + 1   4
4.   Rødovre HK 2   4   1 0 2   38:45   - 7   4
5.   Næstved/Herlufsholm Håndbold 1   4   0 0 4   27:53   - 26   0

 

Utorok 30. december 2014


dorastenky - U18P (Ikast)

finále:

15:10 hod.: Brabrand IF - MHK Bytča   10:9

Zápas MHK Bytča:

Brabrand IF - MHK Bytča   10:9

MHK Bytča: S. Furgaláková, D. Mičienková - M. Čillíková, M. Bajzová, Kmošenová 1, N. Červenková, K. Bačikovská 7, S. Hrtánková, Hornáková, E. Čillíková, A. Weberová, K. Mičienková, K. Pastorková, Re. Zahumenská, Hanulíková 1/1, Ra. Zahumenská, M. Pistovčáková.

- staršie dorastenky MHK Bytča obsadili na turnaji konečné druhé miesto.



žiačky - U14P (Ikast)

žiačky MHK Bytča sa do finálových bojov o medaily neprebojovali.

finále: 

A 12:10 hod.: Rødovre HK 1 - AGF Håndbold 1   11:10
B 10:55 hod.: AGF Håndbold 2 - Skive FH 2   13:7

- staršie žiačky MHK Bytča obsadili na turnaji konečné 10. miesto.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 245 kB)   

 

 

Fotogaléria - finále Midtjysk Jule Cup 2014 U18P Brabrand IF - MHK Bytča, Ikast 30.12.2014

 

Fotogaléria - MHK Bytča - momentky, Engesvang, Ikast 28. - 30.12.2014

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.